11 sociálne spúšťače, ktoré je dôležité vedieť pri vytváraní video obsahu

Každý, do jedného stupňa alebo iný, má predstavu o spúšťačoch používaných v modernom internetovom marketingu v rôznych formách obsahu. Toto je druh „spúšťačov“, ktoré spúšťajú algoritmus aktivity publika v nich zabudovaných.

Očakávate od zástupcu Strednej Ázie určité akcie, keď sa zoznámite s vaším obsahom, a že s väčšou pravdepodobnosťou bude vykonávať tieto činnosti, pokúste sa „zachytiť“ jeho pozornosť podrobnosťami, ktoré „aktivujú“ používateľa, povzbudzujú ho k tomu, aby konal.

To je dôvod, prečo umiestnite na vstupné stránky prvky „kričí“ užívateľovi, že by mal mať čas na to, aby niečo dosiahol (čo od neho chcete):

Nakreslite formulár výzvy na spätné volanie na viditeľnom mieste:

Dajte mu na svojich stránkach "sociálne" dôkazy o spoľahlivosti vašej značky vo forme recenzií:

Spúšťače - prostriedok na povzbudenie publika k zdieľaniu vášho obsahu.

Spúšťače sú však širším pojmom, než len čipmi na webovej stránke. Čo sa týka textového a video obsahu, môžeme hovoriť o spúšťačoch ako o emocionálnych správach pre cieľovú skupinu. Prečo vytvárame a propagujeme obsah? Rozšírte svoje publikum. A jedným zo spôsobov, ako to dosiahnuť, je obsah vírusu, to znamená obsah, ktorý má tendenciu sa samo-replikovať. Vytvorením takéhoto obsahu môžete dosiahnuť väčší počet zdieľaní.

Ako vytvoriť obsah, ktorý chcú ľudia zdieľať na webe? Používanie správ, ktoré provokujú ľudí k silným emóciám - spúšťače, ktoré spúšťajú aktívne akcie publika na sociálnych sieťach, povzbudzujú ich k zdieľaniu odkazov a zanechávajú komentáre, aby distribuovali váš obsah.

Dnes budeme hovoriť o spúšťačoch, ktoré môžu urobiť video hitom.

Na objasnenie otázky do konca: spúšť je určitým aspektom videa, ktorý spôsobuje emocionálnu odozvu publika a môže viesť k aktívnej distribúcii videa na sociálnych sieťach a mimo neho.

Prirodzene, pri produkcii video obsahu, spúšťače by mali byť použité "jemne" na vytvorenie organickej jednoty s najdôležitejšími marketingovými komponentmi značky, ako je jej cieľová skupina, jej hodnoty a ciele. Spúšťače by nemali evokovať len emócie ľudí a túžbu zdieľať obsah, ale mali by byť použité na zvýraznenie silných stránok značky.

Budeme hovoriť o jedenástich takýchto spúšťačoch a sprevádzať ich príkladmi videí, ktoré spôsobili širokú rezonanciu na webe.

11 emocionálnych správ, ktoré chcú ľudia zdieľať

1. Náklonnosť

Evian - „Roller Babies“

2. História v duchu čias

Volkswagen - „Sila“

3. Jednota

Abecedná fotografia - „Hallelujah Chorus“

4. Cool!

Blendtec to bude zmes? - „iPad“

5. Je to zábavné!

Toyota - "Swagger Wagon"

6. Nekonzistentné pocity

Budweiser - „9/11“

Treba poznamenať, že táto komerčná video spoločnosť Budweiser na vzduchu ukázala len raz - je venovaná pamiatke obetí udalosti z 11. septembra.

7. Neuveriteľné!

Gillette - “Federer Trick Shot”

8. Prekvapenie: Aké sú tieto veci? Je to nehoda?

Cadbury's - “Gorilla”

9. Šok!

Carlsberg - "Carlsberg a Mentos"

10. Osvetlenie! Otvorenie!

TFL - „Test povedomia“

11. Hot ... dokonca svetský!

Agent Provocateur - "Kylie"

Ak chcete, aby sme pre vás urobili jasné chytľavé video, kontaktujte nás!

Zanechajte Svoj Komentár