Ako vytvoriť internetový obchod pomocou banda WordPress a WooCommerce: podrobný sprievodca

Predpokladá sa, že CMS WordPress nie je vhodný pre internetové obchody. Na tomto motore však pracuje takmer tretina všetkých existujúcich internetových obchodov. To je možné vďaka WooCommerce: najobľúbenejšej online obchodnej platforme na svete. Podrobné usmernenie vás naučí pracovať s touto platformou a pomôže vám vytvoriť si prvý internetový obchod.

Prečo si vybrať WooCommerce

WooCommerce je bezplatný plugin pre WordPress. Rozširuje funkčnosť stránok na najobľúbenejšie CMS na svete: zmení ich na plnohodnotné internetové obchody. WooCommerce opakuje hlavnú výhodu programu WordPress. Práca s motorom a plug-in pre e-commerce môže byť bez vedomostí a skúseností s vývojom webu.

Od polovice leta 2017 počet aktívnych zásuvných inštalácií presahuje 3 milióny, podľa analytickej platformy BuiltWith je WooCommerce najobľúbenejšou online obchodnou platformou na svete.

Venujte pozornosť dôležitej nuancii. Vzhľadom na všetky existujúce internetové obchody, podiel WooCommerce presahuje 40%. Ak zúžite pokrytie na 1 milión alebo 100 tisíc najpopulárnejších trhovísk, popularita platformy sa zníži. A medzi 10 tisíc najväčších obchodov, podiel WooCommerce je znížená na 11%.

Čo znamenajú štatistiky? WooCommerce zostáva mimo súťaže pri výbere platformy pre malé a stredné obchody. Veľké online obchodníci tiež často používajú túto platformu, ale mnohí používajú alternatívne riešenia.

Ďalšia nuancia: v RuNet WooCommerce sa pase späť. Jasným lídrom je OpenCart.

Stojí to za to, alebo nie použiť WooCommerce na vytvorenie internetového obchodu? Tu sú výhody tohto nástroja:

 • Jednoduchosť nastavenia a správy WordPress a WooCommerce nie je rovnaká. Vytvorenie obchodu nepotrebuje zručnosti pre vývojárov. So systémom Joomla !, OpenCart a Drupal je ťažké pracovať, aj keď sa môžete s týmito CMS vyrovnať aj bez špeciálnych znalostí.
 • Spoľahlivosť a spoľahlivosť. WordPress stránky fungujú ako hodiny. Niekedy sa musíte pohrať s inými motormi, aby ste niečo urobili. Napríklad integrácia modulu microdata na Joomla! Trvalo mi dva dni a na WordPress sa táto úloha vyrieši za 5 minút.
 • Voľný nástroj bez ohľadu na príjmy, množstvo tovaru a ďalšie vlastnosti. Pre mnoho alternatívnych riešení, napríklad, modul "Ecwid" alebo Magento Enterprise Edition, musia platiť.
 • Rozvinutá infraštruktúra. Pre WordPress boli vytvorené tisíce bezplatných doplnkov a tém, ktoré riešia konkrétne praktické problémy. Pri práci s inými CMS pre podobné riešenia budú musieť platiť alebo kontaktovať vývojárov individuálne.
 • Široká funkčnosť. WooCommerce poskytuje prístup k základným funkciám, ktoré vyžaduje internetový obchod. S pomocou bezplatných a platených zásuvných modulov je možné rozšíriť funkčnosť platformy a stránku možno prispôsobiť potrebám konkrétneho projektu.

WooCommerce má nedostatky. Šéf - musíte vyliezť pod kapotu. Všetky moduly CMS a elektronického obchodu majú tú istú nevýhodu. A jeho dizajnéri sú zbavení online obchodov, napríklad Shopify. Ak sa nechcete zaoberať technickými problémami alebo jemnosťou konfigurácie, úloha môže byť delegovaná na špecializovaných špecialistov.

Vytvorené pomocou štandardných nástrojov ukladať na WooCommerce vyzerá šablóna. V prispôsobenie bude musieť investovať čas alebo finančné zdroje. Rovnaká nevýhoda je so všetkými, bez výnimky, stránky, ktoré fungujú na komerčných CMS alebo open source motoroch. Problém je riešený samo-písanými motormi, ale je to veľmi nebezpečná voľba.

WooCommerce funguje len s WordPress. To môže byť nevýhodou pre online obchodníkov, ktorí uprednostňujú iný CMS.

Výhody a nevýhody sú v praxi najľahšie vyhodnotiteľné. Ak to nestačí, môžete sa pozrieť na príklady online obchodov, ktoré bežia na WooCommerce. Ak vám vzhľad a funkčnosť prezentovaná v prezentácii obchodných platforiem vyhovujú, pokračujte v práci.

Prvé kroky: výber hosting, inštalácia CMS, výber šablóny návrhu

Ak vytvárate internetový obchod od nuly, vyberte si virtuálny hosting. Stupnica "Pripojených" a vysoká návštevnosť, ktorú nedosiahnete okamžite, takže VDS alebo dedikovaný server nebudú okamžite potrebné.

Venujte pozornosť množstvu voľného miesta na disku. Ak je na displeji niekoľko desiatok produktov, otázka nie je kritická. Ale ak náklady na tovar ide do stoviek alebo tisícov, vyberte hosting plán s veľkým množstvom miesta na disku. 10 GB v prvej fáze stačí s rezervou.

Ak chcete pracovať s partiou WordPress a WooCommerce, je lepšie zvoliť Linux hosting. Mal by podporovať MySQL a PHP. Tarifný plán by mal obsahovať prístup k riadiacemu panelu servera a FTP.

Mnohí poskytovatelia hostingu ponúkajú bezplatný certifikát SSL pri registrácii domény a kúpe hostingového účtu. Využite túto ponuku na zabezpečenie prístupu na stránku prostredníctvom zabezpečeného protokolu https.

Návod na inštaláciu CMS WordPress je v príručke pre začiatočníkov. Nemusíte ho však používať, ak je v ovládacom paneli hostiteľa inštalačný program Softaculos. To pomôže nainštalovať WordPress len dve kliknutia.

Pred automatickou inštaláciou CMS si všimnite dôležité detaily:

 • Nahraďte automaticky generované heslo databázy.
 • Nahraďte štandardný administrátor iným menom administrátora.
 • Vytvorte silné heslo na prihlásenie do administratívnej konzoly.
 • Nainštalujte Loginizer plugin pre ochranu pred bruteforcingom.
 • Povoliť automatickú aktualizáciu CMS, motívov a doplnkov.

Po zmene nastavení spustite inštaláciu.

Na nastavenie lokality použite príručku pre začiatočníkov. Nájdete tu aj tipy pre pokročilých používateľov a pokyny na riešenie bežných chýb.

Pri výbere témy sa riadte podľa svojich preferencií a vlastností projektu. Uvažujme o dôležitom bode: šablóna návrhu musí byť kompatibilná s WooCommerce. Teoreticky by mal plugin pracovať so všetkými témami pre WordPress. V praxi však niektoré šablóny pracujú s platformou elektronického obchodu nesprávne.

Predvolená téma WooCommerce Storefront, rovnako ako jej detské témy, funguje dobre.

Existujú šablóny v oficiálnom adresári témy WordPress, ktorých vývojári deklarujú kompatibilitu s WooCommerce. Rovnaké témy možno nájsť v administračnom paneli stránky v sekcii "Vzhľad - Témy".

Tiež vhodné šablóny návrhu možno nájsť na WordPress komunity-schválené komerčné tému vývojári.

Ako nainštalovať a nakonfigurovať WooCommerce

WooCommerce plugin možno nájsť v oficiálnom adresári WordPress. Najpohodlnejším spôsobom je nainštalovať ho cez panel administrátora v ponuke „Pluginy - Pridať nové“. A ak ste si vybrali predvolenú tému Storefront od vývojárov WooCommerce, ovládací panel ponúkne inštaláciu doplnku.

Po inštalácii a aktivácii pluginu systém ponúkne špecifikáciu základných nastavení. Sprievodca nastavením vytvorí v prvej fáze základné stránky: "Obchod", "Košík", "Pokladňa", "Môj účet".

V ďalšom kroku vyberte krajinu a menu. V rozbaľovacej ponuke zadajte polohu symbolu meny. Pre voľbu Runet fit "Right with a space".

Nepoužívajte oddeľovač tisícov. V rusky hovoriacom segmente internetu nie je možné prijímať bodky alebo čiarky na oddelenie tisícov v číslach. S najväčšou pravdepodobnosťou nebudete potrebovať desatinný oddeľovač, pretože je vhodnejšie označiť cenu tovaru zaokrúhlenú na rubľ. Preto ponechajte príslušné pole a pole "Počet znakov za celým číslom" prázdne.

Začiarknite políčko vedľa položky Áno, zahrnem dane do ceny objednávky. V tomto prípade návštevníci internetového obchodu uvidia konečné ceny tovaru. K daňovým nastaveniam sa vrátite neskôr.

Sprievodca nastavením vás vyzve na zadanie jednotiek na meranie hmotnosti a dĺžky. Ak pracujete v RuNet, budete si musieť vybrať medzi kilogramami a gramami, ako aj medzi centimetrami a metrami. Všetko je tu jednoduché: ak predávate čaj v maloobchode, hmotnosť je vhodnejšia uviesť v gramoch. Veľkoobchodníci si lepšie vyberajú kilogramy. Dĺžka agrovlákna vo zvitku je vhodnejšia na označenie v metroch a rozmery políc na knihy alebo kvety sú ľahšie odhadnuteľné v centimetroch.

V nastaveniach platby zadajte iba dobierku. Prispôsobené na ruský trhový systém pre online platby, ktoré neskôr pripojíte.

Vybrali ste základné nastavenia internetového obchodu.

Ako pridať produkt do obchodu na platforme WooCommerce

Je lepšie pridať do obchodu hneď niekoľko základných produktov. To zabezpečí viditeľnosť pri práci s doladením a funkčnosťou stránky.

Položky v obchode so systémom WordPress a WooCommerce sú usporiadané do kategórií. V menu "Produkty - Kategórie" môžete zobraziť existujúce alebo vytvoriť nové záhlavia.

Ak chcete vytvoriť novú kategóriu, zadajte názov, pridajte krátky popis a miniatúru. V prípade potreby uveďte štítok. Ak je kategória dieťa, vyberte z rozbaľovacej ponuky nadradenú kategóriu. V ponuke "Typ zobrazenia" vyberte požadovanú možnosť.

Upozorňujeme, že pri inštalácii WooCommerce systém vytvára testovacie kategórie. Upravte ich a nepridávajte nové.

Tovar môžete pridať v menu "Produkty - Pridať nový". Vyberte kategóriu, zadajte názov produktu, pridajte popis.

Vyberte typ produktu, zadajte štandardnú cenu. Ak plánujete predaj, zadajte príslušné údaje.

Pridajte požadované údaje na záložku "Zásoby": uveďte článok, ak je to potrebné, povolte automatické riadenie zásob. V tomto prípade sa na stránke zobrazí počet dostupných produktov. Môžete tiež zahrnúť predobjednanie.

Na karte expedície zadajte hmotnosť a rozmery produktu. Na karte "Súvisiace" môžete zadať produkty pre predaj a krížový predaj. Na karte Atribúty zadajte ďalšie informácie o produkte, napríklad farby alebo veľkosti. V prípade potreby uveďte ďalšie informácie.

Pridajte miniatúru produktu a krátky popis. Tieto údaje sa zobrazia na hlavnej alebo na stránkach kategórií. V prípade potreby vytvorte galériu fotografií produktov.

Uverejnite produkt. Skontrolujte, ako sa náhľad náhľadu zobrazuje v obchode.

Uistite sa, že na stránke produktu sú správne údaje.

Pridajte niekoľko produktov a pokračujte v jemnom ladení obchodu.

Ako prispôsobiť hlavnú stránku a ponuku

Hlavnú stránku môžete nastaviť dvoma spôsobmi. Ak vytvoríte internetový obchod na existujúcej lokalite, obchod môže byť umiestnený na jednej z interných stránok. V tomto prípade zostáva hlavnou stránkou záznam alebo ľubovoľná statická stránka.

Ak stránka funguje len ako internetový obchod, je logické, aby bola hlavná stránka skladu. V menu „Nastavenia - Čítanie“ v administračnom menu zadajte, že hlavná stránka zobrazí statickú stránku. V rozbaľovacej ponuke vyberte požadovanú možnosť.

Priraďte automaticky vytvorenú vzorovú stránku na stranu záznamu. V budúcnosti ho možno upravovať a používať ako blog.

V sekcii "Vzhľad - Menu" môžete vytvoriť alebo upraviť ponuku. Označte názov, v časti "Zobraziť umiestnenie" začiarknite políčko "Hlavné" a "Mobilné menu". Do menu pridajte potrebné stránky.

Ak je to potrebné, môžete pridať ľubovoľné odkazy na ponuku, nadpisy publikácií a koncové body WooCommerce.

Koncové body alebo koncové body - stránky služieb, ako napríklad zoznam objednávok, podrobnosti o účte.

Pridajte odkazy na hlavné alebo najobľúbenejšie kategórie produktov v ponuke. Ak to chcete urobiť, skopírujte adresu URL kategórie a zadajte ju do sekcie "Ľubovoľné odkazy".

V prípade potreby vytvorte ďalšie menu. Ak to chcete urobiť, prejdite na kartu Spravovať oblasti. Použite odkaz "Použiť nové menu".

Pridajte ďalšiu ponuku stránky. Môžu to byť napríklad koncové body WooCommerce.

Ako pracovať s pokročilými nastaveniami WooCommerce

Po inštalácii Sprievodca nastavením WooCommerce vám pomohol určiť hlavné parametre obchodu. Teraz dávajte pozor na pokročilé nastavenia.

Ako nastaviť dane vo WooCommerce

Pred zavedením daní musíte vybrať formu zdanenia. V prípade potreby konzultujte s odborníkmi: účtovníkom alebo daňovým inšpektorom.

Podľa článku 6 ods. 6 daňového zákonníka Ruskej federácie musia byť uvedené ceny tovarov a služieb v obchodoch vrátane daní. Zároveň sa nevyžaduje suma alebo sadzba dane. Napríklad, ak sa výrobok predáva za 1180 rubľov, konečná cena už zahŕňa DPH vo výške 180 rubľov vo výške 18%.

Uvedenie ceny bez DPH sa navyše považuje za správny delikt. Ak vlastník internetového obchodu nesprávne informuje spotrebiteľa o hodnote tovaru, regulačné orgány ho môžu pokutovať.

Ak váš obchod pracuje na zjednodušenom daňovom systéme, riadite sa domácim trhom a ako registračný formulár sa používa LLC alebo IP, používajú sa tieto daňové nastavenia:

 • Začiarknite políčko pre možnosť „Áno, citujem ceny vrátane daní.“
 • Ak chcete vypočítať dane, použite adresu obchodu.
 • Uveďte nulovú sadzbu prepravnej dane.
 • Ak predávate výrobky, pre ktoré platí špeciálna alebo nulová sadzba DPH, uveďte ďalšie daňové triedy.
 • Zobraziť ceny v obchode vrátane daní.
 • Pole pre príponu ceny nechajte prázdne.
 • V časti Zobraziť celú daň vyberte možnosť „Ako jeden výsledok“.

Uložte zmeny a skontrolujte, ako sa zobrazuje cena tovaru.

Ako konfigurovať možnosti doručenia

V ponuke „WooCommerce - Nastavenia“ vyberte kartu „Doručovanie“. Kliknite na tlačidlo "Pridať oblasť doručenia".

Zadajte názov zóny a vyberte geografickú oblasť. Pridajte spôsoby doručenia. K dispozícii je vyzdvihnutie, doprava zdarma a paušálna sadzba. Táto druhá metóda vám umožňuje nastaviť jednorazové prepravné náklady pre vybraný región.

Ak chcete upraviť spôsob doručenia, kliknite na odkaz Upraviť vedľa príslušného odkazu v zozname. V dialógovom okne, ktoré sa otvorí, môžete zmeniť názov metódy, daňový stav a cenu služby.

Ako nastaviť platby pre obchod na WooCommerce

Ihneď po inštalácii pomocou sprievodcu nastavením ste zapli jeden spôsob platby: na dobierku. Teraz pripojte na stránku univerzálny platobný systém, ktorý podporuje niekoľko populárnych metód prijímania platieb od zákazníkov.

Napríklad sa pripojte k službe Peňaženka jedna. Ak to chcete urobiť, zaregistrujte sa v systéme, poskytnite poskytovateľovi platobných služieb potrebné údaje a nainštalujte si bezplatný plugin WordPress z United Cash Desk. Po inštalácii a aktivácii pluginu nakonfigurujte spôsoby platby v menu "WooCommerce - Nastavenia".

Vyberte menu, zadajte identifikátor pokladnice, spôsob generovania EDS a kľúč uloženia EDS. Zadajte povolené platobné systémy. V prípade potreby zmeňte ďalšie nastavenia.

United Cash Desk podporuje platby platobnými kartami prostredníctvom internet bankingu a elektronických peňazí, bankových prevodov, mobilných platieb a iných platobných metód.

Namiesto Wallet One môžete pripojiť iné platobné služby, ako napríklad Yandex.Cassa, PayOnline.

V prípade potreby zmeňte nastavenia účtov a e-mailových adries. Na karte E-mail zadajte e-mailové schránky, na ktoré budete dostávať upozornenia na dokončené a zaplatené objednávky. Na karte API nechajte rozhranie API REST povolené. Po nastavení pokročilých nastavení venujte pozornosť technickým vlastnostiam a funkčnosti obchodu.

Ako zlepšiť špecifikácie a rozšíriť funkčnosť obchodu na WooCommerce

V tejto fáze pripojte ďalší modul SEO, vytvorte ideálnu štruktúru adries URL, nastavte zrýchlené mobilné stránky a mikroúdaje špecifické pre elektronický obchod.

Ako optimalizovať obchod na WooCommerce

WordPress a WooCommerce stránky sú SEO-optimalizované v predvolenom nastavení. Ak nastavíte webovú stránku s pokynmi pre začiatočníkov, potom ste už nainštalovali základný plugin pre všetko v jednom balíku SEO Pack. To vám umožní jemne optimalizovať zdroje na požiadavky vyhľadávačov.

Nainštalujte a aktivujte doplnok pre základný plugin: modul WooCommerce All in One SEO Pack. Tento nástroj vám umožňuje kontrolovať metaúdaje stránok produktu. Pridáva blok All in One SEO Pack na stránku úprav produktu.

Pole Kľúčové slová je najlepšie ponechať prázdne. Vyhľadávače neberú do úvahy jeho obsah pri hodnotení, takže nestrácajte čas na zbytočnú prácu.

Venujte pozornosť adrese URL. Vo fáze základného nastavenia stránky ste zapli CNC. Ale pri použití WooCommerce štandardne obsahujú odkazy na produkt prefix produktu. Это лишняя информация, из-за которой URL получается слишком длинным.

Проблему можно решить с помощью платного плагина Perfect SEO URL. Эта надстройка делает ссылки на товары в магазинах на WooCommerce идеальными. Примеры можно увидеть на демонстрационном сайте плагина.

Если вы не хотите тратить 119 долларов на плагин Perfect SEO URL, скачайте и активируйте модуль Permalink Manager Lite. В консоли выберите меню "Инструменты - Permalink Manager". Откройте вкладку Permastructures. В строке "Товары" укажите желаемую структуру URL. Чтобы в ссылке отображалось только название категорий и название товаров, используйте конструкцию %product_cat%.

Добавьте на сайт новый товар. Проверьте, как отображается ссылка.

Обратите внимание, изменения структуры URL не применяются автоматически к опубликованным ранее товарам. Ссылки на них придется редактировать вручную. Для этого на странице настроек плагина выберите вкладку URI Editor. В разделе товары внесите необходимые изменения.

Skontrolujte zobrazenie manuálne upravených prepojení.

Ako konfigurovať mikrodáta a protokol Open Graph

Ak ste pripojili plugin All in One SEO Pack odporúčaný v príručke pre začiatočníkov, pripojenie Open Graph nebude trvať dlho. V nastaveniach SEO-kombinátu sa nachádza modul "Social Meta". Stačí, ak sa pri uverejňovaní odkazov na produkt v sociálnych sieťach zobrazí atraktívny úryvok.

Na stránke modulu zmeňte nastavenia Open Graph pre Facebook. Vyberte typ údajov "Site", povolte Facebook Meta pre typ záznamov "Products".

Zadajte typ údajov produktu pre stránky produktu.

Navrhované nastavenia poskytujú vizuálne atraktívny úryvok pre prepojenia na stránky produktu.

V prípade potreby zmeňte nastavenia zobrazenia Twitter Cards.

Predvolená šablóna pre obchody na lokalite WooCommerce podporuje typ mikromarkovania produktu Schema.org pre stránky produktu. Mikrodáta implementované v téme však neprejdú validáciou.

Z dôvodu chýb v mikromarkovaní nemusia vyhľadávače zobrazovať rozšírené úryvky na stránkach s výsledkami vyhľadávania. To znižuje mieru prekliknutia odkazov a znižuje návštevnosť vyhľadávania v obchode.

Situáciu môžete vyriešiť pomocou plateného doplnku Schema WooCommerce od Schema App. Tento doplnok opravuje chyby a pridáva chýbajúce údaje do označenia, ktoré je potrebné na vytvorenie rozšíreného útržku v SERP. Náklady na plug pre jednu stránku je 47 dolárov.

Správne mikrodáta je možné pridať aj pomocou bezplatných nástrojov, napríklad All In One Schema.org Rich Snippets. Po nainštalovaní a aktivácii pluginu musíte povoliť podporu pre označenie na stránkach produktu.

Potom sa na stránke úpravy produktu zobrazí ďalšie pole, do ktorého môžete zadávať údaje pre rozšírené úryvky.

Vytvorené s All In One Schema.org Rich Snippets, markup je overený. Problém je v tom, že starý kód s chybami zostáva v kóde stránky.

Okrem toho, All In One Schema.org Rich Snippets implementuje non-JSON-LD markup. Preto sú informácie viditeľné nielen pri hľadaní robotov, ale aj u ľudí. Blok so sémantickými údajmi skutočne kopíruje informácie na stránke.

Ako vytvoriť AMP pre obchod na WooCommerce

Podľa spoločnosti Google je konverzia mobilných používateľov priamo závislá na rýchlosti sťahovania a jednoduchosti používania stránok elektronického obchodu na malých obrazovkách. Preto najväčší vyhľadávač na svete odporúča majiteľom internetových obchodov používať AMP.

Ak chcete implementovať zrýchlené mobilné stránky, nainštalujte a aktivujte základný plugin AMP a dva doplnky: AMP pre WP a AMP WooCommerce. Na stránke sa zobrazia zrýchlené verzie statických stránok, záznamov a produktov.

Venujte pozornosť nastaveniam AMP. Sú k dispozícii v príslušnom menu administračného panela. Podrobné pokyny nájdete v príručke k zrýchleným mobilným stránkam.

Pozrite sa na niekoľko dôležitých možností v kontexte nastavenia AMP pre internetový obchod. Zapnite tlačidlo „Zavolať“. To pomôže majiteľom mobilných prístrojov okamžite kontaktovať obchodné oddelenie. Zadajte telefónne číslo a vyberte vzhľad tlačidla v časti Design v nastaveniach AMP.

Pripojte platenú funkciu Call to Action. Tento doplnok pre doplnok AMP for WP pridáva formuláre na konverziu na zrýchlené stránky. Náklady na nadstavbu sú 30 dolárov.

Ak je to potrebné, v časti Oznámenia zapnite upozornenia. Často sa používajú na informovanie návštevníkov o používaní cookies na stránke.

Pozrite sa, ako sa na mobilných obrazovkách zobrazujú zrýchlené stránky.

Použite ďalšie funkcie služby WooCommerce

Váš obchod je takmer pripravený na cestu. Venujte pozornosť ďalším funkciám platformy, aby bola stránka atraktívna pre používateľov.

Použite prispôsobenie na prispôsobenie vzhľadu obchodu. V menu "Vzhľad - Prispôsobiť" môžete zmeniť názov a popis stránky, nastaviť obrázok pozadia v hlavičke, zmeniť farby odkazov, titulov a textu. Môžete si tiež vybrať vzhľad tlačidiel, polohu bočného panela, prispôsobiť ponuky a miniaplikácie, pridať vlastné CSS.

V položke menu "Vzhľad - Storefront" môžete rozšíriť funkčnosť základnej témy WooCommerce. Môžete si vybrať bezplatné a platené doplnky. Môžete napríklad pripojiť pripojené tlačidlo „Kúpiť“ a ikonu ďalšieho košíka zadarmo.

Aj z menu "Vzhľad - Storefont" si môžete vybrať a nainštalovať detskú tému.

Platené a bezplatné témy a pluginy pre WooCommerce nájdete na webovej stránke projektu v sekciách Obchody s rozšíreniami a Obchody s témami.

Pozrite si niektoré užitočné riešenia:

 • Facebook pre WooCommerce plugin pomôže spravovať reklamné kampane v populárnej sociálnej sieti. Použitie doplnku je tiež jednoduché vytvoriť obchod na stránke značky na Facebooku.
 • Plugin WooCommerce Multilingual pomôže vytvoriť viacjazyčné stránky.
 • Ak vybraná téma nemá zabudovaný posuvník, doplnok WooCommerce Poduct Slider vám pomôže.
 • Ak táto téma nepodporuje zväčšovanie fotografií pri prechode myšou, skúste zväčšovaciu lupu YITH WooCommerce Zoom.
 • S WooCommerce Wishlist prianie pridá "Wish List" funkciu na webe.
 • S pomocou Super Socializer, môžete pridať možnosť zaregistrovať prostredníctvom účtov na sociálnych sieťach.
 • Platený WooCommerce 360º Image plugin vám umožní ukázať vašim zákazníkom 3D fotografie produktov.
 • S pomocou WooCommerce Recover Abandoned Cart sa môžete vrátiť k návštevníkom stránky, ktorí pridali produkt do košíka, ale nepodali objednávku. Zaplatený plugin.
 • Platené riešenie WooCommerce Quick Export Plugin vám pomôže okamžite exportovať údaje o zákazníkoch a transakciách do súboru. Toto je potrebné, ak prenesiete zdroj na nový hosting.

Ostatné nástroje na zvýšenie efektívnosti WooCommerce hľadajú v oficiálnom adresári WordPress pluginy.

Objednávky a štatistiky trasy môžete spravovať v sekciách „Objednávky“ a „Prehľady“ v ponuke WooCommerce. V sekcii "Kupóny" môžete vytvárať a publikovať propagačné ponuky na zvýšenie predaja.

Banda WordPress a WooCommerce nemá rovnosť

Vďaka najobľúbenejšiemu CMS a najpopulárnejšej platforme elektronického obchodu môžete rýchlo vytvoriť plnohodnotný internetový obchod. To nevyžaduje znalosti vo vývoji webu. V prvých fázach budú vaše výdavky minimálne, pretože motor, šablóny a základné moduly sú k dispozícii zadarmo.

Nastavenie obchodu a jeho správa je veľmi jednoduché. Budete môcť nezávisle zvýšiť SEO-priateľskosti stránky a ďalej ju prispôsobiť mobilnej prevádzke. Vďaka dobre vyvinutej infraštruktúre WordPress máte takmer neobmedzené prispôsobenie a funkčnosť obchodu na WooCommerce.

Banda WordPress a WooCommerce vám pomôže zamerať sa na rozšírenie sortimentu a zvýšenie predaja. A ak máte otázky o nastavení stránky, napíšte do komentárov.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár