Naučte sa písať lepšie na 32 večerov: výber článkov Svetlany Kuznetsovej

Často som sa mýlil, keď som v roku 2010 začal písať pre Texterru. Napríklad v mojich textoch "nehnuteľnosť sa lacnejšie v roku 2006". T dubaj", a tam bol ešte problém s číslicami. Texterra editor Svetlana Kuznetsova mi pomohol riešiť Dubaj, číslice a ďalšie otázky."

Svetlana už v Texterre nepracuje. Ale blog má svoju publikáciu. Nižšie je uvedený výber z 32 najdôležitejších článkov z môjho pohľadu. Som si istý, že mnohým pomôžu zaoberať sa textami, marketingom obsahu, ako aj obchodom a životom.

Ako urobiť skvelé texty

Aký by mal byť obsah stránok

Tento materiál považujem za najcennejšiu inštrukciu pre autorov. Tu je jasný recept na vytvorenie vysoko kvalitného obsahu.

17 tipov pre textárov

Veľmi jednoduché a veľmi efektívne tipy. Najdôležitejšie pre začiatočníkov je číslo 10. Moje obľúbené je číslo 13.

Známky pracovného a nepracovného obsahu

citácie:

"Dobrý text je vec sama o sebe, kúzlo jeho stvorenia nie je vysvetlené ničím iným ako mentálnym a duchovným úsilím autora."

"Existuje len jeden dokázaný spôsob, ako povedať, či je text dobrý alebo zlý - čítať ho a položiť si otázku: chcem premýšľať o tom, čo som čítal?"

"Každý môže napísať do života aspoň jeden nádherný text - na tému, o ktorú sa naozaj zaujíma. A nezáleží na tom, koľko chýb urobí vo svojom článku."

Najčastejšie chyby copywriter

Super užitočný materiál s analýzou špecifických chýb. Napríklad som nesprávne vybral čiarky "na rovnaké", kým som si prečítal tento článok.

LSI copywriting: krátkodobý trend

Tento článok bol napísaný, keď SEO kričali o hustote kľúčových slov, priamych výskytoch a vysokofrekvenčných kľúčoch v kotvách prepojenia.

Čo je hustota textu

Veľmi dôležitý článok pre tých, ktorí chcú dobre písať. Niekoľko úvodzoviek:

"Dobré texty nie sú písané s swoop, sú najprv" vyliahnuté "vnútri, a až potom - sólo klávesnice."

"Emocionalita v hustom texte je extrémne komprimovaná a vyjadrená v niekoľkých presných slovách."

"Dobrý text nie je ten, ktorý je zaujímavý pre vás písať, ale často ten, ktorý je" vyliahnutý "zadkom a je to ťažké."

Elektronická kniha „Ako vytvoriť webový obsah“

Užitočné, relevantné, bezplatné.

Ako ovplyvňuje intonácia textu jeho vnímanie publikom

Veľmi zaujímavý článok o intonácii v písaní, význam intonačnej rozmanitosti v texte.

Ako písať lepšie a lepšie

Ďalšia zbierka užitočných tipov pre autorov zo skúseného editora.

Ako napísať príručku

Sprievodca vytváraním príručiek. Koncentrované použitie.

50 škodlivých chýb copywriterov

Tu sú základné chyby ako „šaty - oblečenie“ a „povrchová úprava“, a existujú chyby, ktoré uznávajú aj skúsení autori.

Na pomoc editorovi

Úloha editora pri zlepšovaní kvality textov

Článok pre začiatočníkov a pokračujúcich redaktorov, ako aj pre podnikateľov. Ak ste podnikateľ a zabudli ste prečo platiť webstránke, vitajte.

Ako zlepšiť efektívnosť redakčnej práce na webe

citácie:

"Webový copywriter, ktorý nevie ako upraviť, a editor, ktorý nie je schopný písať dobrý text, je neprípustný luxus pre obsahovú agentúru alebo redakčnú radu pre internetový portál."

"Ak chcete napísať užitočný, vyhľadávaný a dobrý text, nie je potrebný žiadny špeciálny literárny talent. Všetko, čo potrebujete, je živá, flexibilná myseľ, ktorá môže spochybniť akýkoľvek stereotyp."

Milujte svojich textárov

Tento článok je užitočný pre redaktorov a podnikateľov. A materiál bude ešte užitočnejší pre samotných textárov: + 1 000 bodov na sebahodnotenie je zaručené.

Úloha editora pri implementácii stratégie marketingu obsahu

Jedná sa o triptych, takže odkazy na prvú, druhú a tretiu časť. Praktické odporúčania pre editáciu a implementáciu marketingu obsahu.

O obsahu a marketingu

V akých prípadoch vám marketing na obsah nepomôže.

Tento článok je dôležitou informáciou pre tých, ktorí investujú do marketingu obsahu. Existuje aj prípad neúspešnej implementácie marketingu obsahu.

Ako vzdelávací obsah zvyšuje návštevnosť a predaj

Toto je ABC marketingu obsahu.

Budovanie tímu na implementáciu stratégie marketingu obsahu

Ďalší neoceniteľný materiál z praxe. Content marketing je tímový šport. Článok o tom, ako hrať ako tím.

30 dôvodov, 40 vecí a 27 nápadov pre obchodníkov s obsahom

Jedná sa o tri cool zoznam článkov pre tých, ktorí sa zaoberajú internetovým marketingom. Tu sú odkazy:

  • Dôvody neefektívnosti obsahu.
  • Dôležité body pre obchodníkov.
  • Skvelé nápady pre rozvoj.

Čo bude zrušenie referenčných rebríčkov

V roku 2013, old-school SEOs povedal, že malý podnik zomrie v dôsledku zrušenia referenčných rebríčkov. VelikaPlaza povedal, že trh sa pohybuje správnym smerom. Prečítajte si článok a zistite, kto vidí budúcnosť lepšie.

Nerobia náboženstvo z marketingu obsahu

Content marketing je jedným z nástrojov integrovaného internetového marketingu. Toto je diskutované v článku publikovanom v roku 2014.

Ako volať toto nové SEO

Článok, ktorý namiesto SEO, musíte hľadať marketing. Myslíte si, že ide o irelevantné informácie? A tu a tam, v roku 2019 je plná výstredností, ktorí sa snažia oklamať vyhľadávače a manipulovať s týmto problémom, skôr než marketingom.

Prečo by ste mali staviť na veľké formuláre v obsahu

Niekoľko úvodzoviek:

„Moderná„ bežiaca osoba “sa zastaví a strávi presne toľko času, koľko je potrebné na čítanie materiálu, ktorý vyvoláva jeho záujem.“

"Je to oveľa produktívnejšie investovať do hlboko rozvinutého, vynikajúceho obsahu" veľkého kalibru ", ako sa staviť na zvyšovaní počtu materiálov prechádzajúcich kvalitou.

O podnikaní ao živote

Byť Jedi v marketingu

Tento článok nie je len o marketingu. Ide o miesto človeka na svete, o myšlienky a ich realizáciu. Materiál vás robí zázrakom.

Myšlienky na nedostatok informácií v ére informačného hluku

Veľmi dôležitá publikácia pre každého, kto sa zaoberá obsahom. Chcete vedieť, ako si udržať záujem o vaše myšlienky a myšlienky v ére šoku obsahu? Odpovede v publikácii.

Ako prekonať osobnú krízu

Článok pre myslenie ľudí. citácie:

"Akákoľvek kríza je vždy krízou rastu. A je vždy existenciálna. Ak to nevyžaduje revíziu hodnôt a základov života, potom to nie je kríza, ale niečo iné. A môžete sa upokojiť - toto je" iné "vyliečené čokoládou."

"Dokonca aj jedna malá kríza denne - dokonca aj prázdna, aspoň taká, ako nájsť správne slovo vo vete - vám poskytne potrebný podiel na živote."

Sú vaše predstavy o realite správne?

Toto je budhistický materiál, nič viac, nič menej. Viete, ako sa zbaviť a pozrieť sa na seba zo strany? Ak nie, prečítajte si článok.

Ako plávať v Tichom oceáne za 101 dní

Článok vás premýšľa a inšpiruje. A to je na nezaplatenie.

V komentároch zdieľajte svoje dojmy o prečítaných článkoch. A tiež napísať výber článkov, ktoré autori nášho blogu chcete vidieť nabudúce.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár