Ako dosiahnuť očakávaný výsledok v propagácii na čo najkratší čas?

Táto otázka sa obáva mnohých. Tri až štyri mesiace sú veľmi realistickým obdobím na uskutočnenie prielomu, ak stránka už prijíma prijateľnú premávku. Je dôležité mať jasnú predstavu o tom, o čo presne sa usilujete, o realizáciu celého radu činností zameraných na dosiahnutie konkrétneho výsledku, profesionálny prístup, schopnosť meniť aspekty stratégie na cestách a vytrvalosť. Toto je možno rozhodujúce. Práca v rámci propagácie vyhľadávania sa stáva čoraz pracnejšou a čas na dosiahnutie cieľov sa zvyšuje. Je dôležité „žiť“ v kritickom bode, keď vaša stratégia začne prinášať skutočné výsledky.

Obsah:

  20 bodov na pamäti, ak váš cieľ je výsledok v krátkom čase

  1. Povedzte, že dnes začína nové kolo práce.

  2. Začnite nastavením veľmi špecifického cieľa zodpovedaním dvoch otázok: 1) Čo naozaj potrebujete: naučiť sa zvýšiť konverziu, zdvojnásobiť počet potenciálnych zákazníkov a viac? 2) Čo musíte urobiť?

  3. Dajte svoje vysoké nádeje na obsah. Dobrý obsah je efektívny nástroj, ktorý vám umožní riešiť komplex vašich najdôležitejších problémov vo vyhľadávacom marketingu. Obsah je hlavnou (hoci ďaleko od jedinej) zložky stratégie propagácie značky.

  4. Nekoncentrujte sa na úlohu: v krátkom čase zvýšite množstvo obsahu na stránke.

  5. Sústreďte sa na túto úlohu: vytvoriť čo najobľúbenejší obsah v krátkodobom horizonte.

  6. Zaujímavý obsah - ten, ktorý ľudia zdieľajú na webe. Potrebujete však obsah, ktorý zvyšuje generovanie elektród. Nie všetci tí, ktorí zdieľajú vaše materiály, sa stanú vašimi zákazníkmi. Sledujte každý z vašich materiálov: ako to ovplyvnilo počet zásahov? Ak je ovplyvnený pozitívnym spôsobom - pokúste sa vytvoriť materiály práve v tomto duchu.

  7. Propagujte svoj obsah na sociálnych sieťach.

  8. Napíšte nielen pre blog vašej spoločnosti, ale aj pre čo najväčší počet rešpektovaných stránok na túto tému.

  9. Rozhovor s uznávanými odborníkmi na vašom trhu a publikovanie na firemnom blogu.

  10. Prenajmite korektúry sovietskej školy - áno, je ich stále menej, ale nebuďte leniví, aby ste ju našli - a verte mu len konečné čítanie materiálov pred publikovaním.

  11. Investujte do vytvárania skvelého obsahu: e-kníh, bielej knihy, manuálov.

  12. Nespájajte sa so šablónami: ak píšete článok, nesnažte sa písať jednoduchý textový materiál, ktorý bude presne dodržiavať formát. Diverzifikovať svoj text s infografiky, videá, zaujímavé ilustrácie. Pracujte na križovatke žánrov - a môžete nájsť niečo nové a zaujímavé.

  13. Je čas vytvoriť si vlastnú "fotografickú banku", aby ste ilustrovali materiály blogu. Originálne obrazy sú plus k vašej karme.

  14. Každé ráno začať s myšlienkou: čo na stránkach nemusí uspokojiť publikum? Čo sa dá zmeniť?

  15. Vyriešte hlavný problém blízkej budúcnosti - implementujte adaptívne usporiadanie na svojich webových stránkach. Mobilná prevádzka, ktorá rastie neuveriteľným tempom, dnes potrebujú všetci.

  16. Prenájom dizajnéra, ktorý robí skvelé infografiky.

  17. Publikovať dve infografiky týždenne - aspoň.

  18. Zapojte sa do video produkcie.

  19. Nemajte strach z problémov, ktoré sa obávajú: video je drahé a málo o tom vieme. Hlavná vec je začať. Dokonca aj na iPhone. Je lepšie robiť zle, než robiť nič.

  20. Pamätajte: výsledok je vždy v súlade s rozpočtom. Je nemožné investovať minimum, aby ste dosiahli maximum.

  Loading...

  Zanechajte Svoj Komentár