E-book: "Vytvorenie vstupnej stránky od A do Z. Podrobný sprievodca s príkladmi"

Pred dvoma rokmi bola moja prvá e-kniha "100+ praktických hackov pre internetový marketing" vydaná. Kniha bola obrovským úspechom. Od svojho zverejnenia zozbierala takmer 20 000 sherov a obrovské množstvo pripomienok a spätnej väzby. Nedávno sme ho dali do tlače a už sme predali dve kópie. Kniha sa stala bestsellerom.

"Vytvorenie pristátia z A do Z: podrobný sprievodca príkladmi" je mojou druhou hlavnou prácou. Spočiatku som to začal písať ako článok, ale nemohol som si ani myslieť, aký veľký by to dopadlo. Zdá sa, že tu môžete písať? Jedna stránka s textom a obrázkami, všetky známe techniky, ale v skutočnosti sa všetko ukázalo byť oveľa komplikovanejším a zaujímavejším. A ja som sa rozhodol, že je lepšie urobiť z neho plnohodnotnú e-knihu.

4 dôvody, prečo si musíte prečítať túto knihu:

  1. V súčasnosti je to najúplnejší a najhodnotnejší sprievodca po vstupných stránkach v runete.

Presvedčte sa sami o obsahu na tomto odkaze.

  1. Po prečítaní tejto knihy budete presne vedieť, ako urobiť svoju vstupnú stránku účinnou a akým chybám sa treba vyhnúť.
  2. V knihe je obrovské množstvo (viac ako 300) ilustratívnych príkladov vstupných stránok, ilustrujúcich konkrétnu prácu.
  3. Toto nie je zbierka tipov z blogu Texterra. Ide o unikátny materiál, ktorého písanie bolo strávené obrovské množstvo času.

Sme pripravení poskytnúť Vám tento sklad informácií úplne zadarmo.

Všetko, čo musíte urobiť, je, aby ste túto stránku zdieľali na sociálnych sieťach. Kniha je k dispozícii vo formáte PDF. Ak si ho chcete stiahnuť, kliknite na tlačidlo nižšie.

Stiahnite si knihu v PDF

Dôležité upozornenie! Ak urobíte repost na Facebooku, musí byť otvorený všetkým užívateľom, inak vám služba nedá odkaz. A opäť: ak z nejakého dôvodu nebudete môcť stiahnuť tento súbor, napíšte na e-mail ([email protected]) alebo kontaktujte našich manažérov v online chate. Radi Vám pomôžeme.

Podeľte sa o svoje pripomienky a komentáre - oceníme akúkoľvek spätnú väzbu. Najzaujímavejšie bude uverejnené na tejto stránke.

Recenzie čitateľov

Veselé čítanie!

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár