50 zásuvných modulov pre prehliadač Google Chrome, s ktorými bude práca so sociálnymi sieťami jednou z radov

Obrovská zbierka rozšírení pre prehliadač Google Chrome, ktorá bude užitočná nielen pre manažérov SMM a internetových obchodníkov, ale aj pre ľudí, ktorí s touto oblasťou nemajú nič spoločné. Vďaka týmto pluginom sa váš pobyt v sociálnych sieťach stane pohodlnejším a produktívnejším.

Rozšírenia pre "Vkontakte"

1. VK Menu. Umožňuje pridať vlastné odkazy do ľavého menu vašej stránky "Vkontakte". Veľké rozšírenie pre tých, ktorí si cenia svoj čas a lásku, keď sú potrebné stránky vždy poruke.

2. Mini-dialógy Vk.com. Umožňuje chatovať s priateľmi bez nutnosti prejsť na samotnú lokalitu. Keď kliknete na ikonu v prehliadači, otvorí sa okno s chatom. Oznámenia sa zobrazujú v pravom dolnom rohu obrazovky (aj keď je karta s kontaktom zatvorená) a sprevádzaná charakteristickým zvukom. Nádherný plugin. S ním nebudete chýbať jediná správa.

3. AdBlock. Vymaže webové stránky zo všetkých druhov reklám. Vrátane internetovej stránky "Vkontakte".

4. VPause. Umožňuje ovládať audio prehrávač z ľubovoľnej karty (pauza, prepnutie na nasledujúcu a predchádzajúcu skladbu, pridanie skladby do zvukových záznamov atď.). Všetky klávesové skratky je možné upraviť podľa vlastného uváženia.

5. Net News pre VK.com. Triedi správy podľa typu (hudba, video, text, zvuk) a zdroj (priatelia alebo verejnosť). Skryje nepríjemný repost.

6. VK Spoilery. Skryje sa z informačných kanálov a záznamov obsahujúcich určité frázy.

Prečítajte si tiež: Efektívna propagácia "Vkontakte": 50 tipov a veľa užitočných služieb

7. SmmBox. Najlepšie autoposting plugin na Vkontakte, že som sa stretol, ale ja len chcem vás varovať - ​​to je zaplatil, Zadaných je len 45 príspevkov. Ak chcete vidieť, čo môže urobiť, sledujte nasledujúce video (všetky funkcie fungujú, počas kontroly neboli nájdené žiadne chyby).

8. Vkstater. Vynikajúci plugin, ktorý zobrazuje štatistiky o ľuďoch, ktorí majú radi zvolený príspevok: ich pohlavie, vek, mesto, ako aj skupiny, ktoré sú medzi nimi najobľúbenejšie.

9. VkOpt. Obrovské množstvo funkcií a možností, ktoré uľahčujú každodenný život Vkontakte. Ukladá zvuk a video do počítača. Jeden mínus: v názvoch - abracadabra. Bohužiaľ som nemohol nájsť plugin, ktorý by zachoval pôvodné názvy. Ak to niekto vie, odporúčame v komentároch. Medzi ďalšie užitočné funkcie vkopt, môžete tiež zdôrazniť: rýchly prístup k wiki-markup, kontrolu "psov" (blokovaných užívateľov), rovnako ako získanie id skupín a užívateľov.

UPDATE: Na prevzatie skladieb s normálnymi názvami môžete použiť aplikáciu Vksaver. Menšou nevýhodou programu je, že ruské piesne sú uložené v latinskej abecede, ale myslím si, že pre mnohé bude táto funkcia nekritická.

10. EmojiPlus. pridáva pohodlné tlačidlo, ako v dialógových oknách, ktoré vám umožňuje vložiť úsmevy emoji do všetkých textových polí stránky.

11. Narodeniny VKontakte. Ukazuje, kedy má niekto z vašich priateľov narodeniny.

12. Poznámky VK. Umožňuje pripojiť sa k osobným stránkam poznámok používateľov, ktoré sú viditeľné len pre vás.

13. Zapamätajte si prípad. Umožňuje vytvárať poznámky priamo na stránke "Vkontakte", aby ste nezabudli na dôležité veci.

14. Nedostatok prepojení VK.cc.

15. StopFake. Vyhľadáva duplicitné fotografie. Veľké rozšírenie pre tých, ktorí sú proti jeho osobné fotografie sú použité inde. Ak chcete, aby plugin fungoval, vyberte požadovaný obrázok a kliknite na ikonu kačice.

16. VK Webcam. Umožňuje pripojiť fotografie z webovej kamery do osobných správ a príspevkov.

17. VKontakte ™ Photo ZOOM. Pohodlné rozšírenie pre priblíženie fotografií.

18. VK Photo Saver. Umožňuje ukladať fotografie a snímky z webových stránok tretích strán v albumoch VKontakte.

19. Nástroj. Rozšírenie s veľkým množstvom užitočných funkcií, ktoré budú užitočné pre užívateľov Vkontakte. Z najzaujímavejších je možné vybrať nasledovné: vymazanie a obnovenie záznamov na stene, vymazanie zoznamu záložiek, schválenie všetkých požiadaviek od priateľov (hromadne).

21. VK Messages Vizuálna štatistika. To vám umožní vizuálne vidieť, s ktorými ľuďmi komunikujete viac o Vkontakte, as ktorými ľudia - menej. A sledujte dynamiku zmien vo vašom spoločenskom kruhu.

22. VK Photo Mngr umožňuje masívne nahrávať a sťahovať albumy do sociálnej siete VKontakte. Aby rozšírenie mohlo fungovať, vyberte priečinky, ktoré chcete načítať vo Vkontakte, a presuňte ich na rozšírenie.

Rozšírenia Facebook

23. Facebook blokovanie reklám. Odstráni reklamy z pravého okraja stránky, ako aj všetky reklamné príspevky v zdroji správ.

24. Pretty FaceLook Chat. Umožňuje prispôsobiť okno chatu tak, ako sa vám páči: vyberte iný dizajn, veľkosť, písmo, pridajte animáciu atď.

25. Nevidené. Napriek tomu, že to nie je plugin, ale aplikácia, stále som sa rozhodol pridať ho sem, pretože to môže byť užitočné pre mnohých. Facebook Unseen vám umožňuje čítať správy bez toho, aby ste ich zvýraznili.

26. Status Snapper. Vytvorí snímku vybratého príspevku a lesk na všetky mená a avatary. Ak nie sú všetky mená rozmazané od prvého času (toto sa stane, ak je dialóg veľmi dlhý), stačí kliknúť na tlačidlo Zrušiť a znova nasnímať.

27. Flatbook. Umožňuje zmeniť vzhľad Facebooku. Urobte ho modernejším a minimalistickejším.

28. Awesome Facebook Video Downloader. Umožňuje sťahovať akékoľvek video na Facebooku. Po nainštalovaní pluginu sa pod videom zobrazí tlačidlo Download. Kliknite na neho a dostanete požadované video vo vysokej kvalite.

29. Fruumo Notifier. Zobrazí VŠETKY oznámenia. Funguje, aj keď je prehliadač zatvorený! Chic expanzia! Vrelo odporúčam, ak sa bojíte vynechať niečo dôležité alebo si chcete byť neustále vedomí toho, čo sa deje vo vašej skupine alebo stránke.

30. Facebook Pozvať všetkých. Umožňuje automaticky pozvať všetkých vašich priateľov na udalosť jediným kliknutím.

31. Foto Zoom pre Facebook. Zvyšuje počet fotografií, keď nad nimi prejdete myšou.

32. Facebook Album & Photo Manager. Iná aplikácia, pretože som nemohol nájsť pracovný plug-in s podobnými schopnosťami. Umožňuje preberať fotografie celých albumov.

Rozšírenia služby Twitter

33. Classic. V obvyklom "Twitter" nemôžete upravovať retweets, ale s pomocou tohto rozšírenia je to možné. Ak to chcete urobiť, jednoducho kliknite na Classic RT a potom upravte tweet podľa svojho uváženia.

34. Notifikátor pre Twitter. Zobrazí upozornenia v pravom dolnom rohu obrazovky. Môžete si vybrať iba tie upozornenia, ktoré potrebujete, napríklad iba odkazy alebo len tweety. Môžete tiež upraviť trvanie zobrazovania upozornení.

35. Otvorte filter Tweet. Umožňuje vylúčiť určité slová, hashtagy alebo všetky tweety z konkrétneho účtu z informačného kanála správ. Ak chcete konfigurovať pravidlá, prejdite na nastavenia a vyberte časť Filtre.

36. InstaTwit. Zobrazuje fotografie a videá z Instagramu bez toho, aby ste museli kliknúť na odkaz.

37. Zapamätaj si posledné čítanie Tweet. Pamätá si posledný tweet, ktorý čítate. Kliknutím na tlačidlo Go to last (Prejsť na posledné) sa dostanete k nemu, takže nemusíte prechádzať páskou a vyhľadávať ju manuálne.

38. Detektor Twitter. Nájde Twitter účet na stránke a zobrazí, keď kliknete na ikonu.

39. Skryť Twitter Guff. Skryje blok „Zatvoriť v duchu“ a „Horúce témy“.

40. RiteTag. Pomáha vybrať najúspešnejšie hashtags, zvýrazniť ich v rôznych farbách. Zelená je veľký hashtag. Modrá je normálna. Červená - príliš často používaná. Aby som bol úprimný, nechápal som, či toto rozšírenie funguje v ruštine alebo nie, pretože všetky hashtags, ktoré som zadal, boli „normálne“, vrátane takých zjavne populárnych slov ako „láska“, „marketing“ a „fotografie“. Užitočné môžu byť zahraniční používatelia alebo tí, ktorí sú propagovaní v zahraničnom internete.

41. Foto Zoom pre Twitter. Zväčší obrázky, keď nad nimi prejdete myšou.

42. Riffle. Zobrazuje všetky základné informácie o zvolenom profile bez toho, aby ste do neho museli vstúpiť.

43. Twitter Sledovateľ. Cool rozšírenie, s ktorým môžete zložiť a rozdeliť všetky osoby, ktoré plugin nájde na stránke.

Len užitočné rozšírenia

44. Shareaholic. Často sa stáva, že sa stretnete so zaujímavým materiálom, ktorý chcete zdieľať, ale nefunguje - potom služba nefunguje, potom nie je žiadne tlačidlo pre požadovanú sociálnu sieť. Vďaka službe Shareaholic môžete svoj obľúbený obsah vždy a jednoducho zdieľať. Služba vyžaduje, aby ste si vytvorili účet (pomocou služby Facebook alebo Twitter sa môžete prihlásiť do 2 sekúnd). Na rozdiel od známeho rozšírenia Buffer poskytuje prístup ku všetkým známym a neznámym sociálnym sieťam. Rozšírenie tiež okamžite vygeneruje skrátený odkaz na stránku, kde sa nachádzate.

45. Blokové miesto. Umožňuje buď úplne zablokovať lokalitu, alebo určiť čas, kedy má byť blokovaná (napríklad počas nepracovných hodín - od 18 do 24 hodín, aby ste nestratili čas doma).

46. ​​MultiLogin. Umožňuje súčasne sedieť v rovnakej sociálnej sieti s rôznymi účtami. Ak chcete zadať dva profily naraz, kliknite na ikonu doplnku, vyberte sociálnu sieť, prihláste sa pod jedným účtom. Potom znova kliknite na ikonu, vyberte rovnakú sociálnu sieť a prihláste sa pod druhým účtom.

47. Evernote Web Clipper. Rozšírenie pre ukladanie článkov, záložiek, obrázkov a iného obsahu. Ak chcete použiť, potrebujete účet v Evernote.

48. Image Downloader. Prevezme všetky obrázky, ktoré sú na stránke, ktorú navštevujete.

49. Profesionálny Video Downloader. Prevezme všetky videá na stránke.

50. Rozšírenie. Rozšírenie pre správu rozšírení a aplikácií. Jedno kliknutie zapína a vypína pluginy a programy. Myslím, že po prečítaní tohto článku budete určite potrebovať :)

Páči sa vám tento článok? Urobiť repost, poď :)

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár