200 + najlepší obsah marketing články v runete

V runete veľa rozprávajú o obsahu marketingu - že to funguje, ako to urobiť správne, aké chyby by sa mali vyhnúť. Všetky tieto informácie sú roztrúsené v rôznych častiach, takže dnes sme sa rozhodli pre Vás zozbierať to najlepšie v našich publikáciách na tému obsahový marketing. Články sa zbierajú z rôznych blogov. Kvalita materiálov nebola determinovaná počtom rád a brehov, ale skutočným využitím.

Hoci shera a sú zaujaté metriky, milujeme je. Ak sa vám táto zbierka páči, budeme veľmi vďační, ak ju zdieľate na sociálnych sieťach :)

Pre pohodlie sme rozdelili všetky články do nasledujúcich skupín:

 • Pre obsahový marketing vo všeobecnosti
 • Práca tímu pre implementáciu obsahovej marketingovej stratégie
 • Vytvorenie stratégie KM a obsahového plánu
 • Typy obsahu
 • Kvalita obsahu
 • Práca s textom
 • Propagácia obsahu
 • analytika
 • Interakcia zákazníkov a výkonných umelcov
 • Cena marketingu obsahu
 • Rozhovor s odborníkmi
 • prípady
 • nástroje
 • ostatné

Užite si to!

Pre obsahový marketing vo všeobecnosti

1. Čo je to marketing obsahu?

Obsah marketing - ak ste nepočuli toto slovo, potom si to, budete počuť veľmi skoro. Pravdepodobne už túto technológiu implementujete, aj keď ju nepoznáte. Ak nie, potom začať realizovať veľmi skoro. Obsah marketing, v skutočnosti, bude veľmi skoro sa stane hlavným spôsobom rozvoja internetového marketingu ako celku.

2. Stručná história marketingu obsahu

História globálneho marketingu obsahu s kľúčovými udalosťami v priemysle.

3. 75 dôležitých štatistík o marketingu obsahu

Štatistiky preukazujúce efektívnosť marketingu obsahu.

4. Ako funguje obsahový marketing: 13 otázok a mnoho odpovedí

Ako robiť obsah marketing? Hlavná vec je písať články o tom, ako robiť obsah marketing správne. A kde získať nápady na obsah. Neverte? Urob to správne. Článok rozhovor s tými, ktorí už dlho CM pre svoju spoločnosť. A naučili sa veľa zaujímavých vecí.

5. Prečo potrebujem marketing obsahu, ak robím kontextovú reklamu?

Zdá sa, že o tom bolo povedané toľko, že bolo napísaných toľko článkov, že mnoho spoločností už dosiahlo úspech vďaka marketingu obsahu, ale niektorí ľudia zrejme ešte stále nemajú jasnú predstavu o tom, aký druh zvierat je marketingom obsahu tam, kde žije, a čo prináša „ekosystém“ lokality. Tento článok je napísaný špeciálne pre takéto "pochybovače".

6. Robil som obsahový marketing, keď nebol

Keď boli stromy veľké a internetoví obchodníci boli malí, obsahový marketing už existoval. Neverte? Igor Subbotin robí CM od roku 2007.

7. 16 mýtov o obsahu marketing a ich debunking

Bývalí optimalizátori a copywriteri sa pripájajú k radom marketingu obsahu a obsahový marketing je plný mýtov. Tieto zasahujú do práce špecialistov a zavádzajú svojich zákazníkov. V tomto článku nájdete zoznam hlavných mýtov o obsahu marketingu a ich vyvrátenie.

8. Obsah Marketing: Podrobná príručka implementácie

Všetko, čo potrebujete, je začať implementáciu marketingu obsahu.

9. 14 krokov: ako urobiť obsahový marketing užitočným

Článok o tom, ako viazať marketing obsahu na ciele spoločnosti a zvýšiť jej návratnosť.

10. Syntetický marketing obsahu

V prevažnej väčšine prípadov sa mýli článok, ktorý obsahovo propaguje vo svojej modernej interpretácii a vo vzťahu k jeho praktickej aplikácii.

11. Obsah Marketing pre Startups

Napriek tomu, že názov naznačuje priemysel začínajúcich podnikov, bude užitočné si tento článok prečítať každému, kto plánuje implementovať obsahový marketing vo svojom podnikaní.

12. Keď slová predávajú: marketing obsahu ako nástroj na zvýšenie predaja

Myslíte si, že obsahový marketing nie je o predaji? Ilja Rusakov dokazuje, že to tak nie je.

13. Polypropylén namiesto slov

Príklady obsahu marketing, v ktorom nemusíte vytvárať dlhé texty.

14. 10 obáv, na ktoré je hádzaný obsahový marketing.

Autor tohto článku bol schopný zbierať a klasifikovať všetky obavy, ktoré zasahujú do marketingu obsahu. A ak poznáte nepriateľa (strach) v tvári, potom ho môžete prekonať.

15. Teta Avdotya koláče: obsah marketing a PR pre nový produkt

Ako sa líši obsah marketing od reklamy a PR - vysvetľuje šéfredaktor Madcats.ru Kateřina Eroshina. Na koláče a harfu.

16. Obsah Marketing a PR: Energia zo Synergy

Článok presvedčí všetkých majiteľov elektronického obchodu, obchodníkov a promotérov, aby neignorovali PR. A najlepšia časť je, aby sa časť PR zúčastnila na obsahovom marketingu, a ako povedal jeden známy znak, "zatriasť, ale nie premiešať."

17. Obsah Marketing: 3 dôvody, prečo mlčať

Prečo je systematický a nemilosrdný obsahový marketing zlý.

18. Nevytvárajte náboženstvo z marketingu obsahu.

Je dôležité pochopiť, že obsah nie je všeliek. Všeliek je cenný obsah. Ešte dôležitejšie je pochopiť, že samotný obsah nič nerieši. O všetkom rozhoduje stratégia - súbor opatrení zameraných na dosiahnutie konkrétnych cieľov.

19. Obsah marketing: nebeží naboso na ceste

Anti-evanjelizácia, alebo prečo obsah marketing nie je liek na všetky choroby.

20. Texterra proti všetkým

Úprimný článok Denisa Savelieva o tom, prečo „stará škola“ SEO už nie je efektívna a že jediný spôsob, ako rozvíjať obchod online, je integrovaná propagácia webových stránok s dôrazom na obsahový marketing.

21. Obsah Marketing: Je Apokalypsa prichádza?

Ak sa pozriete zboku, CM už nie je hrdým kráľom, ale továrňou alebo dopravníkom. S dobrými úmyslami toľko článkov naráža na to, že ak by bol internet skutočný, prasklo by to už dávno. Ako prežiť počas obsahu povodní? Prečítajte si tento článok.

22. Obsahová stratégia neznamená nič bez zmeny samotného podniku.

Riešením je obsahový marketing! Spočiatku sa všetko zdalo jednoduché a jasné: vytvárať odborný obsah, publikovať na svojich webových stránkach, distribuovať ho prostredníctvom všetkých dostupných kanálov. Získajte verných používateľov, konvertujte ich na spokojných zákazníkov. Ale skutočný život robí vlastné úpravy.

23. Obsah Marketing v ruštine: najkomplexnejší prehľad kníh.

Všetkých päť kníh, obsahových marketing publikovaných v ruštine - kde začať, čo venovať pozornosť a čo udržať v obchode.

Práca tímu pri implementácii stratégie KM

24. Budovanie tímu na implementáciu stratégie marketingu obsahu

Nezáleží na tom, ako implementujete stratégiu marketingu obsahu. Hlavnou vecou je pohyb správnym smerom. A ako pochopiť, že sa pohybujete správnym smerom? Odpoveď na túto otázku je jednoduchá - definujte ciele pre seba a zmerajte svoj pohyb na ceste k nim. Ale okrem prijatej stratégie potrebujete na realizáciu tejto stratégie aj tím.

25. Ťažkosti pri implementácii stratégie obsahu, alebo ako sa naučiť pracovať v tíme?

Na základe našich skúseností a chýb pri práci s obsahom marketingu.

26. Krok za krokom vybudujte oddelenie obsahu

Obsahové oddelenie vykonáva propagačné funkcie v rámci spoločnosti. V tomto článku sa dozviete o výhodách a nevýhodách vlastného oddelenia, o zložení tímu ao pláne jeho vytvorenia krok za krokom.

27. Ako zlepšiť oddelenie copywritingu, ak potrebujete niečo lepšie ako SEO texty

O prekážkach, ktoré spomaľujú rozvoj potencionálne schopných chlapcov a neúspešného prijímania textárov.

28. Upozornenie: 5 častých dôvodov, prečo copywriter zlyhá v marketingu obsahu.

Pre obsah, ktorý potrebujete, pre text potrebujete textár. Čo by na prvý pohľad mohlo byť logickejšie, ako zveriť marketingu obsahu spoločnosti takémuto špecialistovi? Ale nie je to také jednoduché.

29. Úloha redaktora pri implementácii stratégie marketingu obsahu. Časť 1. Prečo potrebujete editora?

Potrebujú pracovníci oddelenia marketingu obsahu editora? Odpoveď je jednoznačná - áno, potrebujem ju.

30. Obsahový stratég v novej ére internetu

Stratégia obsahu je špecialista, ktorý vyvíja stratégiu propagácie webových stránok pomocou obsahu. Čo je súčasťou úloh tohto špecialistu?

31. Copywriter nie je obchodníkom s obsahom: úskalia kariérového poradenstva

Zdalo by sa, že najsľubnejší kandidát na obsah marketingu je copywriter. Profesia zatiaľ, ale potreba je už tam. Kto je prvý, kto zaberá tento výklenok? Introvert copywriter, skrývajúci sa za chladnou prezývkou na burze? A bude šťastný, keď ho musí vyčistiť pre SMMschik alebo klientovi vysvetliť, aké texty napísal, a celkom nerozumie, čo s nimi robiť ďalej?

32. Ako zlepšiť efektívnosť webového vydania firemnej webovej stránky

Ako vytvoriť správne pracovné prostredie v editácii webu? To je úlohou hlavného špecialistu v oddelení - obsahového stratéga. Nielenže im ukladá funkcie pre rozvoj internetového projektu s pomocou obsahu, ale aj potrebu úzkej spolupráce s tímom, usmerňovanie každého správnym smerom.

33. Redpolicy rôzne spoločnosti

Zber dokumentov na revízie. Všetko je vo verejnej sfére.

Vytvorenie stratégie KM a obsahového plánu

34. Ako vypracovať stratégiu obsahu: šablónu

Ako správne vykonávať obsahový marketing? Aký obsah sa má ponúknuť? Čo venovať viac pozornosti: príspevkom vo vašom vlastnom blogu - alebo publikáciám na portáloch tretích strán? Ako organizovať pracovný postup? Ako písať blog a ako - komunikovať s publikom? Toto všetko by malo popisovať vašu stratégiu.

35. Príklad stratégie marketingu obsahu v rámci prípadu propagácie.

Stratégia marketingu obsahu je v prvom rade potrebná, aby tím, ktorý ho bude implementovať, mal úplné pochopenie toho, čo obsah vytvoriť. Ak tento dokument nevytvoríte, strávite veľa úsilia a energie, kým vaši copywriteri pochopia, čo sa od nich požaduje.

36. Vytvorenie stratégie KM na príklade jedného z našich klientov.

Vypracovanie stratégie pre tento projekt bolo zároveň náročné a zároveň jednoduché. Je to ťažké, pretože, ako v každom podniku, existuje veľa nuansy, ktoré začnete zverejňovať v priebehu ponorenia do predmetu.

37. Čo je výskum marketingu obsahu a ako ho vykonávať

Pre tých, ktorí sa nebojí marketingovej analýzy, môžu systematizovať údaje a zdôrazniť hlavnú skutočnosť masy. Ale najmä pre tých, ktorí to všetko nepoznajú.

38. Je zaujímavé, že je to nudné: ako vytvoriť obsahovú stratégiu pre spoločnosti z „vážnych“ oblastí

Ako diverzifikovať príbehy o technológii a financiách, ako aj algoritmus pre obsahovú stratégiu.

39. Čo je plán obsahu pre komerčné stránky a ako sa vytvára?

Hlavným pravidlom je pristupovať k tvorbe obsahu stránky podľa princípov a vzorov tradičných médií. To znamená, že aspoň štvrťrok dopredu by ste mali mať k dispozícii portfólio tém pripravených pre lokalitu s odhadovanými dátumami zverejnenia.

40. Ako vytvoriť plán obsahu pre blog - sprievodca krok za krokom

Po vytvorení samotného blogu je najdôležitejším bodom obsahový plán. Je to o tom, ako vytvoriť obsah plánu v tomto článku bude diskutovať.

41. Ako zostaviť obsahový plán na rok

Ako vytvoriť obsahový plán a analyzovať úspešných konkurentov.

42. Ako vytvoriť 3-mesačný obsahový plán za 5 minút?

Ak je vaša ruka je už plná, napríklad, ako ja, potom to bude trvať dlhšie ako 5-10 minút pre vás na blog. Zvyšok je už v tvorbe a distribúcii obsahu.

43. Ako vyplniť obsahový plán - názory redaktorov

Prečo obsahový plán nie je teta, alebo o postupnosti, v ktorej sa majú uverejňovať články.

44. Čo písať na blog, kedy písať o: 99 obsahových nápadoch

Každý majiteľ lokality a blogger sa čas od času ocitne v situácii, o ktorej nie je čo písať. Áno, každý vie, že sa tomu dá vyhnúť, ak plánujete stratégiu obsahu. Do tejto pozície sa však dostane každý. Čo písať, ak ste zabudli aktualizovať redakčný plán? Pomôže vám zoznam nápadov na obsah.

45. Praktické spravodajstvo o obsahu. Ako nájsť najlepšie publikácie od konkurentov o prebalení

Sergey Koksharov zdieľa tipy, ako vyhľadávať vysokokvalitné publikácie na konkurenčných stránkach a na ich základe vytvárať obsah pre svoj blog.

46. ​​7 krokov na vytvorenie marketingovej stratégie pre pracovný obsah

Skôr ako začnete pracovať na marketingu obsahu, stojí za to pochopiť, kde a ako dať svoje úsilie. Pre koho budete písať a ako chcete umiestniť svoje médiá? Aké výsledky chcete dosiahnuť a ako zhodnotíte, či ste dosiahli požadovanú návratnosť práce? To všetko musí byť napísané vo vašej stratégii. Článok popisuje hlavné bloky, ktoré by do neho mali byť zahrnuté.

Typy obsahu

47. Aké typy obsahu sa použijú, keď je vaše publikum plné článkov: 60+ nápadov

V tomto článku nájdete 60+ obsahových nápadov. Pomôžu vám vytvoriť relevantné publikácie, neobmedzujúce sa na články.

48. Syndikácia obsahu: 15 nápadov na pomoc Marketerovi

Podstatou tohto prístupu je umiestniť tú istú jednotku obsahu na niekoľko stránok s maximálnym prínosom pre držiteľa autorských práv.

49. Marketing na obsah Pimp: 16 pracovných ciest

Prečo väčšina jednoducho píše texty a nemyslí na svojich čitateľov? Kde je predstavivosť a túžba po rozmanitosti? Možno potrebujete pomoc? Pozrite sa na ňu v tomto článku.

50. Vzhuh - a voľný obsah! Ako robiť texty s rukami niekoho iného

Najlepšie zo všetkého je, keď pre vás niekto píše. A zbierate všetko v jednom krásnom príspevku a žite prevádzku. A čo je najdôležitejšie zadarmo - toto je šťastie. Presne tak? Ste si istý? Poďme počítať.

51. Ako viesť odborný prieskum: krok za krokom s príkladmi z našej praxe

Odborný prieskum je možnosť rozhovoru, v ktorej sa pýtate jednu alebo viac otázok mnohým ľuďom s rozsiahlymi skúsenosťami v danej oblasti. Tento typ obsahu má obrovský vírusový potenciál a je schopný priniesť nové publikum, prilákať návštevnosť a zvýšiť vašu dôveryhodnosť.

52. Praktický návod na vytváranie noviniek pre obchodníkov s obsahom

V tomto článku nájdete podrobné informácie o podstate newsjacking, zistiť, prečo by mal obsah obchodníci používať, a tiež získať praktický sprievodca na spravodajstvo pirátstva.

53. Rozprávacie techniky: rozprávanie a dej, bez ktorých nie sú žiadne príbehy

Roman Skrupnik pomáha pochopiť základy tvorby príbehov. Prečo správne vybrané príbehy určujú úspech článkov a to, čo potrebujete vedieť, aby ste mohli rozprávať vzrušujúce príbehy.

54. Tajomstvo efektných príbehov: 11 rozprávacích vzorcov

Existuje niekoľko osvedčených vzorcov, ktoré používajú najznámejšie značky. Môžete ich aplikovať na celý marketing Vašej spoločnosti, na tvorbu obsahu, na SMM, webové stránky a mnoho ďalších oblastí.

55. Škálovateľný obsah - ako pravidelne písať články na blog

Lenivosť, otálenie, nedostatok nápadov? Vytvorte jednoduché pravidlá pre pravidelné príspevky do blogov. Článok poskytuje jednoduché príklady, ako to urobiť.

56. Ako napísať prípad a nikomu nespať: algoritmus a spôsoby, ako zlepšiť najsuchší príbeh

Prípady nikdy nestratia popularitu. Dokonca aj vzhľadom na rastúci obsah šok, špionáž na niekoho je vždy zaujímavé. Oveľa zaujímavejšie ako čítanie inej zbierky služieb alebo kníh. Prípady písania sú však fuškou.

57. Čo je to biela kniha a prečo ich firma potrebuje.

Prekvapivo, na domácom trhu, biele knihy (biele knihy) sú jedným z najviac podhodnotené nástroje pre marketing obsahu. Napriek svojej nesmiernej popularite v zahraničí o tom málo v Rusku vie.

58. Ako vytvoriť podcast alebo Obsah v ušiach

V tomto článku budeme hovoriť o vytvorení a podpore audio podcastov, s ktorými môžete diverzifikovať svoj obsah a rozšíriť svoje publikum.

59. Ako urobiť skvelú prezentáciu, ak nie ste dizajnér

Tento článok je o tom, ako vytvoriť kvalitné a krásne prezentácie, aj keď nemáte zručnosti projektanta.

60. Ako rýchlo a ľahko vytvoriť dobrý infographic.

Infografika je grafický spôsob prezentácie informácií, kombinujúci text a kresbu. Pomocou infografiky je možné vizuálne a jednoducho vysvetliť informácie, uviesť príbeh, stručne a zároveň plne interpretovať akúkoľvek komplexnú skutočnosť.

61. Ako vytvoriť interaktívny infographic: 9 dôležitých tipov

S pomocou infografiky môžu obchodníci prekonať ochranu pred informačným šumom a sprostredkovať svoje správy spotrebiteľom. Účinnosť tohto typu obsahu je znásobená interaktivitou. V tomto článku nájdete tipy, ktoré vám pomôžu vytvoriť interaktívne infografiky.

62. 40 zdrojov bezplatných fotografií pre váš blog.

V tomto článku nájdete niekoľko desiatok zdrojov voľných obrázkov, s ktorými môžete ilustrovať publikácie.

63. Ako vytvoriť gif: 7 jednoduchých spôsobov

Existuje mnoho služieb pre vytváranie gif, ale bohužiaľ, mnohé z nich neospravedlňujú deklarovanú funkčnosť. V tomto článku sme zhromaždili 7 pracovných metód, ktoré používam pri práci na blogu Texterra.

64. Štatistiky marketingu videa, ktoré vám umožnia okamžite chytiť fotoaparát (infografika)

Mnohí hovoria o video marketingu, ale len málo z nich je naozaj zapojených. Pochybujete, že video je potrebné pre vaše podnikanie? Táto štatistika vás presvedčí.

65. Sprievodca video marketingovým obsahom

Sprievodca užitočným video obsahom - ten, ktorý prospieva zákazníkom a predaju podniku.

66. Video kurzy ako typ obsahu

Aké otázky by ste si mali položiť, ak chcete vytvoriť video kurz.

67. 14 neobvyklých spôsobov využitia videa v marketingu.

Vaši partneri a zákazníci sa vždy ponáhľajú, takže nie vždy majú čas čítať články. Môžete s nimi však chatovať pomocou krátkych videí. V tomto článku sa dozviete o neobvyklých spôsoboch používania video marketingu pre podnikanie.

68.Ako vytvoriť marketingové video bez rozpočtov Hollywood: 5 tipov a prípadov

Video marketing nie je nevyhnutne šialené náklady. Videá s vysokou kvalitou je možné vytvoriť s obmedzeným rozpočtom.

69. Ako pracovať s video bloggermi

Sergej Lysykh, obchodník s Epicstars, napísal článok špeciálne pre Netolog o tom, ako relevantný je Youtube, ako pracovať s bloggermi a odkiaľ pochádza video trend.

70. Ako urobiť odosielanie vírusov

Z vonku sa zdá, že viralita je druh tajnej zložky produktu, z ktorého sa stáva populárnou. Tam bol len mailing, pomazal ju s vírusovou masťou, mailing sa stal vírusovým. Zostáva zistiť, aký druh masti.

71. Čo napísať v predmete e-mailových listov: 80+ ruských príkladov

Čo je predmetom listu a ako pracovať s každou oblasťou? Aká je optimálna dĺžka predmetu listu? Ktoré slová a symboly vám pomôžu zvýšiť vašu objaviteľnosť?

72. Ako urobiť newsletter účinný: 20 tipov na mor

V tomto článku nájdete 20 tipov, ktoré urobia e-mailing jasným a komerčne úspešným.

73. Obchodný alebo konverzačný štýl komunikácie: čo je vhodnejšie pre distribúciu e-mailov

Keď potrebujete so svojimi účastníkmi zostať vážny a keď si môžete dovoliť pár slobôd, pochopme.

Kvalita obsahu

74. Čo je kvalitný obsah z hľadiska vyhľadávačov

Neustále naháňame „kvalitu“ obsahu. Neustále o tom píšeme na našom blogu. Neustále o tom hovoríme na profilových podujatiach a skupinách sociálnych sietí. Čo však vyhľadávacie nástroje znamenajú pod pojmom „kvalita“?

75. Jedinečnosť obsahu: odhalenie hlavného SEO mýtu

Niektorí z našich klientov na propagáciu webových stránok navyše stanovujú, že texty, ktoré vytvoríme, a texty uverejnené na ich internetovej stránke musia mať v programe Advego Plagiatus aspoň 95% jedinečnosti. Inak budú železné vtáky nahnevané a prestanú posielať svoje dary.

76. 7 znakov kvalitného obsahu

Dohodneme sa na podmienkach naraz: keď hovoríme o kvalite ako o náznaku obsahu, nemyslíme si stylistickú dokonalosť textu. Kvalita obsahu je pre nás synonymom pre dopyt divákov.

77. Aký obsah vnímajú ľudia ako užitočný?

Mnohí internet marketingu pochopiť: nie je nič účinnejšie ako obsah, ktorý publikum považuje za užitočné pre nich. Je to on, kto vytvára predaj a zvyšuje predaj. Ale aby ste ho vytvorili, musíte najprv pochopiť, aký druh obsahu vaše publikum považuje za užitočné. Ponúkame Vám 12 charakteristík takéhoto obsahu.

78. Znaky pracovného a nepracovného textového obsahu

Dobrý text je vec sama o sebe, kúzlo jeho stvorenia nie je vysvetlené ničím iným ako mentálnym a duchovným úsilím autora. Preto skôr, ako sa pokúsime určiť mechaniku budovania pracovného obsahu, uvedieme zoznam príznakov nefunkčnosti.

79. Prečo váš obsah nefunguje: osobné pozorovania a závery

Prečo zlyháva marketing obsahu? Existujú dva globálne dôvody: vaše podnikanie a kvalita obsahu, ktorý zverejníte.

80. Menej mäsa: keď nefungujú pevné fakty a starostlivosť o čitateľa?

Keď je infostil škodlivý a fakty nefungujú - prečítajte si tento článok.

81. Copywriting novej školy: Ako pracovať na písaní silných textov?

Tu je tip pre vás: zabudnite na text. Ak sa všetky vaše znalosti týkajú len textu, môžete sa bezpečne vyhlásiť za profesionálneho nula. Dnes, atraktívne titulky a dobre zložený text už neopúšťajú. Ak chcete vytvoriť silný komerčný materiál, musíte obnoviť základy práce.

82. 10 tipov na vytváranie obsahu, ktorý ľudia zdieľajú

Snom mnohých obchodníkov je spustiť obsah so silným vírusovým potenciálom do siete. Vytvorte niečo neprekonateľné - niečo, čo bude zaujímať obrovské množstvo ľudí. Čo to pomôže? Možno je to týchto desať tipov

83. Prečo sa obsah stáva vírusovým: výsledky založené na analýze 100 miliónov článkov.

Známa zahraničná spoločnosť BuzzSumo nedávno uskutočnila veľmi užitočnú a zaujímavú štúdiu. Analyzovala viac ako 100 miliónov článkov, aby pochopila, aký obsah získa najviac podielov a čo k tomu prispieva. Túto štúdiu sme pre vás preložili.

84. Chancery: dobré alebo zlé?

Prečo sa nikdy nevzdáme úradníka? Prečo je to potrebné? Prečítajte si tento článok.

85. Grail Bowl marketingu obsahu je plný Coca-Cola na okraj

Čo sa stane, keď preložíte iný článok o CM.

86. 7 fráz, ktoré kazia ruský jazyk

Otázka vaše presvedčenie. A znalosť pravidiel ruského jazyka. Pozrite sa na zoznam v článku a odstráňte všetky klerikály z vašej korešpondencie. Verte mi, bude to lepšie.

87. Dlhý príbeh, čítaný až do konca. Čo je nové, dozvedel som sa o Longridah za rok, ktorý s nimi pracuje

Longrides - nie sú o počte značení a nie o predaji vzorcov textu. Nie je to o tom, ako vybrať ten správny obrázok pre materiál. Samozrejme, nie o počte názorov. A ani o tom, ako preskúmať potreby Strednej Ázie a dostať do nich text. Toto je najambicióznejší a najnáročnejší formát obsahu autora. A vôbec nie je to, čo sa hemží v hlavách súčasných autorov.

88. Longrid alebo non-longrid: ako dlho čítajú texty

Grafy, čísla a odpoveď na otázku - ako dlho majú byť texty napísané.

89. Ako vytvoriť longrides

O tom, ako všetko funguje, ako robiť príbehy, ktoré prinášajú výhody.

90. 5 typických chýb pri tvorbe prezentácií

Zakladateľ prezentačnej agentúry esPrezo a expert Netology Mark Hlynov hovorili o typických chybách v dizajne prezentácií, ktoré takmer každý priznáva v jednej alebo druhej forme.

91. Sám spisovateľ: ako písať, navrhovať a distribuovať elektronické knihy

Veľký návod, ako vytvoriť e-knihu: od písania textu až po dizajn a propagáciu.

Práca s textom

92. Elektronická kniha: Ako vytvoriť webový obsah

Ponúkame Vám našu e-knihu "Ako vytvoriť webový obsah". V ňom zdieľame naše skúsenosti a poskytujeme praktické rady o písaní kvalitných materiálov pre stránky.

93. Biela kniha: Firemné blogovanie

V tejto e-knihe budeme postupne vysvetľovať, ako používať technológie marketingu obsahu vo firemných blogoch s cieľom dosiahnuť lepšie výsledky.

94. 50 najzávažnejších chýb web copywriter

Niektoré chyby pri vytváraní obsahu pre obchodné stránky sa opakujú tak často, že sa zdá, že sa stali „profesionálnym“ samozrejmosťou, stali sa zvykom s copywritermi. Aký druh? Článok zhromaždil až 50 kusov.

95. Úloha redaktora pri implementácii stratégie marketingu obsahu. Časť 2. Ako upravovať texty

Tento článok sa zameria na teoretickú stránku práce editora, na parametre, ktorými by sa mal text vylepšovať, a na to, ako sa materiál pracuje krok za krokom.

96. Úloha redaktora pri implementácii stratégie marketingu obsahu. Časť 3. Praktické tipy na zlepšenie textu.

Cieľom tejto záverečnej časti nášho materiálu je povedať o najdôležitejších veciach, ktoré by mal editor venovať pri práci na texte, častých chybách a nedostatkoch.

97. Ako písať texty lepšie a lepšie: tucet nápadov na poznámku pre autorov

Písanie sa stalo nielen trendom moderného internetového publika, ale naliehavou potrebou podniku a jednotlivca, inak je ťažké sa na webe deklarovať - ​​tento globálny, verejne dostupný zdroj informácií našej doby.

98. Všetky vydania základného kurzu Glavred.

Čitatelia mailing listu Glavred ma často žiadajú, aby som poslal odkazy na všetky listy naraz. Odmietol som. Ale dnes sa všetko zmení. Prvýkrát v histórii publikujem všetky otázky základného kurzu Glavredu zadarmo, zadarmo, pre každého. Jedná sa o štrnásť tvrdohlavých a super-užitočných listov o texte a editácii so zberateľskými ilustráciami a podivným humorom.

99. Faktický marketing pre obchodníka s obsahom (kontrolný zoznam)

Pomocou tohto kontrolného zoznamu sa môžete vyhnúť základným faktickým chybám vo svojich textoch.

100. Ako napísať titulky: 10 receptov na vytvorenie jatočných titulkov

Dobrý titulok je otázkou života a smrti v obsahovom marketingu. Článok uvádza 10 spôsobov, ako napísať hlavičku.

101. Ako napísať názov a nie ho naskrutkovať - ​​pomocou katalógu IKEA

Spoluzakladateľ a výkonný riaditeľ interaktívnej agentúry Voronezh "Manufactory" Dmitry Provotorov na svojom blogu uviedol poznámku o tom, ako písať dobré titulky pre stránky.

102. 7 spôsobov, ako napísať vraha úvodný odsek

Premýšľali ste niekedy, prečo mnohí používatelia nečítajú vaše články? Je to všetko v prvom odseku textu. Týchto niekoľko návrhov môže zaujímať čitateľa alebo ho podráždiť.

103. Voľné písanie: Ako prekonať pisateľa pitomosti

Určite ste sa stretli s takýmto problémom: musíte napísať článok, list, správu alebo technickú úlohu a slová nebudú dopĺňať vety. Pozeráte sa na biely list textového editora a vytlačte niekoľko myšlienok. Toto je pisateľova pýcha. V tomto článku sa naučíte, ako sa s ním zaobchádzať pomocou freeritingu.

104. Ako písať text na stránke "O spoločnosti": sprievodca krok za krokom

Stránka "O spoločnosti" by nemala rozprávať o vašej spoločnosti. Návštevník by tu mal nájsť informácie o sebe, o svojich záujmoch a potrebách. Mal by vedieť, ako riešite jeho problémy a prečo to určite urobíte.

105. Ako vytvoriť text s príbehom o sebe

Zakladateľ služby overovania textu Glavred, Maxim Ilyakhov, napísal článok o tom, ako správne písať text o sebe.

106. 10 starých a nových dogiem v copywritingu, ktoré možno napadnúť

Copywriting je plný sporov, vždy: od mena a postavenia profesie až po kľúčové ustanovenia. To je dobré, toto je život. Tiež, copywriting, rovnako ako každá disciplína s históriou, je plný dogmy. Dnes sa na niektorých pozrieme z nového uhla, bez toho, aby sme spochybnili ich dôležitosť a dôveryhodnosť.

107. Textové zúženie - a päť úprav na jeho rozšírenie.

Text má vlastný predajný lievik. Cez niektoré časti dopravy toky, av niektorých uviazol. V tomto príspevku päť úprav na rozšírenie zúženia. Pomoc pri písaní alebo prijímaní textov.

108. Vyprávanie v ilustráciách: ako prehĺbiť význam textu s obrázkami

Redaktorka Madcats content agency Katerina Eroshina napísala stĺpec pre vc.ru, v ktorom povedala, ako používať obrázky v publikácii, aby im pomohla rozprávať príbeh. Eroshina vysvetľuje, prečo je lepšie použiť nelineárne spojenie obrazu s textom a prečo použitie snímok z filmov môže ušetriť materiál.

109. Prečo je váš obrázok článku - hovno (hrubá verzia)

Maxim Ilyakhov hovorí o tom, čo by mala byť dobrá ilustrácia. Odporúčame čítanie.

110. 8 spôsobov, ako rozprávať príbeh zaujímavo (s príkladmi a tipmi)

Neotáčajte svoj článok ani prezentáciu do šablóny sekvencie od začiatku do konca. Použite rôzne triky príbehov, aby sa skutočne pamätný príbeh.

111. Reštaurácia SMM: chutné texty o chutnom jedle a nielen

Je to škoda, ale lahodné vône z kuchyne sa nedostanú k používateľom internetu. Našťastie, vaše obrázky, vizualizácia a exkluzívne prídu na vašu záchranu.

112. 6 chýb v lekárskom copywritingu, alebo ako zlepšiť vstupné stránky webovej stránky kliniky

Tento článok načrtáva šesť hlavných chýb, ktoré sa vyskytujú na stránkach služieb lekárskych kliník, a preto môžu lekári stratiť alebo stratiť svojich klientov.

113. Od spoločnosti na kompresor orechov - copywriter, alebo Ako pripraviť materiály na priemyselnú tému

Je ťažké napísať dobrý text o priemyselnej téme alebo téme „blízko budovy“? Áno, ťažké. Niekedy je to veľmi ťažké. Ale najťažšie nie je pochopiť technické vlastnosti kompresorov alebo vykurovacích kotlov, ktoré spoločnosť ponúka.

114. Obsahový marketing pre psychológa

Existujú profesie, v ktorých obsah marketing je jednoducho "to, čo lekár predpísal." Na konci článku nájdete živý obsah marketingový prípad pre psychológa stránky. To je, ako sa robí marketing obsahu - dlhé, tvrdé, s chybami. Upozornenie: bez účasti zákazníka takáto propagácia nebude fungovať.

115. Pokyny od Stephena Kinga: ako dobre písať

Stephen King je tipy, ktoré budú užitočné pre všetkých písanie ľudí: od copywriter redaktorov a spisovateľov.

116. Ako určiť kvalitu výrobku bez jeho prečítania

O tom, či je možné určiť kvalitu a pochopiť význam článku bez čítania.

117. Kontrolný zoznam: ako napísať vhodný text

Výborný kontrolný zoznam pre tých, ktorí chcú dobre písať.

Propagácia obsahu

118. Propagácia obsahu: 44 spôsobov, ako zvýšiť dosah divákov

V tomto článku sme sa pozreli na najobľúbenejšie a najúčinnejšie platformy na podporu nových príspevkov z blogu a zdieľali naše vlastné skúsenosti s ich používaním.

119. Ako pracovať s obsahom stránky - distribúcia

Po prvé, niektoré spoločné slová a teórie, pretože čo sa týka distribúcie obsahu, veľa leží v rovine praktickej aplikácie a prípady, ktoré používame, nemožno vždy aplikovať na iné stránky.

120. Podpora médií v sociálnych sieťach: 12 tipov od spoločnosti Glavred Meduza Galina Timchenko

Prevádzka väčšiny online publikácií pochádza zo sociálnych sietí. Preto ich riadenie nie je o nič menej dôležité ako kvalitatívny obsah stránky. Ako zvládnuť Twitter, Facebook a Vkontakte - na majstrovskej triede zo školy žurnalistiky UCU a MYMEDIA povedal Galine Timchenko, bývalý Glavred Lenta.ru a súčasný šéf Meduzy.

121. Ako dať druhý životný obsah: 12 spôsobov, ako oživiť svoje najlepšie články

Po odovzdaní druhého života starému obsahu sa môžete spoľahnúť na opakovanie minulého úspechu. V tomto článku nájdete popis 12 spôsobov opätovného použitia obsahu.

122. 22 spôsobov, ako dostať prevádzku v náročnom výklenku

Stránky s mačkami, gagmi a krásnymi dievčatami dostávajú dopravu takmer bez úsilia. Z času na čas stačí publikovať tieto najkrajšie mačky na davy ľudí, ktoré denne navštívili zdroj. Ale nika stránky vlastníci sú stále ťažšie.

123. Vyzýva k akcii: 170 šablón pre všetky príležitosti

Kvalitný obsah je dobrý. Kvalitný obsah s výzvou na akciu je ešte lepší.

124. Podpora pri spustení a marketing obsahu

V prvých troch rokoch je zatvorených 44% startupov. Takéto neuspokojivé údaje vedú univerzitu v Tennessee v štúdii z roku 2015. Článok o tom, ako sa dostať do ich počtu, pomocou obsahu marketing.

125. Kontrolný zoznam na propagáciu obsahu. infografiky

V tomto kontrolnom zozname na podporu obsahu nájdete spoločnú a dobre známu taktiku (uverejňovanie na sociálnych sieťach), ako aj menej populárne, ale veľmi účinné.

analytika

126. Podrobný sprievodca auditom obsahu

Čo robiť, keď sa klient sťažuje na to, že niektorí ľudia chodia na stránku, ale nikto si nič neprijíma, alebo sa neprihlási k odberu newsletteru, neexistuje žiadne trvalé publikum a návštevnosť je nízka? V takýchto prípadoch lekári hovoria, že je potrebné urobiť diagnózu a predpísať liečbu. To možno vykonať vykonaním kontroly obsahu prostriedku.

127. Ako hodnotiť efektívnosť marketingu obsahu: metriky a spôsoby monitorovania

Content marketing je aktivita náročná na zdroje. Ak chcete uspieť, musíte stráviť veľa času, úsilia a peňazí. Skôr alebo neskôr budete chcieť posúdiť, ako efektívne utratíte zdroje. V tomto článku sa dozviete, ako to urobiť.

128. Prečo nie je možné obsahový marketing posudzovať izolovane.

Tu je zoznam e-mailov, ktorý nám priniesol klienta. Kde zaznamenať tohto klienta v e-mailovom marketingu? A fakt, že nás čítal deväť mesiacov, sa prihlásil ku všetkým našim skupinám na sociálnych sieťach a komentuje nás na blogu už pol roka - je to miesto, kde „písať“? Vo všeobecnosti poviem, čo si myslím: neexistuje samostatný marketing obsahu ako samostatný kanál.

129. Ako môžu redaktori hodnotiť efektívnosť autora

Pri hodnotení kvality materiálov sa médiá online vždy zameriavali na počet názorov. "Čím viac názorov, tým lepšie článok" je vážna mylná predstava. V skutočnosti viac ako polovica publika opustí stránku bez toho, aby na ňu utratila dvadsať sekúnd, bez toho, aby sa začala čítať. Preto je na posúdenie kvality materiálov potrebné merať zapojenie publika.

130. Ako redakčné metriky pomáhajú písať texty, ktoré skončia

Čo môžu weboví redaktori urobiť, aby zvýšili angažovanosť? A prečo sú redakčné metriky príbehom nie o zamračenej "redakčnej efektivite", ale o túžbe každého autora pochopiť.

131. "Zabudnite na kliknutia": Redakčný redaktor Mail.Ru Group na boj o pozornosť čitateľov

Sergey Paranko, redaktor redakcie Mail.Ru Group, o spôsobe použitia veľkých dát v prospech vydavateľa.

132. Redakčné metriky Mail.ru: ako hodnotíme redakčnú prácu

Prípad Mail.Ru: ako zbierať štatistiky pre obsahové projekty a interpretovať údaje.

133. Marketingová analýza pre copywritera: čo, kde, ako kopať

"Ponorím sa do tvojho biznisu" - kto medzi textármi nezapísal túto frázu do reklamy? Ako sa to vlastne stalo? Docela ťažké, ak sa pozriete pozorne. To je rovnaká práca, ktorá zvyšuje cenovku textár - a zaslúžene tak.

134. ROI v Content Marketing: Unobvious náklady

Aká je priemerná marketingová návratnosť investícií a ako môže marketing obsahu uspokojiť vaše zisky? Odpoveď na túto otázku pomôže ďalej určiť náklady na obsah, jeho používanie a účinnosť.

135. Google Analytics pre začiatočníkov: najobsiahlejší sprievodca v RuNet

Služba Google Analytics je služba na analýzu správania používateľov a používateľov lokality. To je hlavný nástroj pre majiteľov webových stránok a internet marketingu.

136. Ako používať nový Yandex.Metrica: podrobný sprievodca pre začiatočníkov

Náš blog obsahuje niekoľko článkov o službe Google Analytics. А обладающая похожими возможностями система веб-аналитики "Яндекс.Метрика" до сих пор оставалась незаслуженно обделенной вниманием.Je čas napraviť nedorozumenie: splniť príručku, ktorá vám pomôže pri inštalácii, konfigurácii a používaní Yandex.Metrica.

Interakcia zákazníkov a výkonných umelcov

137. Zákazník vs. copywriter: problémy efektívnej interakcie

Vzhľadom k tomu, copywriter je povolanie, ktoré sa objavili v Rusku nie je to tak dávno, pochopenie toho, čo copywriter by mal robiť a ako každý má svoje vlastné, čo vytvára ďalší dôvod pre nesúhlas. Ako vyriešiť všetky tieto rozpory?

138. Čo očakávajú klienti od copywriterov? Prieskum 100 SEO špecialistov

Čo SEO špecialista očakáva od copywritera? Súlad s podmienkami referencie a načasovania, gramotnosť, úspora času, efektívne texty? Boli sme si istí, že odpoveď na túto otázku sme poznali, ale len v prípade, že by sme ju požiadali odborníkov SEO ... A boli sme prekvapení objavmi a nezvratnosťou.

139. Čo očakávajú copywriteri od zákazníka? Ako získať dobrý text - inštrukcie z prvej ruky

Urobme svet lepším miestom - každý pre jeho časť. Potom tu bude synergia, jednorožce a predaj textov, ktoré naozaj fungujú. A Konverzia! A Organic Traffic! A dokonca aj Content Marketing je hlavnou vecou, ​​ktorej veríme.

140. Ako urobiť TK pre obsah a nie ho zaskrutkovať

Ekaterina Yerina, koordinátorka komunity digitálnych agentúr v Petrohrade a spoločností SPECIA, hovorí o tom, čo je potrebné myslieť, tvoriť technickú úlohu pre obsah. Všeobecné odporúčania sú doplnené príkladmi a tipmi a na konci článku nájdete šablónu TK.

141. Stručné: zlepšenie vzájomného porozumenia s klientom

V tomto článku budeme hovoriť o tom, ako stručne pomáha zbierať maximálne informácie, šetriť čas, udržiavať nervový systém a dobré vzťahy s klientom.

142. Pasca voľby: obsah marketing, ktorý môže ublížiť

O tom, prečo je dôležité zjednodušiť komunikáciu.

143. Ako hodnotiť profesionalitu copywritera

Predstavte si, že počas osobného stretnutia, telefonického rozhovoru alebo chatu v on-line chate na vás textár urobil priaznivý dojem. Teraz ste otvorili na pracovnej ploche alebo vytlačili niekoľko diel z portfólia špecialistu. Čo stojí za to venovať pozornosť?

144. Prax obsahu marketingu, alebo ako predať službu klientovi?

Ako obsah marketingu by mal vysvetliť zákazníkovi cenu obsahu marketingovej stratégie, vplyv implementácie a výhody.

145. Čo klienti online agentúr neradi pracujú?

Klient má vždy pravdu, aj keď to nie je správne - či túto zásadu urobiť axiom a trpieť s každým problémovým klientom, alebo bude oveľa viac vzájomný prospech, ak zanecháte túto frázu v plnení kazuistických maximov a zapojíte sa do tých projektov, ktoré vďaka synergii s klientom nadchnú všeobecný entuziazmus. umožní dosiahnuť najlepší výsledok?

Cena marketingu obsahu

146. Viedol a kúpil predajný text za 1000 rubľov, alebo čo vedie "lacné" pokušenie?

Existuje veľké množstvo článkov na internete, v ktorých sa textári snažia dokázať svojim potenciálnym zákazníkom, že nie je možné vytvoriť vysoko kvalitný predajný a hlboko vyvinutý text pre 1000 rubľov. Ale autor tohto postu išiel o niečo ďalej - neurobil len článok na túto tému, ale vykonal skutočný experiment, ktorý to dokazoval.

147. Koľko stojí normálna práca autora: ahoj z druhej strany barikád

Ako zarobí normálny copywriter? No, ako - berie rozkazy a zarába. Anna Linndenová hovorí, ako sa rozrástla na prijateľnú úroveň platieb.

148. A vy - prestalo objednávať texty za $ 0,8 za 1k?

Článok o lacnom copywritingu: ako dlho? Skutočné TSS SEO, príklady obsahu koša. Bolesť a smútok, smiech a slzy. Musíme o tom hovoriť a niečo zmeniť.

149. Content Marketing for Small Business

Čo robia malé podniky, ako implementovať triky, ktoré demonštrujú priemyselné monštrá? Ako žiť a pracovať malá továreň, skromný malý obchod, osamelý kiosk pri ceste. Sú na nich aplikovateľné mechaniky, ktoré sú tak príjemné, že ich maľujú kolegovia na konferenciách?

150. Obsah Marketing: Chamtivosť sa nevypláca

Ekaterina Eroshina vysvetľuje, prečo sa musíte vyklepať, ak chcete vysoko kvalitný marketing obsahu.

Rozhovor s odborníkmi

151. Potrebuje obchodný obsah obsah?

Rozhovor s Denisom Savelievom.

152. Denis Saveliev (Texterra): "Je lepšie najať redaktora, než kúpiť prevádzku"

Rozhovor s Denisom Savelievom, v ktorom hovorí, ako marketing obsahu zvyšuje predaj.

153. Ako vytvoriť ziskovú internetovú agentúru na tri roky?

Príbeh o tom, ako aj v regióne, môžete vytvoriť online agentúru s dobrým ziskom. Mimochodom, hovoríme o Texterre :) A samotný článok je rozhovor s Denisom Savelyevom.

154. Rozhovor s Joe Pulitstsi: "Epický obsah neobsahuje reklamné techniky"

Veľmi zaujímavý rozhovor s tými, ktorí prvýkrát predstavili pojem "marketing obsahu".

155. Evgeny Alekseev: Ako sa stať lídrom v CIS pri výrobe expandovaných ílových betónových blokov vďaka marketingu obsahu

Ako používať obsahový marketing v stavebníctve a vďaka nemu priviesť vašu spoločnosť do lídrov v SNŠ? Evgeny Alekseev zdieľa svoje skúsenosti.

156. A opäť o obsahu marketingu v stavebníctve: rozhovor s Elenou Botovou, PR manažérkou GOOD WOOD

Obsahový marketing v stavebníctve je jednou z našich obľúbených tém. V tomto rozhovore hovoríme o tejto téme s Elenou Botovou, PR manažérkou GOODWOOD.

157. Rand Fishkin: Od internetového marketingu sa vyžaduje, aby porozumel len dvom algoritmom.

Rand súhlasil s rozhovorom so spoločnosťou Skype a hovoril o SEO v modernom svete (bielej aj čiernej) a obsahu marketingu.

158. Shanti-Shanti.rf: ako propagovať internetový obchod pomocou recenzií videí?

Video marketing v celej svojej kráse!

159. Victor Karpenko (Seoprofy.ua): blog - najlacnejší kanál, ktorý vedie k dnešnému dňu

Rozhovor s vedúcim SeoProfy.ua - seo-agentúr z Kyjeva.

prípady

160. Obsahový marketing v komplexnom predmete (verejný prípad)

V decembri 2015 sme oznámili, že sme pripravení realizovať komplexný projekt bezplatnej propagácie počas roka. Projekt HeliCo sa zaoberal predajom a údržbou vrtuľníkov. Prečítajte si, čo prišlo, v našom podrobnom prípade v siedmich častiach: Časť 1, Časť 2, Časť 3, Časť 4, Časť 5, Časť 6, Časť 7, Časť 8.

161. Prípad z Ruska: Rast predaja spoločnosti Texterra v dôsledku distribúcie bezplatnej knihy pre internetových obchodníkov

Vo februári 2016 vydala reklamná agentúra Texterra knihu o internetovom marketingu „100+ praktických hackov pre internetový marketing“ - kniha bola distribuovaná bezplatne výmenou za publikovanie záznamu na sociálnej sieti. Vedúci marketingového oddelenia spoločnosti Texterra, Evgenia Kryukova, vysvetlil, prečo bola zvolená takáto taktika, aké boli ťažkosti a aké výhody priniesla agentúre.

162. Prípad na podporu stránky "Jedzte doma!"

S miestom projektu Yulia Vysotskaya "Jedzte doma!" Začali sme pracovať v júli 2014. Aké výsledky sme dosiahli v tomto období, povieme v dnešnom prípade.

163. Prípad: Ako zvýšiť záujem o málo známú tému pomocou obsahového marketingu

Projekt, ktorý budeme skúmať v tomto prípade, je dobrým príkladom toho, ako za šesť mesiacov môžete rozvíjať popularitu málo známej témy na internete, zvýšiť záujem o ňu a zvýšiť návštevnosť stránky na jednom mieste. Preukazujeme priebeh práce na projekte zvnútra a opäť dokazujeme, že obsahový marketing funguje.

164. Prípad pre e-mailový marketing: texterra.ru

Dlho sme tvrdili, že e-mailový marketing je vynikajúcim kanálom na prilákanie dopravy a vedie, a tento prípad sa bude snažiť dokázať.

165. V akých prípadoch Vám marketing na obsah nepomôže.

Pri používaní stratégie marketingu obsahu sa tempo vášho vývoja môže zvýšiť desaťnásobne. Ale spoliehať sa výhradne na kompetencie agentúry, ktorá vás podporuje, aj keď bezpodmienečne dôverujete svojim zamestnancom, je nesprávne.

166. Čo je lepšie: longreads alebo krátke články? Prípad "Texterra"

Aký obsah je účinnejší: masívny longrid alebo krátky článok? Závery založené na hodnotení účinnosti článkov nášho blogu.

167. Prípad: ako funguje obsahový marketing s nulovým rozpočtom

Skúsenosti s propagáciou strojárskej spoločnosti s miliónmi kontrol: zvýšenie návštevnosti, prilákanie cieľovej skupiny a vytvorenie vhodnej platformy.

168. Je obsahový marketing kráľom? Ako to skontrolovať?

Ako obsah marketing funguje: reálne čísla. Pozrime sa na tri reálne prípady, pre ktoré môžete vytvárať obsahové marketingové kampane a aký výsledok môžete získať.

169. Prípad: ako predávať hostingové služby pomocou marketingu obsahu

Úspešný prípad s hovoriacim názvom :)

170. Interný a externý marketing obsahu: prípad texterra.ru

Starý, ale nemenej užitočný prípad, ktorý dokazuje, že obsahový marketing skutočne riadi.

171. Ako zvýšiť návštevnosť stránok o 620%? 3 stratégie na ťahu

Podrobný (2000+ slov) a veľmi praktický článok (16 praktických príkladov), ktorý popisuje, ako zvýšiť návštevnosť stránok pomocou marketingu obsahu.

172. 10 ruských spoločností, ktoré tvoria zaujímavý obsah

V článku sú uvedené blogy spoločností, ktoré dobre píšu. Peep nápady.

173. Ako propagovať sofistikovaný produkt b2b pomocou marketingu obsahu

Marketingová riaditeľka Latery Anna Feoktistová napísala článok o mediálnom marketingu, sociálnych sieťach a blogoch o komplexnom technologickom fakturačnom produkte pre telekomunikačných operátorov. Feoktistova skúmala ruské aj zahraničné zdroje a poukázala na silné a slabé stránky rôznych druhov marketingu obsahu.

174. Podpora pristátia s využitím obsahu

Popis práce, ktorá trvala viac ako rok. Zahŕňalo vytvorenie a propagáciu pristátia, jeho viacnásobnú optimalizáciu. Hlavnú úlohu zohrala práca s obsahom.

175. 8 prípadov propagácie obsahu na tematických stránkach RuNet

Vynikajúci mini-výber na Cossa.

176. Prípad o faktoroch správania podvádzajúcich

Nie, nezdalo sa vám, že vám skutočne predstavujeme prípad podvádzania faktorov správania + rozhovory s Romanom Morozovom, tvorcom služby User Userator a Seopickup, hlavným podvodníkom PF Runet. Dokázali sme, že podvádzanie v modernej propagácii nefunguje. Čo funguje? Obsahový marketing, samozrejme!

nástroje

177. 7 nenahraditeľných nástrojov na prácu s textom

Redaktori "Netologiya" zdvihol 7 nástrojov, ktoré uľahčujú prácu s textom.

178. Ako používať funkcie MS Word v plnom rozsahu: úplné preskúmanie programu

Kompletný sprievodca hlavným nástrojom každého, kto pracuje s textom.

179. Kompletný sprievodca pre Dokumenty Google: všetko, o čom ste nevedeli, ale báli ste sa opýtať

Vyčerpávajúci návod na používanie textového editora cloud od spoločnosti Google.

180. Triky služby Dokumenty Google, o ktorých vie len veľmi málo ľudí

Článok v zmysle predchádzajúceho odseku.

181. Prehľad služieb pre začínajúcich textárov

O službách, ktoré pomôžu začínajúcemu textárovi v práci na texte.

182. 8 písomných služieb, ktoré pomôžu zamerať sa na obsah

Laconické aplikácie a služby, ktoré pomôžu zamerať sa na význam a štruktúru komplexného textu.

183. 6 služieb na vytváranie videoprezentácií

Služby v našej zbierke je možné rozdeliť do dvoch skupín: animácia a písanie. Animácia bude potrebná, ak chcete obnoviť informácie v ráme. Kliky služby pomáhajú simulovať kreslenie od ruky - priamo počas prezentácie.

184. 7 najlepších služieb pre tvorbu video infografiky

Ľudia vnímajú kvalitnejšie infografiky lepšie ako suchý text. Video je ďalším krokom vpred. Tento článok predstavuje 7 služieb, s ktorými môžete vytvoriť video infographic.

185. 8 najlepších služieb na vytvorenie kontextového okna (kontextové okno)

V tomto prehľade som podľa môjho názoru zozbieral najlepšie služby na vytváranie vyskakovacích okien. Najdôležitejšie hodnotiace kritériá pre mňa boli: dostupnosť bezplatnej verzie alebo dobrá skúšobná doba (s neobmedzenou funkčnosťou a nie je potrebné zadávať údaje o vašej bankovej karte), možnosť zmeny dizajnu a textu, prítomnosť veľkého počtu spúšťačov.

186. Prehľad 11 sluľieb pre odosielanie push-notifikácií prehliadača

V tomto prehľade sa pozrieme na 11 služieb pre vytváranie a odosielanie upozornení prehliadača, z ktorých si môžete vybrať ten, ktorý je pre vás najvhodnejší.

187. 30+ bezplatných nástrojov na vytváranie a spracovanie obrázkov

Využívanie fotografií iných ľudí je spojené s mnohými problémami: legislatívnymi rozpormi, reprodukciou voľných obrázkov a neschopnosťou nájsť vhodné obrazy v otvorených zdrojoch. Existuje cesta von: môžete vytvárať a spracovávať fotografie sami. Nižšie uvedené nástroje vám pomôžu.

188. Lopta prišla: tri voľné a veľmi cool nástroje na vytváranie vizuálneho obsahu

Čo robiť, ak je vaše publikum unavené z fotografií? Je čas vytvoriť si vizuálny obsah sami. To možno vykonať pomocou bezplatných nástrojov opísaných v tomto článku.

189. Ako vytvoriť vizuálny obsah pomocou pohodlného a lacného nástroja Canva

Tento článok sa zameriava na službu Canva, vďaka ktorej si môžete navrhnúť. Áno, áno, môžete sa stať dizajnérom, aj keď neviete, aký je dizajn.

190. 23 služby pre analýzu konkurenčných stránok

Použitie služieb na monitorovanie konkurentov pomôže identifikovať ich silné a slabé stránky, ako aj určiť smer vývoja vašich stránok.

191. Výber najlepšej e-mailovej služby: preskúmanie a porovnanie 25 najobľúbenejších spoločností na trhu

V tabuľke uvedenej v tomto článku sme zozbierali najobľúbenejšie ruské a zahraničné e-mailové služby a porovnali ich vo všetkých kľúčových parametroch. S pomocou neho si môžete vybrať pre seba tú najlepšiu službu pre e-mailové bulletiny bez plytvania času a zbytočných bolestí hlavy.

192. Ako vytvoriť mailing list v MailChimp: Príručka pre začiatočníkov

Email marketing je veľmi silný. Pomocou newslettera môžete informovať účastníkov o podujatiach a akciách, posielať im zaujímavý obsah a robiť mnoho ďalších užitočných vecí. Ale tento článok nie je o marketingu. Toto je návod na prácu s populárnou poštovou službou - MailChimp.

193. 30 služieb pre tvorcov médií

Služby, ktoré ušetria čas na editáciu, pritiahnu návštevnosť, zapoja čitateľov, pomôžu pri vykonávaní analýz, nájdu odborníkov a všetkých.

194. 236 prezentačných zdrojov

Od služieb pre vyhľadávanie ikon a písiem na cvičenie simulátorov a pomôcok na správu prezentácií s gestami

195. 500+ najlepších nástrojov pre integrovanú propagáciu webových stránok

V tomto materiáli sme zhromaždili všetko, čo je potrebné pre internetového marketingu pre integrovanú propagáciu stránok: užitočný softvér (programy a pluginy) a veľa online služieb.

196. Odložené vysielanie v sociálnych sieťach: najlepšie služby na odosielanie správ podľa harmonogramu

Ak chcete riadiť návštevnosť, aktívne pracujete so sociálnymi sieťami: denne uverejnite niekoľko príspevkov na každej z obľúbených sociálnych lokalít. Ak nechávate správy ručne, musíte stráviť príliš veľa času mechanickou prácou. Lepšie je utrácať ho na tvorbu obsahu, však? Ak chcete získať túto príležitosť, použite odložené vysielanie na sociálnych sieťach.

197. 13 nástroje na podcenenie obsahu

"Netology" zozbierala 13 užitočných podhodnotených nástrojov pre marketing obsahu: od služieb pre vytváranie interaktívnych príbehov až po online grafické editory.

198. Sakra: 9 služieb a aplikácií na hľadanie nápadov

9 nástrojov, ktoré pomôžu prekonať tvorivú bezmocnosť a pozrieť sa na problém z nového uhla.

ostatné

199. Vytvorenie textu z „A“ do „Z“: ako písať, optimalizovať a ukladať článok

Táto príručka je o tom, ako napísať článok pre web. Z neho sa naučíte: ako napísať dobrý článok, ako ho optimalizovať pre vyhľadávače a ako ho správne uložiť.

200. Ako urobiť sémantické jadro, ak nie ste SEO a nechcete, aby boli

Zvyčajná situácia: z jedného alebo druhého dôvodu ste sa rozhodli vytvoriť stránku sami. Propagácia vyhľadávania bude musieť začať budovaním sémantického jadra. V tomto článku sa dozviete, ako správne zostaviť sémantické jadro. Tiež sa naučíte, ako sa na túto úlohu pozerať očami podnikateľa a obchodníka, nie SEO.

201. Ako zarobiť peniaze na blogu: úplný zoznam spôsobov speňaženia

Ako speňažiť blog? Prečítajte si úplný zoznam možností speňaženia.

202. Podpora mladej webovej stránky: ako sa dostať cez Saharu a zostať nažive?

Podrobná odpoveď na otázku, ktorá k nám prichádza dosť často: ako propagovať mladé stránky?

203. 100+ najlepších kníh o internetovom marketingu

Prečítajte si tento výber? Spustiť prečítať ďalšie :)

***

Je možné, že pri zostavovaní tohto zoznamu sme niečo vynechali. Takže, ak viete, inteligentný obsah marketing články, ktoré nie sú uvedené, dajte nám vedieť v komentároch!

Obrovská požiadavka - bez vlastnej propagácie! Pošlite odkazy iba na tie články, ktoré majú skutočne vynikajúcu hodnotu. Ďakujem. 200-luchshikh-statey-po-kontent-marketingu-v-Rune
#
Obsahový marketing

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár