Trendy dizajnu 2019

Farmer trend setter Pantone 6. decembra 2018 oznámila farbu roka. Stali sa "Live Coral 16-1546":

Pantone napísal o tom, kde môžete úspešne používať túto "život-potvrdzujúcu farbu"

Sieť už tento trend zaznamenala a ukázala, čo budú všetky stránky v roku 2019:

Ale samotní dizajnéri farieb to neurobia. Spolu s vedúcim oddelenia dizajnu TexTerra, Svyatoslavom Groshevom, sa pozrieme na to, čo je nové v dizajne pre rok 2019:

  1. Kľúčové trendy.
  2. Trendy dizajnu obalov.
  3. Trendy v dizajne používateľského rozhrania a skúsenosti (UI / UX).
  4. Trendy v typografii.
  5. Trendy v dizajne pohybu.
  6. Trendy v brandingu a dizajne loga.

Niektorí z nich len získavajú impulz, iní sa nevzdávajú svojej pozície niekoľko rokov. Niektorí opustia dizajn Olympus.

Kľúčové trendy

Jasné farby

Trend plynule prechádza od roku 2018 do roku 2019. Sľubujeme, že budeme používať viac a viac odvážnych farieb, čo dáva návrhárom pole pre experimentovanie a podnikanie - schopnosť vyniknúť v priamom a obrazovom zmysle medzi konkurentmi.

Je zrejmé, že odvážne farby nie sú vhodné pre každú značku, ale môžete ich napríklad použiť ako výnimku v propagačných materiáloch.

asymetria

V knihe "100 nových princípov dizajnu", Suezen Wainshank píše, že mužské cieľové publikum preferuje symetrické usporiadanie a ženské - viac asymetrické možnosti. Asymetriu však bude mať každý rád, ak bude priťahovať pozornosť a prekvapenia.

V skutočnosti to nie je prvýkrát, keď sa takýto dizajn stretne, a ja súhlasím, že často tento dizajn premieňa obyčajný dizajn na odvážne a zaujímavé riešenie.

Animovaná grafika

Pohybujúce sa prvky na webových stránkach, v reklamných materiáloch av rámci mobilných aplikácií zahŕňajú používateľov v interakcii.

Animácia je v trende už niekoľko rokov a rád by som poznamenal, že tento trend cítime, pretože za posledné 2 roky sa množstvo práce s animáciou niekoľkokrát zvýšilo. Je to skvelé pre realizáciu mikro-interakcie na internetových stránkach a aplikácií, ako videoklipy, a tiež na zriedenie obsahu s animovanými ilustráciami. Video-infografiky a pravidelné videá pomocou GIF-animácie sú tiež veľmi dobré.

Použite prechody

Tento trend sa začal formovať v roku 2017, tento rok sa posilnil a bude relevantný v roku 2019. A aktívne sa využíva aj v brandingu.

Pamätám sa, že pôvodní návrhári (asi pred 10 rokmi) nevedeli, že existuje obrovské množstvo jasných a pastelových prechodov, ako aj tých, ktorí majú nepravidelné tvary s deformáciou a rozmazaním. Dnes je to jeden z najbežnejších gradientov.

Izometrické ilustrácie

Isometrics v plnej miere sa používa v reklame, počítačových hrách, fotografii, ikonografii. Tento trend nestráca svoj význam a odvážne prechádza do roku 2019.

Izometria sa používa ako v ilustrácii, tak aj v infografike, v odlišnom vizuálnom dizajne obsahu. Môžete ju tiež nájsť v animovaných videách a dokonca aj pri fotografovaní predmetov.

Rozšírená realita (AR)

Trend z oblasti zaujímavej zábavy sa výrazne presťahoval do mobilného a webového dizajnu a on-line obchody ho zavádzajú, keď organizujú virtuálne miestnosti. AR získava popularitu a bude určite použitá v roku 2019.

Príklad rozšírenej reality (AR)

Nie je to tak dobre rozvinutý smer, v ktorom ešte nie je toľko dizajnérov. V skutočnosti je to veľmi sľubný smer. Mimochodom, ak niekto má tajomstvo, rozšírená realita nastáva nielen pri použití VR okuliarov, ale aj pri používaní mobilného telefónu. Mnohé spoločnosti používajú rozšírenú realitu, vyvíjajú hry, užitočné 3D objekty, dopĺňajú tlačené materiály interaktívnym spôsobom.

Jedinečné a autentické fotografie

Fotografie fotografií sa stali nielen ťahom, ale aj predmetom neobmedzeného sarkasmu. Stránky so zahraničnými ľuďmi, ktorí sa usmievajú v akýchkoľvek životných situáciách, nemožno brať vážne. Dizajnéri berú kamery do svojich rúk a fotografujú svojich kolegov alebo zamestnancov klienta.

To bolo povedané viac ako raz, ale opakujem ešte raz: fotografie z fotografií sú jednoducho UG, čo už nie je dôveryhodné medzi návštevníkmi stránok alebo spotrebiteľmi. Atmosférické, jedinečné a emocionálne fotografie sú vždy zaujímavejšie pozorovať ako sklenené tváre fotografických modelov. Aj keď sa nestane, že ide o „foto-obchod“, môžete využiť bezplatné služby na vylepšenie alebo úpravu fotografií, ak je to potrebné, a to bude stačiť.

Minimalistický dizajn

Vyberte jednu vec a urobte to krásne: trend rieši takúto úlohu. Nie - "odpadkový" dizajn. Áno - zmysel!

Hlavnou vecou nie je byť minimalizmus kvôli minimalizmu. Hlavná vec je tu zameranie na obsah alebo produkt.

Maximalistický dizajn

Tento trend je v protiklade s tvrdením „lepšie je menej, áno je lepšie“, pretože skôr či neskôr užívatelia začínajú chcieť farebný kontrast, štýly miešania. Nie pre nič, napríklad v nábytkárskom priemysle je prechod na eklektické interiéry.

Tento trend sa v tichosti blíži, a ak si to niekto všimol, je to čoraz bežnejšie. Maximalizmus sa vyznačuje veľkým množstvom detailov - celkom pravdepodobne v priebehu roka bude hlavným trendom. Spoločnosti sa týmto spôsobom rozhodnú vyniknúť na pozadí konkurencie a móda pre 80. roky sa postupne mení, aby nahradila 60. a 70. roky, odkiaľ sa práve začal trend smerom k minimalizmu.

Trendy dizajnu obalov

V priemyselnom dizajne špecialisti prijímajú všetky hlavné trendy a zohľadňujú aj špecifiká balenia - napríklad ukazujú, že vo výrobe sa používajú netradičné a / alebo prírodné materiály (biologicky odbúrateľné, jedlé atď.).

Keďže trávime väčšinu svojho času v kanceláriách alebo vo veľkom meste, menej komunikujeme s prírodou. Ak sa pozornosť venuje prírode a ekológii na verejnej úrovni, je dôležité vyrábať materiály šetrné k životnému prostrediu alebo napríklad recyklované materiály (kraft papier, kartón, recyklované drevo alebo plast).

Trendy v dizajne a skúsenostiach používateľského rozhrania (UI / UX)

Mobilné aplikačné rozhranie

Mobilná prevádzka predbehla desktopové aplikácie, služby a stránky a je 57%. Dnes počas vývoja sa stalo povinným vytvoriť mobilnú verziu webového zdroja.

Pamätám sa, že mnohí hovorili, že nie je potrebné robiť rozhrania na mobilných zariadeniach a nie je potrebné to zdôrazňovať. No, teraz spoločnosti, ktoré majú najaktívnejší návštevníci sedí na gadgets, stačí vykonať adaptívne verzie stránok, dávať pozor na rozhranie.

Negatívny priestor

To je všetko, čo obklopuje alebo sa nachádza medzi objektmi obrazu. Trend sa používa vo všetkých smeroch dizajnu.

Negatívny priestor sa používa hlavne v minimalistickom dizajne a vďaka nemu nemôžete vytvárať jasné akcenty na potrebné obsahové prvky - titulky, fotografie, text. Je široko využívaná a bude relevantná po dlhú dobu.

Ilustrácie vo web dizajne

V poslednej dobe, TexTerra vysielal "9 príkladov, kde by to nefungovalo bez ilustrátora." O niečo neskôr sa objavil desiaty príklad - komiks o Man Editori, pozostávajúci výlučne z ilustrácií. V roku 2019 budeme pokračovať.

Ilustrácie sa naozaj začali zavádzať častejšie. Najobľúbenejšie, resp. Povolanie ilustrátora. Všimol som si, že trend v ilustrácii sa prelína s trendom animácie. Ak použijete oba nástroje, bude to mať pozitívny vplyv.

Ilustratívne ikony

Takéto ikony priťahujú pozornosť, rýchlo pomáhajú užívateľovi pochopiť ich účel.

Minimalistické ikony bývali populárne - ploché alebo lineárne, teraz je to moveton. Teraz musíme urobiť viac individuálnych sledovaných ikon. Zdá sa, že ide o maličkosť, ale dizajn sa skladá z týchto maličkosti.

Tekuté, geometrické a asymetrické tvary

Kvapalné formuláre boli v trende v roku 2017 av roku 2018. Dizajnéri ich spojili s prechodmi a jasnými farbami.

Takéto formy sú veľmi dobré a vo väčšine prípadov sa teraz implementujú, čím sa do dizajnu zavádzajú zaujímavejšie pohľady na štandardné prvky, napríklad pri navrhovaní informačných blokov alebo produktových kariet, ako aj substrát pre fotografie alebo ilustrácie. Takáto implementácia sa stále častejšie objavuje ako pozadie, ilustrácie a vzory. Zvyčajne to vyzerá ako kombinácia všetkých druhov tvarov pomocou jasných alebo nie celkom variácií farieb alebo gradientov. Trend týchto čísel už nemožno vidieť v prvom roku. Myslím, že budúci rok to tiež porastie.

Video na pozadí

Pozadie videa na vstupných stránkach alebo na firemných stránkach môže niekedy o produkte hovoriť lepšie a viac ako desiatky slov. Ovplyvňuje to angažovanosť a nakoniec aj konverziu.

Ukážkové video na webe

Postupne však klesá. Spoločnosti používajú video na reklamné vstupné stránky, ale tento typ videopásku je často krátky, aby sa šetrilo zdroje.

microinteraction

Micro Interactions - animované prvky, ktoré sa používajú pri tvorbe vizuálnych efektov v mobilných platformách. Pretože dnes existuje mnoho prvkov používateľských rozhraní (UI), nie je príliš ťažké odhaliť takéto interakcie.

Mikro-interakcie sú nevyhnutnou súčasťou vývoja rozhrania. Ovplyvňujú behaviorálne faktory miesta. V budúcnosti sa budú používať aj animácie rozhraní a reakcie na akékoľvek akcie na stránke. Všetko tak, že užívateľ cíti funkčnosť na intuitívnej úrovni, a tiež dostane radosť z interakcie s webom alebo aplikačným rozhraním.

Bold fonty ako alternatíva k obrázkom

Typografia zažíva obdobie rastúcej popularity. Značky s jeho pomocou ukázať a hovoriť o svojich produktoch, niekedy úplne odstrániť obrázok.

To je pravda, fonty špeciálne pre tituly, typografiu namiesto ilustrácií a fotografií. To je vhodné pre stránky, na ktoré sa zameriava predovšetkým obsah, a nie vizuálne. Celkovo bola typografia jedným z najúčinnejších nástrojov v dizajne. Odporúčam vám, aby ste tento trend nevynechali.

"Roztrhaný" modulárny rošt a prekrývajúce sa prvky

Tradičná modulárna sieť nikdy nezmizne, ale dizajnéri v oboch zmysloch chcú prekročiť hranice obvyklých foriem a vytvoriť efekt podhodnotenia. Používateľom sa to páči viac a viac.

Zlomené oko a prekrytie dávajú veľmi zaujímavý vizuálny vzhľad na pozadí obvyklého usporiadania. Táto implementácia je veľmi vhodná pre minimalistické dizajnové riešenia. Ak sa očakáva veľké množstvo obsahu, stojí za zváženie, či je pre tento projekt vhodná podobná sieť. Vo všeobecnosti však existuje tendencia a objavila sa na pozadí skutočnosti, že mnohé lokality majú v súčasnosti štandardné riešenia a sú v mnohých smeroch identické.

3D ilustrácie

3D ilustrácie prenikajú do všetkých oblastí dizajnu, pretože sú účinným spôsobom vytvárania emócií v ľuďoch. Niet divu, že ich používajú hlavné značky - nVidia, Apple, Megogo.

3D ilustrácie ako aj byt sú relevantné. Od roku 2018 bude trend 3D vizualizácie pokračovať aj v budúcom roku. Chcel som upozorniť na skutočnosť, že je tiež dôležité kombinovať 3D vizualizáciu s plochými ilustráciami, získať šialene cool skladby.

Trendy typografie

Zamerajte sa na typografiu

Fonty z "improvizovaných prostriedkov" sa čoraz viac stávajú nezávislým prvkom v dizajne.

Teraz sa dôraz na dizajn typografie čoraz viac zameriava na jedinečnosť rodiny fontov. Nadpisy na stránkach stránok alebo v reklamných materiáloch sa častejšie realizujú pomocou neštandardného usporiadania textu a nadpisov. Okrem toho sa používa viac a viac jedinečných rodín fontov. V poslednej dobe je veľmi populárna obrysová implementácia symbolov v typografii, zlučovanie textu s obrázkom pozadia a ilustrácie. Ako predtým, je dôležité rozvíjať logá a značky pomocou firemnej rodiny, ktorá sa vykonáva pre konkrétnu značku.

Vlastné fonty

V snahe o výnimočnosť značky nielen pracujú na svojich produktoch, ale aj na grafickom dizajne obsahu. Samozrejme, že vytvárajú svoje vlastné fonty.

Je to to isté ako u jedinečných obrázkov. Teraz je veľmi cool mať svoje vlastné písmo, s ktorým sa vaša spoločnosť bude spájať, a tiež dodáva osobnosť značke.

Veľké a tučné písmo

Písma sa každý rok zväčšujú a zväčšujú. Bolo to v trende predchádzajúcich rokov a bude v roku 2019. V kombinácii s minimalistickým dizajnom vyhráva veľké písmo.

Ako som hovoril o typografii skôr, zameranie na predaj a emocionálne titulky je teraz relevantné a bude aj naďalej používané a my v spoločnosti sme vždy smerovali priamo ku kvalitnému obsahu a chytľavému veľkému titulu v reklame a na internetových stránkach.

Contour Typography

Pomocou kontúrových fontov môžete umiestniť potrebné akcenty a upozorniť na jednotlivé časti reklamných a informačných textov.

Bohužiaľ, obrysová typografia sa málokedy nachádza v malých projektoch, kde miera nie je predovšetkým na typografii alebo na chladných ilustráciách, ale na funkčnom obsahu. Je vhodný pre firemné stránky, kde bude zachovaný jediný premyslený štýl, ktorý sa bude používať len s takýmto riešením, a bude relevantný aj v reklame tlačených materiálov alebo v brandingu.

Použitie pätkových fontov

Sériové slúchadlá Sans sú pevne zakotvené v dizajne, ale rodina fontov Serif začína vo zvýšenej miere používať buď kompletné s okrúhlym, alebo ako samostatný dizajnový prvok.

Patkové fonty sa veľmi dobre hodia do moderného dizajnu, ale neodporúčam im, aby sa používali vo všetkých projektoch. Môžu byť účinne implementované ako okruhy.

[Record webinar] Čo by mala byť typografia na stránke?

Trendy dizajnu pohybu

zrnitosť

Tento trend je charakteristický pre dvojrozmernú animáciu, ako aj pre trojrozmernú animáciu. Je ideálny pre styling retro hier, obrázkov na starých televízoroch, pre duševný prenos do minulosti so všetkými jeho atribútmi.

Účinok obilia sa aktívne používa vo videu, ale bude tiež dobré ho implementovať do animácií, aby sa prejavil efekt ponorenia. A na dosiahnutie tohto cieľa nie je ťažké.

Plochá 2D animácia

V skutočnosti, to sú dobré staré karikatúry, ktoré sú navrhnuté tak, aby prilákať pozornosť cieľovej skupiny na výrobky značky.

Video infografiky v komikse pre spoločnosť "Zhalyuzi.rf"

Animácia dvojrozmerného priestoru je teraz relevantná a používa ju väčšina spoločností a dizajnérov. Ako sme už uviedli, animácia sa stala zaujímavejšou vďaka prechodom a tieňom. Zvyčajne je tento druh animácie looped: vďaka tomu môžete sledovať a užiť si ich na dlhú dobu. Trend sa bude vyvíjať a pravdepodobne budú ešte zaujímavejšie animačné riešenia.

3D grafika v animácii

Reklamné video vyrobené v 3D grafike, ukazuje dobrú konverziu - je to veľkolepé a krásne. Tento trend budú značky naďalej využívať aj v roku 2019. A nielen oni (ahoj, Disney!).

Plne vytvorené 3D animácie sú zložité, ale ak to rozpočet dovolí, stojí za to skúsiť. Jednoduchšie riešenia sú bežnejšie: napríklad použitie jednoduchých prvkov v animácii výrazne znižuje náklady na prácu. Skutočne kombinujte 2D animáciu s 3D objektmi.

Trendy v brandingu a dizajne loga

Kolegovia z Logasteru zozbierali a komentovali trendy loga 2019.

zjednodušenie

Нет ничего удивительного в том, что этот долгосрочный тренд не собирается сдавать позиции, ведь его ключевой идеей является максимальная читабельность логотипов любого размера, в особенности - на электронных носителях. Так что многие компании наверняка продолжат упрощать свои логотипы и дальше.

Потерянные фрагменты

Оригинальная форма упрощения для текстовых логотипов - отдельные части букв удаляются для придания композиции оригинальности и узнаваемости. Ak ste oboznámení s trendom Negatívny priestor, potom ste si už pravdepodobne všimli jeho ozvenu v týchto fragmentovaných logách, keď sa pozeráte na to, kde váš mozog vyplní medzery a vytvorí úplný obraz. Veľké pole pre experimenty, jednoducho nezabudnite na čitateľnosť.

Textové logá

Tieto logá sú plne v súlade so súčasným trendom smerom k zjednodušeniu a predstavujú najpohodlnejší spôsob, ako prepracovať existujúce logá. Preto bude pokračovať hľadanie nových riešení prostredníctvom experimentov s typmi písma a ich predkladanie v roku 2019.

stúpanie

Námi predpokladaný trend spôsobí, že prechod bude funkčnejšou súčasťou loga. Pôvodné vizuálne efekty, zmysel pre hĺbku alebo objem, nové odtiene a neočakávané prechody - veríme, že dizajnéri budú aktívne využívať gradient na dosiahnutie rôznych cieľov.

neon

Vznik tohto trendu možno považovať za druh ozveny popularity gradientových log, ktoré často používajú také jasné, "kyslé" farby. Sme presvedčení, že neón sa môže stať nezávislým trendom a dávať jednoduchosť jednoduchému logu.

Zamerajte sa na detaily

Túžba po určitej nerovnováhe a elegantnej asymetrii sa v roku 2019 určite zvýši, pretože starostlivo overené skreslenie proporcií loga je originálnym a účinným spôsobom, ako naň upozorniť.

Vertikálne umiestnenie

Viac nedávno, Letter stacking inšpiroval dizajnérov k experimentovaniu s textom na textových logách. V roku 2019 budú vertikálne orientované texty doplnené ďalšími prvkami, ktoré vám umožnia vytvoriť originálne a odvážne skladby. Kvôli ťažkostiam s používaním vertikálnych log (napríklad v hlavičke stránky) tento trend nemusí byť dlhodobý, ale je to určite zaujímavé.

Rohy a ohyby

Geometrické logá sú klasikou dizajnu. Ale aj v známych obrysoch je možné nájsť zaujímavé nápady a použitie rohov a zákrut je živým príkladom. Uhlové tvary na logu ukazujú silu spoločnosti a vytvárajú pocit stability a kombinácia rohov a záhybov s inými obrázkami môže dať kompozícii originalitu až po efekt negatívneho priestoru. Vrcholom loga však môže byť dobre zvolený gradient.

kruhovitosť

Nemajú radi uhly - používajte kruhovitosť! Segmentované kruhy vytvárajú takmer neobmedzené pole pre experimentovanie s akýmkoľvek druhom kompozície loga. Hladké ohyby spôsobujú pocit pohodlia a vytvárajú dojem určitej plynulosti a mobility. Ale, ako v prípade stratených fragmentov, nenechajte sa uniesť a premeniť vaše logo na druh cudzinca písania.

pásy

Tento trend je celkom špecifický a nezodpovedá všetkým logám. Umiestnenie paralelných pruhov na logo naznačuje pohyb a pomáha zdôrazniť také charakteristiky spoločnosti ako stabilný rast a zameranie na neustály rozvoj.

ručne kreslených

Najprirodzenejšie a najčistejšie odtiene rôznych farieb a nestabilných línií - ikony na takýchto logách často napodobňujú určité typy umeleckých kresieb (od dreveného uhlia po akvarel). Ručne ťahané stojany sa odlišujú od väčšiny ostatných trendov, pretože nezodpovedajú všeobecnej tendencii zjednodušovať. A to je úžasné, pretože takto kreatívni jednotlivci (dizajnéri, umelci, stylisti) a spoločnosti, ktorých aktivity súvisia s oblasťou krásy, tovarom pre kreativitu, prírodnou kozmetikou alebo iným predmetom, v ktorom je kreativita vítaná, môžu preukázať svoju individualitu.

Jemné čiary

Ďalší smer, ktorý je v rozpore so snahou o zjednodušenie. Tenké a pôvabné línie symbolizujú tvorivosť a budú vyhovovať tým, ktorí potrebujú logo, ktoré je komplexné vo svojom zložení, ale vyvoláva pocit ľahkosti, ľahkosti, jednoduchosti.

Samozrejme, existuje možnosť získať nečitateľnú bodku namiesto loga, keď je umiestnená v malej veľkosti, ale bez rizika, že zostane bez loga kreatívy.

Erby a emblémy

Všeobecne platí, že tento stabilný dlhodobý trend málokedy prechádza zásadnými zmenami, ale je plne schopný do istej miery prijať najúspešnejšie myšlienky iných trendov. Logo s erbom alebo znakom označuje lojalitu k tradíciám a úctivý prístup k historickým koreňom.

Ďakujeme kolegom z Logasteru za detailné komentáre s príkladmi! Je čas dokončiť revíziu trendu, ale pred tým, povedzme o ...

Anti-trend dizajn

Svyatoslav kriticky prešiel na trendy, ktoré strácajú význam. Berte do úvahy, že to nie je konečná pravda, a všetko sa môže zmeniť (o tom sa dozviete v „Trendoch dizajnu 2020“).

3D obrazy z Shutterstocku a iných fotoknih

Jednoduché tvary, dokonca aj s decentným vykresľovaním, vyzerajú matne. V súčasnosti 3D modelovanie smeruje k nezvyčajným kombináciám tvarov objektov a jasných farieb a kombinácie rôznych objektov v kompozíciách vyzerajú veľmi dobre. Aktuálne použitie fotorealistických modelov tovarov a zariadení.

Glitch (efekt skreslenia)

Závada v roku 2018 bola akýmsi trendom, často sme pozorovali tento druh realizácie. Avšak, rovnako ako mnoho iných trendov, rýchlo sa začal nudiť a teraz sa v projektoch často nepoužíva.

Realistické vstupné stránky (objem, odrazy)

Fotorealistický 3D model so štandardnými textúrami je teraz v dôchodku, dizajnéri častejšie používajú vo svojej práci svetelné efekty alebo kreatívne farebné riešenia a neštandardné štylizované textúry.

Ploché ikony

Asi pred 7-10 rokmi, tieto druhy ikon boli aktívne používané a boli v trende, teraz tento typ ikon možno nájsť na každom treťom webe, sú nudné a neuvádzajú informácie, ako by sme chceli, sú tiež často rovnaké ikony, ktoré možno nájsť na rôznych miestach. Preto je lepšie dať úlohu dizajnérom, alebo ak nás dizajnér číta, odporúčame Vám, aby ste implementovali viac unikátnych ikon, ktoré skutočne úplne sprostredkujú informácie, ktoré ich zvyčajne sprevádzajú.

Stránky na konštruktori

Lokality na staviteľoch môžu byť okamžite rozpoznané podľa ich štandardného usporiadania. Typické bloky, ako aj fotografie a ikony, ktoré sa tiež navrhujú na použitie ako štandardné prvky. Nie sú dôveryhodné, neexistuje žiadna jedinečnosť.

Stránky s nekonečným rolovaním

Nepáčilo sa mi to predtým, aby som bol úprimný ...

Mnohí si môžu všimnúť, že pri vývoji webových stránok spoločnosti premýšľajú nad stránkami s veľkým množstvom informácií o produkte alebo produkte, veľké množstvo blokov a ich masívny vizuálny dizajn sú tak preťažené, že aj keď obsah naozaj nečítate, môžete stránku prezerať asi minútu. Na miestach tohto typu je tiež potrebné neustále udržiavať pozornosť návštevníka.

TRENDER: namiesto uzavretia

V dizajne, ako nikde inde, ľudia majú tendenciu zdvihnúť rôzne módne trendy a zmeniť nedávne majstrovské diela myšlienky na objekt posmechu a zneužívania. Alebo v "večných" témach a zdrojoch nevyčerpateľnej inšpirácie.

Myslite, vytvárajte, experimentujte. Vytvorte dobrý dizajn, ale inak ...

Šťastný Nový Rok!

Pozrite si video: Nábytok a Bývanie 2019. Arteston stojí na čele progresívneho dizajnu (Február 2020).

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár