Čierna SEO: ako získať odkazy, ak sa nestaráte o konvencie

Už viete všetko o prepojeniach: vyskúšali ste pracovné a zastarané metódy, naplno využili kreativitu a využili najlepšie stratégie budovania prepojení. A mnohí z vašich konkurentov sa neobťažujú s týmto nezmyslom. Kupujú spätné odkazy staromódnym spôsobom a sedia si na vrchole. Chcete to tiež? Nenechajte sa ponáhľať, existujú lepšie možnosti. Môžete prijímať odkazy úplne zadarmo a takmer bez námahy. Popísané metódy sa samozrejme týkajú čiernych SEO metód a niektoré sú v rozpore so zákonom, takže ich budete používať na vlastnú zodpovednosť. Ale pravdepodobne pracujú, takže si zaslúžia pozornosť.

Varovanie! Ďalej budú popísané nečestné a nemorálne spôsoby získavania spätných odkazov. Neodporúčame, aby ste ich používali! Tento článok bol vytvorený len s cieľom ukázať, čo sú niektorí webmasteri pripravení kvôli svojmu cieľu a zosmiešniť ich absurdné ambície.

Ležte za referenciou

Ako hovorí slávna postava, všetci klamú. Tvoji konkurenti tiež klamú, ver mi. Prečo tam sú konkurenti, aj keď niekedy máme čas. Preto neváhajte: fantazírujte, vymýšľajte, viste na ušiach. V záujme odkazov môžete urobiť všetko:

 1. Povedzte vlastníkom stránok a blogom, že pracujete pre niekoho super a chcete publikovať príspevok pre hostí. V publikácii môžete umiestniť dva odkazy: jeden na miesto tohto veľmi strmého, napríklad TKS-Bank alebo Richard Branson, a druhý na vaše vlastné stránky.
 2. Kontaktujte komunitné organizácie, ktoré sa zaoberajú deťmi s mentálnou retardáciou. Povedzte mi, že váš mladší brat mal CRA ako dieťa, ale vďaka rehabilitácii a práci učiteľov sa s týmto problémom vyrovnal a teraz pracuje v riadiacej pozícii vo veľkej spoločnosti. A od tej doby ste strávili 5% príjmu na podporu rehabilitačných programov. Nezabudnite požiadať o odkaz.
 3. Obráťte sa na bloggerov a povedzte im, že jeden z vašich zamestnancov trpí vážnou chorobou a potrebuje nákladnú liečbu. Takmer ste si vybrali peniaze, trochu ostalo. Ak chcete dokončiť kolekciu, musíte uverejniť niekoľko príspevkov používateľa. Mimochodom, zamestnanec ich napíše.
 1. Napíšte bloggerom, že používajú vaše obrázky. Silne požadovať odstránenie obsahu. Povedz mi, že idete na súd. A potom mi dovoľte odísť, ak namiesto toho umiestnili odkaz.
 2. Spravte svojich konkurentov: obráťte sa na vlastníkov stránok, ktoré odkazujú na konkurenčné zdroje. Nahlásiť odkaz na porušenie pravidiel spoločnosti Google. Povedzte, že môžete uniknúť z "tučniaka", ale na to musíte odstrániť odkazy alebo ich zavrieť s atribútom nofollow. Od článku o nástroji na odmietnutie odkazov sa dozviete, ako nájsť spätné odkazy na akúkoľvek stránku.
 3. Príďte s nejakým neskutočným chladným prípadom. Nájdite grafy zo služby Google Analytics, kde sa exponenciálne zvyšuje návštevnosť. V odpovedi na žiadosť o zobrazenie webovej stránky klienta povedzte, že ste podpísali dohodu o nezverejnení.
 4. Sľub za mesiac hrať drahé ceny medzi najviac pozorní čitatelia vášho blogu. Napríklad lákať ľudí s najnovším modelom "iPhone" alebo letenkou do Ria. Čo robiť za mesiac? No, niečo si pomyslite.

Podvádzať, robiť všetko

Myslíte si, že stránky sa dostanú do top problému čestne? Sú to detské rozprávky. Aby ste sa dostali na prvé miesto, potrebujete niekoho, kto by ho vyhnal. Toto môže byť vykonané silou alebo prefíkanosťou.

 1. Kúpiť hosting a niekoľko skvelých domén a prezentovať ich priateľom a známym. Uložte si prístup FTP. Keď priatelia robia skvelé stránky, v tichosti umiestnite odkazy na svoj zdroj.
 2. Objednajte si vývoj niekoľkých šablón pre WordPress. Požiadajte dizajnéra, aby dal odkaz na vaše stránky. Odovzdajte šablóny každému.
 3. Predávajte odkazy. Ak ho nezneužijete, vyhľadávacie nástroje vás nebudú trestať. Okrem toho, v priebehu niekoľkých mesiacov môžete zatvoriť prepojenia s atribútom nofollow. Kupujúci na vás potom zabudnú.
 4. Nakupujte odkazy, ak propagujete stránky zákazníkov. Aj keď to nefunguje, môžete zarobiť peniaze na provízie a provízie.
 5. Vytvorte stránku v mene akéhokoľvek orgánu, ktorý nikto normálne neodmietne. Napríklad vytvorte blog, ktorý pomôže daňovníkovi. Požiadajte správcov webu, aby odkazovali na tento blog. Naznačte, že by bolo pre nich lepšie. Po niekoľkých mesiacoch nastavte 301 presmerovanie na vaše stránky.
 1. Dajte pár desiatok odkazov z TOS na stránku, z ktorej chcete získať spätné odkazy. Obráťte sa na majiteľa a sľubujte odstránenie odkazov na odpadky, ak sa na vás odvoláva.
 2. Navrhnite známym vlastníkom blogov prejsť na nový bezplatný hosting. Ak ste zaplatili za poskytovateľa hostingu, máte prístup FTP. Viete, čo ďalej.

Ukradni, je to romantické

Leonov charakter zo slávneho filmu povedal: "Ukradol som, pil som, uväznil!" Obchodníci a majitelia stránok sú tiež šťastní páni.

 1. Nájdite nejaký užitočný nástroj alebo miniaplikáciu. Nahraďte odkaz na stránku vývojára spätným odkazom na vaše stránky. Publikovať kód alebo distribúciu a povedať svetu o tom.
 2. Stiahnite si desiatky bezplatných tém WordPress iných ľudí. Zmeňte odkazy a uverejnite príspevok „30 úžasných bezplatných motívov“.
 3. Odporučiť priateľom nákupné odkazy. Zavolajte zadarmo a spravujte kampaň na získanie referenčnej hmotnosti. Kúpiť si odkazy na úkor priateľov.
 4. Urobte presmerovanie z vašich stránok na ľubovoľný populárny infographic. Propagujte tento obsah a podporujte preberania a odovzdania. Požiadajte publikum, aby odkazovalo na vašu stránku, ako keby ste vytvorili infographic. Po niekoľkých týždňoch odstráňte presmerovanie.
 5. Unnoticeable hack pár blogov, dať odkazy na vaše stránky a užívať si výsledok.

Nie dobre, ale čo

Nezničiť zdravie odkazov, nie? Stúpanie s užitočným obsahom a čakanie na prirodzené väzby je nebezpečné. Predstavte si, čo zaťaženie zraku, chrbtice a všeobecne na mozgu. Aj keď im Boh žehná, mozgami. Všetci normálni webmasteri pracujú týmto spôsobom: nakupujú odkazy, spam v komentároch, klamú, podvádzajú a dokonca kradnú. Ste normálny človek, chcete byť na vrchole, chcete byť ako všetci ostatní, že? A ak pracujete čestne, bude to neznámy. A potrebuješ to?

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár