Ako zvýšiť návštevnosť stránok: 60 spôsobov, ktoré vyhodia vašu prevádzku

Na otázku "Ako zvýšiť návštevnosť?" Nie je možné poskytnúť krátku a stručnú odpoveď, pretože existuje mnoho spôsobov, ktorými môžete zvýšiť návštevnosť stránok. To je dôvod, prečo sme sa rozhodli pre vás pripraviť tento materiál - pohodlný podvádzač s takmer všetkými známymi metódami ťažby. Hovoríme „prakticky“, pretože sme na niečo mohli zabudnúť alebo vynechať, ale v každom prípade ide o jeden z najkomplexnejších článkov na túto tému, ktoré sú v runete a dúfame, že to bude pre vás užitočné.

sémantika

1. Zhromažďovať čo najširšie sémantické jadro, Zahrňte tam všetky typy vyhľadávacích dopytov - nielen HF, ale aj MF a LF (ako to urobiť správne, je to detailne napísané tu), vytvorte kompetentnú štruktúru stránky a začnite postupne zisťovať zozbierané kľúče.

2. Použite Key Collector alebo Slovoeb, Tieto programy vám umožňujú automatizovať a výrazne uľahčiť proces zhromažďovania kľúčov.

3. Inteligentne triedte kľúčové frázy. Premýšľajte najprv o tom, aké slová vaše publikum bude hľadať informácie, ktoré potrebujú.

Interný a externý marketing obsahu

4. Spustite blogovanie, Ale pred tým sa uistite, že obsahuje všetky prvky potrebné pre jeho rozvoj.

5. Pravidelne publikujte obsah. Je žiaduce nie menej ako 2 krát týždenne. Pri absencii výsledkov na jeden alebo dokonca niekoľko mesiacov, nezastavujte, nestrácajte rýchlosť. Bude to nejaký čas trvať, kým blogovanie začne pracovať. Len to prijmite ako fakt.

6. Napíšte o čom naozaj rozumiete., A čo môže byť pre vašich používateľov skutočne užitočné.

7. Zverejnenie obsahu súčasne. To bude rozvíjať zvyk pre vaše publikum pravidelne čítať svoj blog, aby držali krok s aktualizáciami.

8. Pamätajte na sémantickú jedinečnosť., S každým z vašich materiálov, musíte priniesť niečo nové na internete: nové informácie, nový prístup, nový pohľad. Toto je jeden z významných faktorov hodnotenia.

9. Pokúste sa vytvoriť obsah s vírusovým potenciálom: článok zoznamy s veľkou a krásnou postavou v názve, infographic-cheat listy, články, ktoré vysielajú jedinečný zážitok.

10. Správne navrhnite svoje články. V každom z vašich textových materiálov by mali byť tieto prvky: silný titulok, krátky zaujímavý náskok, vysokokvalitné obrázky s vtipnými titulkami, ako aj sidebars s najzaujímavejšími alebo najdôležitejšími faktami. To všetko urobí váš príspevok zaujímavejším a vizuálne bohatým.

11. Snažte sa, aby ľudia emócie, Pre tento, tu je dobrý cheat list, ktorý vám pomôže.

12. Urobte si hodnotenie najslávnejších osobností vo vašom nika., Popíšte, čo sú známe, pridajte svoje fotografie a odkazy na profily v sociálnych sieťach. S vysokou pravdepodobnosťou, mnohí z nich budú chcieť zdieľať svoje stvorenie so svojimi odberateľmi, a dostanete výrazné zvýšenie publika pokrytie.

13. Urobte si rozhovor so svojím odborníkom na trh. a uverejniť ho na svojom blogu. To vám dá dobrý nárast návštevnosti.

14. Vytvorte zoznam najčastejšie zdieľaných príspevkov vo svojej téme. (ako sme to urobili napríklad). Takéto články sú jednoducho odsúdené na získanie veľkého počtu rád a podielov.

15. Vytvorte postovú odpoveď. Nájdite kontroverzný článok vo vašom výklenku a napíšte materiál, v ktorom vyjadríte svoj názor na otázku, ktorú položili. Nezabudnite, aby autor pôvodného materiálu upozornil na vaše stvorenie.

16. Vykonajte objektívnu štúdiu vášho trhu., Na základe tejto štúdie vytvorte kvalitnú bielu knihu.

17. Neokrajte sa, Precvičte si rôzne typy doručovania obsahu.

18. Uložiť do záložiek tu je tento materiál, Bude to vaša šetriaca palička, keď je nedostatok nápadov (a určite príde, verte mi).

19. Preštudujte si obsah konkurencie. Ak chcete pochopiť, aké kroky musíte podniknúť, aby ste získali boviac prevádzky, musíte sledovať, čo robia vaši konkurenti.

20. Pokúste sa rozšíriť rozsah svojho blogu., A pozrite sa, čo to povedie. Niekedy kompetentné rozšírenie predmetu má za následok pomerne dobrý nárast dopravy. Skontrolovali sme to na základe vlastnej skúsenosti, keď sme niekoľko mesiacov aktívne písali na tému „biznis a sebarozvoj“. Hlavnou vecou je, aby sa príliš nestalo.

21. Z času na čas obnovte svoj starý obsah., Na tento účel môžete použiť ktorúkoľvek z navrhnutých 12 metód.

22. Staňte sa kurátorom obsahu. Oznámte na svojom blogu užitočné publikácie z renomovaných zdrojov. Ako nájsť takýto obsah, prečítajte si náš článok.

23. Zaregistrujte sa pre svoj trh v službe Google Alerts, Dostanete upozornenia na publikované materiály obsahujúce tieto kľúčové frázy.

24. Vytvorte fórum na svojej stránke., S ním budete môcť výrazne zlepšiť mieru odchodov, vybudovať komunitu, ktorá sa zaujíma o vaše témy a vaše webové stránky sa začnú zaradiť medzi kľúčové frázy s nízkou frekvenciou.

25. Získajte hosťové vysielanie., Len nepíšte pre odkazy, ale kvôli rozšíreniu dosahu publika. V opačnom prípade môžete získať filter.

26. Spustite stĺpec na jednej z najznámejších lokalít vo vašej oblasti., Stať sa autorom Forbesu nie je také ťažké, ako si o tom každý myslí.

27. Použite Google Otázky a odpovede, Odpovede Mail.ru a iné podobné zdroje. Odpovedzte na otázky týkajúce sa vašej oblasti činnosti. Pomôžte používateľom vyriešiť ich problémy bez toho, aby vyžadovali čokoľvek.

28. Staňte sa aktívnym komentátorom. na fórach a blogoch týkajúcich sa vášho predmetu. Použite svoje skutočné meno a fotografiu.

29. Využite sociálne agregátory Flipboard alebo Kategoriya, S ich pomocou môžete prezentovať svoje príspevky vizuálne príťažlivé.

30. Zbierajte recenzie, Ak predávate tovar, dávajte každému klientovi malú zľavu za povinnosť zanechať na vašej stránke čestnú recenziu.

Sociálne siete

31. Získajte oficiálne stránky vo všetkých populárnych sociálnych sieťach.: Facebook, Vkontakte, Odnoklassniki, Google+, Twitter.

32. Začnite pracovať s Pinterestom alebo Instagramom. Ak predávate vizuálne produkty, musíte byť prítomní na jednej z týchto stránok.

33. Neignorujte LinkedIn a Stumbleupon, Napriek tomu, že tieto sociálne siete nie sú príliš populárne v Runet, jedného dňa vám môžu poskytnúť dobrý tok dopravy.

34. Poďme dokončiť oznámenia svojich materiálov v sociálnych sieťach. To znamená, že musia nevyhnutne obsahovať úvodný text, fotografiu a odkaz.

35. Zahrňte zaujímavé príspevky do svojich príspevkov., Napríklad citácie alebo štatistiky.

36. Najdôležitejšie a najzaujímavejšie miesta sa pripájajú k samému vrcholu pásky. Ak to chcete urobiť na Facebooku, kliknite na šípku v pravom hornom rohu príspevku a vyberte možnosť „Vybrať publikáciu“. K tomu Vkontakte, kliknite na čas uverejnenia publikácie a kliknite na tlačidlo "Pin".

37. V oznámeniach na Facebooku pridajte tlačidlo výzvy na akciu., Ako to urobiť úplne zadarmo a bez použitia reklamy, je podrobne popísané tu.

38. Použitie Twitter karty. Ak chcete, aby vaše tweety krásnejšie a informatívne a získať viac prechodov.

39. Napíšte zaujímavé tweety, ktoré chcete kliknúť, Áno, toto je celé umenie, ale dá sa to naučiť.

40. Usporiadanie súťaží, Vyberte si slušnú cenu, nastavte jasné pravidlá a pokračujte. A pre tých, pre ktorých je ťažké vymyslieť niečo vlastné, môžete použiť hotové šablóny.

41. Rozdávajte zľavy pre záľuby. Na Facebook to možno urobiť pomocou aplikácie Facebook Coupon App.

42. Zdieľajte príspevky s podobnými komunitami. Nájsť skupiny s približne rovnakým počtom predplatiteľov, koľko máte, a ponúknuť výmenu príspevkov zadarmo.

43. Zmienení experti, Keď citujete alebo repostujete materiál od jedného z dobre známych odborníkov vo vašom odbore, uveďte jeho názov symbolom @.

44. Pripravte 10 opisov článkov (môžu to byť citácie, čísla, neočakávané závery) a publikovať ich na sociálnych sieťach niekoľko týždňov v rade.

45. Uložte si túto záložku a začnite zavádzať tieto myšlienky do praxe.

46. ​​Použitie tlačidlo platiť pomocou tweetu Jeho význam je nasledovný: stiahnuť nejaký užitočný obsah z vašej stránky (ebook, biela kniha, výskum, atď), musíte zdieľať tento odkaz na Twitteri. Takto môžete výrazne zvýšiť dosah svojich divákov.

Iné spôsoby

47. Spoločný marketing. Dohodnite sa s konkurenciou na vzájomne prospešnej spolupráci. Uveďte sa v e-mailoch, propagujte svoje príspevky v sociálnych sieťach, napíšte príspevky hostí atď.

48. Začnite vykonávať e-mailový newsletter., To je jeden z najsilnejších nástrojov na riadenie prevádzky a udržanie zákazníkov.

49. Propagujte svoje nové príspevky v bulletine, Nie je nutné, aby celý list pozostával iba z odkazov na vaše stránky, ale pár (za najúspešnejšie materiály z minulého týždňa) určite stojí za to pridať.

50. Vytvárajte správy, Prečítajte si našu praktickú príručku, ktorá vám pomôže zvládnuť túto techniku ​​a prilákať najsilnejší prenos na vašu stránku.

51. Použite platené propagačné metódy. Kontextová reklama, tematická reklama na sociálnych sieťach a zdroje, ktoré sú populárne medzi vašimi divákmi, umiestňovanie bannerov na veľké stránky pomôžu upozorniť na váš obsah.

52. Pracovať s negatívnymi pripomienkami., Neodstraňujte ich, odpovedajte čestne a nasadzujte. Ak je to skutočne vinné - priznajte vinu a pokúste sa to kompenzovať.

53. Použite sémantické mikromarkovanie, Všetky popredné vyhľadávače odporúčajú urobiť to najlepšie výsledky.

54. Použite pokročilé úryvky. Pritiahnu pozornosť používateľov a zvýšia počet kliknutí na stránku zo stránky s problémami.

55. Pamätajte: jeden deň - jedna zmena na stránke. Obráťte sa na niekoho, kto neustále robí niečo, a nie len robiť nejasné plány.

56. Postarajte sa o "šťastie užívateľa". Zvyšovanie spokojnosti používateľov, odosielanie dôležitých signálov do vyhľadávačov - po prechode na vaše stránky a prezeraní materiálu užívateľ rieši svoje problémy.

57. Do offline reklamy, Nechajte odkazy na vaše stránky na značkové výrobky, firemné autá, letáky, rozhlasové reklamy atď.

58. Sledujte výsledky vašich akcií., Zapojte sa do webovej analýzy, sledujte všetky potrebné metriky, sledujte sociálne siete a spomínajte svoju značku v sieti. Iba týmto spôsobom môžete pochopiť, čo je účinné a čo nie.

59. Zamerajte sa na stratégie, ktoré skutočne fungujú., Nemyslite si, čo robia iní. Vyskúšajte každú metódu opísanú v tomto článku a vyberte iba tie, ktoré sú pre vás a vaše podnikanie správne.

60. Neobývajte sa však na tej istej veci., Hľadajte nové spôsoby, ako zvýšiť návštevnosť, stránky, nástroje a prístupy. Otvorte nové obzory a nebojte sa experimentovať. Toto je najistejší spôsob, ako zvýšiť návštevnosť.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár