Kniha: 100 + hacky pre internet marketingu

Pracujem v Texterre takmer päť rokov - pol roka ako copywriter, zvyšok času - ako obchodník. Píšem články pre náš blog, vedenie bulletinov, SEO optimalizáciu, web analytics, co-marketing a zacielenie na sociálne siete. Všeobecne platí, že robím všetko, čo môže nejako zvýšiť prevádzku a počet vedie z našich stránok.

Počas tejto doby som nazhromaždil veľa cenných vedomostí a hackingu života, čo bude užitočné pre každého, kto sa zaujíma o internetový marketing a zaoberá sa nezávislou propagáciou stránok. Toto všetko vďačím svojmu mentorovi a ideologickému inšpektorovi Denisovi Savelievovi. Táto kniha je v podstate kompiláciou svojich myšlienok a skúseností niektorých ďalších zamestnancov našej spoločnosti.

Prečo by ste si mali prečítať túto knihu?

Dôvod číslo 1 - Nie "voda". Neexistujú žiadne prázdne a banálne tipy, ako napríklad „robiť obsahový marketing a premýšľať o svojom publiku“. Každá kapitola obsahuje konkrétne odporúčania, ako zvýšiť návštevnosť a vedie z vašej webovej stránky pomocou nástrojov a metód. S krok za krokom návod na akciu a veľký počet snímok obrazovky.

Dôvod číslo 2 - Počet prípadov. Neposkytujeme rady, ak sme ich v praxi netestovali a neboli osobne presvedčení o ich účinnosti. Každý nástroj a metóda opísaná v tejto knihe sme použili na propagáciu vlastných stránok a projektov našich klientov.

Dôvod číslo 3 - Všetky informácie na jednom mieste. Takmer všetky tipy uvedené v tejto knihe sme opísali v blogu a bulletine. Aj keď ste našim najoddanejším fanúšikom (nenechajte si ujsť jednu publikáciu našej spoločnosti a zapamätajte si každé slovo, ktoré adresujeme našim čitateľom), táto kniha bude pre vás stále užitočná, pretože v nej sme z praktického hľadiska zozbierali najpotrebnejšie informácie. a vhodne štruktúrované.

Dôvod č. 4 - Nové príklady. Predtým sme vydávali knihu o 100 hackoch zadarmo v elektronickom formáte, ale nedávno sme sa rozhodli dať túto prácu do tlače. Mnohí nás požiadali, aby sme to urobili, a my sme konečne dozreli - aktualizovali sme neaktuálne informácie, pridali sme nové, vyzdvihli nové príklady. Teraz je táto kniha relevantná a ešte užitočnejšia ako predtým.

Zobraziť obsah a jednu kapitolu.

Recenzie kníh

Ako kúpiť knihu?

Knihu "100+ hacky pre internetový marketing" možno zakúpiť:

  1. na internetovej stránke vydavateľstva Alpina Publisher (tu si môžete kúpiť elektronickú verziu samostatne a keď si kúpite papier, elektronický je dar);
  2. na internetovej stránke Ozon.ru (tu si môžete kúpiť papierovú aj elektronickú verziu knihy, plus širší výber možností doručenia a o niečo nižšiu cenu ako webová stránka vydavateľa).
  3. na stránke Litres.ru (tu si môžete kúpiť iba elektronickú verziu knihy).

Recenzie čitateľov

e-book-100-prakticheskikh-khakov-dlya-internet-marketologov
#
Biela kniha

Pozrite si video: MILIÓN km?! Tento VW Passat B5 ich prekonal - Alex Štefuca (Február 2020).

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár