Čo nestojí za to, aby sa nová éra propagácie vyhľadávania stala?

Trh marketingu vyhľadávania sa mení. Dnes to odborníci chápu, dnes si to zákazníci všimnú. Čo by malo v tejto novej etape vývoja zostať v minulosti? O tom a porozprávajte sa.

Obsah:

  Čo presne dnes nestojí za to, ak je vaším cieľom úspešný projekt a rast predaja:

  • Zapojte sa do propagačných pozícií

  Jedným z vážnych dôvodov, ktoré bránia úspechu tejto schémy, je jasne vysledovaná tendencia komplikovať a predlžovať dotazy, ich túžbu po prirodzenom jazyku. A podľa Yandex, a podľa Google, ľudia dnes hľadajú informácie pomocou čoraz zložitejšie otázky, ktoré sa skladajú z piatich až siedmich a dokonca deväť slov. A propagácia podľa pozície naznačuje, že podnikanie "vyberá" najdôležitejšie, pokiaľ ide o jeho vedenie, požiadavky - v skutočnosti, zoznam 10-15 slov. Vzhľadom na to, že tento zoznam málo korešponduje s prirodzenými požiadavkami, ku ktorým majú obidvaja používatelia, a teda aj vyhľadávače, tendenciu tvoriť relevantné požiadavky používateľov na vydávanie, ako aj uvedomujú si, že miesto faktora referenčnej dôveryhodnosti je pevne obsadené, čo takmer zamedzuje problém na HF Je potrebné vyvodiť záver, že zapojenie sa do propagácie na pozíciách je dnes plytvanie zdrojmi.

  To neznamená, že nie je možné uspieť pri presune pozícií - to znamená, že pri presune pozícií nikdy nebudete ako zákazník nikdy mať presné informácie: v akom časovom rámci alebo rozpočte bude prijatá konkrétna žiadosť. Ak chcete predpovedať načasovanie dosiahnutia výsledkov a predpovedať, že rozpočet postačuje na to, aby sa stránka dostala na začiatok pre konkrétnu požiadavku, momentálne nie je možné. Takže táto schéma sa zmení na čistú vodu, podnik - budete mať šťastie, alebo nie? Malé a stredné podniky by sa mali spoliehať na predvídateľnejšie nástroje. Rizikové investície si môžu dovoliť len veľké spoločnosti.

  No a hlavná vec. Tržby nepredstavujú pre túto alebo túto požiadavku vysoké pozície. Predaj je nárast kontaktov s cieľovou skupinou. A počet kontaktov je v prvom rade premávka. Je to úloha zvyšovania cieľovej prevádzky, ktorá má prvoradý význam pre zvýšenie predaja. Ako zvýšiť návštevnosť? Stávkou na propagáciu širokého sémantického jadra. Propagácia cez široké sémantické jadro je jedinou účinnou metódou, životaschopným obchodným systémom. Je potrebné viazať prácu na internetový marketing na podnikové ukazovatele: vedie, cieľovú prevádzku, predaj.
  • Dúfať v návrat bez veľkých investícií

  Priemerná kontrola vyhľadávacích služieb pre vyhľadávače sa zvyšuje. Za podmienok, keď klasické SEO a odkaz obchodovanie sú minulosťou, je to vzor. Dnes, vyhľadávače marketing je rutinná práca na zlepšenie stránky vo všetkých oblastiach. Moderný SEO je integrovaný internetový marketing. A čím lepšie služby, tým drahšie.

  • Očakávať rýchle výsledky

  Teraz, keď sa vyhľadávací marketing stáva čoraz viac časovo náročnejším a nákladnejším, môže byť čakanie na rýchle výsledky porovnateľné s čakaním na zázrak. Zvyčajné pre mnoho SEO z éry klasickej SEO, metódy založené na pokusy manipulovať problém prostredníctvom nákupu referenčnej hmoty, už nefungujú. Najmä v nových podmienkach je ťažké pre mladé stránky, ktorých stiahnutie pre stabilný príjem cielenej návštevnosti a začiatok splácania - s konštantnou a kompetentnou prácou - sa na určité obdobie v niektorých obzvlášť konkurenčných témach predlžuje na 12 mesiacov a dlhšie.

  • Venujte pozornosť karme stránky
  • Kontakt s filtrami, zákazom vyhľadávacích nástrojov, negatívnymi recenziami o vašej značke atď. - toto všetko vytvára povesť vášho zdroja a zanecháva škaredý oblak, z ktorého je ťažké sa neskôr zbaviť. Najmä v prípade, že miesto bolo zapojené do postupne nahrádzať rôzne optimizers, ktorí skóroval na akcie z predchádzajúcich a prispel k roztoč, ku ktorému nasledujúce tiež úspešne strelil neskôr.

   Najlepší spôsob, ako zachovať karmu stránky, je zabrániť jej pádu od samého začiatku: poskytovať kvalitné služby a užitočné informácie, správne pracovať s negatívmi na webe, ak sa objaví, aby sa zabránilo pádu pod filtre, rozšíriť kontakty s publikom vytváraním a distribúciou vysoko kvalitného obsahu. , Stručne povedané, zapojiť sa do ťažkej, ale čestnej práce v rámci tzv. „Právnej oblasti“ vyhľadávačov, bez manipulácií, ktoré nevyhnutne znamenajú pokles karmy.

   • Nezlepšujte svoj projekt denne.

   Naliehavo prijať pravidlo: nie deň bez zlepšenia (aj keď malé, bezvýznamné). Množstvo ide do kvality. Po dosiahnutí kritického množstva systematicky vykonaných zlepšení každý deň si všimnete výsledok.

   • Stavte na podvádzajúcich faktoroch správania

   Takéto stávky sa robia len z dvoch dôvodov: z nedorozumenia o tom, čo vedie k nádeji, alebo z nádeje, v duchu našej mentality: „možno to bude niesť“.

   • Podceňovať obsah marketing

   Firemný blog s pravidelnými publikáciami materiálov obsahujúcich užitočné informácie pre cieľovú skupinu je najspoľahlivejším zdrojom dopravy v súčasnej realite. Texty navyše priamo ovplyvňujú konverzný kurz. Konverziu môžete zvýšiť viackrát len ​​z dôvodu kvalitného obsahu, ktorý návštevníci požadujú. Blog je jedným z najlacnejších spôsobov, ako získať zákazníkov.

   • Nehľadajte nové nápady

   Dnes, v rozvoji, je potrebný nový pohľad a nové nápady ako nikdy predtým. Moderný vyhľadávač marketing je budovanie hypotéz a testovanie je. Zároveň je jasné, že akákoľvek metóda uplatňovaná vo veľkom množstve vo vyhľadávacom marketingu prestane fungovať. Teraz je čas pre optimalizátorov pomocou neštandardných techník. Pri budovaní stratégie propagácie, snažte sa odlišovať od ostatných, prinášajte novú sémantickú jedinečnosť a hodnotu pre internet.

  Loading...

  Zanechajte Svoj Komentár