Ako urobiť unbanal súťaž "VKontakte": 56 reálnych príkladov

Mnohé spoločnosti sa neobťažujú a nevykonávajú súťaže na základe jednoduchšieho - čím lepšie. Najjednoduchšie sú repostové súťaže: urobili ste repost - zúčastníte sa remízy.

Správcovia môžu byť chápaní: komplexné súťaže, kde je príliš veľa podmienok, vystrašujú účastníkov. Musíte niečo urobiť, vyskúšať. Je omnoho jednoduchšie urobiť repost a čakať na vytúženú cenu.

Tie isté súťaže sú však nudné: chcem prísť s niečím novým, zaujímavým pre predplatiteľov. Zdá sa, že musíte hľadať strednú cestu, aby ste boli zaujímaví a kreatívni, a nie príliš nároční. Našiel som pre vás 56 príkladov skvelých súťaží na inšpiráciu. Ich tvorcovia prišli s naozaj zaujímavými nápadmi. Vezmite na palubu!

Súťaže fotografií

Najpopulárnejší smer po reposte. Pohodlné, že fotografia môže byť vykonaná na akúkoľvek tému. Je to skvelé, keď sa súťaž fotografií alebo videí týka témy skupiny alebo aktuálnych udalostí, napríklad sviatkov. Ale ak je samotná myšlienka zaujímavá - nie je to potrebné.

Samostatná vrstva je súťaž o najlepší selfie, ktorý možno vykonať všade: v obchode, kaviarni, posilňovni. Populárne samo-súťaže s produktom určitej značky.

Video súťaže

V zásade sa nelíšia od fotografických súťaží, okrem toho, že možnosti video formátu sú širšie.

Hádky, úlohy, odpovede na otázky

O zábavnom obsahu tiež nemožno zabudnúť. Hádajte hádanie súťaže sú veľmi populárne teraz, kde účastníci sú povinní mať kreatívny pruh, vynaliezavosť a zmysel pre humor. Kvízy, odpovede na otázky, dokonca aj testy špeciálne vytvorené pre súťaž sú rôzne.

Skutočný príbeh, príbeh, báseň

Sú to kreatívne súťaže, v ktorých nemusíte len uhádnuť alebo urobiť fotografiu, ale napísať skutočne príťažlivý príbeh alebo báseň. Je jasné, že víťazmi budú pravdepodobne ľudia, ktorí hovoria plynule, ale iní sa budú snažiť a počet účastníkov v skupine sa zvýši.

Recenzie súťaží

Brilantný nápad v jeho jednoduchosti - motivovať účastníkov písať recenzie na značkový tovar. To zabíja niekoľko vtákov s jedným kameňom: počet predplatiteľov rastie, vedomosti o cieľovej skupine značky rastú a samotné prieskumy sa zbierajú - aj marketingový nástroj.

Súťaž o komentátorskú aktivitu

Niekedy sú komentátori stimulovaní - aby sa zvýšila aktivita v skupine a ľudia pociťujú vplyv svojich pripomienok. Najaktívnejšie sú podporované cenami alebo inými buchty.

Najzaujímavejšie

Nakoniec som opustil tie nezvyčajné súťaže, ktoré som stretol na VKontakte. Niektoré z nich možno označiť za jedinečné - nemyslím si, že niekto iný urobí starú tapetu témou súťaže. A posledné dve urobili len veľký smiech. Ten, kto prišiel s tým, - vole, vieš, si cool!

Na záver

Vidíme dvojsečný meč. Áno, jednoduché súťaže budú zbierať viac repostov, ale ak chcete zabezpečiť titul zaujímavej kreatívnej skupiny, je lepšie skúsiť a prekvapiť svojich účastníkov nezvyčajnou súťažou. Prepojte tému súťaže s témou vášho podnikania a nenechajte si ujsť príležitosť inzerovať svoje produkty. Dúfam, že vás tento výber inšpiruje!

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár