100+ bezplatných pluginov pre obchodné stránky WordPress

V tejto kolekcii nájdete pluginy pre obchodné stránky WordPress. Zvyšujú efektívnosť využívania zdrojov. Zásuvné moduly v zozname sú zoskupené do tematických skupín. Všetky roztoky v zozname sú bezplatné, pokiaľ nie je v opise uvedené inak.

SEO pluginy

Tu sú moduly pre technické stránky optimalizácia pre vyhľadávače.

1. Všetko v jednom SEO Pack

Jeden z najpopulárnejších SEO kombinuje pre WordPress. Vytvorí súbor Sitemap XML a súbor robots.txt, spravuje kanonické adresy URL. Pridá formulár na úpravu a ukážku úryvku. Blokovanie indexovania kategórií a archívov. Implementuje protokol Open Graph.

2. Yoast SEO

Najobľúbenejšie SEO kombinovať pre WordPress. Vytvorí mapu XML, spravuje kanonické adresy URL, pridá stránky strúhanky.

3. WPSSO Core

Plugin implementuje protokol Open Graph na webe, ktorý poskytuje atraktívny úryvok pri zdieľaní obsahu na sociálnych sieťach. Dôležitý bod: doplnok pre WPSSO Core je vhodný na implementáciu mikromarkovania Schema.org cez JSON-LD.

4. WPSSO Schéma JSON-LD Markup

Doplnok pre plugin WPSSO Core. Automaticky pridáva do publikácií na stránke layout Schema.org článok, Blogposting a ďalšie typy. Mikromarkovanie sa vykonáva prostredníctvom formátu JSON-LD, ktorý Google uprednostňuje.

5. WPSSO Miesto / Miesto a Meta miestneho podniku

Doplnok pridáva rozloženie stránok do Schema Place, Local Business, Open Graph Location.

6. Všetko v jednej schéme Rich Snippets

Implementačný nástroj pre mikromarkovanie Schema.org. Podporuje typy článkov, revízií, produktov, receptov a ďalších značiek. Uprednostňuje WPSSO počtom podporovaných typov značiek.

7. WP SEO štruktúrované dáta Schéma

Plugin pre implementáciu značky Schema.org cez JSON-LD. Pridá polia v editore záznamov, ktoré potrebujete vyplniť. Podrobný návod na prácu s doplnkom nájdete v článku o novej realite vo vyhľadávaní.

8. Otvorte graf

Plugin pre implementáciu protokolu Open Graph. Použite ho, ak nie ste inštalovať SEO kombinuje, ako je All in One SEO Pack.

9. Súbory Google XML Sitemaps

Plugin generuje XML sitemap. Prijímajú ho spoločnosti Google a Yandex. Nástroj poskytuje flexibilnejšie nastavenia v porovnaní s modulom karty XML v doplnku All in One SEO Pack.

10. Virtual Robots.txt

Plugin vytvorí súbor Robots.txt a umožní vám ho upraviť v paneli správcu programu WordPress. Použite, ak si neinštalujete kombinuje ako All in One SEO Pack.

11. Google Analytics pre WordPress od MonsterInsights

Nástroj na rýchlu integráciu stránok programu WordPress so službou Google Analytics. Pridá stránku so základnými kritériami účinnosti stránky do panela správcu.

12. Yandex.Metrica

Nástroj pre integráciu WordPress stránky s Yandex.Metrica. Pridáva na stránku administrátora hlavné metriky výkonnosti stránky.

13. WP Translitera

Ďalšia zásuvka z kategórie musí mať kategóriu. Konvertuje adresu URL stránky z cyriliky na latinčinu, vďaka čomu je adresa URL vhodná pre ľudí.

14. Permalink Manager Lite

Zásuvný modul umožňuje flexibilne riadiť štruktúru adresy URL. Doplnok vám tiež umožňuje masívne upraviť adresu URL existujúcich stránok.

Vytvorenie pristátia

Tento blok ponúka riešenia, ktoré sú vhodné na vytváranie a navrhovanie vstupných stránok.

15. Elementor

Konštrukcia drag-and-drop. Tento nástroj si zaslúži samostatné preskúmanie. Stručne povedané: výkonný nástroj na úpravu stránok, s ktorým sa aj používateľ bez technických zručností bude cítiť ako boh webového dizajnu.

16. Instabuilder

Platený plugin pre vytváranie vstupných stránok. Pracuje na princípe drag-and-drop konštruktora. Existujú pripravené šablóny, môžete tiež vytvárať stránky od nuly. Náklady od 77 USD.

17. Instapage

Vytvára vstupné stránky zo šablón. Náklady na používanie od 69 dolárov ročne. Prečítajte si viac o Instapage vo výbere zásuvných modulov, aby sa zvýšila konverzia.

18. WP vstupné stránky

Pristávací nástroj. Bezplatná verzia obsahuje 15 šablón.

19. Tvorca vstupných stránok

Plugin vytvára šablóny pristátia. Je možné editovať od nuly na čistej šablóne. Podporuje SEO nastavenia pre vstupné stránky, integruje s Yoast SEO plugin.

20. Beaver Builder

Stránky dizajnéra drag-and-drop. Stránky je možné upravovať na front-end, nie v administračnom paneli. Väčšina modulov potrebných na vytvorenie plnohodnotných vstupných stránok je k dispozícii prostredníctvom prémiového predplatného. Náklady na platený prístup z 99 dolárov.

21. OptimizePress

Platené riešenie pre vytváranie vstupných stránok. Náklady na používanie od 97 USD raz. Kupujúci majú prístup k modulu OptimizePress a téme s desiatkami šablón pre pristátie.

Zvýšenie konverzie

Ak chcete získať niekoľko užitočných riešení, pozrite si našu kolekciu doplnkov na zvýšenie konverzie. Tiež si všimnite nižšie uvedené nástroje.

22. OptinMonster

Popup Konštruktér. Používatelia majú k dispozícii niekoľko možností pre formuláre konverzie, nástroj rozdeleného testovania a analýzy.

23. Sumo

Plugin pre integráciu stránok WordPress so službou Sumo.me. Po inštalácii sú užívateľovi k dispozícii nástroje na vylepšenie konverzií, vrátane predplatného, ​​konverzných máp na analýzu správania používateľov a ďalších.

24. Kontakt a vedúci formulára

Nástroj na vytváranie konverzných formulárov. Pomocou doplnku môžete vytvárať formuláre s ľubovoľnými poľami, chrániť sa pred spamom pomocou CAPTCHA. Formulár sa pridá na ľubovoľnú stránku pomocou krátkeho kódu.

25. Formuláre WP Lite

Pohodlný a populárny plugin pre vytváranie konverzných formulárov. Pracuje na princípe drag-and-drop. Používatelia majú prístup k niekoľkým formulárom šablón a schopnosti vytvárať formuláre od nuly.

26. InTrigger

Nástroj na generovanie elektród. Vytvorí skripty na zobrazenie konverzných položiek. Napríklad pomocou InTriggeru môžete požiadať návštevníkov, aby sa prihlásili na prístup k obsahu.

27. LeadBoxer

Platené nástroje vedú generáciu a sledovanie správania užívateľa. Ak chcete integrovať platformu s webom, je tu plugin. K dispozícii je bezplatné skúšobné obdobie.

28. Dreamgrow Scroll Triggered Box

Nástroj na vytváranie kontextových okien. Formulár prevodu sa aktivuje podľa zvoleného ukazovateľa rolovania.

Zvýšte rýchlosť načítania stránky

Rýchlosť preberania ovplyvňuje konverziu. Od polovice roku 2018 spoločnosť Google urobí toto číslo faktorom hodnotenia. Nižšie sú navrhnuté riešenia na urýchlenie lokality.

29. WP Fastest Cashe

Jednoduchý a efektívny zásuvný modul pre ukladanie do pamäte cache. Caches stránky, poskytuje kompresiu gzip, optimalizuje kód, podporuje CDN.

30. W3 Celková medzipamäť

Populárny plugin pre ukladanie do pamäte cache. Podporuje prehliadač cache, znižuje čas načítania stránky, optimalizuje JavaScript a CSS kód.

31. Hyper cache

Pohodlný nástroj na ukladanie do pamäte cache. Podporuje CDN, aktualizuje cache podľa plánu, komprimuje dáta.

32. AMP pre WordPress

Plugin pre vytváranie zrýchlených stránok z Automattic. Nevyžaduje nastavenia, neumožňuje prispôsobenie AMP.

33. AMP pre WP

Ak chcete vytvoriť AMP na WordPress, odporúčam používať tento konkrétny plugin od bratov Kaludi. Nástroj umožňuje prispôsobiť zrýchlené stránky: prispôsobiť ponuku, vybrať jednu z troch šablón AMP displeja, pridať reklamy na stránky.

34. Yandex.News Krmivo podľa Teplitsa

Plugin pre vytváranie turbo stránok "Yandex". Vytvorí informačný kanál RSS, ktorý vyhľadávací nástroj používa na zobrazenie zrýchlených stránok na mobilných obrazovkách.

35. "Yandex.Turbo"

Populárny plugin pre vytváranie turbo stránok.

36. Komprimujte obrázky JPEG a PNG

Nástroj na kompresiu obrázkov. Znižuje váhu fotografie za behu pri nahrávaní na server. Komprimuje skôr publikované fotografie.

37. Smush Image Compression a Optimization

Nástroj na kompresiu obrázkov. Zníži váhu fotografie počas letu.

38. Automatická optimalizácia

Plugin optimalizuje JavaScript a CSS, čím sa stránky načítavajú rýchlejšie. Tento nástroj opravuje typickú chybu: rieši problém kódu, ktorý blokuje zobrazenie hornej časti stránky.

Budovanie bezpečnosti a dôvery

Bezpečnosť a dôvera používateľov idú ruka v ruke. Táto sekcia ponúka riešenia, ktoré robia WordPress stránky bezpečnejšími a dôveryhodnejšími. Mimochodom, užitočné informácie o dôveryhodnosti stránky, pozri náš článok.

39. Prihlasovateľ

Plugin z kategórie musí mať kategóriu. Chráni miesto pred bruteforcing alebo hacking hrubou silou. Blokuje IP adresu útočníka po niekoľkých neúspešných pokusoch o prihlásenie.

40. Naozaj jednoduché SSL

Zásuvný modul optimalizuje lokalitu tak, aby sa preniesla do zabezpečeného protokolu pripojenia. Jednoducho aktivujte plugin a nainštalujte certifikát SSL.

41. WP Antivirus Ochrana lokality

Komplexný nástroj na ochranu stránok. Vyhľadáva nebezpečný kód, chráni zdroj pred hackermi, kontroluje podozrivé súbory pred odovzdaním na server.

42. McAfee SECURE

Plugin kontroluje prítomnosť škodlivého kódu na stránke. Ak je kontrola odoslaná, môžete na stránku pridať bezpečnostnú značku

43. WP-DB-Backup

V časti o bezpečnosti, nehovoriac o nástroj pre zálohovanie dát. Ak si vyberiete normálneho hostiteľa, zálohuje stránku. Ale pre bezpečnostnú sieť môžete použiť zásuvné moduly s vhodnými funkciami, napríklad WP-DB-Backup. Nástroj môže vytvoriť kópiu zdroja na zvolenej frekvencii, napríklad raz týždenne.

44. Bezpečnosť Sucuri

Anti-malware nástroj. Tam je platená možnosť na ochranu proti DOS / DDOS útoky.

45. Všetko v jednom zabezpečení WP

Komplexný bezpečnostný nástroj. Ochrana pred vírusmi, brute-forcing, ochrana databázy a konfiguračné súbory pred neautorizovanými zmenami.

Spätná väzba od návštevníkov stránok

V tomto bloku sa navrhujú riešenia na poskytnutie spätnej väzby pre návštevníkov stránok.

46. ​​Disqus Comment System

Plugin pre integráciu WordPress zdrojov s Disqus, populárny systém komentárov. Ukladanie poznámok môžete prispôsobiť v databáze lokality. Poskytuje indexovanie obsahu používateľa vyhľadávačmi.

47. wpDiscuz

Alternatívou k pravidelnému systému WordPress komentárov a komentárom tretích strán. Zásuvný modul rozširuje funkčnosť štandardného poľa pre komentáre: pridáva výhody a nevýhody, umožňuje zdieľať konkrétny komentár alebo sa naň odvolávať. Komentáre sú uložené v databáze lokality.

48. Pole pre komentáre TinyMCE

Nahrádza štandardné pole komentára vizuálnym editorom. Používatelia môžu formátovať správy a pridávať k nim obrázky.

49. JivoChat Live Chat

Plugin pre integráciu stránok WordPress so službou JivoSite. Môže sa používať bezplatne, ak s publikom komunikuje až päť operátorov.

50. WhatsHelp Tlačidlo Chat

Plugin pridáva operátorovi komunikačné tlačidlá na stránku prostredníctvom obľúbených služieb: Facebook Messenger, WhatsApp, Viber, Telegram, Snapchat a ďalšie.

51. Doplnky na objednanie spätného volania

Známy poskytovatelia callback služieb zvyčajne ponúkajú widgety pre integráciu WordPress. Tu je niekoľko pluginov od známych vývojárov:

 • Widget z Bitrix24.
 • Nástroj od Callbackhunter.
 • Bazz Callback Widget.
 • Pozvonim.
 • Callbackkiller.

Uzatváranie odporúčaní

V tejto časti sú navrhnuté riešenia na uzavretie odporúčaní. Zvyšujú zapojenie používateľov, zvyšujú hĺbku relácie a čas strávený na stránke. Výnimkou v tejto časti sú nielen pluginy, ale aj nástroje, ktoré sa integrujú s WordPress iným spôsobom.

52. myWidget

Plugin integruje stránku WordPress s odporúčaním zo skupiny Mail.ru. Odporúčania sú tvorené neurónovou sieťou na základe užívateľských preferencií. Môžete povoliť speňaženie a zobraziť natívne reklamy v bloku odporúčaní.

53. Relap

Servisné odporúčania a natívna reklama. Integruje s WordPress bez pluginu. Stačí pridať kotviaci skript na všetky stránky, na ktorých sa zobrazia odporúčania. Systém využíva umelú inteligenciu. Môžete pripojiť speňaženie.

54. Blok odporúčaného obsahu zo služby Google AdSense

Systém odporúčaní od spoločnosti Google. Vytvorené na zlepšenie metrík správania: hĺbka zobrazenia a trvanie relácie. V prípade potreby môže vlastník lokality povoliť speňaženie a zobraziť natívnu reklamu v bloku odporúčaní. Integruje sa s lokalitou bez pluginu.

Pozorovanie: na testovacom mieste reklamy v bloku odporúčaní podľa článkov o ukazovateli klikateľnosti sú všetky ostatné reklamné jednotky nadradené.

55. Súvisiace príspevky pre WordPress

Plugin odporúča obsah bez neurónových sietí a umelej inteligencie.

Integrácia stránok so sociálnymi sieťami a instant messengermi

V tomto bloku navrhujeme riešenia sociálnej integrácie.

56. Zdieľanie blokov z „Yandex“

Zdieľanie tlačidiel z "Yandex". A ak neviete kam vložiť kód, použite plugin.

57. Easy VKontakte Connect

Nástroj pre integráciu stránok WordPress s VKontakte. Pridáva na stránku tlačidlá na zdieľanie, poskytuje automatické uverejňovanie publikácií na verejnosti, pripája widgety „Napíšte nám“ a „Komunitné správy“.

58. Feed Instagram

Plugin integruje stránku s vaším Instagram účtom. Môžete zobraziť fotografie návštevníkom a prilákať účastníkov.

59. Facebook Widget

Plugin prepojí stránku so skupinou alebo so stránkou na Facebooku.

60. WP Natívne články

Zásuvný modul pridáva k miestnym značkám, ktoré sú potrebné na implementáciu okamžitých článkov. Údaje sú potrebné na okamžité zobrazenie príspevkov používateľom služby Facebook.

61. Telegram pre WP

Plugin pošle príspevky do blogu na kanál v Telegrame.

62. WP Viber Kontaktné tlačidlo Lite

Plugin pridáva na stránku tlačidlo spätnej väzby cez Viber. Používateľ sa môže obrátiť na majiteľa jedným stlačením tlačidla.

63. Jednoduchý Nasledujte ma sociálne tlačidlá Widget

Nástroj pridáva na stránku tlačidlá s odkazmi na profily vlastníka lokality v sociálnych sieťach. Podporuje obľúbené stránky VKontakte VKontakte, Odnoklassniki, ako aj medzinárodné sociálne siete.

64. Shareaholic

Plugin integruje lokalitu so službou Shareaholic. Vyššie uvedené tlačidlá na zdieľanie môžete pridávať vyššie a nižšie a zobrazovať odporúčané publikácie, speňažiť stránku pomocou natívnej reklamy. Táto funkcia je vhodnejšia pre zdroje v anglickom jazyku.

65. OnePress Social Locker

Sociálny zámok pre obsah. Pre prístup k publikácii musí používateľ zdieľať materiál v jednej z populárnych sociálnych sietí.

66. uLogin

Plugin pridáva na stránku funkciu autorizácie prostredníctvom sociálnych profilov. Podporuje populárne sociálne siete v runete.

67. YourChannel

Nástroj na integráciu stránok s kanálom YouTube. Môžete zobraziť na zoznamoch videí a jednotlivých videách pomocou funkcie automatického spustenia videa.

68. Pin It

Plugin pridáva na fotografie v publikáciách tlačidlo zdieľania Pinterest. Vhodné pre internetové obchody.

WordPress pre e-commerce

Tu sú doplnky pre internetové obchody.

69. WooCommerce

WooCommerce je najobľúbenejším online obchodným riešením na svete. Podrobné informácie o doplnku nájdete v našom sprievodcovi.

70. Nákupný košík elektronického obchodu

Plug-in platforma elektronického obchodu Ecwid. Riešenie je platené, ale až 10 produktov je možné predávať zadarmo.

71. MarketPress

Plugin zmení stránku WordPress na plnohodnotný internetový obchod. Pomocou tohto nástroja môžete vytvárať katalógy produktov s možnosťou nákupu na stránke.

72. WP-CRM

Podmienečne bezplatný nástroj. Pridá jednoduchý CRM systém na stránku WordPress. Funkčnosť je možné rozšíriť pomocou platených modulov.

Tu sú niektoré ďalšie CRM pre WordPress:

 • Vynikajúci web-to-lead pre Salesforce. Integrácia webových stránok s Salesforce CRM.
 • CRM WordPress vedie. Plugin integruje WordPress s niekoľkými populárnymi CRM systémami.
 • Zero BS WordPress CRM. Shareware CRM pre WP.
 • Agilný CRM. Funkčný CRM systém pre WP.
 • CRM: Správa kontaktov Zjednodušená. Základné funkcie sú k dispozícii zadarmo, môžete rozšíriť funkčnosť pre peniaze.

73. MailChimp pre WooCommerce

Plugin integruje online obchod na WooCommerce so službou MailChimp.

74. WordPress Download Manager

Nepostrádateľné riešenie pre predajcov elektronických výrobkov, ako sú knihy, programy, kurzy a pod. Riadi sťahovanie súborov z lokality.

75. Wallet One

Platobný modul "Single checkout" pre obchody na WooCommerce. Podporuje platby na bankové karty a bežné účty, elektronické platobné systémy Yandex.Money, WebMoney a ďalšie populárne spôsoby platby za tovar.

76. WP Shop

Prispôsobené pre platobný modul Runet. Podporuje populárne ruské platobné systémy, vrátane Yandex.Money a WebMoney, ako aj medzinárodných systémov Visa, MasterCard, PayPal.

77. WP-Recall

Plugin vytvára profily zákazníkov v obchodoch WordPress.

78. WP kupóny a ponuky

Pomocou pluginu môžete vytvoriť zľavové kupóny. Podobné riešenie: Coupon Creator.

79. Finale

Plugin pridáva časovač odpočítavania na koniec akcie.

Ďalšie užitočné riešenia

V tomto bloku sú navrhnuté nástroje, ktoré nie sú zahrnuté v iných tematických blokoch.

80. Polylang

Zásuvný modul pomôže vytvoriť viacjazyčné a multiregionálne stránky. Prečítajte si viac o riešení tohto problému v našom článku.

81. Jednoduché písma Google

Plugin na správu typografie stránky. Máme užitočné video o vplyve typografie na efektívnosť využívania zdrojov.

82. Jetpack

Multifunkčný plugin, ktorý rozširuje stránku. Jeden z najpopulárnejších doplnkov programu WordPress. Tu sú niektoré funkcie Jetpack:

 • Ochrana pred bruteforcingom.
 • Zálohovanie.
 • Sprostredkovanie publikácií v sociálnej sieti.
 • Prispôsobenie formulára komentárov.
 • Zobrazí odporúčané položky.

Niektoré funkcie sa platia.

83. Head, Footer a Post Injections

Veľmi užitočný nástroj na správu kódu. Zjednodušuje integráciu stránok na WordPress s externými službami, napríklad analytickými službami, kontextovými reklamnými systémami, službami sledovania hovorov atď.

84. Na stranu pridajte do hlavy

Nepostrádateľné riešenie pre správu kódu. Umožňuje pridať kód na konkrétne stránky lokality. Napríklad pomocou funkcie Pridať na stránku do záhlavia môžete na stránku s recenziou pridať kód mikroplášťania na stránke Schema.org.

85. Portfólio Galéria

Plugin pre publikačné portfólio.

86. Widget pre referencie

Nástroj na publikovanie recenzií zákazníkov.

87. Pixabay Images

Modul umožňuje vložiť do fotografie z foto banky Pixabay z WordPressu.

88. Naša prezentácia tímu

Plugin na zobrazenie informácií o členoch tímu. Ukázalo sa, že profily zamestnancov s fotografiami a odkazmi na sociálne siete sú takmer rovnaké ako naše.

89. Auto Terms of Service and Privacy Policy

Инструмент публикации условий обслуживания и политики конфиденциальности.

90. Ultimate Nofollow

Важный плагин для бизнес-сайтов. Добавляет в стандартный редактор возможность в один клик закрыть любую ссылку атрибутом rel=nofollow. Это необходимо, когда бизнес-сайт публикует гостевые посты или ссылается на коммерческих партнеров.

91. WP-Polls

Инструмент создания опросов в публикациях. Опрос можно создать на странице или в публикации. Ход голосования можно показывать в виджете в сайдбаре.

92. Special Text Boxes

Плагин создает привлекательные врезки в публикациях. Они нужны для смысловых акцентов и повышения читабельности контента.

93. File Manager

Обеспечивает доступ к файлам на сервере через админку WordPress. Например, это полезно, когда нужно быстро русифицировать шаблон.

94. Business Directory Plugin

Инструмент для создания каталогов. Поддерживает импорт данных из файлов csv.

95. Locations

Плагин добавляет на сайт карту с указанием физического местоположения офиса, магазина, склада.

96. Business Hours Indicator

Добавляет на сайт информацию о времени работы учреждения, а также индикатор "Открыто/Закрыто". Полезно для сайтов офлайн-магазинов, кафе, салонов красоты.

97. Aesop Story Engine

Плагин для оформления лонгридов на WordPress. У нас есть видео об использовании этого и нескольких аналогичных инструментов.

98. WP Customer Reviews

Plugin vytvára pole pre spätnú väzbu od zákazníkov. Každý návštevník stránky môže zdieľať zobrazenia. Podporuje mikrodáta na preskúmanie schémy.

99. Bookly

Podmienene voľný plugin. Umožňuje spotrebiteľom online rezervovať návštevu špecialistu online. Bude to užitočné pre kaderníkov, vizážistov, masážnych terapeutov a ďalších zástupcov sektora služieb.

100. PDF Embedder

Modul na publikovanie súborov PDF. V tomto formáte je vhodné publikovať bielu knihu, prezentácie, recenzie.

Zoznam WordPress pre obchodné pluginy je tradične otvorený pre náš blog. Zdieľajte v nástrojoch pre komentáre, ktoré používate na svojich stránkach.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár