29 služieb pre správcov Facebook

Na zjednodušenie svojho života a umožnenie používania vašej stránky v plnej miere som zostavil zoznam užitočných služieb pre správcov stránok na Facebooku. Samozrejme, že je neúplná. Ak je to možné, vybral som si rusky hovoriace, slobodné alebo relatívne lacné služby.

Rozdelenie do kategórií je podmienené: väčšina služieb má funkčnosť vhodnú pre niekoľko kategórií.

Zbierame štatistiky

FBstatistics

Ukazuje v jednej tabuľke počet rád, nárast počtu účastníkov za deň, počet kliknutí na odkazy, počet príspevkov a ich pokrytie pre všetky vaše stránky.

Hlavné funkcie služby sú bezplatné. Za príplatok je k dispozícii funkcia autorepair: automaticky zverejňuje najobľúbenejšie príspevky z jednej zo svojich stránok do druhej, čím šetrí čas. Stojí 3,5 dolárov mesačne.

Likealyzer

Služba na analýzu stránky na Facebooku. Dáva odporúčania na zlepšenie rozloženia stránky, hodnotí úroveň angažovanosti, kvalitu vašej práce s publikom, nájde podobné skupiny na porovnanie.

Služba je zadarmo.

Socialbakers

Služba pre analýzu účinnosti príspevkov, porovnanie výkonnosti vašej stránky s výkonom konkurentov, vyhľadávanie odkazov na vašu značku. Socialbakers môžu vyhľadávať najpopulárnejšie obsahové a harmonogramové publikácie.

Prvé dva týždne používania služby zadarmo. Cena 20 USD za mesiac.

Popsters

Schopný posúdiť záujmy publika, hľadať najobľúbenejšie príspevky, zhodnotiť efektívnosť komunity. Môže triediť obsah podľa typu a vytvárať grafy podľa počtu rád, repostov a komentárov. Všetky údaje je možné stiahnuť vo vhodnom formáte. Okrem Facebook, služba podporuje VKontakte, Odnoklassniki, Instagram, Pinterest, Twitter, YouTube, Coub a Google+.

Skúšobná doba platí jeden týždeň. V tomto čase môžete analyzovať 1 účet v jednej sociálnej sieti. Minimálna platená sadzba je 399 rubľov mesačne.

JagaJam

Služba na analýzu účinnosti obsahu. Vyhodnocuje mnohé metriky, vrátane zapojenia, priemerného počtu účastníkov, frekvencie odpovedí. Schopný vytvárať grafy a všetky dáta môžu byť vyložené vo vhodnom formáte.

Prvých 7 dní používania služby je zadarmo, po cene 2 700 rubľov mesačne.

FeedSpy

Služba pre analýzu obsahu. Schopný hľadať vírusové príspevky, sledovať počet rád, reposts a komentáre. Vhodné na analýzu konkurentov a záujmov ich vlastných divákov. Môže nahrávať analýzy vo formáte Excel. Zbiera všetky hashtags.

Služba funguje so všetkými populárnymi sociálnymi sieťami.

Bezplatne si môžete stiahnuť až päť analytických kontrol. Platené sadzby začínajú na 179 rubľov mesačne.

Robíme príspevky a stránky

Canva

Veľmi jednoduchý online editor fotografií. Schopný vytvárať obaly, avatary a obrázky pre príspevky na Facebooku. Môžete si vybrať jednu z 50 tisíc upraviteľných šablón. Ikony, grafika, tvary, čiary, kliparty, mriežky, rámy atď.

Okrem toho, že služba má dosť bohaté možnosti spracovania fotografií.

Väčšina položiek je ponúkaná zadarmo. Zvyšok si môžete kúpiť za 1 dolár.

Služba je zadarmo. Poplatok sa platí len pre tímový prístup k aplikácii a pokročilé funkcie, ako napríklad pridanie vlastných fontov. Stojí 12,5 dolárov mesačne. Testovacie obdobie je 30 dní.

Dokumenty Google

Je jasné, že v službe Dokumenty Google existuje mnoho užitočných funkcií, ale málokto vie, že v nej je zabudovaný najkomplexnejší a najpraktickejší adresár emoji a špeciálnych znakov.

Ak chcete zavolať do adresára, vyberte položku „Vložiť“ - „Špeciálne znaky“. Najzaujímavejšie postavy sú v skupinách "Symboly" a "Emoji".

Upozorňujeme, že v niektorých počítačoch sa Emoji v službe Dokumenty Google nezobrazuje farebne, ale čiernobielo (s najväčšou pravdepodobnosťou závisí od verzie Unicode).

Frame Studio a AR Studio

Toto sú dve vstavané aplikácie Facebook. Frame Studio umožňuje vytvárať vlastné rámy pre profilové fotografie a obaly.

Po zverejnení rámca môžete svojim odberateľom ponúknuť tento rám na fotografiu alebo obal. Vytvorte napríklad obal s nápisom: "Zúčastňujem sa súťaže takejto spoločnosti" a sľubujem cenu tým, ktorí ju umiestnili na vašu fotografiu.

Aplikácia je zadarmo.

AR Studio je program na vytváranie animovaných samolepiek s prvkami rozšírenej reality. Ale ak predchádzajúca aplikácia nevyžaduje špeciálne znalosti a je vhodná aj pre neprofesionálov, potom je to komplexný a multifunkčný balík. Zaslúži si samostatný článok, pretože niekoľkými slovami nebude možné opísať jeho možnosti.

Nástroj na formátovanie Facebook

Služba vám umožňuje formátovať text pre Facebook. Môžete urobiť písmo tučné, kurzíva, prečiarknuté a napísané v ozdobnom písme. Žiaľ, pracuje len s latinčinou.

Ak chcete získať výsledok, zadajte text v editore služieb, naformátujte a skopírujte na svoju stránku.

Videoreact

Funny online hlasové vysielanie pre Facebook Live. Užívatelia majú radi alebo "super" pre jednu z možností. Živé vysielanie odráža počet reakcií. Užívatelia sú zábavné a váš príspevok sa pomaly dostáva vírusovej.

Nejako to vyzerá takto:

Služba má dve tarify: za deň za $ 3 a mesačne za 20. Každý z nich vám umožňuje vytvoriť neobmedzený počet pracovných miest počas plateného obdobia.

Ankety pre stránky

Ďalším spôsobom, ako vytvoriť anketu v príspevku na stránke fanúšika, je služba Polls for Pages, ktorú vytvorila samotná sociálna sieť. Služba má dostatok príležitostí na výber typu prieskumu. Používateľom môžete ponúknuť niekoľko odpovedí, dať hodnotenie od jednej do piatich atď.

Služba je zadarmo.

Promo Republic

Pohodlná služba, ktorá kombinuje všetky funkcie potrebné pre SMM box. Obsahuje grafický editor s peknými šablónami, veľmi podobný funkcii Canva, oneskorený publikačný nástroj a nástroj na sledovanie štatistík.

Okrem toho služba ponúka nápady na rôzne témy.

Služba poskytuje týždenné skúšobné obdobie. Ďalšie využitie nákladov od 10 dolárov za mesiac.

Pagemodo

Pagemodo je služba pre vizuálny dizajn všetkého, čo súvisí s Facebookom. Schopný vytvárať príspevky, vytvárať avatary a fotografie, vlastné karty, reklamy a súťaže. Služba zahŕňa veľkú knižnicu šablón.

Väčšinu základných funkcií programu môžete získať bezplatne. Prémiová verzia je potrebná na odstránenie vodoznaku z fotografií, odstránenie obmedzení na počet užívateľských stránok (môžete vytvoriť iba jeden zadarmo) a vytvárať súťaže. Minimálne cestovné je 4,95 dolárov mesačne.

Vytvorte chat pre službu „Messenger“

Chatfuel

Schopný vytvárať bloky viacerých správ s možnosťou vybrať odpoveď a prejsť na nasledujúci blok (pozri obrázok).

K príspevku môžete pripojiť obrázok, galériu a video.

Schopný rozpoznať živý prejav používateľov podľa kľúčových slov a pozná ruský jazyk.

Podporuje vloženie 32 zásuvných modulov do správy: z informačných kanálov RSS z vašich stránok (napríklad, ak chcete ukázať používateľom najnovšie články z blogu) na vkladanie máp, tabuľky Google, príspevky z programu Wordpress, Instagram a Twitter.

Existujú analytické nástroje.

Schopný segmentovať divákov (len v platenej verzii) a posielať poštové zásielky podľa plánu.

Môže prijímať platby.

Hlavné funkcie platformy sú dodávané bezplatne. Platená verzia je potrebná, ak chcete odstrániť logo služby a získať funkciu tenkej segmentácie publika. Cena: 36 USD za tisíc používateľov.

Botsify

Profesionálny servis na vytvorenie chatu. Podporuje vkladanie multimediálnych dát, môže zhromažďovať kontakty používateľov, posielať im RSS kanál, zobrazovať výsledky vyhľadávania na stránke, informovať vás, keď chce užívateľ komunikovať so živým operátorom.

Schopný rozpoznať živý prejav podľa kľúčových slov (má však problémy s ruským jazykom, takže je lepšie používať funkciu výberu odpovedí pre používateľov). K dispozícii je pohodlná služba pre analýzy.

Pre Messenger bot možno vytvoriť zadarmo (musíte zaplatiť, ak chcete umiestniť topánok na vašich stránkach). Ale ak viac ako 100 ľudí komunikovať s topánok, musíte prejsť na platenú sadzbu - od 10 dolárov mesačne.

Converse.ai

Dizajnérske roboty založené na umelej inteligencii. Tiež môže posielať používateľom akýkoľvek typ obsahu, môže viazať RSS kanály, prijímať platby (iba cez PayPall) a zhromažďovať kontaktné informácie.

Služba ponúka desiatky šablón dialógových okien s dobre premyslenou štruktúrou. A veľa pluginov môže byť pripojený k topánok.

Služba venuje veľkú pozornosť uznaniu prirodzenej reči, ale mám určité pochybnosti, že táto funkcia bude fungovať dobre v ruštine.

Bezplatne je možné posielať až 1 000 správ (počet používateľov nie je obmedzený). Ďalšie - od 50 do 5000 dolárov mesačne.

Surveybot

Vizuálny návrhár jednoduchý roboty pre ankety. Umožňuje klásť otázky používateľom av prípade potreby im ponúkať odpovede. Môžete vytvoriť strom otázok: bot sa opýta na ďalšiu otázku v závislosti na odpovedi používateľa. Hlavnou výhodou služby je, že je veľmi jednoduchá. Je ľahko zrozumiteľný aj bez znalosti angličtiny a programovania.

K textu správy sa pridá obrázok, mapa, tlačidlo, video, zvuk, galéria, dokument, časovač a indikátor úrovne požiadavky.

Vo voľnej verzii môžete poslať prieskum nie viac ako sto užívateľom. V prieskume môžu byť najviac 3 správy a 10 otázok. Platené verzie začínajú na 35 USD mesačne.

Botanalytics

Služba pre tých, ktorí písali chat topánok nezávisle. Botanalytics umožňuje štatistiky vášho topánok.

Schopný posúdiť efektívnosť dialógu, sledovať správanie používateľov, sledovať detaily dialógu, získať osobné údaje od partnerov botu, môže segmentovať divákov, umožniť operátorovi zachytiť dialóg s užívateľom, ak je topán zastavený. Podporuje až 12 robotov na jednom účte.

To je úžasná služba, pretože po pol hodine skúmania stránky som nikdy nedokázal nájsť informácie o platbe. Môžem povedať, že pre jednu botu je analytika úplne zadarmo.

Vytvorte vlastné karty

Woobox

Služba na vytváranie vlastných kariet v službe Facebook. Schopný prepojiť vaše stránky na Instagram, Pinterest, YouTube, Twiitter na Facebook. V dôsledku toho sa obsah z iných sociálnych sietí prejaví na vašej stránke na samostatných kartách. Táto funkcia je bezplatná.

Okrem toho môžete vytvoriť stránky súťaží fotografií a videí, vstupné stránky, formuláre, prieskumy, súťaže a aplikácie. Ak chcete použiť plnú funkčnosť, musíte zaplatiť od 30 dolárov mesačne.

Krátky stack

Služba na vytváranie pristátí, formulárov, súťaží a iných vecí na Facebooku. Ponúka desiatky šablón na výber. Návrhár je intuitívny, nie sú potrebné žiadne programovacie zručnosti.

Zadarmo je možné vytvoriť menej ako 100 záznamov. Ďalšie servisné náklady od 29 dolárov za mesiac.

Vytvorte kartu obchodu

Ecwid

Umožňuje vytvoriť plnohodnotný obchod na Facebooku. Na rozdiel od vstavanej karty „Obchod“ môže spoločnosť Ecwid prijímať platby vrátane platieb v ruských platobných systémoch a dohodnúť dodacie podmienky. Okrem toho vám služba umožňuje prispôsobiť dizajn a automaticky sťahovať produkty z katalógu z vašich stránok. Témy pre obchod možno vytvoriť sami alebo nastaviť pripravený. Existujú možnosti pre jemné doladenie a pripojenie zásuvných modulov. Pre rozhranie si môžete vybrať ruský jazyk.

Až 10 položiek načítať zadarmo. Ak však chcete službu pripojiť na Facebook, budete musieť zaplatiť jednu z taríf. Náklady od 15 dolárov mesačne.

Obchodný skript

Platforma na vytváranie internetových obchodov. Pre "Facebook" ponúka jednu tému, udržiavanú v štýle služby.

Používatelia si môžu vybrať možnosti doručenia a platby. Služba podporuje ruské platobné systémy.

Pre produkty existuje dostatok príležitostí na prispôsobenie, napríklad si môžete vybrať rôzne farby a veľkosti. Oznámenie o kúpe sa odošle na poštu správcu obchodu.

Existuje veľký počet ďalších doplnkov a miniaplikácií. K dispozícii sú nástroje Analytics.

Skúšobná doba - 30 dní. Minimálne cestovné je 399 rubľov mesačne.

Sledujeme odkazy na značky

Chotam

Služba na sledovanie komentárov. Vo všeobecnosti je zámerom informovať správcov komunity o vzhľade nového komentára, ale môže sa použiť na označenie konkrétneho slova v komentároch, príspevkoch a diskusiách v konkurenčných komunitách. Podporuje "Facebook", "VKontakte", "Twitter", "Instagram", "Spolužiaci", YouTube.

Minimálne cestovné je 190 rubľov mesačne.

Analytika značky

Zbiera všetky odkazy na značku v sociálnych sieťach a médiách. Služba môže zhromažďovať referencie podľa kľúčových slov, geografických značiek, vybraných autorov a skupín. Okrem toho ukazuje potenciálny počet čitateľov správy, rád, repostov a komentárov, umiestnenie autora, jeho vek a pohlavie. Automaticky určuje tón správy, identifikuje najcitovanejšie publikácie, identifikuje najviac zapojené skupiny a komunity v sociálnych sieťach, oddeľuje správy od spamových robotov a oveľa viac.

Okrem toho má služba sekciu Trendy, ktorá zobrazuje 25 najobľúbenejších tém na Facebooku, Instagrame, blogoch a novinkách za posledné 3 hodiny, deň alebo týždeň.

Služba poskytuje demo prístup na 7 dní. Minimálne cestovné je 8 500 rubľov mesačne.

Plánujeme publikovať

zosilňovač

Služba môže vytvárať odložené publikácie a sledovať analýzy, umožňuje vytvoriť obsahový plán s uvedením typu príspevku: predaj, zábavné, vzdelávacie atď. Pracuje so všetkými sociálnymi sieťami: Facebook, Twitter, Odnoklassniki, YouTube.

Do príspevku môžete pridať video alebo obrázok. Odkazy sa automaticky skracujú. Je možné sťahovať príspevky z XLS alebo CSV tabuliek, RSS kanálov. Službu môžete integrovať so službou Google Analytics.

V časti „Analytics“ sa zobrazuje počet zobrazení, komentáre a komentáre, kliknutia na odkaz.

Môžete sledovať dynamiku rastu počtu predplatiteľov a najobľúbenejších príspevkov.

Testovacie obdobie je 14 dní. Poplatok sa platí na pripojenie novej sociálnej siete - 5 USD.

SMMplanner

Post plánovač, ktorý pracuje so všetkými populárnymi sociálnymi sieťami a poslami: Facebook, VKontakte, Instagram, spolužiaci, Vayberom, Telegram, Pinterest a Twitter.

Služba vám umožňuje pridávať vodoznaky (vodoznaky) do obrázkov, skracovať prepojenia a generovať značky UTM.

Služba má flexibilný tarifný systém. Môžete platiť za príspevky alebo žiadny limit za mesiac. Každý mesiac služba poskytuje 50 voľných pracovných miest. Ďalších 50 možno kúpiť za 49 rubľov, alebo pripojiť neobmedzene na 130 rubľov na jednu stránku.

Kuku.io

Služba plánovania publikácií a zberu analytických údajov v sociálnych sieťach. Umožňuje vytvoriť obsahový plán, zhromažďovať analýzy podľa počtu rád, komentárov, repostov a kliknutí, zapojenie, závislosť angažovanosti na čase odoslania, porovnávacie štatistiky pre rôzne sociálne siete.

Skúšobné obdobie - dva týždne. Minimálna sadzba pre 5 účtov a 500 pracovných miest stojí 399 rubľov mesačne.

PublBox

Služba, ktorá kombinuje všetky základné funkcie, ktoré potrebuje používateľ SMM. Umožňuje vytvoriť obsahový plán a obsahovú stratégiu, vytvoriť si príspevok v editore alebo si vybrať zo šablón, vytvoriť vlastné karty, kresliť kryty a avatary.

Má funkciu post analytics (v čase písania tohto článku to bolo vo vývoji).

Pracuje s Facebook, VKontakte, Odnoklassniki, Twitter, Instagram, Pinterest, Linkindin a YouTube.

Služba má obmedzenú bezplatnú verziu. To vám umožní vytvoriť 2 príspevky za týždeň a používať 3 šablóny z kolekcie. Plná verzia stojí od 6,5 dolárov mesačne pri platení za rok. Ak platíte za mesiac, cena je 9 USD.

záver

Samozrejme, nie všetky služby boli zahrnuté do tohto zoznamu. Snažil som sa poskytnúť čo najširšiu škálu funkcií a často som nezahŕňal aplikácie s prekrývajúcimi sa funkciami. To neznamená, že sú horšie, inak by sa zoznam zvýšil na neuveriteľnú veľkosť.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár