76 zdrojov pre tých, ktorí potrebujú voľný návrhár obsah: ikony, fonty, šablóny, logá

Aby bola skupina Vkontakte, webstránka, prezentácia alebo brožúra trochu priateľskejšia, nie je potrebné najímať tím dizajnérov a porušovať autorské práva. Niekedy je dosť, aby sa logo a favicon na vlastnú päsť, a nájsť zadarmo návrhár obsahu online.

V článku, ktorý sme zhromaždili:

  • 49 špecializovaných zdrojov: 31 - s ikonami, 12 - s fontami, 6 - so šablónami PSD.

  • 20 obrovských archívov, kde môžete okamžite nájsť všetky potrebné grafiky.

  • 7 služieb na vytváranie log a favicons.

Pred použitím obsahu dizajnéra skontrolujte licenciu. Komerčné využitie je povolené - aktualizujte stránku. Ak vidíte prečiarknutý dolár a nápis Non-Commercial alebo NC, obmedzte sa na dizajn školiacich materiálov a portfólií. Ak chcete získať povolenie, obráťte sa na držiteľa autorských práv.

Väčšina obsahu na Internete je distribuovaná pod licenciou Creative Commons. Ak potrebujete dať odkaz na autora, pridajte ho do päty alebo na stránku "O nás".

31 lokalít s bezplatnými ikonami

Ikona kapitána

Mario zo Španielska Vám ponúka na stiahnutie 350 vektorových ikon zadarmo. Neexistuje tu žiadny konkrétny predmet, ale mnoho kategórií: dizajn, šport, sociálny atď.

Ikony sú dostupné vo formátoch EPS, PSD, PNG, SVG, SKETCH. Samostatne nie je možné stiahnuť všetky súbory v jednom archíve.

Dryicons

Dryicons je služba vytvorená tímom nadšencov: návrhármi a programátormi. Tu je viac ako 5000 ikon v 77 súboroch.

Podmienky bezplatného používania: spätný odkaz.

Ikony Ego

Ikony Ego sú založené na základných geometrických tvaroch: trojuholníky, šesťuholníky, čiarkované čiary. Na webovej stránke sú prezentované vo formátoch SVG, PDF, AI, SKETCH, EPS a ICONJAR.

Môžete použiť iba 100 ikon. Platený prístup k všetkým 3 600 odznakom stojí 127 USD.

Nekonečné Ikony

Min Kim založil Nekonečné ikony, aby sa podelil o svoju tvorivosť s dizajnérskou komunitou. Vo svojej knižnici - stovky bezplatných čiernobielych ikon v PNG a SVG.

Nekonečné ikony môžete použiť na osobné aj komerčné účely.

Entypo

Na entypo.com - viac ako 400 prémiových ikon od Daniela Brucea.

Obsah je distribuovaný pod licenciou Creative Commons, čo znamená, že musíte zadať autorstvo. Kolekcia Entypo môže byť použitá na osobné a komerčné účely.

Nájsť ikony

Nájsť ikony - adresár bezplatných ikon pre webové stránky a prezentácie. Ikony sú prezentované vo formátoch PNG a ISO.

Časť ikon je pre komerčné použitie zakázaná. Pred stiahnutím súborov otvorte stránku s nastaveným súborom a skontrolujte licenciu.

Flaticon

Flaticon - obrovské úložisko ikon od tvorcov Freepiku.

Stránka ponúka viac ako 500 000 vektorových ikon kombinovaných do 9 700 súborov. Sú k dispozícii na stiahnutie vo formátoch PNG, SVG, EPS, PSD a BASE 64. Pred stiahnutím ikony môžete zmeniť farbu a zvoliť veľkosť.

Voľné použitie - len s označením autorstva. Predplatné za 10 USD za mesiac vám umožní používať 400 pravidelných a 88 prémiových ikon bez spätného prepojenia.

Glyphicons

Pri pohľade na minimalistické a monochromatické ikony - pozrite sa na glyphicons.com, je ich viac ako 800. Vďaka webovému písmu a formátu SVG môžete používať ikony pri vývoji webových stránok, infografiky, mobilných aplikácií pre iOS a Android.

Ak nechcete platiť, budete čeliť obmedzeniu. Voľný - len základná sada symbolov, jeden formát a minimálna veľkosť.

Dobré veci žiadne nezmysly

Zakladateľom projektu je Agatha, ilustrátorka dizajnu z Poľska. Vývoj ikony je jej koníčkom.

Na goodstuffnononsence.com si môžete stiahnuť 5 sád ikon zdarma. Zdá sa, že obsah nestačí, ale má najvyššiu kvalitu. Autor kreslí ikony ručne, vyzerajú skvele.

Ak sa vám štýl páči, môžete kliknúť na „Zobraziť všetko“ a prejsť na výber platených množín.

Icojam

Icojam.com patrí do tímu dizajnérov, ktorí už viac ako 10 rokov vytvárajú ikony. Niektoré súpravy sa predávajú, niektoré sú distribuované bezplatne.

Neexistuje žiadne inteligentné vyhľadávanie, ikony sú uverejnené na blogu.

Posledná správa bola ponechaná takmer pred rokom, ale možno vás bude zaujímať skoré zadanie. Tisíce svetlých a farebných ikon sú publikované na Icojam.

Archív ikon

Iconarchive.com ponúka viac ako pol milióna bezplatných ikon a takmer 2500 súborov. Keďže knižnica je veľká, použite filtre - vyhľadajte potrebné ikony podľa štýlu, kategórie a veľkosti, typu licencie.

Ikonu môžete uložiť do počítača vo formátoch PNG, ICO a ICNS.

IconFinder

Používatelia iconfinder.com majú prístup k 1 926 000 bezplatným a prémiovým ikonám.

Existuje veľký výber veľkostí, formátov a tém.

Iconmonstr

V knižnici nemeckého dizajnéra Alexandra Kahlkopfa zozbieralo viac ako 3 800 čiernych a bielych ikon. Sú dobre optimalizované pre web a sú dostupné vo formátoch SVG, EPS, PSD a PNG.

Ikony sú určené pre komerčné použitie. Nie je potrebné uvádzať autora.

Icons8

Na icons8.com - takmer 57.000 ikon, databáza je aktualizovaná denne. Užívateľsky prívetivé rozhranie: je vhodné vyhľadávať ikony, prehľadávať kategórie, vybrať veľkosti a formáty.

Voľná ​​tarifa poskytuje obmedzenia veľkosti súborov (maximálne 100 pixelov), výber formátu (len PNG) a spôsob použitia (vyžaduje sa prepojenie). Chcete bez obmedzení - kúpte si predplatné vo výške 20 USD mesačne.

Chip icons8 - mobilná aplikácia. Zahŕňa celú základňu ikon, umožňuje im maľovať v akejkoľvek farbe a pretiahol jedným kliknutím vo Photoshope.

Iconshok

Iconshock je dva milióny ikon, 800 sád a 30 štýlov.

Stiahnite si ikony na osobné použitie (napríklad na zhrnutie) a na komerčné účely (s odkazom na odkaz) úplne zadarmo. Ďalšie obmedzenia balíkov zadarmo: až 72 pixelov, nedostatok zdrojových súborov, zákaz úprav. Ak chcete odstrániť všetky obmedzenia, musíte si kúpiť jednoročné predplatné za 79 USD.

Mr.Icons

Mr.Icons je agregátor, ktorý hľadá kvalitné ikony na internete. V knižnici - viac ako 100.000 ikon.

Pomocou filtra typu licencie môžete okamžite zvýrazniť ikony povolené pre komerčné použitie.

Projekt Noun

V zbierke projektu sa denne objavuje viac ako milión ikon. Môžete nájsť obrázky na akúkoľvek tému a rýchlo ich stiahnuť vo formáte PNG a SVG.

Voľné ikony vyžadujú označenie autora. Ak nechcete, aby odkaz, kúpiť jeden po druhom alebo sa prihlásiť za 10 dolárov mesačne.

Oxygenna

Oxygenna je malá agentúra, ktorá sa špecializuje na Wordpress témy. Okrem plateného obsahu, tam je zadarmo sekcia s voľnými sady ikon.

Prevezmite si jedinečné sady ikon oxygenna.com v PNG, PSD a AI.

Okrúhle Ikony

Tím Round Icons rád vytvára kreatívne ikony: tučné, izometrické, okrúhle a iné. Na stavenisku je celkovo 30.500 kusov, ale prístup k celej kolekcii stojí peniaze. Ak nie ste pripravení platiť, získajte zadarmo e-mailové sady.

Odkaz na roundicons.com je potrebný, ak používate ikony pre masový komerčný produkt (šablónu alebo tému).

Squid atrament

Na Squid Ink - krásne vektorové ikony. Bezplatne získate prístup k 50 súborom pre neobmedzené použitie v osobných a komerčných projektoch.

Celý súbor Squid Ink, ktorý obsahuje 2000 ikon, sa predáva za 65 dolárov.

Tilda

Tím Tilda ponúka majiteľom vstupných stránok výmenu za viac ako 400 ikon na 27 obchodných témach ("vzdelávanie", "webinár", "fotoateliér" atď.). Ikony povolené na použitie v komerčných projektoch.

Ak nenájdete vhodnú možnosť, napíšte svoje želania do špeciálneho formulára. Nachádza sa v spodnej časti stránky.

Ionicons

Ionicons je asi 400 krásnych čiernych a bielych dizajnérov. Táto kolekcia je určená na použitie vo webových, android-i-i-aplikácií, desktopových programoch.

Jednotlivé ikony si môžete stiahnuť vo formáte SVG alebo naraz - ako archív.

Obsah je distribuovaný pod licenciou MIT, open source softvér. To znamená, že ikony môžu byť voľne používané, aj na komerčné účely.

Feathericons

Na feathericons.com - súbor 250 + jednoduché a čiernobiele, ale krásne open source ikony. Autorom je Cole Bemis, návrhár a front-end developer.

Ikony sú zoradené abecedne, existuje aj vyhľadávanie podľa mena. Obľúbený obsah si môžete stiahnuť v jednom kliknutí vo formáte SVG.

Všetky ikony môžu byť použité voľne, ale ak chcete poďakovať autorovi, v hornom menu je tlačidlo "Darovať".

ikonám

Ikonate nie je len súbor 200 + ikon, je to celá ikona Builder. Môžete zmeniť veľkosť, hrúbku čiar, štýl a farbu - urobiť návrh obsahu, ktorý je najvhodnejší pre váš projekt.

Ikony sú exportované do SVG a potom môžu byť použité úplne voľne.

Icofont

Na icofont.com bolo zozbieraných viac ako 2 000 čiernobielych ikon, ktoré sú distribuované medzi desiatkami rôznych tém: medicína, jedlo, strih, navigácia, značky atď.

Ak chcete stránku v hľadaní požadovanej ikony posúvať, použite vyhľadávanie.

Ikony s icofont nie sú jednoduché, ale písmo. Archív preto nebude SVG-súborov a CSS a TTF. Podrobný návod na inštaláciu a použitie v grafických editoroch - v "ako používať".

Boxicons

Boxicons - to je takmer 800 vektorových ikon: vysoko kvalitný a web-priateľský. Na uľahčenie úlohy dizajnérov a blogerov je stránka triedená do kategórií. Existuje ich viac ako dvadsať (kód, sociálne, redaktori, obchod, e-commerce atď.).

Ikony môžu byť priamo vložené na stránku, použité ako písmo alebo prevzaté vo formáte SVG. Obsah je vhodný pre komerčné projekty, na to neexistujú žiadne obmedzenia.

Ikons

Ikons je 300 voľných škálovateľných vektorových ikon od Piotr Adam Kwiatkowski, produktového dizajnéra. Jednotlivo sa nesťahujú, iba archív.

Súprava je určená pre projektantov a vývojárov.

Formáty ikon sú VG, AI, ESP, PSD, CSH a PNG. Všetok obsah je k dispozícii pre osobné aj komerčné použitie.

IconBros

IconBros - 950+ ikon kombinovaných v desiatkach zbierok (SEO & marketing, biznis, emotikony atď.). Existuje vyhľadávanie, ale nie je možné stiahnuť celý archív alebo aspoň jednu celú zbierku.

Ikony si môžete stiahnuť v dvoch formátoch: SVG a PNG. Licencia vám umožňuje používať produkt na nekomerčné a komerčné účely. Nemôžete však vytvoriť ikonu loga, ochrannej známky alebo servisnej značky.

Na ikonu

Ikona je projektová agentúra z Amsterdamu. Na stránke nájdete 20 zbierok s viac ako 4 000 ikonami. Sú čierno-biele aj farebné.

Obsah dizajnu je k dispozícii na stiahnutie vo formáte SVG. Ikony sú zadarmo a môžu byť použité, ako sa vám páči, hlavná vec je dať odkaz na toicon.com.

Iconstore

Iconstore je sada 200 + ikon v 28 kategóriách: cestovanie, šport, sociálne médiá, komunikácia, atď. Nie je veľa obsahu, ale pochádza od prvotriednych dizajnérov.

Ikony sú k dispozícii v SVG, povolené pre osobné aj komerčné použitie. Pridelenie je nepovinné.

Ikony Jam

Jam - sada 900 ikon v 5 kategóriách: web, hráč, šípky, text, sociálne. Môžete ich prevziať len okamžite vo všeobecnom archíve.

V stiahnutom súbore bude obsah prezentovaný v troch formátoch: JavaScript, CSS / Font, SVG. Na jam-icons.com je podrobný návod ako pracovať s každým. Môžete použiť ikony, ako sa vám páči, licencia je MIT.

12 zdrojov s fontmi zdarma

Fonty zadarmo (VK)

Užívatelia Vkontakte zistia, že je vhodnejšie vyhľadávať písma bez opustenia sociálnej siete. Požadované písmo si môžete vybrať v komunite vk.com/shrift podľa hashtags. Ku každému príspevku je pripojený súbor vo formáte OTF / TTF alebo archív s niekoľkými súbormi.

Ak chcete zdieľať voľné fonty, ponúknite novinky skupine. Informačný kanál komunity sa pravidelne aktualizuje.

1001 Fonty

Knižnica 1001 Fonts má viac ako 15 000 fontov. Vyhľadajte správne písma podľa veľkosti, typu licencie a predmetu.

1001fonts.com umožňuje prispôsobiť každé písmo, ako sa vám páči: zmena farby, veľkosti a textu v niekoľkých kliknutí.

Abstraktné fonty

V adresári abstractfonts.com možno nájsť vhodné fonty podľa mena, kategórie a mena vývojára.

Kolekcia Abstraktné fonty obsahuje približne 13 000 fontov, ktoré sú k dispozícii na stiahnutie. Medzi nimi je 150 cyrilika.

Dafont

Hľadáte veľkú zbierku bezplatných právnych fontov? Existuje viac ako 30 000 z nich na stránke dafont.com.

Na hlavnej stránke projektu - jednoduchý a prehľadný návod na inštaláciu fontov.

Font Fabric

Väčšinu písma na stránke, okrem „Baron“ a „Muller Narrow“, môžete bezplatne použiť pre osobné a komerčné projekty.

Celkovo je na fontfabric.com prezentovaných 125 fontov, z ktorých 59 podporuje cyrilicu.

Písmo Veverka

Font Squirrel je agregátor fontov povolený pre komerčné použitie. Ak vidíte ikonu vo forme zemegule, potom písmo môže byť vložené na stránku prostredníctvom CSS.

Na stránke fontsquirrel.com je tiež užitočný nástroj Matcherator. Nahrajte akýkoľvek obrázok s textom a vyhľadajte názvy písma.

Skladovanie fontov

Kolekcia Font Storage - 650 fontov. Fonty sú rozdelené do nasledujúcich kategórií: sans serif, serif, monospaced, decorative. Každému fontu sú priradené aj značky (retro, gothic atď.).

Stránka má ruskú verziu, ktorá je pohodlná.

FontSpace

Viac ako 30 000 fontov je k dispozícii na fontspace.com. K dispozícii je vyhľadávanie značiek a pohodlný náhľad. Ak potrebujete zobraziť výsledky vyhľadávania inej osobe, vygenerujte permalink.

Ak chcete zistiť typ licencie, stačí presunúť kurzor.

Písma Google

Knižnica fontov od Alphabet Inc. Táto populárna služba pomôže vybrať a stiahnuť písma pre všetky príležitosti.

Písma Google okamžite zobrazia, či písmo podporuje cyriliku.

Befonts

Befonts je katalóg bezplatných fontov autorských práv. Celkovo ich je viac ako 5 000 a približne 100 v cyrilike, stále sa objavujú nové.

Môžete triediť písma podľa kategórie a popularity, je tu aj vyhľadávanie podľa mena.

Napriek tomu, že písma sú bezplatné, niektoré sú povolené len na osobné použitie. Pred stiahnutím je potrebné si pozorne prečítať popis.

SmartFonts

SmartFonts nie je bežný adresár, ale celý vyhľadávací nástroj. Katalóg obsahuje viac ako 56 000 rôznych fontov, z toho 1380 s podporou ruského jazyka a povolené pre komerčné využitie.

Je to veľmi pohodlné vyhľadávanie na smartfonts.com: môžete si vybrať kategóriu, sklon, šírku, atď. A keď idete na konkrétnu stránku fontu, môžete zadať text a okamžite vidieť výsledok.

Zdroj má fonty s rôznymi typmi licencií. Len triediť podľa "komerčné zadarmo" a nebojte sa.

Pinspiry

Na stránke pinspiry.com - v sekcii "Free Fonts" - je poskytnutých takmer 900 voľných fontov pre osobné a / alebo komerčné použitie. Cyrilika - asi 80 rokov.

Katalóg okamžite neuvidí, ktorá licencia je v písme. Ak chcete zistiť a prevziať archívy, musíte prejsť na samostatné stránky.

6 zdrojov s bezplatnými šablónami PSD

DesignLazy

DesignLazy je jedným z projektov Ishmamu, multidisciplinárneho dizajnéra. Na stránke on a jeho priatelia zverejňujú šablóny stránok, makety a veľryby UI.

Odkaz na autora a voľne používať obsah na osobné a komerčné účely.

PsdBox (VK)

Psdbox je autorský projekt dizajnéra Sergeja Danilchenka. Nekopíruje nič, vytvára PSD šablóny pre sociálne siete a publikuje ho v otvorenom prístupe. Odkazy na Yandex.Disk a popisy sú na stene komunity.

K dispozícii sú univerzálne a tematické šablóny (pre internetové obchody, cestovné publikácie, spravodajské skupiny, autorské blogy atď.).

Prevzatie makety

Stránka mockupdownload.ru - stovky šablón PSD v desiatkach kategórií ("Bannery", "Vizitky", "Počítače", "Oblečenie" atď.). Môžu byť stiahnuté zadarmo, bez registrácie a SMS.

Vlastníci zdrojov sa zriekajú zodpovednosti za porušenie autorských práv, a preto pred použitím šablón na komerčné účely skontrolujte licenciu. Informácie o ňom sú uvedené v samostatnom súbore každého archívu.

PSD HTML CSS

Na stránke psd-html-css.ru - lekcie o rozložení a HTML a bezplatné PSD súbory. Na stránkach projektu už bolo publikovaných 200 makiet, šablón stránok a prvkov používateľského rozhrania.

Je ťažké nájsť niečo vzácne tu: tím psd-html-css.ru preberá prácu CSS Author, Pixeden a ďalších významných dizajnérskych komunít.

FreePSDFiles

Free PSD Súbory sú stovky voľných súborov: pozadia, webové prvky, rozloženie stránok.

Všetky súbory sú vhodné pre osobné aj komerčné použitie. Ak používate šablóny pre internetový obchod alebo vstupnú stránku, musíte vložiť recipročný odkaz na freepsdfiles.net.

365psd

Na 365psd.com existuje viac ako 5000 bezplatných šablón PSD: UI veľryby, pozadia, mapy, atď Obsah je rozdelený do 30 kategórií (abstrakt, vzdelávanie, technológie, atď).

Nanešťastie je ťažké pochopiť, či je šablóna povolená na komerčné použitie alebo nie. Ďalšie informácie o licencii sú skryté v samotných archívoch.

20 lokalít s rôznou grafikou

1001 Stiahnutie zadarmo

Tím 1001FreeDownloads nájde najlepší obsah pre dizajnérov po celom webe. Tu nájdete tisíce voľných vektorových obrázkov, tapiet, štetcov, prechodov, fontov.

Tam je limit: s 1001freedownloads.com nemôžete stiahnuť viac ako 50 súborov za deň.

Behance

Behance je sieťová platforma, na ktorej sa ľudia tvorivých profesií delia o svoju prácu. По запросу "free" на сайте дочерней компании Adobe можно найти тысячи бесплатных иконок, шрифтов, шаблонов и прочей графики.

Дизайнеры, иллюстраторы, художники, фотографы и архитекторы посещают Behance, чтобы найти вдохновение и продемонстрировать свое мастерство.

Best PSD Freebies

Графический дизайнер Michael Reimer решил помочь коллегам и основал bestpsdfreebies.com. На сайте можно скачать лучший дизайнерский контент - темы, кнопки, стили, иконки - абсолютно бесплатно.

Разрешено коммерческое использование, ссылки ставить не обязательно.

Free Design Resources

Проект Free Design Resources создан благодаря художникам и дизайнерам по всему миру. Здесь собирают и распространяют лучший дизайнерский контент: шаблоны, мокапы, шрифты и прочее.

Команда Free Design Resources призывает помогать друг другу, так как это свойственно человеческой природе.

Creative Tail

Creativetail.com - сайт дизайнерского сообщества. Изображений мало, но они интересные и необычные.

К сожалению, платный и бесплатный контент представлен вперемешку. Можно отфильтровать список только по дате загрузки, количеству лайков и скачиваний.

CSS Author

На CSS Author - подборки с бесплатным контентом от Smashing Magazine, Graphics Fuel и других ресурсов.

Pravidelne sa objavujú nové zbierky s ikonami, veľrybami UI a rozložením PSD pre rozloženie.

Designbeep

Designbeep publikuje sady ikon, fonty a makety nachádzajúce sa na iných stránkach (Freepik, Behance atď.). Žiadne vyhľadávanie, reklamné bannery sú všade.

Existuje viac ako 1000 rôznych zbierok zadarmo na designbeep.com.

Dreamstale

Dreamstale.com má užitočné web design články, Photoshop tutoriály a obsah prvotriednej kvality. V sekcii „Freebies“ nájdete voľné textúry, pozadia, ikony a fonty.

Sekcia je zriedka aktualizovaná, ale je nám ľúto.

Freebiesbug

Freebiesbug je projekt grafického dizajnéra Pasquale Vitiello. Na svojich webových stránkach nájdete 300 sád ikon, 400 voľných fontov a 750 PSD šablón.

Ak chcete dostávať aktualizácie o aktualizáciách e-mailov, prihláste sa na odber bulletinu Freebiesbug.

Freepik

Freepik je obrovská knižnica s voľným dizajnérom. Podmienky používania - priradenie. Súbory sú dostupné vo formátoch PNG, EPS, SVG.

S ruskou verziou je jednoduchšie vyhľadávať ikony, ale preklad je hrozný, ako napríklad na Aliexpress.

Fribly

Je to digitálny časopis, v ktorom nájdete materiály pre inšpiráciu a úžitok. Nové zbierky sú zriedkavé, ale sú úplne zadarmo.

Úprimne - agregátor. Ak chcete prevziať konkrétny súbor, musíte prejsť na iné zdroje.

Grafický burger

Na graphicburger.com na vás čakajú exkluzívne vysoko kvalitné PSD súbory (makety, sady ikon a prvky používateľského rozhrania) a JPG (textúry, pozadia).

Archívy sú malé, napríklad ikony na webe sú o niečo viac ako 100 súborov. Všetok obsah je povolený na osobné a komerčné účely.

Graphicsfuel

Rafi, umelec, blogger, grafik, zdieľal užitočný obsah pre dizajnérov od roku 2010. Na graphicsfuel.com je viac ako 25 miliónov grafických prvkov.

Na portáli nájdete textúry, pozadia, ikony a ďalšie.

Pixeden

Komunitný tím Pixeden ponúka veľký výber grafiky: ikony, WordPress témy, textúry a tak ďalej. Použite bezplatný obsah alebo si kúpite predplatné za 6 USD mesačne, aby ste získali prístup k prémiovým sadám.

Pixeden nie je povinný dať odkaz (v tomto prípade je napríklad zakázané predávať obsah).

Časopis Smashing

Publikácia Smashing Magazine na svojom blogu ponúka vysoko kvalitné zbierky ikon, fontov a šablón na širokú škálu tém.

Nové príspevky sú zriedka publikované, ale v archíve sú ich stovky.

Vecteezy

Webová stránka Vecteezy povzbudzuje návštevníkov, aby sa inšpirovali, pomáhali ostatným a zúčastňovali sa diskusií. Databáza vecteezy.com - 37 000 voľných vektorových obrázkov.

Ikony, pozadia a textúry sú označené pre jednoduchú navigáciu na stránkach.

Infogra

Miesto pre praktizujúcich a začínajúcich dizajnérov. Nájdete tu recenzie kníh, lekcie dizajnu, fórum a množstvo užitočných materiálov: fonty, veľryby UI, ikony.

Nové materiály na infogra.ru prichádzajú pravidelne. Aby ste nič neunikli, prihláste sa na odber RSS kanála.

PixelBuddha

Tím PixelBuddha je vášnivý pre rozvoj profesionálnych a kvalitných produktov pre dizajnérsku komunitu. Na stránke si môžete kúpiť prémiový obsah alebo si stiahnuť bezplatné ikony, UI-veľryby, fotografie, fonty.

Grafika publikovaná v časti „Freebies“ je plne autorizovaná pre komerčné použitie. Môže byť použitý pri vývoji softvéru, webových stránok, vlastných tém a šablón.

PNGTree

PNGTree je 3 milióny rastrových a vektorových obrázkov, 685 000 pozadí, 96 000 ikon.

S bezplatnou sadzbou si môžete stiahnuť maximálne 3 obrázky za deň. Prihlásenie na odber mesiaca, odstránenie obmedzení a otvorenie prístupu k prémiovému obsahu stojí 9 USD.

Dbfreebies

Dbfreebies.co - výber najlepšieho obsahu dizajnu (makety, pozadia, šablóny, veľryby UI atď.) Z dvoch hlavných zdrojov: Behance a Dribbble. V katalógu je 1 250 položiek.

Žiadne vyhľadávanie, obsah môžete triediť iba podľa čerstvosti a popularity. Bohužiaľ, veľa náhľadov je zle načítaných, musíte hľadať takmer slepo.

Informácie o licencii je možné nájsť až po prechode na zdroj, kde je samotný obsah prezentovaný priamo.

7 služieb na vytvorenie loga a favicon

Logaster

Logaster je služba pre vytváranie log a firemných prvkov identity vo formátoch JPEG, PNG, PDF a SVG. Tvorcovia garantujú, že kvalita obrazu je dostatočná aj pre veľkoformátovú tlač.

Nevýhoda: zadarmo si môžete stiahnuť iba malé logo. Kompletný dizajnový balík stojí 30 dolárov. Okrem favicon a loga (v SVG, PDF, PNG, JPEG a ICO) obsahuje vizitky, obálky a formuláre (vo formáte PDF, PNG a DOCX).

Logo Editor Nástroj Ucraft

Ucraft - staviteľ a logá. Existujú všetky štandardné funkcie: môžete zmeniť písmo, farbu a veľkosť textu, pridať geometrické tvary. Tam sú náhľady, ale málo cyrilice písma.

Službu môžete využívať bezplatne a bez obmedzení. Po registrácii je hotové logo otvorené na stiahnutie vo formáte PNG s rozlíšením až 1028 pixelov.

Logomakr

Logomakr je jednoduchá služba, pripomína Paint. Pridať text a geometrické tvary, maľovať prvky s výplňou a vytvoriť jednoduché logá za pol hodiny.

Bezplatne stiahnuté dokončené dielo môže byť iba v zlej kvalite a používať na stránke - s odkazom. Ak chcete používať službu, registrácia nie je potrebná. Vytvorte logo - získajte odkaz, kde môžete ísť neskôr a upraviť zdroj.

Online Logomaker

Bezplatná služba, ktorú už použili 2 milióny ľudí. Online Logomaker - sú to tisíce šablón, desiatky fontov, jednoduché a intuitívne rozhranie.

Tam je sprievodca v ruštine.

Shopify

Pomocou tejto služby navrhnete jednoduché minimalistické logá. Na shopify.com nájdete krásne ikony a nenájdete obmedzenia veľkosti obrazu.

Pripravené logo prichádza na e-mail.

Canva

Canva je bezplatný grafický online editor, ktorý vám tiež umožňuje vytvárať logá. Knižnica má stovky tisíc bezplatných a platených rozložení (cena 1 USD).

Prispôsobiť šablóny: môžete zmeniť text a písmo, nastaviť pozadie, pridať ďalšie prvky atď.

Dostupné formáty na stiahnutie hotového loga: PDF, JPG, PNG. Štandardná veľkosť obrázka: 500 x 500 pixlov. Ak potrebujete obrázok uložiť v inej veľkosti alebo použiť firemné fonty, budete si musieť kúpiť predplatné vo výške 10 EUR mesačne.

Designimo

Designimo je online služba, ktorá vám umožní ľahko a rýchlo vytvoriť logo. Stačí zadať názov spoločnosti a slogan, uviesť kategóriu priemyslu a vybrať príslušnú možnosť. Ak prejdete celú galériu je nepohodlné, môžete nájsť návrh podľa kľúčového slova.

Mimochodom, nie je potrebné byť spokojný s tým, čo je ponúkané: meniť veľkosť, polohu, farbu jednotlivých prvkov.

Bezplatne si môžete stiahnuť iba obrázok vo formáte PNG a malej veľkosti - 150 pixelov. Ak chcete logo uložiť aj vo formáte JPG a EPS a vo vysokom rozlíšení, musíte zaplatiť. Asi 30 dolárov za každý dizajn.

Dúfame, že článok bude pre vás užitočný. Chcem poďakovať - ​​urobiť repost v sociálnych sieťach. Ak zbierka obsahuje pirátske zdroje, ktoré porušujú zákon, dajte nám prosím vedieť v komentároch.

Veľa šťastia!

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár