Top 31 video kanál na internetový marketing, a to nielen

Niekedy nemôžete nájsť vysoko kvalitný materiál niekedy s ohňom, najmä vo formáte videa. Preto zverejňujeme najzaujímavejšie kanály internetového marketingu, ktoré sledujeme sami.

Malý trik

Aby ste nestratili veľa času, môžete zvýšiť rýchlosť prehrávania. Hlasy rečníkov budú trochu skreslené, ale pochopenie informácií bude zachované. Urobíte to takto: prejdite na video, kliknite na ikonu "gear" a vyberte požadovanú rýchlosť.

Video kanály pre internetový marketing vo všeobecnosti

1. TexTerra - náš kanál YouTube, ktorý má všetky možné formáty: rozhovory, webové semináre, návody, vtipné videá a mnoho ďalšieho.

2. "Netology TV" - kurzy a prednášky najlepších odborníkov z oblasti internetu v oblasti internetového obchodu, marketingu, e-commerce, vývoja webových aplikácií a ďalších oblastí online priemyslu.

3. Cybermarketing - bezplatné semináre a kurzy o internetovom marketingu. Triedy sú vykonávané najlepšími expertmi ruského internetu v oblasti propagácie webových stránok, kontextovej reklamy a iných kanálov internetového marketingu.

4. WebPromoExpertSchool je video kanál najznámejšej ukrajinskej akadémie internetového marketingu. Kanál vysiela semináre o obchodnom a internetovom marketingu. Ako pracovať efektívnejšie a prilákať cieľových kupujúcich za menej.

5. Artjoker - video tipy pre rozvoj online obchodu od tímu Artjoker. Nové materiály sa zriedka objavujú.

6. "Kompleto" - webinárov, vystúpení na konferenciách a iných videozáznamoch, na ktorých sa zúčastnili odborníci z Kompleta.

7. "Google pre podnikanie" - oficiálny kanál Google. Ako spravovať a optimalizovať svoj účet AdWords, videonávody Google Online School a mnoho ďalších užitočných materiálov.

8. Yandex je oficiálny kanál Yandex. Webináre, rozhovory a prejavy odborníkov spoločnosti.

SMM

9. Skillbox - online školský kanál, kde nájdete mnoho lekcií o SMM pre skúsených profesionálov aj začiatočníkov.

10. SMMplanner - kanál služby SMMplanner, ktorý umožňuje odložiť publikácie na popredné sociálne siete. Kanál vám povie, ako najlepšie službu používať.

11. "Sergej Šcherbakov. Poučenie z SMM. Integrovaný SMM" - Sergej Šcherbakov, tvorca kanálu, hovorí o základoch sociálnych médií: ako propagovať skupiny, vytvárať cielenú reklamu atď.

12. DamirKhalilov - Damir Khalilov, jeden z popredných špecialistov Ruska na SMM, hovorí o pokroku v rôznych sociálnych sieťach, správnom obsahu a upozorňuje na nuansy tejto sféry.

13. "Skillbox Design" - online školský kanál, kde nájdete množstvo informácií o web dizajne: od začiatku až po zamestnanie vo vysoko platenej pozícii.

14. "Blog na voľnej nohe. Web Design" - lekcie o Adobe Photoshop pre začiatočníkov a profesionálov a videá o zložitosti na voľnej nohe.

15. "Škola web design Maxim Soldatkin" - navrhnúť lekcie a tipy na zamestnanie v štúdiu alebo na diaľku práce.

16. WAYUP & Andrey Gavrilov - kanál z voľnej nohe komunity WAYUP, kde môžete sledovať hodiny, majstrovské kurzy, reality show na web design a freelancing.

17. WebDesign Guru - lekcie o Adobe Photoshop pre špecialistov rôznych úrovní a videa o vytváraní pristátí.

18. Zdôrazňuje škola je on-line školský kanál s množstvom videí o editácii fotografií, ilustrácii, web dizajne.

19. "Web Design. Stanislav Karpinsky" - tipy na web design.

Copywriting a obsahový marketing

20. "Alexander Beck / Start Up MLM" - kanál na tému sieťového marketingu, tu nájdete video s tipmi na copywriting a marketing obsahu.

Kontextová reklama

21. "Akadémia profesionálov" - ako vytvoriť a rozvíjať svoje podnikanie, video o tom, ako vytvoriť reklamu, tak, aby priniesla tržby.

Usporiadaním a programovaním

22. "Skillbox - Programovanie" je online školský kanál, kde môžete nájsť veľa videí o rozložení a programovaní.

23. "Vzdelávací portál GeekBrains" je kanál vzdelávacích IT-portálu GeekBrains, existuje mnoho video programových tutoriálov, ktoré pomôžu rozvoju začiatočníkov v tejto oblasti.

24. "Howdy Ho ™ - Len o svete IT!" - o svete programovania, školenia o rôznych programoch a jazykoch, diskusia o novinkách v tejto oblasti.

25. Akadémia Glo - rozloženie lekcií, čipy a hacking života.

26. "TechnoStream Mail.Ru Group" - oficiálny kanál vzdelávacích projektov Mail.Ru, kde vedúci IT špecialisti prednášajú o programovaní.

Podľa SEO

27. SeoPultTV - školiace webináre, magisterské kurzy a autorské programy. Témy: aktuálne metódy internetového marketingu, SEO, online reklama, e-commerce, vývoj webových aplikácií, SMM, použiteľnosť stránok, vytváranie mobilných aplikácií a vyhliadky na uvedenie do prevádzky.

28. SeoProfy UA - odborné videá o vyhľadávaní, SEO, kontextovej reklame a internetovom marketingu všeobecne. Každú stredu sa na kanáli objaví video vydanie „On the Board“, ako aj pravidelné video tutoriály o tom, ako vytvoriť a upraviť potrebné momenty, ktoré budú výsledkom práce.

29. Loftblog - veľa hodín v oblasti IT, všetky sú rozdelené do zoznamov skladieb, takže je ľahké prechádzať videom.

E-mailový marketing

Všetky kanály - oficiálni zástupcovia e-mailových služieb, obsahujúce pokyny pre prácu s nimi.

30. Unisender - rusky.

31. SendPulse - rusky.

Ako extrahovať zvuk z videa

Ak nechcete tráviť čas sledovaním videa alebo jednoducho stráviť informácie lepšie v audio formáte, môžete zvuk z videa v službe YouTube vytiahnuť. Prejdite na stránku s požadovaným videom, skopírujte odkaz, prejdite na Online Video Converter, vložte ho, vyberte požadovaný formát a kliknite na tlačidlo "Štart".

Nedávno sme uverejnili článok o podcastoch. Tí, ktorí nemajú radi video, alebo ktorí nemajú čas sa na ne pozerať, budú užitočné počúvať.

Mimochodom, VelikaPlaza poskytuje video marketingové služby. Máme špecialistov s rozsiahlymi skúsenosťami a ceny sú pod trhom. Kliknite sem a požiadajte o bezplatnú konzultáciu.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár