Ako optimalizovať vstupné stránky pre dospelých

- Vstupné stránky, ktoré vládnu.

- Zlepšite svoje vstupné stránky pomocou testov A / B.

- Optimalizácia vstupných stránok, sledovať reakcie publika.

To je pravda. Banálne. Dlhé a nie veľmi efektívne. Štandardný prístup prináša štandardné výsledky, však? Len čajové kanvice zostávajú štandardom. A skutoční marketingoví bojovníci optimalizujú vstupné stránky dospelým spôsobom: cielene as minimom zbytočných pohybov.

V tomto článku nájdete popis prístupu dospelých k optimalizácii vstupných stránok. Pomocou tejto metódy sa vám zaručí, že dosiahnete nadpriemerné výsledky a ušetříte čas na nekonečných rozdelených testoch.

Plán optimalizácie pre dospelých

Postupný plán optimalizácie pristátí vyzerá takto:

 1. Najprv musíte pochopiť úlohu vstupných stránok vo svojej marketingovej kampani. To môže byť porovnaný s úlohou imodium pre osobu trpiacu cestovnou hnačkou. Áno, nedostatok účinných pristátí a správne pilulky vedú k rovnakému finále.
 2. Potom si musíte uvedomiť, že obsah už nie je kráľom. Kontext je názov nového kráľa internetového marketingu.
 3. Teraz je čas dozvedieť sa o význame konverzných foriem. Výrazne ovplyvňujú účinnosť vstupných stránok.
 4. Vstupná stránka nebude účinná bez dobrého textu. Zistite, čo to znamená.
 5. "A čerpať z neho ryushki, a potom curl," hovorí majiteľ stránky pre dizajnéra. "Choď do pekla, majiteľ stránok, dizajn nemá nič spoločné s volánikmi a kadere. Zistite, čo robiť s pristávacím dizajnom.
 6. Brutálni obchodníci vedia, že bez ohľadu na to, koľko vodky si vezmete, stále musíte spustiť druhýkrát. Tento princíp využívajú v pracovných situáciách: bez ohľadu na mieru konverzie stále nie sú dostačujúce.

Prečo vstupné stránky pravidlá

Platená prevádzka by mala byť odoslaná na vstupné stránky. Hlavná stránka stránky ako vstupná stránka sa používa iba na poslednom mieste. Ak chcete prevádzať návštevnosť, musíte vykonať tri kroky:

 • Prilákať pozornosť používateľa.
 • Motivujte klienta.
 • Zamerajte pozornosť návštevníkov na konverznú akciu.

Za prvý krok zodpovedá kontextové oznámenie. Vstupná stránka je zapojená do realizácie druhého a tretieho kroku. Efektívne pristátie je vytvorené tak, aby motivovalo klienta a sústredilo svoju pozornosť na jednu konverznú akciu. Hlavné stránky stránok vždy dávajú návštevníkom niekoľko možností, takže nie je o efektívnom zaostrovaní. Poznačte si nasledujúci obrázok:

Domovská stránka stránky zvyčajne vyzerá krásne. Užívateľ dostane niekoľko možností: pozrite sa cez jazdec, prejdite na stránku "O nás", oboznámte sa s misiou, pozrite si cenu. Ktorý z týchto krokov sa považuje za konverziu?

Efektívne pristátie tiež vyzerá ako páv chvost:

Skutočné oko páva sa stalo viditeľnejším, nie? Efektívna vstupná stránka ponechá užívateľovi iba jednu možnosť. Všetky prvky práce na pristátí pri poverení konverzným konaním. Hlavná stránka je multifunkčná. Ak potrebujete konverziu, použite špecifické vstupné stránky vo svojej kampani PPC.

Kontext je kráľ

Kontext je kráľ, kráľovná, cisár a šéf internetového marketingu. Ak to chcete vidieť, venujte pozornosť dvom pojmom:

 • Okamžik dialógu

V klasickej mechanike je hybnosť alebo moment sily súčinom hmoty objektu a jeho rýchlosti. Nákladný vlak, spěchajúci rýchlosťou 100 km / h, má silný impulz. Nie je možné ho okamžite zastaviť.

K hybnosti dialógu dochádza, keď potenciálny klient klikne na kontextový odkaz a klikne na vstupnú stránku. V závislosti od kontextu pokračuje v pohybe a vykonáva konverziu alebo zastaví a opustí zdroj.

Pre zvýšenie hybnosti musí obchodník prostredníctvom vstupnej stránky preukázať rešpektovanie výberu návštevníka. Venujte pozornosť nasledujúcim návrhom:

 • Dovoľte mi vysvetliť, ako vám tento produkt A pomôže vyriešiť každodenné úlohy.
 • Ďakujeme za Váš záujem o produkt A.
 • Budete mať záujem vedieť, že pomocou produktu A získate výhody B a B.

Upozorňujeme, že výraz „produkt A“ by mal byť obsiahnutý v prepojení kontextovej reklamy av názve vstupnej stránky. To poskytuje vizuálnu odozvu a vytvára kontext priaznivý pre konverziu.

Venujte pozornosť lamer chybám, ktoré môžu pripraviť hybnosť dialógu:

 • Dovoľte mi povedať o našom produkte A.
 • Náš produkt A je najlepšia ponuka na trhu.

Momentum zmizne, keď obchodník prestane premýšľať o zákazníkovi a začne hovoriť o sebe.

 • Kontext aplikácie

Toto je vizuálna ukážka použitia výrobku kupujúcim. Musíte vidieť v televízii reklamu na čarovnú zeleninu rezačky, kde skúsení ženy v domácnosti ukazujú, ako používať tento nádherný produkt. Ak nemáte televízor, pozrite sa pozorne, keď sa ocitnete na trhu.

Pre vstupnú stránku na vytvorenie potrebného kontextu pre konverziu, posilniť hybnosť dialógu a jasne demonštrovať schopnosti produktu.

Ako ovplyvniť ľudí s formami konverzie

Formy konverzie patria medzi dôležité prvky vstupných stránok. Tieto formy sa však často stávajú prekážkou pre konverziu, hoci paradoxne to môže znieť. Obrazovo povedané, neúspešný prevodný formulár vytvára trenie, ktoré bráni klientovi prejsť úzkym vstupom transakcie.

Spotrebiteľ čelí dvom typom trenia: vnímaniu trenia a treniu pôsobenia.

 • Trenie vnímania je šok, ktorý klient zažíva, keď vidí dlhú formu na vstupnej stránke. S cieľom vyrovnať ju môže obchodník výrazne znížiť formu alebo ju rozdeliť na niekoľko stránok.
 • Trenie nastáva v procese vypĺňania formulára. Spotrebiteľ pociťuje frustráciu v týchto situáciách: veľký počet otvorených otázok, rozbaľovacia ponuka s nevhodnými odpoveďami, komplexný captcha atď.

Tribologovia hovoria, že trenie môže byť redukované mazivom. Ako mazivá sa môžu použiť nasledujúce metódy:

 • Naučte sa údaje používateľa. Uistite sa napríklad, že prvé pozície rozbaľovacej ponuky sú najobľúbenejšie odpovede. Zrušiť otvorené otázky, ak namiesto odpovedí často dostanete odpovede.
 • Ak naozaj potrebujete podrobné údaje, výmenný formulár na výhry, bonusy, zľavy.

Efektívny formulár konverzie obsahuje šesť prvkov:

 1. Názov vysvetľujúci význam formulára pre spotrebiteľa.
 2. Stručný opis výhod, ktoré klient získa vyplnením formulára.
 3. Otázky a odpovede.
 4. Výzva na akciu.
 5. Dôverný prvok alebo prepojenie.
 6. Správa o platnosti návrhu.

Vykládky nefungujú bez dobrého textu.

Pristátie na vstupnej stránke, užívateľ najprv upozorní na text. Pri rozhodovaní o kúpe je však posledný, kto ho študuje.

Tajomstvo vytvárania dobrých textov pre vstupné stránky je odhalené týmto vzorcom: stráviť 50% času, ktorý sa pracuje na texte, na vytvorenie nadpisu a zostávajúcich 50% času na vytvorenie výzvy na akciu. Všetko ostatné môže byť napísané medzi nimi.

Hlavička upozorňuje návštevníka. Ak to nefunguje, zabudnite na konverziu. Tu nájdete podrobný návod na vytvorenie hlavičky vrahov. Na pristátiach, dvojité a trojité hlavičky fungujú dobre, navrhnuté ako hlavný titulok a titulky. Vzorec pre zložitý názov môže vyzerať takto:

 1. Hlavný názov (správa o jedinečnosti produktu).
 2. Presvedčivé vyhlásenie (potvrdenie úspešného použitia).
 3. Posledný argument v prospech transakcie (oznámenie o obmedzenom trvaní ponuky).

Výzva k akcii - toto je posledný bod interakcie so zákazníkmi. Po dosiahnutí konverzného tlačidla s CTA je spotrebiteľ konfrontovaný s Hamletovou otázkou: stlačiť alebo nie stlačiť. Ak chcete vytvoriť účinné výzvy na akciu, postupujte podľa nasledujúcich pokynov:

 • Priamo opíšte prínosy (získajte zľavu 10%).
 • Používajte slovesá v imperatívnej nálade (prihláste sa k odberu newsletteru).
 • Použite posvätné zámená (vyzdvihnúť moju cenu, stiahnite si knihu).
 • Podčiarknite naliehavosť (zaregistrujte sa dnes na zľavu).

Venujte pozornosť faktorom, ktoré môžu zabiť konverziu z pristátia. Napríklad nadmerné bezpečnostné záruky môžu zákazníkov upozorniť. Všimnite si nasledujúci príklad:

Teória pristátia v troch minútach

Vyššie uvedené ryushki a kučery nie sú spojené s web design. Samozrejme, toto je prehnané. Je správne povedať, že: web design nie je len ryushki, curlicues a ďalšie krásne obrázky. Dizajn zodpovedá za formu, estetiku a funkčnosť webovej stránky.

Konštrukcia pristátia by mala zvýšiť pozornosť návštevníkov a zamerať sa na konverziu. Nasledujúce pokyny vám pomôžu vytvoriť vstupné stránky, ktoré spĺňajú túto charakteristiku:

1.Použite vodiace značky. Šípky, ukazovatele, obrázky znakov ukazujúcich na požadovaný prvok stránky - možnosť použitia sprievodcovských značiek je obmedzená iba vašou predstavivosťou.

Jednoduchý príklad sprievodcu.

2. Previesť prvok konverzie na najviditeľnejší objekt stránky. Konverzný formulár by mal vyzerať ako jediné osvetlené okno v dome na nočný chodec.

3.Použite kontrasty. Tlačidlo konverzie farieb nezáleží. Je dôležité, či ste ho mohli zvýrazniť na okolitom pozadí.

4. Ponechajte voľné miesto na vstupnej stránke. Pozrite si nasledujúce príklady vstupných stránok:

Akonáhle na tejto vstupnej stránke, návštevník môže byť zmätený a dokonca aj vystrašený. O akejkoľvek koncentrácii pozornosti nemôže byť žiadna otázka.

Táto vstupná stránka vyzerá lepšie ako predchádzajúca, že? Je to všetko o voľnom priestore. Ďalšie informácie nájdete v príručke na návrh vstupnej stránky.

Miera konverzie je vždy nízka.

Dospelý obchodník nikdy nehovorí, že je spokojný s konverzným kurzom. Dobrý špecialista sa vždy snaží zvýšiť konverziu pristátia. Jedným zo spôsobov, ako nezastaviť, je marketing po konverzii. Ide o pokračovanie interakcie so spotrebiteľom po spáchaní konverzie.

Jedným z nástrojov marketingu po konverzii je stránka s potvrdením. Tu je príklad potvrdzujúci účinnosť tohto prístupu:

Toto je vstupná stránka, na ktorú inzerent pozval publikum na webinár. Webinára sa zúčastnilo 2500 ľudí. Vďaka potvrdzovacej stránke sa 40% z nich prihlásilo na odber aktualizácií blogu.

Ak chcete zvýšiť mieru konverzie vstupnej stránky, použite plán krok za krokom.

Cítite sa ako vyspelý optimalizátor vstupných stránok?

Kanvica od skúseného obchodníka sa dá na prvý pohľad rozlíšiť. Lamers hľadať zložitejšie nástroje, vykonávať nekonečné a bezcieľné A / B experimenty, hrať Andy Warhol, zasahovať do práce dizajnéra, aby chyby detí.

Dospelí optimalizátori vždy vedia, čo a prečo sa menia. Účelne zlepšujú stránky. Často poznajú výsledok zmien bez vykonania rozdelených testov, ale stále používajú tento bezpodmienečne užitočný nástroj. Pripojte sa k dospelým profesionálom, zvýši sa efektivita kampaní a ušetrí sa vám čas.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár