45 tým, ktorí presne provokujú holivar (bez politiky, cudzincov a Ilyahova)

Povedz mi, neublížiš?

Tu sa staráte o zákazníkov, hľadáte užitočné informácie pre nich, a potom upravíte text na bolesť v očiach. Píšete v noci, leštite, odstraňujte vodu z obsahu a kontrolujte s oranžovými kontrolnými zoznamami. Vzdelávate publikum tým, že preňho vyberiete rafinovaný obsah, a títo otravní užívatelia sa snažia uzavrieť užitočnú kartu, aby sa dostali k ďalšiemu - tam, kde na hlavu chudobného chlapca prúdi voňavý swill. Ak chcete odísť, spojiť sa s davom lynčovania, obhajovať roztrúsený názor, alebo častejšie len na pohľad, pozerať stranou.

Samozrejme, keď človek príde do siete s jasne definovaným cieľom, je ťažké ho rozptyľovať, ale rozptýlená pozornosť je problémom moderného užívateľa, a preto ho možno priviesť do džungle. Stavím sa, že ste dnes neplánovali, „prečítam si o holivaroch“, ale oznámenie o stlačení, e-mailová správa alebo aktualizácia informačného kanála sociálnej siete vykonali svoju prácu a ste tu. To opäť dokazuje, že horúce témy sú zaujímavé a priťahujú pozornosť. Ak si želáte, môžete na nich vybudovať všetok svoj marketing, šikovne nájsť informačný obsah pikantného obsahu.

Preto sa táto zbierka narodila. Zoznam tém, ktoré samy nútia užívateľov variť. Po vypožičaní niektorých z nich v arzenáli získate rovnako zmýšľajúcich ľudí, pritiahnete ďalšiu návštevnosť, budete môcť lepšie vyvíjať tlak na cieľovú skupinu - postavte sa na stranu so zákazníkmi a obhajujte spoločný záujem tvárou v tvár verejnosti. Hlavná vec - dávajte pozor, aby ste neohýbali palicu.

Témy sú vyberané pre verejnosť a zdroje rôznych tém, takže každý môže byť inšpirovaný malou adrenalínovou injekciou pre svojich užívateľov - lekárske, športové a zdroje na chudnutie, chudnutie, pestovanie nad sebou alebo zarábanie všetkých peňazí na svete.

digitálne

Tu sa pravidelne šíria bitky. Diskutujú hlavne o účinnosti nástrojov, noviniek, alebo umyjú kosti osobnostiam, ktoré sú vypočuté.

1. SEO je mŕtvy

Buď živý, alebo pracujúci, ale iným spôsobom, alebo jednoducho neviete ako ho variť. Byť, ako to môže, SEO-osoba je stále prítomný ako povolanie v zozname zamestnávateľov. Táto optimalizácia však bola pochovaná niekoľko rokov.

2. Content marketing neexistuje.

Skôr existuje, ale vôbec nie je marketing. A jeho účinnosť je nadhodnotená. Alebo naopak - nie je odhalený všetok potenciál. Pracuje len v komplexe alebo má účinok sám? Nie je jasné - musíte to pochopiť!

3. Neexistujú žiadne techniky copywritingu.

Toto je moje osobné pozorovanie. Pravidelne počúvam, že neexistujú žiadne hypnotické texty, neurotechnológie nefungujú, fonosemantika je úplný nezmysel. Zároveň sa pravidelne publikujú nové knihy so starým obsahom s plnou pozitívnou spätnou väzbou. A spolu s technikami nefungujú hlavičky šablón. Alebo prácu.

4. Takmer všetci marketingoví guru si za svoje peniaze ničili.

Samozrejme, toto je fikcia, ale s všeobecnou túžbou každého v infobiznisu sa percento stálych prejavov a tutoriálov neustále znižuje. Táto kontroverzia sa znásobuje.

5. provokatívna reklama

Jej láska a odsúdenie zároveň. Len obri, ktorých povesť je ťažké otrasiť, sa takovej kreatíve odvážia.

Aj v tejto kategórii možno priradiť tradičné Sex Sells a videá, ktoré navštevujú ľudia so zdravotným postihnutím (ako v nedávnej reklame na čaj "Brooke Bond" alebo propagačné video na minulé leto paralympijské hry).

6. Zákazník má vždy pravdu.

A nie. Kedysi vynájdená mantra praskla vo švoch. Z hľadiska výkonného umelca si nemyslím, že klient má vždy pravdu, ale keď si musím kúpiť niekoho zručnosť, chcem sklamať práva.

7. Cryptocurrencies

To všetko je rozvod, dôvod lákať peniaze, ďalšiu pyramídu, neskutočné prostriedky, úplný podvod. Alebo prekážka pre úrady "strihať stádo prepustením národnej meny."

šport

8. Ruský futbal

Bohužiaľ, večná téma. Je dokonca potrebné, aby bol špecialista na správne zdvihnutie HYIP. Niekedy musíte chváliť tím v vzdornosti, niekedy - pridajte korenie. Na túto tému pobočky ľahko rastú na sto komentárov.

9. Doping v športe, farmakológia

Nedávno populárna téma. Každý vie, že neexistuje žiadny profesionálny šport bez ďalších stimulantov a liekov. Hoci tam sú tí, ktorí berú zlato z hrudníka s pohánkou na "Mr. Olympia". Na pozadí rastúcej lásky k zdravému životnému štýlu a kondícii je to obzvlášť atraktívna téma vo všetkých fázach prípravy.

10. Štadión "Krestovský"

Už od začiatku výstavby uplynulo desaťročie, ale téma je stále relevantná a zakaždým, keď kvitne novými farbami.

11. Vzdelávanie detí

Deti v kulturistike, deti vo vzpieraní, zdvíhajú svoju váhu v škubnutiach a otrasoch. Na jednej strane profesionálne deti akéhokoľvek športu spôsobujú pýchu a na druhej strane strach o slabé a vznikajúce orgány.

12. Tréning počas tehotenstva

Ďalší kontroverzný bod. Niekto v tomto období zabudne na fyzické aktivity a niekto len mierne spomaľuje a vlaky až do poslednej chvíle.

Módne trendy

13. Maľovaní muži v reklame v kozmetike

Áno, toto je nový trend, ktorý sa pomaly stáva silnejším. A nie je prekvapujúce, že postoj k nemu je nejednoznačný. A ešte viac, keď sú deti v predmete zmiešané.

Alebo, brrrr ...

14. Modely s nadváhou Plus Size

Krása pre každého vyzerá inak. Som pre klasické formy, na ktorých sa pracuje v posilňovni, nie v kuchyni. A vy?

15. Feminizmus

Je hrozné, že si na túto tému otvoríte ústa, pretože v reakcii budú určite nejaké komentáre. Ak by to nebolo pre extrémne tvrdú reakciu priaznivcov tohto hnutia na akúkoľvek kritiku alebo pochybný názor, nebol by dôvod, a tak provokácia vytvára provokáciu.

16. Materské materstvo v materstve

Nevidím v tom nič hanebné alebo hrozné, ale ja som to ja. Teraz a potom sú v sieti šikovní ľudia, ktorí čakajú na kus mamuta každý večer od akéhokoľvek pohlavne zrelého muža.

17. Plastická chirurgia

Nie, nie tie, ktoré pomáhajú ľuďom zbaviť sa vrodených chýb. Hovorím o tých manipuláciách, ktoré majú za následok karikatúry pery, príliš výrazný hrudník alebo obskurný nos namiesto úplne prirodzených funkcií.

18. Ženské obočie

Spočiatku dievčatá prišli s tým, že sú hrubé, a teraz existujú aj režijné verzie. Čo bude ďalej?

19. Videobloger deti

Nerobia nič, dostávajú milióny názorov a divoko rozrušujú rodičov uviaznutých mladých divákov. Ak chcete byť úprimný, som tiež dostať napäté deti, ktoré obdivujú pred obrazovkou. Alebo na tom nie je nič zlého.

Všeobecné témy

20. Mladé matky

Sociálne skupiny sú plné príbehov o takzvanom neprimeranom správaní niektorých matiek. Verím, že existuje omnoho viac sladkých a starostlivých ľudí. Aj keď zakaždým, keď idem okolo ihriska, som presvedčený, z nejakého dôvodu, naopak.

21. Veľké rodiny

Ďalšia kontroverzná téma. Je to skvelé, keď je dom plný a každý je šťastný, ale tu sú fóra s použitím multi-diéty, kde diskutujú o tom, ako ušetriť peniaze, ospravedlňte ma, toaletný papier, alebo rozdeliť jednu kuracie stehno do siedmich, alebo pripojiť ôsmy recepčný v odnushku, keď je už sedem, len magnet pre tých, ktorí chcú zariadiť holivar.

22. Bezdetné

Svätá povinnosť alebo dobrovoľné rozhodnutie? Neslúžil - nie muž, nedal porod - nie žena? Všeobecne platí, že je to príležitosť pohaypit na zadnej strane a reagovať na ofenzívne "childfreaks".

23. Stray psi

Som za sterilizáciu, štiepenie a očkovanie. Niekto uprednostňuje radikálnejšie opatrenia. Na pozadí skutočnosti, že reč o živých bytostiach, bitky vzplanú vážne.

24. Pokusy na zvieratách

Tiež spôsobiť var piateho bodu. Niektoré sú proti, iné nevidia alternatívu k testovaniu kozmetiky a iných chemikálií v domácnosti.

25. Náboženstvo

Kameňom úrazu nie je samotné náboženstvo, ale štátne nadmerné stráženie náboženstva. Urážajúc pocity veriacich neustále znie z televíznych obrazoviek, sú horlivo chránení a niekedy zabúdajú na Ústavu. Dokonca aj v zdanlivo neškodnom článku, ktorý som napísal pre blog Texterra, som našiel to, čo mám vyčítať.

Navždy na sluchu

26. Rock alebo Rap

Pre mňa táto téma zomrela v deviatom ročníku školy. Rozhodne vyhral rock. Hudobné preferencie však vždy vzrušujú ľudí. Väčšinou mladí ľudia, ale je to chrbtica webového publika.

27. Homofóbia

Čo môžem povedať. Niekto sa usiluje o civilizovaný tolerantný svet, zatiaľ čo iní nie sú v tomto ponáhľaní, pozerajúc na spravodajské reportáže a notoricky známe súťaže.

28. Právna prostitúcia

Dane z štátnej pokladnice alebo nemorálne zamestnanie. Ihneď a nie na to prísť.

29. Potraty a detské boxy

Diskusia o návrhu zákona, ktorá predpokladá zákaz potratov v Rusku a druh štiepenia tehotných žien, ktoré idú do zahraničia, aby tam nemohli dostať potrat.

30. Trest smrti

Zrušiť moratórium alebo nie?

31. Parkovanie a autá

Niekto ich potrebuje viac, a niekto štvorkolesový transport jedov. Ako milovník bicyklov neviem, ku ktorému táboru sa pripojiť.

32. Kontrola štátu

Čím tvrdšie, tým lepšie a dávajú Stalinovi časy. Alebo naopak - koľko môžete tolerovať kremelskú železnú ruku a radšej dýchať v liberálnej slobode. Vatniki a školáci vždy nájdu niečo, o čom sa rozprávajú.

33. Osobné údaje

Ďalšia nedávna téma. Kto má právo zbierať údaje, ako to robiť správne, kde by sa mali uchovávať a či je všetko potrebné. A ak je to potrebné, komu.

34. Domáce vozidlá

Ďalšia večná téma. Povedzte, že sa vám páčila nová "Vesta" a začnú sa dohadovať, čo dokazuje, že to nie je fontána.

35. Psychika

Existujú alebo nie, vidia v káve niečo alebo nie. Myslím, že nie, ale robiť mnoho-Bill vydanie TV show rovnakého mena urobiť to isté pre niekoho?

36. Obhajcovia zvierat

Zoozhiz alebo nie? Čo je lepšie, vybrať si mačiatko len na ulici alebo si ho vziať na reklamu, prejsť tvrdým odlievaním? Kto je na vine, ak napadol psa - osobu alebo zviera, kto koho provokoval?

zdravie

36. Vegetariáni

V tejto diéte nevidím nič hrozné. Naopak, dokonca podporujem a nerozumiem, kde ľudia túžia nakŕmiť kus mäsa.

37. Vegáni, surové potraviny

Tie priniesli samostatnú kategóriu, pretože s prístupom k hraniciam rozumných sa argumenty a príbehy stávajú teplejšie.

A ako odpoveď na článok.

38. Fajčenie

Fajčím tam, kde chcem, alebo končím svoje práva tam, kde začínajú práva ostatných?

39. Škoda počítačových hier

A Boh zakázal Američanom.

40. Legalizácia mäkkých drog

Pre niektorých je to len krok smerom k ťažkým drogám a pre niekoho je to neškodný spôsob, ako relaxovať, a vo všeobecnosti je to normálna alternatíva k alkoholu.

41. Klonovanie ľudí

Etické alebo nie?

42. Vapers

Škodlivý alebo nie. Pomáha prestať fajčiť alebo nie. Prečo vôbec existuje a aká je to para? Čo robia triky? Bolo by lepšie čítať knihy alebo ísť na vodorovné pruhy. Ďalší skorumpovaný vplyv Západu.

43. GMO

Všetci budeme pestovať paradajkové chvosty alebo pazúry škorpióna. Zemiaky nemajú jesť chrobák zemiakový - to je nesprávne. Malo by to byť zhnité - najviac bzučať. No, nech je teraz púšť schopná pestovať pšenicu a kŕmiť deti Afriky. Je to proti prírode.

44. Homeopatia

Neviem, ako môže cukor niečo vyliečiť, ale ľudia veria. Verte a hádajte sa. Hlavná vec - občas dobre.

obchodné

45. Mladí a úspešní

Z nejakého dôvodu sa im nepáči a sú stále podozriví z bohatých mamičiek a oteckov. Často to je, ale mnohí dosahujú všetko sami. Alebo nedosiahnite a pripravte sa, profitujte z blízkych klientov. Vynikajúcim zoznamom kandidátov na prípady na webovej stránke BM sú solídni revolucionári a miliardári na 4 mesiace.

Toto sú len všeobecné témy, ktoré sa pravidelne objavujú v „Runete“. Každá oblasť má svoj vlastný súbor horúcich sporov. Napríklad, rybári na pláži v Novorossijsku nejako so mnou bojovali, rozhodovali o tom, čo robí pelengas, je lepšie - na bradavke alebo nereide. A nedávno som videl tvrdý holivar medzi fanúšikmi Marvel a DC. Takže sa nemusíte báť holivarov a začnite spory o svoje zdroje. Pravda sa v nich rodí. Alebo sa nenarodil.

PS: 45 zjavne nie je limit. Aké ďalšie témy môžu vyvolať hrozný holivar? Zdieľať v komentároch :)

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár