7 tém blogu na zavesenie každého

Nezáleží na tom, či je váš blog osobný, profesionálny alebo obchodný. Človek si chce prečítať o svojom živote, takže medzi prezentovanými témami určite nájdete.

Čo sa zaujíma o hardcore vousy a luxusné dáma s účesom pre 500 dolárov? Čo bude rovnako zaujímavé čítať režisérovi Vite, zváračovi Artemu a sestre Tatyane?

Obľúbené témy sú jedno. Stačí len hovoriť jazykom, ktorý je pre čitateľa zrozumiteľný a vybrať správne slová.

Tieto témy sa dajú ľahko nájsť na jednom blogu, takže môžete písať aspoň o všetkom naraz.

Láska, vzťah, priateľstvo, úcta

Romance, priateľstvo a vzťahy nie sú zaujímavé, možno len prehnitý pahýl. "Stop, prestaň, prestaň! Čo to sakra? Mám obchodný blog!" - Hovoríš. Poriadku. A ak takéto témy:

 • "Ako môj priateľ a ja sme otvorili pneumatiku a čo z nej prišlo,"
 • "5 dôvodov, prečo neotvárať obchod s priateľmi",
 • „Moje obchodné skúsenosti s príbuzným: všetky výhody a nevýhody“,
 • "Stratil som svoju ženu a našiel si vlastný podnik."

Téma vzťahov medzi ľuďmi je vždy žiadaná. Či už je to obyčajný úrad flirt alebo nečakané stretnutie, ktoré zmenilo život.

Peniaze, jachty, autá, chaty

Určite viete o pop témach v štýle: "Ja zarobím 10 lyamov za rok alebo jesť moje tomel." Neodporúčam im napodobňovať, ale ...

Téma peňazí a materiálnych hodnôt je zaujímavá pre každého bez výnimky. Ak nie ste pustovníkom alebo budhistickým mníchom a aby sme boli úprimní, ani my sme do nich nevliezli.

Napríklad som napísal príspevok o tom, ako sme sa s mojím priateľom išli do Moskvy nakúpiť "Mazdu six". A tam sme boli trochu rozvedení na 17k v jednom zo "salónov". Príbeh sa ukázal ako poučný a spôsobil silnú reakciu. Mimochodom, auto je stále v poriadku.

Uvádzame niekoľko príkladov titulov pre tému „hotovosť“:

 • "Ako som sa rozbil na bitcoinoch",
 • "Rýchle občerstvenie - rýchle peniaze: Skutočné zárobky za rýchle občerstvenie za obyčajného smrteľníka",
 • "Skleníkové podnikanie: Nový domov na 1,5 roka."

Ale tento titul len skočil na YouTube a potešil: "Čo som zarobil za 13 rokov ako zvárač."

Taký žáner ako príbeh o úspechu je veľmi populárny - príbehy v štýle "ako som k tomu prišiel v toľkých časoch." Pravdou je, že je zaujímavé vedieť, ako hrdina tak skvele vstal, alebo padol a vstal. Takýto materiál ide dobre vo formáte rozhovoru.

Kariéra, rozvoj, sebapoznanie, superveľmoc

Čiastočne sa táto téma vzťahuje na predchádzajúcu. Existujú však nuansy. Takmer každý verí v nejaký špeciálny účel a daný prírodou jedinečnú superveľmoci, ktorá je mu k dispozícii.

Odhaľte talenty tejto osoby a budete publikom. Tráviť testovanie, a potom na ich základe, určiť, čo je lepšie zapojiť osobu, alebo nechať ho rozhodnúť. Dajte mu vedieť, kto naozaj je: bojovník, kúzelník, učiteľ, rytier, alebo len kráľ. A potom sa možno kráľ posadil do správcov.

To zahŕňa všetky druhy psychologických blogov, ktoré pomáhajú s kariérnym poradenstvom.

Nechcete byť profesionálom vo vašom podnikaní? Vyplňte pár drakov a ukážte miestnym "Kapitánom Ameriky", že Amerika je už dlho otvorená. A nie je otvorená nikomu tam, konkrétne vám. Je potrebné, aby osoba odpovedala: "No, samozrejme, chcem! Fuck je jasný. Čo musíte urobiť?".

To je dôvod, prečo sú ambiciózne obchodné blogy zaujímavé pre divákov. Všetky projekty a "Blog mladého podnikateľa z Miami" priťahujú ľudí a prekvitajú.

Príklad prezentácie takéhoto blogu:

Ahoj, volám sa Ivan. Mám 29 rokov a mám podnik s príjmom 200 tisíc. "Nie toľko," hovoríte. Avšak, pred 2 rokmi môj plat bol presne 17 tisíc rubľov. Potreboval som peniaze natoľko, že som bol pripravený chytiť zuby na pneumatike prechádzajúceho Mercedesu ...

Cestovanie, more, hory, palmy

Môžete odmietnuť dlho, ale je tiež zaujímavé čítať o tom, ako niekto zahrieva piate miesto niekde na ostrove. Zje ovocie, jazdí na mopede a vrhá sa do exotiky až na vrchol. Takéto blogy sú naozaj chutné čítať, ak sú napísané rovnakým spôsobom, a sú tiež korenené fotografiami a príbehmi.

 • "Ako som sa presťahoval do Belgicka",
 • „Ako sa líši Belgicko od Ruska?“
 • "Prečo si myslím, že opustím Belgicko",
 • "5 šialených zákonov Belgicka",
 • "4 kľúčové pravidlá podnikania v Belgicku". T

Do týchto kapitol vložíme potrebnú krajinu a je pripravená.

Môžete písať o cestovaní nielen v štýle "Cesta z Voroněž do Las Vegas", ale aj "Cesta od chudobných k milionárom," napríklad. Všetko záleží na autorovej predstavivosti.

Zdravie, pohoda, chudnutie, cvičenie

Posunul som ho do jednej sekcie, pretože témy sú v podstate podobné. Ľudia hrajú šport pre zdravie. Schudnúť pomocou tréningu, zlepšiť formu, sú liečení na niečo, a tak ďalej.

Je tu mnoho titulkov:

 • "Schudnúť za 60 dní",
 • "Čo ukončilo môj tréning na zemi",
 • "Marathon: bench press 100 kg na 100 dní",
 • "Ako som stratil 15 kg a vyliečenú gastritídu",
 • "7 zdravých raňajok recepty, ktoré ste ešte neskúsili."

Téma zdravia je snáď dôležitá pre každého. Áno, niekedy to ľudia zanedbávajú a spaľujú telo pri akejkoľvek príležitosti, ale skôr či neskôr začnú čítať články z vášho blogu. Písať o zdraví, a tam je čitateľ.

Vzdelávanie, jazyky, veda, vzdelávanie

Bolo by pekné poznať angličtinu, však? Áno. Ak ho nepoznáte, myšlienky o učení boli presne. Čo keď sa to hodí? Koniec koncov, táto téma je fascinujúca, praktická a rozvíjajúca sa.

Napríklad Pavel Durov sa na Zuckerbergovu prednášku pozrel včas a čo teraz? VKontakte zakorenil v našich mozgoch a Pavel už posiela telegramy všetkým. Nepozná angličtinu, ako by sme žili bez nových nálepiek s líškou, mačkou a medúzou?

Stručne povedané, výučba jazykov a akékoľvek iné vzdelávanie je vždy zaujímavé pre väčšinu rozvojových ľudí.

Urobte ľudí efektívnym a čitateľ pre vás príde, aj keď pôjdete na Mars.

Ambície, sny, významy, "Zoznam prianí"

Nechceme žiť tak dlho, ako by sme chceli. Ak človek žil 30 rokov, má asi 480 mesiacov, ak bude žiť v siedmom desaťročí. Zmätený? Zatvorte kalkulačku. V skutočnosti je tu záujem ...

Príspevky na tému „čo som spravoval 30 rokov“ alebo „ciele na budúci rok“ takmer vždy vzrušujú publikum.

Alebo napríklad: "Zarobiť 9000 dolárov a letieť do Thajska po dobu 3 mesiacov" - tam je už križovatka s témou cestovného ruchu a financií.

V každom prípade všetky tieto nekonečné pokroky, realizácia túžob, cieľov, ambícií budú vždy zaujímavé pre iných ľudí, pretože to považujú za súčasť svojho života. Koniec koncov, snívajú o niečom a chcú ho stelesniť.

Čítanie týchto vecí, sú naplnené energiou a myšlienkou "áno, sakra, je to možné."

Snaha o lepšiu budúcnosť zapáli ľudí zvnútra. Preto bude vždy relevantná téma cieľov a „dosiahnuť ju až do smrti“. Myslím, že som to tvrdo, ale dobre. Viete, že som láskavý.

Tu, možno, to je všetko. Najdôležitejšie je, že sa musíte rozhodnúť, prečo sa blogujete:

 • Ak pre dušu, potom písať zo srdca!
 • Ak pre podnikanie, nezabudnite na dušu!
 • Ak pre PR, potom verejne PR!

Ďakujem vám všetkým! S vami boli dôstojníci.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár