Čo nosiť na Halloween party? 20 kreatívnych nápadov pre internetový marketing

Viete, čo je na Halloween najhoršie? To je, keď sa na poslednú chvíľu dozviete o firemnej párty, a nie je po ruke vhodný oblek. Nemôžeš nikoho prekvapiť čarodejnicami, ghoulami a ghoulami - v kancelárii je ich veľa, nielen v predvečer Dňa svätých. Okrem toho by mal byť kostým spojený s vašou oblasťou činnosti. Nie je čas vymýšľať niečo? Vezmite si šťastie: v tomto článku nájdete nápady na Halloween kostýmy pre zástupcov internetového priemyslu a high-tech priemyslu.

1. SEO Ninja

Noste čierne oblečenie. Nezabudnite na kuklu a katanu. Ten musí byť hračka, inak čakať na problémy. Teraz zadajte v textovom editore populárnejšie vyhľadávacie frázy vo veľkom výtlačku: lacné v Moskve, objednajte online, chladničky St. Petersburg. Pripojte hľadané frázy k oblečeniu s kolíkmi.

2. Stará škola SEO

Urobte si čelenku svetlého peria, vymaľte si tvár farbami, nasaďte si korálky a vezmite si do rúk veľkú palicu. Budete tiež potrebovať tamburínu a harfu. Na párty, zaklopať na tamburína, hrať na harfu, a čas od času kričať niečo o aktualizáciách Yandex. Skvelé, vyzeráš ako stará škola v pohode.

3. Spojiť farmu

Toto je myšlienka skupinového obleku. Nasaďte si kostýmy rôznych zvierat, ktoré sú chované na farmách: kravy, ošípané, hydina, králiky. Držte ruky alebo putá k sebe. Oblek Linkofarm pripravený.

4. Čiernobiele SEO

Oblek pre pár. Jeden z vás by mal nosiť všetky biele a druhé čierne. Ak vaši kolegovia poznajú angličtinu, môžete sa obmedziť na čierne a biele klobúky: biely klobúk a čierny klobúk SEO.

5. Google Algoritmy

Nápad pre skupinu troch ľudí. Budete potrebovať panda, tučniaka a kolibríky kostýmy.

6. Filter AGS

Budete potrebovať maskovaciu vojenskú uniformu a hračku guľomet granátomet. V extrémnych prípadoch vytlačte fotografiu AGS-17 a noste ju vo svojich rukách. Teraz ste bojovník proti r **** stránky.

7. Oblek "Yandex"

Žiadosť o firemný večierok pri príležitosti Halloweenu v kostýme spiderman nie je originálna. A čo kostým webového prehľadávača? Je potrebné aktualizovať pančucháče spiderman: pridať slová "Nájsť všetko" na to, dať zväčšovacie sklo vo vrecku. Všetko, počas párty zostáva len chodiť po miestnosti a obzerať sa okolo seba, akoby ste niečo hľadali.

8. Kľúčové slovo

Urobte veľký kľúč z kartónu. Nie je ani nutné, aby ste ho pripevnili k oblečeniu. Vytlačte niekoľko typických kľúčových slov na tlačiarni. Pripojte ich k oblečeniu. Stali ste sa kľúčovým slovom.

9. Mark Zuckerberg

Nasaďte si džínsy Adidas, tričko a papuče. Vy ste Mark Zuckerberg. Áno, na presvedčenie, nosiť odznak s nápisom "Som CEO, fena".

10. Steve Jobs

Budete potrebovať čierny rolák, modré džínsy, tenisky a slnečné okuliare. Áno, nezabudnite na iPhone. Musí byť stále v rukách.

11. Kostým Ice Bucket Challenge

Ako ukážka úspešnej informačnej kampane bude súčasťou tutoriálov SMM sieťový flash mob s prepadom studenej vody. A môžete rýchlo urobiť kostým pre párty. Vezmite si vedro, transparentný tyl, čokoládovú fóliu a výrobník ľadu. Technológia výroby obleku, ktorý pochopíte vďaka ilustrácii.

12. Instagram

Šaty ako bederné. Nezabudnite na masívne okuliare. Vezmite na pár pár balíčkov sušienok. Beh medzi hosťami a rýchlo rozdávať cookies. Hotovo, Instagram.

Instagram používa bokovky. Služba vám umožňuje rýchlo vytvoriť a odoslať fotografiu. Charakter Instagramu je oblečený ako bederný a rýchlo sa nosí po miestnosti s cookies. Ťažká logika, ale niekto tam po pár koktailov pochopí.

13. Sociálne siete

Vytlačte si logá obľúbených sociálnych sietí. K oblečeniu každého člena skupiny pripojte jedno logo. Zostaňte spolu na párty.

14. Oblek „spolužiaci“

Táto sociálna sieť si zaslúži samostatný kostým kvôli farbe svojich divákov. Kravatu vreckovku na hlavu, nosiť masívne-lemované okuliare. Pre dôveryhodnosť, môžete si vziať palicu. Váš kostým by mal vyzerať takto:

Zostáva vytlačiť logo Odnoklassniki na tlačiarni a pripojiť ho k oblečeniu.

15. Bird s logom Twitter

Šaty na princípe "modré top, žlté alebo červené dno." Nezabudnite na modrú parochňu. Hotovo, ste twitter twitter. Pre presvedčivosť, pripojte kartu so slovami "pípanie" na vaše oblečenie.

16. Mapy Google

Je to jednoduché. Vezmite bielu baliacu pásku. Napíšte názvy ulíc. Pásku zabaľte krížom. Urobte masku masky z červeného papiera. Kostým je pripravený.

17. Ghost spisovateľ

Musíte vidieť kultový film pre všetkých textárov Ghost Writer. Ak chcete reinkarnovať v duchu spisovateľa, budete potrebovať list, kalamár a perie. Listy budú musieť urobiť pre oči štrbiny. Pre prirodzenosť je lepšie dať niekoľko škvŕn. Tak sa pozrite na svoju ženu, aby vás skutočne neposielala do sveta duchov.

18. Zakrivený iPhone

Ak chcete tento kostým musíte tvrdo pracovať, ale stojí to za to. Budete potrebovať veľkú lepenkovú krabicu, čiernu handričku alebo papier a farebnú tlačiareň. Urobte otvor v krabici pre hlavu. Zakryte ho čiernym papierom. Vytlačte ikony aplikácií iPhone na tlačiarni a nalepte ich na krabicu. Ohnite lepenku. Teraz je všetko pripravené.

19. Android oblek

Budete potrebovať veľkú lepenkovú krabicu, zelenú látku alebo papier, lepidlo a farbu. Všetko ostatné závisí od vašej predstavivosti a kreativity.

20. Internet troll

Noste masku trollface a mikinu s kapucňou. V rukách si môžete vziať falošnú kamennú sekeru. Počas párty sa k nim pridajú kolegovia a trollové. Len to nepreháňajte, a potom budete z dovolenky zakázaní, alebo skôr vylúčení.

Ak máte vlastné Halloween kostým nápady, povedzte nám o nich v komentároch. Pamätajte si, že musia súvisieť s internetovým priemyslom a technológiou.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár