40 mailov na SEO a internetový marketing, na ktoré by ste sa určite mali prihlásiť

Pracujete na internete alebo propagujete svoj vlastný projekt na webe? Potom ste presne oboznámení so situáciou, keď kvôli potrebe neustále zostrihať strom nie je čas zostrihať pílu. Ide o to, že internetoví obchodníci nemajú vždy dostatok času na to, aby sa systematicky učili, osvojovali si nové nástroje, dokonca si boli vedomí najnovších trendov v odvetví. Ako vyriešiť tento problém? Zaregistrujte sa pre užitočné SEO a internetové marketingové bulletiny. Dostanete veľa užitočných informácií o práci.

Malá poznámka. Nižšie som si pre vás vybral najzaujímavejšie, podľa môjho názoru, mailing listy o internetovom marketingu. Než sa však prihlásite k odberu, nezabudnite si prečítať aspoň jeden problém (odkaz na konci každého odseku), aby ste sa uistili, že je to naozaj to, čo potrebujete.

Bulletiny ruského jazyka s jedinečným obsahom

1. Texterra, Týždenné e-maily s užitočnými informáciami pre internetový marketing, ako aj zoznam posledných blogov. Obsah je úplne unikátny, nie je publikovaný nikde: ani v blogu, ani v sociálnych sieťach. Zobrazenie vzorového listu.

2. Vyhľadávacie nástroje, Prihláste sa na odber týždenných zoznamov správ a publikácií o internetovom marketingu a SEO. Každé nové vydanie začína jedinečnými informáciami od experta z regiónu, ktorý je na stránke uverejnený len o niekoľko dní neskôr. Zobrazenie vzorového listu.

3. Komplet, Teoretické vedomosti a praktické skúsenosti pre špecialistov v oblasti B2B marketingu. Zasielanie 2-krát mesačne. Zobrazenie vzorového listu.

4. SeoPult, V tomto bulletine nájdete informácie nielen o technickej SEO. Tam sú užitočné údaje pre obchodníkov a písanie špecialistov. Listy prichádzajú 3 krát mesačne. Zobrazenie vzorového listu.

5. Aweb.ua, Užitočné e-marketing newsletter s tipy a prípady. Vychádza raz za dva týždne. Zobrazenie vzorového listu.

6. Glvrd.ru, Cenný zdroj pre textárov a novinárov. Ich newsletter je vydávaný raz týždenne a obsahuje užitočné lekcie, tipy a príklady písania silných textov. Zobrazenie vzorového listu.

7. Newsletter Andrei Zinkevich venované podnikaniu, marketingu a predaju. Andrew v každej záležitosti zdieľa svoje osobné skúsenosti a odporúča mnoho užitočných služieb. Bulletin nemá jasný harmonogram, ale listy prichádzajú pomerne často - asi 1 raz týždenne, niekedy - o niečo menej. Zobrazenie vzorového listu.

8. Editor.ru, Newsletter Alexandra Grishina bude užitočný pre textárov, obchodníkov s obsahom a pre každého, kto sa chce naučiť vytvárať silné a gramotné texty. Zobrazenie vzorového listu.

9. Megaplan, Vďaka tomuto predplatnému budete mať vždy k dispozícii celý rad článkov na čítanie cez víkend. Chlapci píšu o osobnej efektívnosti, firemnej kultúre, podnikaní, práci v kancelárii a mimo nej. Listy sú zahrnuté raz týždenne v piatok. Zobrazenie vzorového listu.

10. Finolog, Tento spravodajca bude v prvom rade zaujímať podnikateľov a manažérov. Ale internet marketingu, ktorí chcú niečo urobiť a spravovať niekoho môže tiež prihlásiť. Newsletter vychádza raz týždenne. Zobrazenie vzorového listu.

11. Newsletter Alexandra Levitasa, Newsletter hlavného experta na gerilový marketing v runete. Obsahuje užitočné tipy a užitočné články o reklame, marketingu, predaji, obchodnej organizácii a zvyšovaní zisku. Zobrazenie vzorového listu.

12. Spravodajca Ilya Rabchenko, Najzaujímavejšie čipy a prípady v tajnom mailing listu na SMM. Listy prichádzajú zriedka, ale všetky sú veľmi živé a užitočné. Zobrazenie vzorového listu.

Pozri tiež: Ktoré skupiny v sociálnych sieťach by sa mali prihlásiť, ak máte záujem o internetový marketing?

Bulletiny v ruskom jazyku s aktualizáciami z blogu a užitočné odkazy na zdroje tretích strán

13. iCooker, Newsletter je jednou z najpopulárnejších skupín internetového marketingu na Facebooku. Digest je publikovaný raz týždenne. Zobrazenie vzorového listu.

14. SEO News, Skvelý zdroj správ z marketingového priemyslu vyhľadávačov. Ukazuje sa to každú poslednú stredu v mesiaci. Zobrazenie vzorového listu.

15. Webpromo Experts, Týždenný prehľad s bezplatnými webinármi, užitočnými videami a článkami. Zobrazenie vzorového listu.

16. SeoProfy.ua, Chalani publikujú a posielajú zaujímavé informácie o internetovom marketingu. Zobrazenie vzorového listu.

17. CMSMagazine, Posiela svojim čitateľom odkazy na nové články, ako aj mesačný prehľad trhu a zoznam najlepších materiálov za uplynulé obdobie. Zobrazenie vzorového listu.

18. Netológia, Ak sa vám darí dostávať aktualizácie blogu e-mailom, prihláste sa. Zobrazenie vzorového listu.

19. LPGenerator, Ďalšie predplatné, ktoré vám pomôže nenechať si ujsť aktualizácie užitočného blogu. Zobrazenie vzorového listu.

20. Shopolog.ru, V tomto bulletine sú len oznamy. Ale existuje mnoho a sú veľmi užitočné. Zobrazenie vzorového listu.

21. Lidmashina, Prihlásiť sa k pravidelnému prijímaniu oznámení o nových článkoch na blogu. Zobrazenie vzorového listu.

22. Siteclinic, V newsletteru dostanete nové články vo firemnom blogu. Zaslúžia si pozornosť. Zobrazenie vzorového listu.

23. Zigmund Smile, Newsletter o e-mailovom marketingu. Autorkou je Svetlana Demina, generálna riaditeľka spoločnosti Zigmund Smile, marketingová e-mailová spoločnosť, expert na tvorbu predajných lievikov. Zobrazenie vzorového listu.

24. Shakin.ru, Newsletter obsahuje nové články a video tutoriály z blogu, ako aj odkazy na užitočné články SEO na iných stránkach. Zobrazenie vzorového listu.

25. Dmitri Kota Newsletter, Tipy na predaj a ladenie od konkurentov z jedného z najznámejších copywriterov Runet. Newsletter vychádza raz za mesiac. Zobrazenie vzorového listu.

26. Visi.ru, Získajte týždenný výber materiálov z jedného z najlepších vydaní priemyselných publikácií. Samozrejme, Zuckerberg nebude volať, ale kvalita informácií zostáva vysoká. Zobrazenie vzorového listu.

27. Ain.ua, Ak chcete dostávať veľký výber noviniek zo sveta obchodu a internetového marketingu, prihláste sa na odber tohto bulletinu. Newsletter vychádza raz týždenne v pondelok. Zobrazenie vzorového listu.

Pozri tiež: 100+ najlepších kníh o internetovom marketingu

Najužitočnejšie a najzaujímavejšie bulletiny v anglickom jazyku

28. Moz, Informačný bulletin známeho Rand Fishkina vychádza dvakrát za mesiac a obsahuje správy, užitočné tipy a odkazy na najzaujímavejšie materiály za posledné obdobie. Zobrazenie vzorového listu.

29. Inbound, Denný alebo týždenný prehľad (podľa výberu) najzaujímavejších materiálov o internetovom marketingu - tých, ktorí získali najviac rád v komunite. Zobrazenie vzorového listu.

30. Buffer vždy spokojný s vysoko kvalitnými materiálmi o internetovom marketingu (a najmä o SMM), preto odporúčame, aby ste sa prihlásili na ich týždenný prehľad. Zobrazenie vzorového listu.

31. Watch Engine, Je to ako SEO News a Seachengines, len v angličtine. Zobrazenie vzorového listu.

32. Hustota, Nie presne o internetovom marketingu, ale stále veľmi užitočný a zaujímavý newsletter. Chalani uverejňujú rôzne príbehy o tom, ako ľudia zarábajú na neobvyklých alebo bláznivých nápadoch. Príkladom takéhoto príbehu je priznanie čierneho optimalizátora. Zobrazenie vzorového listu.

33. Hubspot, Ďalší autoritatívny zdroj internetového marketingu s týždennou distribúciou nových materiálov z blogu. Upozorňujeme, že máte možnosť prijímať materiály z nadpisov „Marketing“, „Predaj“ a „Agentúra“ samostatne. Zobrazenie vzorového listu.

34. CMI, Blog Content Marketing Institute publikuje články zahraničných monster, ako sú Joe Pulitzi, Heidi Cohen, Neil Patel, Roger Parker a ďalší. Chcete dostávať svoje články poštou? Zaregistrujte sa na denný alebo týždenný prehľad. Zobrazenie vzorového listu.

35. Heidi Cohen, Prečítajte si informačný bulletin jedného z najuznávanejších obchodníkov s obsahom Burzhunet. Mimochodom, hneď po predplatnom dostanete pekný bonus - e-knihu s viac ako 100 tipmi pre bloggerov. Zobrazenie vzorového listu.

36. Neil Patel, Meno tohto odborníka hovorí samo za seba. Ale s predplatné na jeho newsletter, buďte opatrní. Na jednej strane dostanete množstvo užitočných informácií priamo v elektronickej krabici. Na druhej strane budete samozrejme dostávať reklamné listy. Napríklad asistent Nílu vám napíše návrh len dnes a až teraz bude hovoriť osobne s pánom Patelom. Jedným slovom, vysielanie Neal Patel je kombinácia listov s užitočnými informáciami a predajom správ. Nie, nepredávam. Ukladanie, ak zavoláte rýľ. Zobrazenie vzorového listu.

37. Backlinko, Jeden z najužitočnejších blogov na internetovom marketingu v burzhunete. Články sú v ňom zriedka publikované, ale každý nový materiál je sústredením skúseností a praktických odporúčaní. Zobrazenie vzorového listu.

38. Socialmediaexaminer, Newsletter Michaela Stelznera, autora knihy "Content Marketing. Nové metódy prilákania zákazníkov vo veku internetu" a hlavný špecialista na obsahový marketing. Zobrazenie vzorového listu.

39. Copyblogger, Jeden z najuznávanejších blogov na internetový marketing a copywriting v burzhunete. Zobrazenie vzorového listu.

40. Quick Sprout, Projekt Neil Patel s veľmi kvalitným blogom internetového marketingu. Informačný bulletin sa vydáva vždy, keď sa uverejní nový článok v blogu. Zobrazenie vzorového listu.

Nepokúšajte sa okamžite sa prihlásiť na odber všetkých e-mailov, ak nechcete stráviť všetku prácu a časť svojho osobného času čítaním e-mailov. Vyberte si pre vás zaujímavé predplatné a prečítajte si ich. Alebo vytvorte prázdnu schránku a prihláste sa na odber všetkých uvedených poštových zásielok. Po niekoľkých týždňoch otvorte zásuvku a preskúmajte písmená. Podpíšte hlavnú e-mailovú schránku na informačné bulletiny, ktoré ste našli zaujímavé.

PS: Ako je uvedené vyššie, zoznam obsahuje iba tie e-maily, ktoré zaujímajú autora. Ale dá sa rozšíriť. Povedzte nám v komentároch, aké ďalšie bulletiny by ste sa mali prihlásiť na internet marketingu.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár