Čo je to produktová karta a ako ju vydať: 29 prvkov úspechu

Čo viete o karte položiek?

Môžete vedieť, čo to je, aké prvky v ňom by mali byť. Môžete uhádnuť, ako ich správne umiestniť, aby nedošlo k pokazeniu konverzie. Možno viete, že musíte vykonať A / B testovanie rôznych častí. Viete, že veľké a vysoko kvalitné obrázky sú nepochybne plus, ale s najväčšou pravdepodobnosťou nemáte jasnú predstavu o tom, čo presne by ste mali mať v správne zostavenej karte položiek.

Hádajte čo? Potom sa posaďte. V tomto článku vám povieme o všetkých prvkoch karty produktu. Vysvetlíme, kde by mali byť umiestnené, prečo by ste to mali robiť a nie inak, a tiež odhaliť niektoré užitočné triky, ako získať maximálny úžitok z každého prvku. Ako ilustratívne príklady budú použité produktové stránky známych zahraničných online predajcov: Amazon, ASOS, Zappos, atď.

Čo je to karta produktu a čo by malo byť

Produktová karta / stránka s informáciami o produkte je podrobným popisom výrobku spolu s funkčnými prvkami (tlačidlá „buy / add to cart“, časť súvisiaceho tovaru, dostupné farby a veľkosti tovaru atď.).

Účelom karty produktu je:

 • Znížte rozptýlenie / zameranie pozornosti spotrebiteľa
 • Prilákať v rôznych štádiách nákupu
 • Potvrďte motiváciu kupujúceho (odpovedzte na otázku, prečo ho kupujúci potrebuje)
 • Odpovedajte na otázky a zvyšujte dôveru
 • Urobte požadovanú akciu jednoduchú a zrejmú.

Brian Eisenberg, známy obchodník a spisovateľ, tvrdí, že všetci ľudia, keď sa rozhodujú o nákupe, sú motivovaní na najzákladnejšej úrovni prostredníctvom jednej definujúcej otázky: "Aký je pre mňa prínos / prečo to potrebujem?" Ich dominantné osobnostné typy silne ovplyvňujú spôsob, akým sa pýtajú na túto otázku, ako vnímajú hodnotu a ako vedome (alebo vo väčšine prípadov nevedome) pristupujú k rozhodovaniu.

Pri vytváraní produktovej karty by sa preto mali pamätať na dva hlavné zásady:

1. Určitá postupnosť prvkov

Špeciálna technológia „sledovanie pohybu očí“ vám umožňuje sledovať pohyb používateľa na stránke. Podľa štúdie Jacoba Nielsena, uskutočnenej v roku 2006, ak užívateľ nehľadá žiadne konkrétne informácie, ale jednoducho sa pozerá na stránky na internete, trajektória jeho pohľadu sa podobá anglickému písmenu "F". S vedomím, že väčšina návštevníkov bude prezerať vaše stránky presne týmto spôsobom, môžete v rámci tejto trajektórie usporiadať kľúčové informácie (meno, obrázok, výzvu na akciu, ziskové propagačné akcie atď.).

2. Odpoveď na otázku "Prečo ju potrebujem?"

To sa dosahuje umiestnením materiálov, obrázkov, videí, výziev na akciu. Môžete tiež umiestniť záruky, recenzie zákazníkov, špecifikovať možnosť vrátenia tovaru. To umožní spotrebiteľovi dôverovať a s istotou urobiť rozhodnutie o kúpe.

Aby sme uľahčili vymenovanie kľúčových prvkov produktovej karty, rozdelili sme ich na 4 časti šablóny:

Časť 1: vľavo hore na stránke v aktívnom okne

Časť 2: horná pravá strana vnútri aktívneho okna

Časť 3: ľavá strana stránky pod časťou 1

Časť 4: pravá strana stránky pod časťou 2

S prvými dvoma prvkami je všetko jasné. Z vyššie uvedeného, ​​názov vašej webovej stránky alebo internetového obchodu (1), za ktorými nasledujú hlavné oddiely ( t2). Môžu to byť kategórie a podkategórie tovaru. A potom podrobne analyzujeme každú časť.

3. Strúhanka z chleba

Navigačný reťazec, alebo, ako je to častejšie nazývané, strúhanka, je cesta, ktorú používateľ cestoval z hlavnej stránky na tú, na ktorej je teraz. Tento prvok vyzerá takto:

Prečo musí byť tento prvok prítomný vo vašom internetovom obchode? Je to jednoduché: táto možnosť umožňuje používateľom jednoducho sa vrátiť o jeden alebo dva kroky a je pre nich veľmi výhodná.

4. Názov produktu

Názov produktu možno umiestniť priamo nad obrázok alebo v hornej časti stránky vpravo od obrázka. Podľa výsledkov uvedenej štúdie si spotrebitelia prezerajú stránku zľava doprava a začínajú v ľavom hornom rohu. Najvýhodnejšie umiestnenie názvu produktu je vľavo hore. Spotrebiteľ tak okamžite dostane potvrdenie, že sa dostal presne tam, kde chcel.

Tip 1: Ak predávate iné značky, uveďte názov značky v názve produktu.

Tip 2: Nebojte sa dlhých titulov. V tejto časti sú umiestnené celkom jednoducho. Okrem toho, dlhšie meno vysvetľuje spotrebiteľovi, ktorý produkt práve pozerá. Úplné meno tiež umožňuje hrať na značku.

5. Hlavný obrázok produktu

Ľudia už nechcú prezerať stránky, chcú získať určitý dojem. Staré porekadlo „je lepšie vidieť raz, ako počuť stokrát“ online, nadobúda nový význam. Budete úspešní, ak prezentujete svoje výrobky vzrušujúcimi a inšpirujúcimi obrázkami. Kupujúci musí predložiť, ako používajú vaše produkty alebo služby.

Pomocou obrázka môžete teda jasne oznámiť spotrebiteľovi jeho výhody a výhody vyplývajúce z nákupu tohto produktu. To je dôvod, prečo správne vybrané obrázky výrobkov výrazne zvyšujú konverziu.

Tip 1: Ak sú vaše obrázky vysoko kvalitné a efektívne prezentujú históriu produktu, môžete ich použiť v pomerne vysokom rozlíšení. Pre pohodlie spotrebiteľov môžete tiež vložiť možnosť drill-down (slučky), ktorá umožňuje používateľom priblížiť ktorúkoľvek časť obrázka a zobraziť si ho podrobne.

Zappos používa veľmi veľký obraz produktu. Napriek tomu je na karte produktu stále dostatok miesta pre iný obsah.

Tip 2: Ďalšie obrázky úspešne plnia svoje funkcie. Ukazujú produkt z rôznych uhlov, aby zvýraznili výhody alebo jedinečné vlastnosti. Tento nástroj môžete tiež použiť na zobrazenie produktu pri každodennom používaní.

6. Zoznam želaní

Tento zoznam môže byť tiež účinným nástrojom, ak je jeho funkčnosť správne zostavená a prispôsobená na následný predaj.

Tip: Vytvorenie odkazu "Pridať do obľúbených / Zoznam prianí" je pomerne jednoduché. Ale pre príslušnú speňaženie tohto nástroja skúste jednu z nasledujúcich možností:

 1. V pravidelných intervaloch spotrebiteľovi pošlite oznámenie, ktoré mu pripomenie produkty obsiahnuté v jeho zozname prianí.
 2. Ponúkame zľavy. Neodporúča sa to robiť po celú dobu, pretože kupujúci môže vyvinúť podmienený reflex, a on odloží nákup, kým mu neponúknete zľavu. Z času na čas však môžete ľahko vytvoriť ďalšie stimuly na nákup položky zo zoznamu.
 3. Pošlite oznámenie, že Vaša ponuka pre tento produkt vyprší a tento produkt bude dočasne / úplne stiahnutý z predaja.
 4. Ukážte zákazníkovi možnosť poslať svoj zoznam želaní rodinnému príslušníkovi alebo priateľom, aby mu mohli dať darček. Tento spúšťač funguje skvele pre všetky sviatky: narodeniny, Nový rok, Valentín atď.

Pokúšate sa optimalizovať produktové karty pre váš internetový obchod? Dajte túto prácu do rúk našej spoločnosti. Naozaj vieme, ako to urobiť správne, a môžeme výrazne zvýšiť príjmy vašej spoločnosti.

7. Podiel na sociálnych sieťach

Hoci takmer každý podnik umiestňuje tlačidlá sociálnych sietí všade, nemusíte umiestniť tieto tlačidlá do detailov produktu. Dôvodom je pochopenie rozdielu medzi zámerom nakupovať a lojalitou k značke, ktorá vznikla po nákupe tovaru.

Zámer (vyjadrený v štúdiu výrobkov a obsahu) a lojalita (emocionálne pripútanosť) sa prejavujú v rôznych štádiách scenára konverzie. Podľa Forrestera chce 20% zákazníkov po zakúpení preukázať svoju lojalitu voči značke a je pripravených nejako vyjadriť svoju emocionálnu spokojnosť.

Tip 1: Využite získanú lojalitu vašich klientov v sociálnych sieťach po nákupu. Tlačte tlačidlá sociálnych sietí na stránke potvrdenia platby / nákupu alebo informujte o svojich firemných stránkach v e-mailoch, keď blahoželáte zákazníkovi k úspešnému nákupu.

Tip 2Na konci video produktu môžete tiež umiestniť odkazy na sociálne siete.

8. Cena produktu

Uveďte odporúčanú maloobchodnú cenu (RRP), aktuálnu predajnú cenu (ak existuje) a výšku úspor.

Tip: Jasne zobrazte uložené percento. Roky výskumu a testov na Amazon.com preukázali účinnosť zobrazenia tohto percenta. Prečo nepoužívate túto tradičnú obchodnú taktiku v online predaji? Teraz Amazon úspešne používa tento nástroj, označujúci maloobchodnú cenu a množstvo peňazí ušetrených pri nákupe rovnakého produktu na webe.

9. Hodnotenie výrobku

Pozrite sa na hodnotenie hviezdičkami na Amazon.com. Každý spotrebiteľ môže stanoviť hodnotenie na päťbodovom systéme. Zo všetkých hodnotení a celkového hodnotenia tohto produktu. Prečo to spotrebitelia potrebujú? Pre nich je to najistejší ukazovateľ kvality produktu a stupňa vašej poctivosti.

10. Hodnotenie zákazníkov

Neďaleko je odkaz na komentáre od iných kupujúcich - odkaz vedie k sekcii recenzie v časti 3. Ľudia, ktorí si prečítali recenzie od iných kupujúcich, zistia, že je jednoduchšie urobiť rozhodnutie o kúpe. Zverili sme názorom iných ľudí. Podľa štatistík:

 • Pred rozhodnutím o kúpe si 61% spotrebiteľov prečítalo recenzie.
 • 63% spotrebiteľov uprednostňuje nákup na mieste, kde sú zákaznícke recenzie.

Len nezabudnite, že by ste nemali odstrániť negatívne recenzie. Ich prítomnosť dáva vašim produktom dôveru. Samozrejme, za predpokladu, že obchodujete s vysoko kvalitným tovarom a viete správne odpovedať na každú negatívnu recenziu.

Nenechajte sa ospravedlniť, že váš produkt je sezónny alebo ste nemali dostatok času na zhromaždenie dostatočného počtu recenzií a na to, aby bola táto časť relevantná pri rozhodovaní o kúpe. V tomto prípade je potrebné správne si vymyslieť systém pre spätnú väzbu, ktorý následne zjednoduší život vás a vašich zákazníkov. Požiadajte svojich zákazníkov o otázku, požiadajte o zaslanie spätnej väzby poštou, ponúknite zľavu na preskúmanie, požiadajte o radu alebo pomoc. Vybudujte obojsmernú komunikáciu.

11. Výhody produktu

Všeobecné otázky zákazníkov z kategórie "Čo je to pre mňa?" súvisí so skutočnosťou, že spotrebitelia chcú pochopiť, čo získajú, keď si kúpia váš výrobok (t. j. spôsob, akým môže váš produkt zlepšiť svoj život). V tejto časti môžete odpovedať na podobné otázky, uvádzať hlavné výhody vášho produktu a výhody jeho používania.

12. Veľkosť produktu

Podľa zoznamu výhod urobte malú časť opisujúcu fyzické parametre modelov, ktoré demonštrujú vaše produkty. Predpokladajme, že máte stránku predávajúcu oblečenie a vo svojich šatách používate fotografie mužov a žien. Takže musíte uviesť ich výšku, veľkosť hrudníka, pás a veľkosť oblečenia, ktoré nosia.

Iconic používa túto techniku ​​na ich kartách položiek. Vezmite prosím na vedomie, že na obrázku - druhý odsek vpravo: "Náš model nosí tričko veľkosti 40. Model je vysoký 192 cm, hrudník je 99 cm a pás je 81 cm."

13. Účtovná jednotka / kód produktu

Teraz je veľmi populárny tzv. "Showrooming". Zákazníci idú do obchodu, získajú odborné rady o konkrétnom produkte a potom si ich objednajú prostredníctvom internetu. Ukazuje sa lacnejšie a okamžite s doručením domov. Prítomnosť kódu produktu v hornej časti karty pomôže vášmu klientovi rýchlo prejsť procesom hľadania požadovanej položky alebo získať informácie o nej.

14. Správa o doručení

V krátkosti uveďte dodávku. V ideálnom prípade by táto krátka správa mala obsahovať náklady a štandardnú dodaciu lehotu, aby sa zbavili nárokov spotrebiteľov, ktorí chcú získať zakúpené produkty okamžite. Táto správa tiež znižuje počet porúch v sekcii "Nákupný košík", pretože kupujúci vopred pozná cenu dodávky tohto produktu.

Tip: Čím je pre zákazníka jednoduchšie vypočítať konečné náklady na dodávku, tým lepšie. Správa o bezplatnom doručení automaticky zvýši konverziu. Pozrite sa na produktovú kartu spoločnosti ASOS - priamo pod cenu uvidíte odkaz na bezplatnú prepravu a vrátenie tovaru.

15. Oblasť nákupu

Oblasť nákupu je časť karty produktu, ktorá obsahuje všetky informácie potrebné na výber správneho produktu, ktorý chcete kúpiť.

Nákupná zóna má za cieľ prilákať oko spotrebiteľa a ukázať, že jedinou významnou činnosťou, ktorú musí vykonať na stránke, je jeho význam. Výber nákupnej zóny sa dosiahne jednoduchým stmavnutím alebo vyplnením plochy pozadia.

Spolu s jasným tlačidlom na výzvu na akciu sa táto oblasť stáva pre spotrebiteľa mimoriadne zrejmá. Príklad takejto oblasti je možné vidieť na každej produktovej karte Zappos (na obrázku vpravo je zvýraznená šedou farbou).

Oblasť nákupu obsahuje nasledujúce informácie v tejto objednávke:

 • Dostupnosť produktu (správa o tovare na sklade)
 • Možnosti farieb (ak existujú)
 • Tabuľka veľkostí (ak je k dispozícii)
 • Možnosti veľkosti (ak existujú)
 • Tlačidlo Call to Action
 • Správa o budovaní dôvery - záruky

16. Dostupnosť produktu

Predpokladajme, že ste zobrazili počet produktov na sklade. Jednoduchá správa: „Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie,“ zvýši dôveru zákazníkov v konečnom štádiu scenára konverzie. Umiestnením tejto správy do nákupnej oblasti mu dáte vedieť, že toto vyhlásenie sa vzťahuje na tento konkrétny produkt a jeho odrody.

17. Možnosti farieb

Farebné variácie produktu môžete oznámiť pomocou kolekcie vzoriek a rozbaľovacieho zoznamu farieb. Uistite sa, že v zbierke vzoriek všetky farby zodpovedajú farbám z výroby, inak to môže poškodiť predaj. Ak máte veľký výber farieb, nezabudnite, že vzorky môžu zaberať veľa zmysluplného priestoru karty produktu. V tomto prípade je vhodnejšou voľbou rozbaľovací zoznam. Na obrázku vidíte príklad karty produktu, v ktorej sa kombinuje rozbaľovací zoznam a niekoľko vzoriek v rôznych farbách.

pomôcť: Keď spotrebiteľ zmení farbu v rozbaľovacom zozname, váš hlavný produktový obrázok by sa mal zmeniť, aby odrážal zmenu farby. To umožňuje kupujúcemu vybrať si vizuálne vhodnú farbu a stačí si vybrať vzorky produktu s farbami zhodnými s výrobnou farbou látky.

18. Tabuľka veľkostí

Umiestnite odkaz na tabuľku veľkostí nad možnosť voľby veľkosti, pretože zákazník prehľadá oblasť nákupu zhora nadol. Ak si kupujúci nie je istý veľkosťou - je lepšie ho okamžite naučiť určiť veľkosť tovaru, skôr ako mu ponúkne možnosť vybrať si veľkosť.

Tip 1: Keď umiestnite tabuľky veľkostí, zobrazte ich na karte položiek. Žiadne prechody na iné stránky alebo súbory PDF. Ďalšie neodôvodnené úkony a prechody znižujú konverziu, takže nedovoľujú výber veľkosti, ktorý by rozptyľoval kupujúceho alebo sa stal prekážkou nákupu.

Tip 2: Uistite sa, že tabuľka veľkostí zodpovedá tomuto konkrétnemu produktu. Ak sú dámske džínsy deklarované na karte produktu, tabuľka by nemala obsahovať mužské veľkosti.

Ďalší skvelý príklad z ASOS. Vyvinuli tabuľky veľkostí pre podkategórie. Napríklad pánske svetre a vesty majú vlastnú tabuľku veľkostí:

ASOS umiestni príručku veľkosti na samostatnú stránku, ale klient zostáva na karte položiek. Po zatvorení tabuľky veľkostí má opäť plný prístup k produktovej karte.

19. Možnosti veľkosti

Rovnako ako v prípade farby, aj tu si musíte vybrať medzi rozbaľovacím zoznamom a rámčekom s veľkosťami. Majte však na pamäti, že boxy zaberajú priestor a presúvajú volanie na činnosť po stránke.

Многие будут спорить, что боксы намного упрощают выбор размера, однако большинство потребителе предпочитают выпадающие списки. Еще одно весомое преимущество выпадающего списка вы обнаружите при разработке шаблона страницы карточки товара. Независимо от количества размеров, выпадающий список всегда будет занимать одно и то же место на странице карточки товара (убедитесь, что вы правильно определили ширину выпадающего списка для более длинных названий товара).

Silným argumentom proti veľkosti boxu (a farbe) je nepružnosť navrhovaných vzorov. Mnohé šablóny stránok nemajú variácie pre rôzne karty produktov. Jeden produkt môže mať napríklad 10 veľkostí a druhý iba 2, ale použije sa rovnaká šablóna. Na stránke produktu, ktorá má iba 2 veľkosti, bude na stránke prázdne miesto, čo môže návštevníkom spôsobiť nepríjemné pocity, pretože stránka sa môže zdať neúplná alebo nedokončená.

Mimochodom, Zappos a ASOS používajú rozbaľovací zoznam, Amazon používa kombináciu dvoch možností, JohnLewis používa boxy.

20. Tlačidlo "Pridať do košíka"

Vzhľadom k tomu, že je to najžiadanejšia akcia, ktorú si zákazník môže vziať na stránku, existuje niekoľko kľúčových vlastností tlačidla pridať do košíka.

 • Má kontrastnú farbu s vašou stránkou; Ak je vaša stránka zelená, nemôžete mať zelené tlačidlo
 • Je veľký (záleží na veľkosti)
 • To priťahuje pozornosť návštevníkov a objasňuje opatrenia, ktoré musí prijať
 • To robí chcete kliknúť, vyzerá objemovo.

Veľa článkov sa na túto tému pozerá v niektorých detailoch, takže ich môžete ľahko nájsť na internete, ale dovoľte mi, aby som vám poskytol najdôležitejšie rady: nedôverujte žiadnym skúseným špecialistom alebo založeným presvedčeniam (nikdy nepoužívajte červenú, vždy používajte zelenú, tlačidlo by malo byť v jazyku konkrétnom mieste na stránke).

Môžete sa riadiť odporúčaniami, ale iba testovanie A / B vám umožní spoľahlivo posúdiť výsledky. Skúšajte, testujte a testujte znova. Kto vám povedal, že podľa všetkých odporúčaní expertov získate najlepší možný výsledok vo vašom prípade? Iba tie testy a akcie vašich klientov vám pomôžu určiť najlepšie miesto na umiestnenie hovoru, jeho farbu, veľkosť atď.

Tip: Vysvetľujúce správy v blízkosti tlačidla "Pridať do košíka" môžu zvýšiť dôveru zákazníka.

Amazon.com používa túto stratégiu už roky, testuje oblasť nákupu a tlačidlo "Pridať do košíka". Brian Eisenberg vykonal štúdiu, v ktorej vysledoval, ako sa zmenila oblasť nákupu Amazonky. A hoci v tejto chvíli Amazon túto stratégiu opustil, stále ju môžete úspešne používať. Venujte pozornosť slovám "kedykoľvek môžete tovar z koša odobrať", použitie grafického zobrazenia zámku a záruku bezpečného nákupu.

V ideálnom prípade by mala byť horná časť sekcie viditeľná na prvej obrazovke. Spotrebiteľ tak vidí ďalšie sekcie, kde môže získať podrobné informácie o produkte. V tejto časti sa zvyčajne umiestňuje veľké množstvo informačného obsahu s cieľom uspokojiť tých, ktorí sú vo fáze vyhľadávania informácií alebo v počiatočnom štádiu nákupu.

Ľudia v tejto fáze sú pomerne metodickí a pomaly a zamyslene prezerajú materiály, aby sa uistili, že nájdu všetky potrebné informácie, aby mohli urobiť rozhodnutie o nákupe. Títo spotrebitelia sa nazývajú "scrollers" a úplne prezerajú produktovú kartu. Existuje mnoho spôsobov, ako umiestniť obsah do tejto sekcie, ale najobľúbenejšie a pohodlné je použitie tabuliek.

21. Opis detailov produktu

Je potrebné uviesť zloženie, použité materiály, rozmery, hmotnosť, pokyny na pranie alebo čistenie, návod na montáž, technické detaily a špecifikácie (dôležité pre elektroniku). Čím viac detailov píšete, tým lepšie.

Tip 1: Neukladajte všetok obsah v dokumente PDF. SEO špecialista nebude pat vás na hlavu. Okrem toho musia byť vaše informácie prístupné a zrozumiteľné.

Tip 2: Uistite sa, že sa veľkosť písma nezníži, keď klient prejde na stránku. "Posúvače" neprechádzajú textom, čítajú všetko. Zjednodušte ich úlohu.

22. Recenzia produktu

Táto sekcia umožňuje vašim spotrebiteľom urobiť záver o vašom produkte na základe skúseností ľudí, ktorí už váš produkt kúpili. Pre svojich návštevníkov musíte zaistiť maximálne pohodlie a dostupnosť tejto sekcie.

23. Informácie o značke

Ak predávate tovar od rôznych výrobcov, v každom prípade uveďte informácie o výrobcovi alebo značke.

24. Politika návratu

Schopnosť vrátiť tovar znižuje riziko neúspešného nákupu pre zákazníka. Tieto informácie musia byť umiestnené vo vnútri karty produktu. Aj keď uvediete možnosť návratu na iné stránky vašej stránky, duplikujte ju na karte položiek.

25. Prepravné údaje

Uistite sa, že aj informácie o dodaní sú uvedené na karte.

Tip: Ak túto službu môžete poskytnúť, uveďte, že zákazníci môžu sledovať pohyb zakúpeného tovaru. To je ďalší spôsob, ako zvýšiť dôveru. A zákazníci sa nebudú báť, že ich nákup sa stratí počas prepravy.

26. Veľkosť

Podrobné informácie o veľkosti sa môžu nachádzať pod prvou obrazovkou, ak v druhej časti vložíte odkaz, ktorý povedie používateľov z oblasti nákupu do sekcie veľkosti.

Táto sekcia sa zameriava na zobrazovanie produktov, ktoré dopĺňajú alebo vzájomne pôsobia s hlavným produktom a nachádzajú sa pod oblasťou nákupu. Umiestnenie materiálov v tejto časti je podobné umiestneniu čokolád na pokladni akéhokoľvek supermarketu.

27. Vyplňte obrázok

Je to jednoduché - kúpil si sukňu, teraz si kúpte blúzku a topánky. Klasický princíp maloobchodného predaja je teraz dostupný online.

Tip: Ukázať prospešné interakcie s inými produktmi, môžete zvýšiť šancu na nákup hlavného produktu. Toto je umenie predaja vo svojej najčistejšej podobe. Tradičný biznis túto taktiku po celé roky zdokonaľuje. Správa, že keď sa dievča rozhodlo kúpiť sukňu, potrebuje nové topánky a blúzku, inak jej šťastie nebude úplné. Akonáhle vaši zákazníci vstúpia do "nákupného režimu", bude pre nich oveľa jednoduchšie dovoliť si kúpiť si niečo iné.

28. S týmto produktom tiež kúpiť

Tu sa zobrazia tie produkty, ktoré okrem hlavného produktu kúpili aj iní kupujúci. Nepodceňujte tento prvok produktovej karty - v mnohých z nás stále žije inštinkt stáda.

29. Nedávno prezerané produkty

Keď zákazník cestuje na veľké miesto s veľkým sortimentom, táto funkcia môže byť veľmi užitočná. S ním sa môže vrátiť k tým výrobkom, ktoré videl, ale neodvážil sa dať do koša z akéhokoľvek dôvodu.

Item Card - miesto, kde by sa mala objaviť mágia

Keď produktová stránka vykonáva svoju prácu, zvyčajne sa zvyčajne odohrávajú dve skutočne magické veci:

 1. Spotrebiteľ uspokojí svoju potrebu (nájde presne to, čo potrebuje)
 2. Predávajúci dosiahne svoj cieľ a dostane spokojného kupujúceho.

Pomocou väčšiny týchto prvkov vytvoríte pohodlnú a dôveryhodnú produktovú kartu. To však vašu prácu neskončí - čoskoro budete mať sériu testov. Len vďaka nim a neustále zlepšovanie top online obchody, ako je Amazon, ASOS, Zappos rástli do svojej súčasnej veľkosti.

Šablóna uvedená v článku nie je konečnou pravdou. Ako ste si všimli, rôzne obchody používajú rôzne šablóny. Avšak, ak nemáte základy a pochopenie potrebných prvkov, rast vášho online predaja bude pomalý a veľmi nákladný. Učte sa teda zo skúseností druhých, používajte ich a vylepšujte svoje produktové karty.

A ak na to nemáte čas, môžete si túto službu objednať v našej spoločnosti.

Prispôsobenie článku "Ecommerce produkt stránky, kde umiestniť 30 prvkov a prečo" Greg Randall

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár