Rozdeľte a dobite: 14 bezplatných služieb riadenia marketingových projektov

Keď na projekte pracuje naraz 5-10 ľudí, môže byť ťažké tento proces zorganizovať. Reťazce v e-mailoch sa množia, ale informácie stále prichádzajú neskoro, termíny horia, trvá veľa času diskutovať a súhlasiť. Skôr alebo neskôr každý tím začne hľadať východisko z tejto situácie. Najjednoduchší a najspoľahlivejší správca úloh je program, ktorý automatizuje leví podiel organizačných problémov. Ale ako si vybrať ten správny, ten, ktorý dokonale zapadne do pracovného programu a skutočne ušetrí čas a neberie ho preč? V súčasnosti existuje veľa podobných cloudových služieb. V tomto prehľade som sa rozhodol zamerať sa na tie, ktoré ušetria čas aj peniaze.

Obsah:

Trelly

Online služba pre plánovanie úloh a správu malých projektov. Je založený na japonskom kanbanskom systéme, ktorý sa presunul na web z výrobného sektora. Vývojárom Trello sa podarilo realizovať hlavný princíp japončiny - "práve včas". Služba rovnako dobre rieši problém projektového riadenia a zvyšuje osobnú efektívnosť. Pracovný priestor Trello je systém dosiek, zoznamov a kariet, ktorý vám pomáha organizovať projekty, nápady a úlohy.

dôstojnosť

 • Univerzálnosť. Trello je správca úloh, denník, fórum na diskusiu o nápadoch a organizátor na ukladanie užitočných odkazov, článkov, obrázkov a videí.
 • Viditeľnosť. Všetky projektové úlohy sú zobrazené na jednej doske.
 • Jednoduchosť. S intuitívnym rozhraním je ľahké na to prísť.
 • Schopnosť integrovať sa s ďalšími službami - Dropbox, Disk Google, Gmail, Evernote, Kalendár Google, len asi 30.
 • Flexibilita. Každá karta Trello a samotná služba sú nakonfigurované pre špecifické úlohy..
 • Desktopové a mobilné aplikácie.
 • Počet projektov a účastníkov je neobmedzený.

nedostatky

 • Nie je vhodný pre zložité projekty, ktoré vyžadujú veľký detail. Počet kariet, zoznamov a dosiek sa zvyšuje tak, že je ťažké navigovať sa.
 • Pre maximálnu efektivitu musíte tráviť čas konfiguráciou a pripojením služieb tretích strán.
 • Neexistuje žiadny Ganttov diagram znázorňujúci harmonogram projektu.

Stručný návod

Ak chcete pracovať so službou, musíte sa zaregistrovať (alebo pripojiť pomocou účtu Google) a potvrdiť registráciu v liste. Dosky, zoznamy a karty sú vytvorené jedným kliknutím - ideme v názve, stlačte Enter. Najflexibilnejším prvkom systému je karta, ktorá má najviac nastavení. Tabule a zoznamy sú určené hlavne na štruktúrovanie úloh.

Každá karta je jednou úlohou, ku ktorej sa pridáva opis (1), účastníci (2), viacfarebné značky (3), kontrolný zoznam alebo zoznam úloh (4), potom sa stanoví termín (5) a súbory sa pripoja (6). ). Po ukončení práce s kartou alebo hárkom musia byť archivované a doska musí byť zatvorená. Takmer všetky akcie v Trello možno vykonať niekoľkými spôsobmi, najjednoduchší spôsob je použitie drog a pokles.

zadarmo

V základnej verzii môžete pridať neobmedzený počet dosiek, zoznamov, kariet a účastníkov. K dispozícii je integrácia so službou Disk Google a Dropbox, ako aj 10 MB na ukladanie súborov.

zaplatil

Na dvoch tarifných plánoch - Business Class (9,99 dolárov na používateľa a mesiac) a Enterprise (cena dohodou) - 250 MB sú k dispozícii na ukladanie súborov, kolekcií dosiek, vlastných pozadí a nálepiek, integráciu s Evernote, Github, Mailchimp, Salesforce a niektoré ďalšie služby, ako aj zvýšené bezpečnostné opatrenia a prioritná technická podpora.

"Bitriks24"

Podľa definície, autori výrobku, je sociálna sieť pre prácu. V skutočnosti, funkčnosť služby ďaleko presahuje rámec správcu úloh, zahŕňajúci interakciu so zákazníkmi, sledovanie času a tucet ďalších obchodných procesov. V tomto prehľade sa ich však nedotkneme a zvážime iba tie, ktoré pomáhajú efektívne riadiť projekty. Na tieto účely má Bitrix24 možnosť pridať úlohy, priradiť zodpovednosť, stanoviť termíny, viesť diskusie a sledovať pokrok. A funkčnosť sociálnych sietí vám umožňuje rýchlo zdieľať informácie a vyjadriť svoj názor.

dôstojnosť

 • Mnoho možností. "Bitrix24" - plnohodnotný firemný portál.
 • Ukladanie súborov Cloud s riadením verzií. Môžete ich upraviť priamo v systéme.
 • Zabudovaný instant messenger a možnosť výmeny správ bez opustenia systému.
 • Integrácia s inými produktmi Bitrix, vrátane CRM a CMS.
 • Mobilné a desktopové verzie.
 • Ganttov diagram.

nedostatky

 • Komplexné a preťažené rozhranie. Ak chcete využiť možnosti služby na plnú kapacitu, musíte ju študovať dlhú dobu.
 • Nie príliš agilná technická podpora.
 • Musíte stráviť veľa času na úplné prispôsobenie systému potrebám vášho tímu.
 • Buzz zaberá väčšinu pracovného priestoru, ktorý by sa mohol využívať efektívnejšie.

Stručný návod

Pomocou "Bitrix24" môžete napísať celú užívateľskú príručku na 100, takže teraz stručne prejdite cez základné funkcie. Registrácia v službe trvá len niekoľko minút. Hlavná stránka portálu je "Buzz" s vertikálnym menu na ľavej strane a niekoľkými informačnými blokmi vpravo - "Nadchádzajúce udalosti", "Moje úlohy" a ďalšie. Pomocou tlačidla "Pridať" v ľavom hornom rohu môžete vytvoriť novú skupinu, úlohu, udalosť alebo pozvať zamestnanca. V rámci rôznych skupín je vhodné pracovať na jednotlivých projektoch, zhromažďovať zamestnancov, súbory a informácie.

Vo formulári, ktorý sa otvorí, musíte zadať názov (1) a popis. Ak chcete sledovať priebeh, môžete pripojiť kontrolný zoznam (3). Súbory (2) sú stiahnuté niekoľkými spôsobmi: z počítača pomocou Drag'n'drop (4), z cloudového úložiska Bitrix24 (5), z virtuálnych diskov Google Drive a Dropbox (6) alebo vytvorených v aplikáciách MS Office (7). ). Na to, aby zamestnanec dostal oznámenie o novej úlohe, musí byť k nemu priložený, po tom, čo bol vymenovaný za zodpovedného (8), pozorovateľa alebo spolupracovníka. Ak je to naliehavé, je lepšie stanoviť konečný termín (9). Úlohu môžete nastaviť pomocou tlačidla (10) alebo kombinácie klávesov ctrl + enter. Pre diskusiu o projektoch využívajúcich funkcie sociálnych sietí - komentáre a rád.

zadarmo

Tarifa "Projekt" zahŕňa 12 podnikových používateľov a 5 GB priestoru na virtuálnom disku. Väčšina funkcií platených verzií je k dispozícii (telefonovanie, chat a video hovory medzi zamestnancami, CRM a inými), ale sú mierne obmedzené.

zaplatil

Platené tarify 3 - "Projekt +" (990 rubľov / mesiac), "Tím" (5490 rubľov / mesiac) a "Spoločnosť" (10 990 rubľov / mesiac). Ich majitelia majú prístup k funkciám „obchodné procesy“, „sledovanie času“, „stretnutia a stretnutia“, rozšírené možnosti zo základnej sadzby a niektoré ďalšie nastavenia.

Worksection

Worksection je ďalšou pohodlnou a vizuálnou online službou pre tímovú prácu na projektoch. Okrem manažéra úloh, čiastočne vykonáva funkcie CRM. Zo štandardného súboru možností - projektov a úloh, oznámení a pripomienok, komentárov a vizuálneho zobrazenia pokroku v percentách. Zoznámenie sa so službou začína malou exkurziou k hlavným funkciám, ktorá vám umožní rýchlo sa zapojiť do práce.

dôstojnosť

 • Prístrojovej dosky. Vizuálna reflexia súčasného stavu všetkých projektov na jednej obrazovke.
 • Jednoduché a dostupné rozhranie.
 • Klávesové skratky.
 • Mobilná aplikácia.
 • Počet používateľov nie je obmedzený.
 • Ukladanie súborov vo formáte Cloud.
 • Pravidelné aktualizácie.
 • Konfigurácia prístupu.
 • Na jednom účte môžete realizovať projekty pre niekoľko spoločností.
 • Integrácia so službami Google - „Disk“, „Dokumenty“ a „Kalendár“.

nedostatky

 • Do kalendára nie je možné pridať hovor, schôdzku alebo inú udalosť, iba úlohy.
 • Mnohé z potrebných funkcií (napríklad Ganttov diagram) nie sú dostupné vo voľnej verzii.
 • Nevhodné vyhľadávanie.
 • Tangled top menu.

Stručný návod

Úlohy sú nastavené iba v rámci projektov. Ak chcete vytvoriť nový, kliknite na tlačidlo na hlavnej stránke alebo v sekcii "Projekty". Zároveň sa okamžite objaví formulár, ktorý pozve nových používateľov do služby. Na stránke, ktorá sa otvorí, musíte vyplniť údaje projektu - názov (1) a popis Môžete pripojiť dokumenty a súbory (2) alebo ich vytvoriť (3). Tieto tlačidlá sa otvárajú v novej karte Dokumenty Google alebo Tabuľky Google. Ďalej je potrebné stanoviť časový rámec (4) a predpovedať náklady (5) a potom vymenovať manažéra (6) a zodpovedného (7).

Po kliknutí na tlačidlo "Vytvoriť projekt", nás Worksection pozýva na pridanie novej úlohy. Tento proces je takmer podobný vytvoreniu projektu - názov, popis, súbory, zodpovedný, výpočet nákladov a termínov. Existujú však určité rozdiely - úlohy možno nastaviť priority (1) a zavesiť visačky (2), ako aj stanoviť užší termín - konkrétny čas, do ktorého by úloha mala byť dokončená.

zadarmo

Funkčnosť tejto tarify je skôr nedostatočná, aj keď nie časovo a početne obmedzená. Zároveň je možné zachovať len 2 projekty a kapacita ukladacieho priestoru pre súbory je iba 0,1 GB. K dispozícii je aj kalendár.

zaplatil

Tarify 4 - od 9 do 99 dolárov mesačne. V závislosti od zvolenej verzie sa k funkčnosti pridáva časovač, Ganttov diagram, finančné účtovníctvo, šifrovanie SSL, ukladanie FTP a zálohovanie údajov.

Asan

Služba anglického jazyka pre spoluprácu pri riadení úloh. Z bežnej funkčnosti v arzenále Asany sú projekty, úlohy a podúlohy. Tvorcovia správcu úloh však detailne išli ďalej - v jednom projekte môžete úlohy rozdeliť do podsekcií - sekcií. A vzhľadom k tomu, že úlohy sa voľne pohybujú z jednej sekcie do druhej, je vhodné použiť schému: robiť - robiť - robiť. Ak máte príliš veľa dokončených úloh a projektov, môžete ich poslať do archívu. Termíny a tagy sa nastavujú pre každú položku, môžete sa im páčiť, písať komentáre a pridávať podúlohy (často sa používajú ako kontrolný zoznam alebo zoznam úloh). Ak existuje veľa zamestnancov a projekty a úlohy sú rôznorodé, je lepšie ich rozdeliť do pracovných oblastí tak, aby neboli zamieňané a zaplňovali pracovný priestor. Na to má Asana prvok Diela.

dôstojnosť

 • Flexibilná viacúrovňová štruktúra je vhodná pre projekty, ktoré vyžadujú detail.
 • Intuitívne rozhranie.
 • Informačný panel jasne znázorňuje priebeh všetkých projektov v rámci jedného pracovného priestoru.
 • Klávesové skratky.
 • Pohodlné vyhľadávanie.
 • Okamžitá synchronizácia medzi zariadeniami.
 • Integrácia s Dropboxom a Diskom Google.
 • Cloud skladovanie.

nedostatky

 • Žiadny ganttov diagram.
 • Nemôžete sledovať pokrok v percentách.
 • Žiadna ruská verzia.
 • Neexistuje žiadny vstavaný Messenger a zdieľanie súborov.

Stručný návod

Nový projekt sa vytvorí jedným kliknutím na ikonu „+“ oproti položke ponuky Projekty (1). Vo formulári, ktorý musíte zadať v názve (2) a vyberte prístup - verejný, súkromný alebo súkromný pre skupinu (3). Druhá možnosť je k dispozícii len za platenú sadzbu. Ak prepnete na inú záložku (4), môžete si vybrať šablónu ("úvod", "redakčný kalendár", "sledovanie chýb", "nábor" atď.), Ale väčšina z nich je k dispozícii len v platenej verzii. Termín pre celý projekt je nastavený na záložke Progress (horné menu pod názvom projektu).

Keď kliknete na tlačidlo Pridať úlohu (1) vpravo, otvorí sa nový formulár úlohy. V ňom musíte zadať názov (2) a popis (ak v tomto poli napíšete názov inej úlohy, projektu alebo užívateľa po @, objaví sa aktívny odkaz) (3). Potom môžete priradiť zodpovedného (4), nastaviť termín (5), vložiť Like (6) a tagy (7), vytvoriť podúlohy (8) a pripojiť súbory (9). Podúlohy sú zobrazené vo forme kontrolného zoznamu, pre každú položku je tiež možné nastaviť interpreta, termín a zanechať komentár (10). Uloženie úlohy nie je potrebné, stačí len vyplniť formulár.

zadarmo

Vo východiskovej verzii môžete vytvoriť neobmedzený počet pracovných priestorov, ale v každom z nich môže pracovať maximálne 15 používateľov. Dostupný kalendár, cloud storage, všetky základné nástroje pre prácu s projektmi a úlohami a niektoré reporty.

zaplatil

Cena Asana Premium závisí od počtu užívateľov - od 5 do 10 dolárov na osobu a mesiac. V platenom režime je k dispozícii viac správ, neobmedzený počet projektov na panel Dashboard, schopnosť vytvárať projekty súkromných tímov a vybrať pre ne šablóny.

Wrike

Online prostredie pre pracovné interakcie, navonok pripomínajúce službu Asana - rovnaký sidebar. Princíp organizácie práce a funkčnosti je však mierne odlišný. Hlavné akcie vo Wrike sú implementované pomocou zložiek, projektov a úloh. Tieto môžu byť zoskupené do priečinkov a projektov, stanoviť termíny a priority, komentovať a priradiť umelcov. Ak chcete sledovať najnovšie zmeny vo všetkých projektoch, objaví sa informačný kanál. Základná funkčnosť je dosť dobrá pre koordinovanú prácu malého tímu, ale mnoho užitočných funkcií nebude k dispozícii.

dôstojnosť

 • Mobilná aplikácia.
 • Ľahko sa prispôsobuje individuálnym potrebám každého tímu.
 • Pre každé oddelenie môžete vytvoriť samostatný pracovný priestor.
 • Integrácia s rozšírením Google Disk, Dropbox, Box, Zapier a Chrome.
 • Kontrola verzií súborov. Pri editácii v MS Word alebo Excel nemusí byť dokument uložený do počítača a stiahnutý novým - aktualizovaná verzia sa okamžite objaví v úlohe Wrike.
 • Vhodné pre komplexné projekty - môžete vytvoriť hierarchiu s mnohými úrovňami.
 • Zoskupovanie používateľov.
 • K dispozícii je cloud storage, 2 GB - zadarmo.
 • Jednoduché rozhranie.
 • Opakujúce sa úlohy.

nedostatky

 • V bezplatnej verzii nie je k dispozícii mnoho užitočných nástrojov.
 • Pri veľkej špecifikácii projektov sa navigácia stáva zložitou a je tu zmätok.
 • Žiadny režim offline.

Stručný návod

Rozhranie Wrike je veľmi jednoduché. Malý bočný panel obsahuje všetky dostupné nástroje. Stránka "Doručená pošta" (1) zobrazuje správy o nových úlohách priradených používateľovi, "Moja práca" (2) - aktuálne úlohy (na hlavnej obrazovke - dnes, vpravo - pre tento a budúci týždeň). "Panel úloh" (3) je prispôsobiteľný nástroj, ktorý je k dispozícii iba pri platených sadzbách (tu môžete zobraziť všetky informácie potrebné na sledovanie na jednej obrazovke). V "News feed" (4) sa zobrazia najnovšie zmeny a komentáre a položka "Projects" (5) zobrazuje všetky úlohy v jednom priečinku, kliknutím na ikonu "+" sa otvorí nový formulár projektu. Nižšie sú vytvorené priečinky a projekty.

Ak chcete vytvoriť novú úlohu, kliknite na príslušné pole (1), zadajte názov a stlačte kláves Enter. Kliknutím na riadok otvoríte formulár, v ktorom môžete zadať podrobnosti - pridajte konateľa (2), zmeňte stav (3), nastavte dátum (4) a prístupové práva (5), pripojte súbory (6), zadajte popis (7) a zanechajte komentár (8). Pri vytváraní nového priečinka sú údaje menšie - iba názov, popis, súbory a prístup.

zadarmo

Základná funkčnosť Wrike je veľmi obmedzená. 5 používateľov môže pracovať v rovnakom priestore. K dispozícii sú priečinky, projekty, úlohy a komentáre, ako aj mobilné aplikácie, hostia a 2 GB cloudového úložiska.

zaplatil

K dispozícii sú 3 tarify - Professional (49 USD mesačne), Business (124 USD mesačne) a Enterprise (cena je obchodovateľná). V závislosti od zvoleného predplatného bude k dispozícii Ganttov diagram, podúlohy, až 100 GB cloudového úložiska, prehľady, sledovanie času, bežné panely úloh, kontrola prístupu pre skupiny používateľov a ďalšie bezpečnostné opatrenia.

"PlanFiks"

Systém riadenia tímovej práce. Podľa vývojárov je rovnako vhodný pre všetky projekty - od veľkých podnikov až po skupinu nezávislých živnostníkov. Možno je to pravda. Keď prvýkrát vstúpite do programu, vaše oči sa trochu rozbehnú - funkčnosť je obrovská, neviete, kde začať s nastavením systému. Po optimalizácii služby pre potreby tímu by však malo všetko fungovať a ďalšie nástroje by mali byť odstránené. Pre tímovú prácu má PlanFix pomerne známe nástroje - projekty, úlohy a podúlohy, a ešte podrobnejšie kontrolné zoznamy. Jedným z neštandardných subjektov je akcia. Pomocou nich sa k úlohám pridávajú komentáre, mení sa dátum, stav, interpret atď.

dôstojnosť

 • Flexibilita. Systém je prispôsobený potrebám každého podniku - od malej marketingovej agentúry až po veľkú výrobnú spoločnosť.
 • Dobrá technická podpora. Zamestnanci rýchlo reagujú na dotazy a riešenie problémov.
 • Integrácia s Yandex.Mail, Telegram, Disk Google, Dropbox, MS Office, Gmail a niekoľko ďalších služieb.
 • Pohodlná interakcia s partnermi: osobné účty, možnosť pripojiť klienta k projektu a nastaviť upozornenia.
 • Cloud skladovanie.
 • Veľké množstvo filtrov, schopnosť vytvoriť si vlastné.
 • Analóg kanbanovej dosky, na ktorom sú umiestnené vlastné plánovače - nástroje, ktoré zobrazujú úlohy, ktoré potrebujete na jednej obrazovke.
 • Pohodlný stavový systém pre úlohy.

nedostatky

 • Bezplatné cestovné je k dispozícii len pre malé tímy do 5 osôb.
 • Žiadne správy.
 • Spustenie služby a zadanie každého nového zamestnanca trvá veľa času.
 • Žiadna mobilná aplikácia.
 • Komplexné rozhranie. Ak chcete použiť všetky funkcie programu PlanFix, musíte stráviť čas štúdiom vedenia a prípadových štúdií.

Stručný návod

Ak chcete dôkladne pochopiť systém, mali by ste si prečítať manuál a vedomostnú základňu na oficiálnych stránkach. Tu sa budem zaoberať len niektorými funkciami práce s projektmi a úlohami. Existuje niekoľko ďalších polí na vyplnenie a podrobnosti vo formulároch, ako v iných službách, navyše si môžete v prípade potreby pridať aj vlastnú sadzbu. Ak to chcete urobiť, prejdite na „Správa účtu“ (1). Ak chcete vytvoriť novú úlohu, prejdite na projekt (2) alebo na zodpovedajúcu časť hlavného menu (3).

Formulár obsahuje podrobné informácie o úlohe. Najprv musíte vybrať šablónu (1), riaditeľa (2) a pridať dodávateľa (3), teda klienta, ktorého sa táto úloha týka. Potom sa zobrazí projekt (4) a prípadná superúloha (5). Ďalej prichádzajú štandardné polia - názov (6), popis (7), časová os (8) a interpreti (9). Pre každú úlohu môžete priradiť audítora (10) - zamestnanca, ktorý bude sledovať priebeh práce. Ďalšie parametre označujú proces (11) (životný cyklus úlohy), stav (12), naliehavosť (13), môžete pridať spolupracovníkov (14) a zaznamenať ďalšie podrobnosti (15). Nakoniec pripojíme súbory (16), kontrolné zoznamy (17) a analýzy (18) (inú užitočnú entitu, ktorá je vytvorená prostredníctvom "správy účtov"). Pripomienky (19) a opakovanie úloh (20) sú tu tiež nakonfigurované.

zadarmo

Prvých 30 dní v "PlanFix" k dispozícii všetky funkcie bez obmedzenia. Okrem toho základná sadzba na jednom účte môže pracovať 5 zamestnancov a žiadny hosť. 1 GB k dispozícii v úložnom priestore typu cloud. Obmedzenia ovplyvňujú takmer všetky nástroje a entity - až 10 projektov, až 1000 kontaktov (klientov), ​​až 12 prehľadov, atď. Žiadny export do Kalendára Google, firemné e-mailové adresy, šablóny na export údajov do programu Excel, integrácia s VK a Facebook a aj automatické zálohovanie údajov.

zaplatil

Všetky obmedzenia základného predplatného spadajú po prechode na platenú sadzbu. Ich 5 - "Tím", "Spoločenstvo", "Studio", "Spoločnosť" a "Corporation". Náklady závisia od počtu zamestnancov, externých užívateľov a veľkosti úložiska cloud - od 10 do 99 eur mesačne.

výstružník

Snáď najzákladnejšia webová služba pre organizovanie práce na internetových projektoch. Jednoduchý minimalistický a dokonca asketický dizajn, minimálne funkčnosť - nič zbytočné. Riadiť tímovú prácu v Teamer 3 subjekty - projekty, zložky a úlohy. Každý ďalší z nich je vložený v predchádzajúcom, s pomocou priečinkov, kde sa vykonáva podrobný popis - úlohy v projektoch môžu byť zoskupené podľa potrebných funkcií. Teamer je vhodnejší pre veľmi malé tímy, ktoré nepotrebujú veľa funkcií.

dôstojnosť

 • Jednoduché a intuitívne rozhranie. Aby ste sa mohli zaoberať všetkými funkciami služby, netrvá dlhšie ako 10 minút.
 • Je možné zanechať komentáre k úlohám a pripojiť súbory.
 • Pripomienky na e-mail, v ICQ a Jabber.
 • Cloud skladovanie.
 • Počet používateľov vo voľnej sadzbe nie je obmedzený.
 • Na jeden pohľad je možné pozrieť sa na rozsah práce (časť „Kto je na vine?“), Stanoviť priority a tiež jednoduché filtre na triedenie úloh.

nedostatky

 • Veľmi skromné ​​funkcie. Služba nemá veľa užitočných funkcií.
 • Žiadna integrácia so službou Disk Google, Dropbox a inými službami cloudu. Súbor môžete prevziať iba z počítača.
 • Nie je možné zobraziť najnovšie zmeny a komentáre ku všetkým úlohám.
 • Nie Ganttov diagram, nejaká zdanie tohto nástroja - sekcia "Kto je na vine?", Ale je to oveľa menej funkčné.
 • Žiadne podúlohy, zoznamy úloh a kontrolné zoznamy.
 • Nedá sa sledovať pokrok v percentách.

Stručný návod

Rozhranie služieb je také jednoduché, že sa s ním bude zaoberať aj ten, kto sa objavil na podobnej stránke. Ihneď po registrácii Teamer ponúka vytvorenie nového projektu. Ak už niečo funguje, môžete toto tlačidlo nájsť v bloku vpravo. Ak chcete pridať novú úlohu, musíte kliknúť na zelené plus vedľa názvu projektu. Objaví sa jednoduchý formulár. Najprv musíte vybrať, čo vytvárame - zložku, poznámku alebo úlohu (1), potom zadajte názov (2) a popis (3). V poli "Podstata úlohy", ako aj v poznámkach a komentároch, niektoré HTML tagy pracujú na formátovaní textu, môžete tiež vložiť video z YouTube. Ďalej musíte vybrať prioritu úlohy (4) a priradiť interpreta (5). Ak chcete, aby sa používateľské meno zobrazilo v tomto poli a môžete zaškrtnúť, musíte ho najprv pozvať e-mailom prostredníctvom sekcie Kto je tu? Potom pridať do podobných polí projektu, na ktorý sa úloha vzťahuje, a priečinkov (ak existujú). To nie je veľmi pohodlné, ale inak nebudete vidieť správnu osobu. Nakoniec stanovíme dátum začiatku a termín (6). V tomto štádiu nie je možné pripojiť súbor, čo sa uskutoční neskôr prostredníctvom pripomienok.

Sekcie "Kto je na vine?" a "Kde sú všetci?" ešte jednoduchšie. V prvom sa všetky úlohy a čas, ktorý im bol pridelený, zobrazujú v pomerne vizuálnej podobe. Posledný stĺpec zobrazuje termíny. Pomocou filtrov ich môžete triediť podľa projektov a interpretov. Na stránke "Kde sú všetci?" Zobrazia sa všetci členovia tímu a formulár na pozvanie nového člena.

zadarmo

V online verzii služby nie sú platené tarify, všetky funkcie sú voľne dostupné pre neobmedzený počet užívateľov.

zaplatil

Vzhľadom k tomu, Teamer nemá záložné dáta a ďalšie bezpečnostné nástroje, je niekedy vhodné, aby všetko na vašom serveri. Existuje taká príležitosť, ale platí sa - 30 000 rubľov. pre licenciu na rok pre 10 užívateľov, každý nový člen - 500 rubľov.

Flowlu

Vývojári umiestňujú svoj produkt ako službu pre integrované riadenie podniku. V skutočnosti je Flowlu viac ako správca úloh. Je tu dobrá implementácia funkcionality CRM, je možné riadiť tím, sledovať náklady a zisky, vystavovať faktúry a prijímať platby. Systém je pomerne flexibilný, so správnou konfiguráciou, môžete zbierať všetky práce v ňom, a nie neustále prepínať medzi rôznymi službami. Pre podrobnejšie informácie má Flowlu niekoľko úrovní - všetky podnikové procesy sú rozdelené do pracovných oblastí, v rámci ktorých sa vytvárajú projekty tvorené etapami. Úlohy sa pridajú do projektu a pridajú sa kontrolné zoznamy. Logika služby je dosť komplikovaná, ale akonáhle ju pochopíte, pochopíte, ako je všetko skutočne pohodlné. Napríklad úlohy sú nastavené nielen v rámci projektu - môžete naplánovať schôdzku, výzvu alebo akúkoľvek inú záležitosť v Centre zjednotených úloh.

dôstojnosť

 • Vizuálny informačný panel.
 • Projektové tabule. S ich pomocou sa vytvárajú šablóny pre typické diela, na jednej doske sa zobrazujú všetky projekty, ktoré sú v súčasnosti v práci, každý vo svojej vlastnej fáze.
 • Flexibilita - ľahko sa prispôsobí potrebám konkrétnej spoločnosti.
 • Jediné centrum pre správu úloh je obrazovka, ktorá zobrazuje, čo je potrebné urobiť a kedy. Môžete filtrovať podľa projektu alebo iných kritérií.
 • Skupinový rozhovor.
 • Zálohovanie údajov, nepretržité zálohovanie.
 • Správy.
 • Cloud skladovanie.
 • Intuitívne rozhranie.

nedostatky

 • Funkčnosť základnej verzie je veľmi obmedzená - nie je k dispozícii mnoho užitočných nástrojov.
 • S bezplatnou sadzbou môžu pracovať až 3 používatelia.
 • Žiadna mobilná aplikácia.
 • Neexistujú žiadne opakujúce sa úlohy, ale vývojári sľubujú pridanie tohto nástroja v blízkej budúcnosti.
 • Žiadna integrácia so službou Disk Google a iným ukladacím priestorom cloudu Súbory sa sťahujú z počítača.

Stručný návod

Na prvý pohľad rozhranie Flowlu vyzerá dosť komplikovane. Prepínanie medzi skupinami nástrojov - bočné menu. Toto je jediná časť, ktorá zostáva nezmenená na všetkých stránkach. Niektoré položky menu sú rozdelené do podpoložiek - po kliknutí na "Projekty" sa zoznam rozšíri - "Projekty", "Projektová rada", "Manažéri" (triedenie projektov podľa zamestnancov) a "Archív". Pomocou veľkého zeleného tlačidla v ľavom hornom rohu môžete vytvoriť projekt, úlohu, obchod, kontakt, spoločnosť alebo nového člena. Pri registrácii je každý užívateľ vyzvaný, aby si vybral hlavnú pracovnú plochu - „Predaj“, „Projekty a úlohy“ alebo „CEO“. Obrázok nižšie ukazuje Dashboard projekty a úlohy. V hornej časti obrazovky sa nachádzajú štatistiky, vedľa ľavej časti úlohy, a vpravo je zoznam všetkých projektov v práci.

Okrem príslušných sekcií a veľkého zeleného tlačidla môžete vytvoriť novú úlohu alebo projekt na stránke pracovného priestoru. Vo forme úlohy existuje niekoľko polí - názov, popis, výkonný umelec, dátum začiatku práce, termín a odhadované časové náklady. Môžete tiež pripojiť súbory, vytvoriť kontrolný zoznam a prepojiť novú položku s klientom (kontakt z CRM), pracovný priestor alebo projekt. Proces vytvárania týchto dokumentov je podrobnejší. Zadajte názov (1) a popis (2), nastavte prioritu (3) av prípade potreby vyberte pracovný priestor (4). V stĺpci typu projektu môžete vybrať šablónu, ak ste predtým vytvorili projektové dosky. Ďalej nastavte časový rámec, nastavte rozpočet a zadajte informácie o klientovi. To všetko sa zobrazí v projektovej karte av bloku vpravo sa okrem avatara zodpovednej osoby nachádzajú tlačidlá na pridanie hovoru, stretnutia alebo e-mailu. Naplánované prípady sa zobrazia v zozname nižšie.

zadarmo

Pri základnej sadzbe môžu pracovať 3 používatelia - pridávať projekty (iba 20 naraz), úlohy, pracovné oblasti (celkovo 2) a projektové rady (tiež 2), ukladať súbory (1 GB), používať chat a webové formuláre na vytváranie transakcií, správanie 20 klientov v CRM a fakturácie.

zaplatil

K dispozícii sú 3 tarify - "Initial" (1400 rubľov mesačne pre 10 užívateľov), "Standard" (2 400 rubľov pre 25 používateľov) a "Profi" (4 900 rubľov pre 100 zamestnancov). Maximálne množstvo úložiska cloudu je 20 GB. Aj v platených tarifách sú k dispozícii kontrolné zoznamy v úlohách, sledovač času, výpočet nákladov v projektoch, Ganttov diagram a niekoľko užitočných správ (o pracovnom čase, výdavkoch a príjmoch, peňažných tokoch atď.)

Neaktor

Jedna z najmladších služieb správy úloh a interných komunikačných služieb vydaných bieloruskými vývojármi v roku 2015. Rozhranie a logika systému sú trochu mätúce, je vhodnejšie pre veľké spoločnosti s komplexnými podnikovými procesmi ako pre tímy niekoľkých ľudí. Vyrovnáva sa s organizáciou práce na rovnakom type úloh. Pred vytvorením prvej úlohy v novom projekte musíte nastaviť modely obchodných procesov. Systém je naozaj veľmi flexibilný - zmena polí, formulárov a ich umiestnenia na stránke. Ale na riešenie všetkých funkcií bude nejaký čas trvať. Okrem práce na projektoch a úlohách poskytuje Neaktor nástroje pre účtovníctvo zamestnancov, reporting a analýzy, riadenie zákazníkov a komunikáciu s nimi. Službu je možné využiť ako firemný portál, databázu tovarov alebo zmlúv a osobný denník.

dôstojnosť

 • Flexibilita. Neaktor sa prispôsobuje každému podniku.
 • Vo voľnom tarife nie sú žiadne obmedzenia týkajúce sa počtu úloh a projektov.
 • Ganttov diagram pre úlohy a podúlohy.
 • Osobný plánovač.
 • Osobný informačný panel.
 • Vyhľadávanie, filtre, pripomienky a upozornenia.
 • Cloud skladovanie.
 • Zálohovacie údaje.
 • Kontrola prístupu.
 • Stanovenie priorít a delegovanie úloh.
 • Funkcie pre riadenie obchodných procesov - životný cyklus a obchodné pravidlá. Vizuálne modelovanie.
 • Na kartu úloh môžete pridať svoje vlastné informačné polia.
 • Mobilné aplikácie.

nedostatky

 • V projektoch neexistuje posúdenie nákladov a schopnosť sledovať pokrok v percentách.
 • Nie celkom pohodlné vizuálne zobrazenie informácií - v zozname úloh a podúlohách sú zobrazené na rovnakej úrovni, môžete vyhodnotiť len podanie a poradie práce na Ganttov diagram.
 • Keď začnete pracovať so systémom, musíte stráviť čas nastavením, aby bolo všetko pohodlné a na jeho mieste.

Stručný návod

Väčšina funkcií Neaktora sa realizuje prostredníctvom úloh. Okrem obvyklých postupných fáz práce môžu projekty sledovať zákazníkov, transakcie a produkty (nová úloha - nový zákazník). Vďaka prispôsobeniu kartových polí je to celkom pohodlné. Navigácia je jednoduchá, vo väčšine sekcií je všeobecné horizontálne menu a filtre, na stránke projektu av kalendári - tiež vertikálne. Osobný panel sa otvorí modrým tlačidlom v ľavom hornom rohu (1). Horizontálne menu: "Úlohy", ktoré nesúvisia s projektmi (2), "Projekty" (3), projekt "Vytvoriť", rýchla úloha, pripomienka alebo nový užívateľ (4), "Zamestnanci" - zoznam všetkých užívateľov a štruktúra oddelení (5), Kalendár (6) a Pripomienky (7). Vo vertikálnom menu - "Všetky projekty" (8), "Všetky úlohy aktívnych projektov" (9) a ikony nedávno zobrazených projektov (10).

Proces vytvárania novej úlohy je jednoduchý. Musíte zadať názov (1), vybrať model (2), nastaviť dátum začiatku a termín (3), definovať prioritu (4) a zmluvného dodávateľa (6), nastaviť tagy (5), pridať podrobný popis (7). Karta úloh môže v závislosti od modelu vytvoreného skôr vyzerať úplne inak. Pri vytváraní projektu si môžete vybrať jednu z existujúcich šablón - Účtovníctvo zákazníka, Zosúladenie, Úlohy pre oddelenie, Obnoviť databázu a ďalšie - alebo uložiť projekt bez šablóny. V prvom prípade už máte typické modely úloh - zákaznícke alebo zamestnanecké karty atď. V projekte bez šablóny musíte najprv simulovať obchodný proces, určiť pravidlá, podľa ktorých bude úloha vykonaná a polia, z ktorých bude formulár pozostávať.

zadarmo

Vo verzii štartéra môže pracovať až 7 používateľov. Maximálne množstvo úložiska cloudu je 1 GB. Dostupná základná funkcionalita pre prácu na projektoch, úlohách a úlohách - modely obchodných procesov, Ganttov diagram a projektové šablóny.

zaplatil

Tarify - "tím" (1950 rubľov mesačne) a "rast podnikania" (3250 rubľov mesačne) sa líšia počtom užívateľov a miestom na disku. Zvyšok funkčnosti je rovnaký a bez obmedzení. Po zaplatení sa stane dostupným firemným chatom, informačným kanálom a ďalšími nástrojmi na tvorbu prehľadov a analýz.

PTYSH

Systém riadenia projektov a úloh, pôvodne ostrý pre internetové projekty. K dispozícii je špecializovaná funkcionalita pre web a seo štúdiá - kontrolné zoznamy a šablóny úloh pre SEO optimalizáciu, copywriting, kontextové RK, atď. Služba však ešte nie je plne vyvinutá, niektoré funkcie nefungujú tak, ako by sme chceli preto sa štúdiá neponáhľajú prejsť na PTYSH. Pre seba som poznamenal, že stránky sa načítavajú pomalšie ako v iných podobných systémoch. Ale vývojári neustále zlepšujú svoj produkt a sľubujú, že čoskoro opravia všetky chyby. Inak je všetko štandardné - projekty a úlohy, ktoré sú rozdelené do skupín: bez projektu, marketingu, programovania a SEO-propagácie. S pridaním nových projektov sa zobrazia na stránke v rovnakých sekciách. Ak zrušíte začiarknutie políčka "Zobraziť skripty pre webové štúdiá" v nastaveniach účtu, PTYSH sa stane univerzálnou službou a je vhodný pre akékoľvek podnikanie.

dôstojnosť

 • Jednoduché rozhranie.
 • Špeciálna funkcionalita pre prácu na marketingových a internetových projektoch.
 • Scenáre úloh.
 • Platená sadzba je jedna pre všetkých a nezávisí od počtu užívateľov.
 • S bezplatnou sadzbou si môžete zachovať neobmedzený počet projektov a úloh.
 • K dispozícii je mobilný klient.
 • Tam sú vyhľadávanie a filtre, pripomienky k úlohám.
 • Nastavenie zálohovania a prístupu k údajom.
 • Odhad a nákladové účtovníctvo pre zákazníkov.
 • Používatelia hostia.

nedostatky

 • Priložené súbory sa pridávajú z počítača alebo prostredníctvom odkazu na virtuálne disky, neexistuje žiadna priama synchronizácia.
 • Žiadne vlastné cloudové úložisko.
 • Chýba mnoho dôležitých nástrojov - informačné panely, správy, kalendáre a plány, Ganttov diagram, štatistiky atď.

Stručný návod

Všetky navigácie sa vykonávajú cez vertikálne menu, ktoré sa vyvolá kliknutím na tlačidlo (1). Udalosti sú páskou nedávnych zmien, projekty sú obrazovka s aktívnymi projektmi a 4 skupiny na triedenie úloh, pričom položky „Mám priradené“ a „Robím“ všetko je jasné, koncepty obsahujú úlohy, ktoré boli vytvorené a neuložené. Aby nedošlo k strate najdôležitejšie, prvky môžu byť pridané do obľúbených. Existujú tiež sekcie "Zamestnanci" (zoznam a formulár pre pozývanie nových) a "Klienti" (pre udržiavanie databázy).

Úlohy sa vytvárajú pomocou tlačidla v pravom dolnom rohu (1) (na všetkých stránkach). Po prvé, formulár obsahuje štandardné polia - názov (2), termín (3), prioritu (4) a výkonných umelcov (5), potom musíte vybrať projekt, ku ktorému úloha (6) patrí, ale toto pole môžete nechať prázdne. Ďalej prichádzajú skripty (7), ktoré sú presne určené pre internetové projekty. Nasledujúci blok (8) závisí od zvoleného scenára (ak nie je vybratý, tieto stĺpce nebudú). Ako môžeme vidieť na obrázku, pre úlohu copywritingu sme ponúkli, aby sme uviedli tému, typ textu, zdroje, počet znakov, požadovanú jedinečnosť a kľúčové slová. Ak vyberieme scenár Kontextová reklama, budeme musieť špecifikovať región propagácie, kľúčové slová, čas, kedy sa požiadavky zobrazia v TOP a želania klienta. Po tomto bloku sú pre všetky úlohy spoločné nasledujúce polia: náklady na projekt a hodinu (9), nastavenie prístupu (10), popis (11) a prílohy (12). Ak chcete, aby sa zmeny uložili a aby sa úloha zobrazila ako aktívna, musíte kliknúť na tlačidlo (13).

zadarmo

Základná verzia je k dispozícii všetky funkcie služby pre tím 3 ľudí.

zaplatil

Paušálna sadzba (990 rubľov mesačne) nezávisí od počtu zamestnancov. Nie je potrebné platiť za nových používateľov.

Gantter

Webový nástroj na riadenie projektov. Výrazne sa líši od služieb, o ktorých sme hovorili skôr, aspoň v tom, že neexistuje zoznam všetkých projektov. Каждый открывается в новой вкладке и сохраняется на Google Диске. Детали проекта настраиваются в окне, которое открывается при клике на названии. Интерфейс Gantter чем-то напоминает Google Docs и MS Project. Как бы там ни было, Gantter мало предназначен для командной работы, скорее для планирования и контроля.

dôstojnosť

 • Jednoduchosť.Gantter nie je preťažený zbytočnou funkčnosťou.
 • Integrácia so službami Google, File Central SmartDrive a MS Project.
 • Neobmedzený počet užívateľov môže pracovať v systéme zadarmo.
 • Žiadne platené tarify.
 • Grafy sa automaticky ukladajú na Disk Google.
 • Šablóny projektu urýchľujú proces vytvárania harmonogramu.
 • Ganttov diagram.
 • Desktop verzia, v ktorej môžete pracovať offline.
 • Graf zobrazuje dokončené percentá.

nedostatky

 • Neexistuje možnosť dohodnúť si schôdzku, stráviť čas a vypočítať mzdy.
 • Chýba mnoho nástrojov pre tímovú prácu - delegovanie úloh, komentáre, súbory a správy, prehľady, upozornenia atď.
 • Žiadne pripojené súbory.
 • Rozhranie, aj keď to vyzerá jednoducho, je dosť mätúce.

Stručný návod

Pri prvom prihlásení do služby Gantter sa vytvorí nový projekt, ktorý sa uloží na Disk Google (1). Môžete tiež pripojiť automatické ukladanie (2). Najprv kliknite na názov (3) av otvorenom okne vyplňte vlastnosti projektu. Horizontálna ponuka sa podobá službe Dokumenty Google a vo zvislom smere môžete do projektu pridať zdroje, riziká, kalendáre a úlohy. Tieto sekcie vyzerajú ako tabuľky, líši sa len počet a obsah stĺpcov. Na karte úloh je polovica okna obsadená Ganttovým diagramom, na iných stránkach nie. Zobrazované stĺpce je možné nastaviť pomocou položky menu "View" (4). Ak chcete vytvoriť novú úlohu, musíte kliknúť na voľnú čiaru a zadať názov. V ostatných stĺpcoch je potrebné nastaviť trvanie, čas začiatku, konečný termín, percento dokončenia a ďalšie parametre. Termíny je možné upraviť na Ganttovom grafe a je tu stĺpec „Predchodcovia“ na nastavenie vzťahov medzi úlohami. V stĺpci nastavte počet úloh, ktoré je potrebné vykonať skôr, na grafe sú tieto odkazy označené šípkami. Okno pre všetky parametre úlohy môžete otvoriť kliknutím na ikonu vpravo na paneli nástrojov (5).

zadarmo

Neobmedzený počet užívateľov môže využívať všetky funkcie Gantteru zadarmo.

zaplatil

Neexistujú žiadne platené tarify.

Spracovať ulicu

Služba pre tímovú prácu na projektoch, riadenie obchodných procesov a kontrola nad včasným vykonávaním úloh. Vhodné pre veľkú spoločnosť a malú skupinu živnostníkov. V prvom prípade môžete vytvoriť oddelené miesto pre každé oddelenie, v druhom - zhromaždiť všetkých odborníkov v jednom. Systém je pomerne flexibilný, prispôsobuje sa akejkoľvek oblasti činnosti, či už ide o marketing, predaj alebo personálny manažment. Ideálne sa hodí do pracovného programu, kde každý deň musíte vykonávať rovnaký typ projektov a úloh. Na tieto účely sú v procesnej ulici k dispozícii šablóny - môžete si vytvoriť vlastné alebo použiť hotové.

dôstojnosť

 • Pri bezplatnej sadzbe je počet používateľov neobmedzený.
 • Integrácia so Zapierom, Gmailom, Diskom Google, MS Office a ďalšími službami a aplikáciami.
 • Prístrojovej dosky.
 • K úlohám môžete pripojiť textové dokumenty, tabuľky, obrázky, video a zvukové súbory.
 • Prispôsobiteľné karty úloh - v závislosti od pracovného postupu môžete pridať potrebné polia: kontrolné zoznamy, formuláre a mediálne súbory. To všetko vám umožní maximalizovať úlohu.
 • Existujú oznámenia, komentáre, filtre a vyhľadávanie.
 • Úlohy je možné delegovať, pridávať hosťujúcich používateľov a konfigurovať prístup.
 • Šablóny projektu pre rýchle vytváranie a správu procesov rovnakého typu.
 • Hotové šablóny pre marketingové projekty. Napríklad kontrolný zoznam "Propagácia obsahu" obsahuje položky-úlohy "zdieľanie v sociálnych sieťach", "robiť distribúciu e-mailom", "publikovať v tematických skupinách a fórach" atď.

nedostatky

 • Žiadna ruská verzia.
 • Nie je možné filtrovať úlohy podľa dátumov a interpretov.
 • Neexistuje žiadna funkcia, ktorá vám umožní vidieť priebeh všetkých aktívnych projektov na jednej obrazovke.
 • Ak chcete pracovať s ready-made šablóny bolo pohodlné, budú najprv musieť preložiť do ruštiny.
 • Nie je to celkom jasné rozhranie.

Stručný návod

Všetky práce v Process Street sú postavené okolo šablón. Pre pohodlie môžu byť rozdelené do priečinkov podľa projektov, interpretov alebo iného atribútu. Najpohodlnejším spôsobom použitia tejto služby je pracovať s procesmi rovnakého typu. Môžete vytvoriť šablónu, nastaviť opakovanú postupnosť akcií v nej a potom jednoducho vytvoriť nové kontrolné zoznamy (čítať projekty) a odoslať dokončené zoznamy do archívu.

Ak je napríklad váš tím zapojený do vytvárania kontextovej reklamy, stačí len raz vytvoriť šablónu, v ktorej bude podrobne opísaná postupnosť akcií vo forme úloh. Pre každú úlohu musíte pridať príslušné polia - tlačidlo na stiahnutie súboru s hotovými reklamami a požiadavkami, kontrolný zoznam alebo podrobný návod s obrázkami pre umelca, aby na nič nezabudol atď. Príklad takejto šablóny je uvedený na obrázku nižšie. Na nastavenie úloh použite bočné menu vpravo - pridajte textový popis (1) a súbory (2), vložte polia, tlačidlá (3), kontrolné zoznamy (4) a formulár na odoslanie e-mailu (5).

Po podrobných nastaveniach šablón budete musieť jednoducho vytvoriť nové kontrolné zoznamy pre konkrétneho zákazníka. Pre každého nastaveného umelca a termín. Môžete sledovať priebeh v príslušnej sekcii a tam môžete filtrovať projekty podľa stavu (aktívne, dokončené a archivované) (1), exportovať všetky informácie do CSV (2) a prispôsobiť zobrazené polia (3).

zadarmo

Základná sadzba je k dispozícii pre neobmedzených používateľov a hostí. Súčasne môžete spravovať 5 aktívnych projektov na 5 šablónach. Bezplatná verzia je integrovaná so službami Google, Zapier a Yammer.

zaplatil

Počet používateľov, šablón a projektov na oboch tarifách je neobmedzený. Obchodná verzia bude stáť 12,50 dolárov na osobu a mesiac, "Enterprise" tarifa je 52,50 dolárov. Majú citlivejšiu technickú podporu od bezplatnej služby, v budúcnosti vývojári sľubujú pridanie funkcií - reportov, integrácie s rôznymi službami a CRM- systém atď.

Onesoft Connect

Flexibilná služba pre riadenie obchodných procesov. Môže byť použitý ako správca úloh, CRM systém, pre prácu s aktívami, rizikami a personálom. Vývojári tvrdia, že Onesoft Connect má jednoduché a intuitívne rozhranie, hoci podľa môjho názoru je zložitejšie a mätúce ako iné služby. Pre každý typ objektov (položky) - projekty, zamestnancov, klientov atď. - sú vytvorené samostatné zoznamy. Pre riadenie projektov je k dispozícii karta Projekty. Môžete pridať úlohy (úlohy), udalosti (aktivity) a poznámky (poznámky) k objektom v tejto sekcii, ako aj nahrať súbory a nadviazať spojenie s inými objektmi - zamestnancami, klientmi, projektmi atď.

dôstojnosť

 • Univerzálnosť.
 • Integrácia so službou Disk Google, MS Office 365, SAP, SharePoint atď.
 • Cloud skladovanie.
 • Je možné nadviazať vzťahy medzi rôznymi kategóriami objektov a vytvárať na nich štatistiky.
 • Pohodlné zobrazenie úloh vo formáte To Do - Doing - Today Done.
 • Ďalšie údaje môžu byť pridané do opisu projektu (karta Detaily), vrátane kontrolných zoznamov.

nedostatky

 • Žiadna ruská verzia.
 • Komplexné zložité rozhranie.
 • Na riadenie projektov nie sú potrebné žiadne nástroje, ako je napríklad Ganttov diagram alebo sledovanie pokroku v percentách.

Stručný návod

Funkčnosť Onesoft Connect ide ďaleko za správcu úloh, ale v tomto prehľade nebudeme brať do úvahy všetky možnosti a funkcie. Zostaňme len na tých, ktorí pomáhajú riadiť projekty. Pre tento účel existuje špeciálna karta - Projekty. Kliknutím na tlačidlo Pridať nový projekt v pravom hornom rohu sa otvorí formulár na vytvorenie nového projektu. Najprv sme vyzvaní, aby sme vyplnili údaje. Existuje pomerne veľa polí, ale môžete ich odstrániť a podľa potreby pridať nové. Vyplňte opis (1) a účel projektu (2), stanovte termín (3) a výkonných umelcov (4). Ak chcete pripojiť polia pre iné údaje, musíte kliknúť na modré znamienko plus v dolnej časti. Ostatné karty zobrazujú nahrané súbory (prílohy), odkazy na iné objekty (pripojenia), udalosti (aktivity), úlohy (úlohy) a poznámky (poznámky). Novú úlohu môžete vytvoriť kliknutím na žlté tlačidlo vedľa názvu projektu (5), ďalšie dve sa použijú na pridanie udalostí a poznámok.

Keď je pridaná nová úloha, objaví sa vyskakovacie okno s dvoma poliami - meno a popis a zodpovedná osoba by tam mala byť pridelená. Po zadaní týchto údajov a kliknutí na tlačidlo Pokračovať sa otvorí rozšírený formulár, v ktorom môžete zadať ďalšie parametre - termín (1), stav (2) (definuje pozíciu úlohy na karte Úlohy - Úlohy, Robiť alebo Hotovo) a značky (3), ako aj pripojiť súbory (4) a pridať osoby, ktoré budú sledovať vykonanie úlohy (5).

zadarmo

V základnej verzii služby je možné využiť tím až pre 3 osoby. K dispozícii je 8 zoznamov a 100 MB cloudového úložiska. Voľná ​​tarifa nezabezpečuje integráciu s inými službami a dodatočný priestor na ukladanie dát.

zaplatil

Výber z 2 taríf - tím ($ 6 na osobu a mesiac) a spoločnosť (11 dolárov na osobu a mesiac). Líšia sa počtom používateľov (49 a 1000), veľkosťou virtuálneho disku (2 GB a 10 GB) a počtom zoznamov (15 a 30). Integrácia s inými aplikáciami je dostupná len pri maximálnej rýchlosti.

voľný

Toto nie je správca úloh, ale pomáha aj pracovať efektívnejšie. Slack je firemný on-line posol, ktorý, ak je správne použitý, nahradí poštu, skype a iné komunikačné prostriedky. A nastavenie upozornení z iných služieb a aplikácií z neho urobí ohnisko vašej tvorivej myšlienky. Okrem skupinových diskusií, ktoré sú vytvorené pre každé oddelenie, projekt alebo tému, existuje osobná korešpondencia a zdieľanie súborov. A vo vašom súkromnom kanáli môžete uchovávať záznamy, plánovať prípady alebo ukladať odkazy a súbory.

dôstojnosť

 • Pohodlné vyhľadávanie podľa príspevkov.
 • Používatelia hostia a nastavenia povolení.
 • Pracuje na všetkých operačných systémoch, existujú mobilné aplikácie a desktopové verzie.
 • Prispôsobiteľný výstražný systém.
 • Integrácia s viac ako 100 službami a aplikáciami, vrátane populárnych systémov riadenia projektov - Trello, Asana, JIRA, Wunderlist, Todoist, Worksection a ďalšie.
 • Môžete vytvoriť kanály, ktoré budú prijímať správy od robotov - o chybách na stránke, nových recenzií na trhu s hrami atď.

nedostatky

 • Žiadne videohovory a odosielanie SMS.
 • Žiadna ruská verzia.
 • Pri bezplatnej sadzbe je k dispozícii iba 10 integrácií a vyhľadávajú sa podľa posledných 10 000 správ.

Stručný návod

Rozhranie je pomerne jednoduché, môžete pochopiť aj bez veľkej znalosti angličtiny, ale bude to trvať dlhšie. Bezprostredne po registrácii sa automaticky vytvoria 2 kanály - # generálne pre dôležité správy, ktoré by mali čítať všetci členovia tímu, a #random pre nie veľmi dôležité. Ďalšie konverzácie je možné pridať kliknutím na znamienko plus vedľa zoznamu kanálov. V jednoduchom formulári musíte vybrať typ - súkromný alebo verejný (1), zadať meno malými latinskými písmenami (2) a stručný opis (3), pozvať účastníkov (4).

Na začiatku každého kanálu sú prepojenia pre integráciu s inými službami (1) a pridávanie nových členov (2). Všetky aktívne kanály sa zobrazia v bočnom paneli. Existuje aj zoznam používateľov, s ktorými môžete vykonávať osobnú korešpondenciu. Keď kliknete na hviezdičku v pravom hornom rohu (3), správy pridané do obľúbených sa otvoria (môžete to urobiť stlačením hviezdičky napravo od správy - 4). Ak chcete spomenúť používateľa alebo kanál, použijú sa znaky @ a #. V tomto prípade užívateľ dostane oznámenie a neunikne mu dôležitá správa.

zadarmo

Základná verzia je dostupná pre neobmedzených používateľov. Archív obsahuje 10 000 správ, na prijímanie oznámení a nastavovanie úloh môžete pripojiť až 10 služieb tretích strán. Mraková úložná kapacita - 5 GB.

zaplatil

Tarify - Standart (6,67 dolárov za mesiac na používateľa) a Plus (12,50 dolárov za mesiac na používateľa) nezávisia od počtu členov tímu. Obaja majú neobmedzený počet archivovaných správ a integráciu s inými službami. Objem virtuálneho disku je 10 GB v balíku Standart a 20 GB v Plus. Okrem toho sa v platených verziách poskytujú ďalšie bezpečnostné záruky a poskytuje sa prioritná technická podpora.

záver

V skutočnosti existuje oveľa viac služieb pre riadenie projektov a zlepšenie tímovej práce. Keby som sa rozhodol zvážiť ich všetky, sotva by ste si túto recenziu prečítali až do konca. Pri výbere "testovacích subjektov" som použil 2 kritériá - verzie prehliadača a plné sadzby. Aký systém si vybrať? Záleží na konkrétnom tíme a jeho úlohách. Služby sú v mnohých ohľadoch podobné, ale každá z nich má nuansy, ktoré môžu uľahčiť alebo naopak komplikovať prácu. Lonely freelancery budú celkom jednoduchá logika a malý funkčný Trello, a tímy s rozsiahlymi komplexnými projektmi sa s najväčšou pravdepodobnosťou stretnú s monštrami ako Bitrix24 alebo Flowlu.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár