43 rokov starý blog titulky: ready-made články pre rôzne obchodné témy

Leto prišlo. Je to horúce. Snažíte sa zamerať na prácu, ale vaše myšlienky vás neustále prenášajú do zámorského rezortu alebo do rybníka v dedine, kde sa ráno vkrádajú kríky. Je potrebné zverejniť nové články vo firemnom blogu, ale neviete, o čom písať. Nižšie nájdete 43 rokov staré titulky, ktoré obnovia váš blog a zachránia vás od toho, aby ste museli myslieť na niečo, keď sa mozog rozplynie z tepla.

Aktuality na konci školského roka

1. 5 faktov o obsahu marketingu (metalurgia, automobilový priemysel, poľnohospodárstvo), ktoré by mal každý absolvent vedieť. Túto publikáciu môžete adresovať absolventom škôl alebo klientom, ktorí získali vysokoškolské vzdelanie.

2. Čo nehovoríte v škole (univerzite) o internetovom marketingu, Jednoducho nahradiť „internetový marketing“ svojím podnikaním.

3. Podrobný sprievodca Absolvent SEO, Povedzte čitateľom, že s novým certifikátom alebo diplomom si zaslúžia právo naučiť sa všetky tajomstvá vášho podnikania.

4. Osobné financie: o čom váš učiteľ školy mlčí. Tento článok bude hit v banke blog, poisťovňa, Forex poskytovateľa alebo inej finančnej inštitúcie.

5. Čo by sa malo nachádzať v šatníku maturitnej školy (univerzity), Predajcovia oblečenia môžu bývalým žiakom a študentom vysvetliť, že čas na ošuntené džínsy a tričká uplynul. Teraz musíte mať obleky a kravaty, ktoré si môžete kúpiť v našom úžasnom internetovom obchode.

Záhlavia pre dovolenky a cestovanie

6. 10 tipov pre cestovateľov. Tento titul je vhodný pre takmer všetky podniky. Opravujete autá alebo predávate náhradné diely? Ako pripraviť auto na cestu zo Smolenska do jazera Bajkal. Predaj miniaplikácií? Povedzte nám, čo je potrebné vziať na dovolenku a ako chrániť smartfóny a tablety pred krádežou alebo poškodením.

7. Čo musíte vidieť (urobiť, kúpiť) tento rok v lete. Dobrý okruh pre cestovné spoločnosti. A ak sa zaoberáte vyhľadávacím marketingom, ponúknite zákazníkom zoznam konferencií a seminárov, ktoré sa budú konať v lete.

8. Cestovanie do sveta obchodovania. Takže môžete volať článok o svojom podnikaní alebo rozhovor s odborníkom.

9. Čo si vziať so sebou na dovolenku. Ďalším univerzálnym titulom. Môžete si vziať so sebou náhradné koleso, e-knihu, lieky na alergie alebo módny doplnok.

10. Ako urobiť dovolenku nezabudnuteľnou. Táto položka nie je určená len pre cestovné kancelárie a videokamery. Napríklad dovolenka môže byť nezabudnuteľná tým, že si vezmete nafukovací čln alebo badmintonové rakety, ktoré sa predávajú vo vašom obchode.

11. Táborák príbehy o vašom podnikaní. Môžete počuť veľa zaujímavých príbehov o rôznych oblastiach podnikania okolo ohňa.

Tituly letného tepla

12. 10 spôsobov, ako udržať v pohode, keď mozog topí z tepla a škodlivých zákazníkov. Tento článok bude zaujímavý pre všetkých podnikateľov pôsobiacich v segmente B2C.

13. 25 druhov voľnočasových aktivít, ktoré pomáhajú vychladnúť počas horúčavy. Tento článok bude zaujímať cestovné kancelárie a zábavné zariadenia.

14. Letné nápoje: 10 spôsobov, ako rýchlo zvládnuť teplo. Takýto materiál bude zdobiť blog siete reštaurácií.

15. Čo som sa dozvedel o biznise, pracujem na čiastočný úväzok v lete na umývanie auta (v obchode s pneumatikami, ako čašník v kaviarni). Povedzte nám o svojej firme z pohľadu bežného sezónneho pracovníka.

16. Čo musíte vedieť, aby auto opravy nespadol na vás, ako sneh na jeho hlavu v júli. V lete môžete poraziť témy snehu, zimy a novoročné sviatky, čo spôsobuje nostalgiu medzi divákmi.

17. Ako pripraviť rodinný rozpočet (auto, chladnička, dom) na leto. Túto myšlienku môže využiť takmer každý podnikateľ.

Svadobné záhlavia

18. Najoriginálnejšie svadobné dary. Leto je tradičnou sezónou svadieb. Čitatelia vášho blogu budú za tento materiál vďační. A určite sa v ňom zmienite o vašom produkte. Samozrejme, ak nechcete predávať ventily.

19. Ako pripraviť firmu na svadobnú sezónu. Ak pracujete v segmente B2B, tento článok je pre vás.

20. 5 finančných otázok, ktoré musia byť zodpovedané pred svadbou. Je to skvelý materiál pre banky a poisťovne. Nahraďte slovo „finančné“ slovom „lekárske“, aby ste získali myšlienku článku pre stránku kliniky.

21. 5 spôsobov, ako relaxovať pred svadbou. Skvelý článok pre blog o zábavnom zariadení.

Témy na pláži

22. Čo čítať na pláži. Tento článok bude relevantný pre blog kníhkupectva alebo e-book spoločnosti. A ak si trochu vymyslíte, môžete ju prispôsobiť predajcom smartfónov a tabliet.

23. Na hrebeni vlny. Použite túto metaforu, aby ste ukázali potenciálnym zákazníkom výhody spolupráce s vami.

24. 10 najlepších pláží na svete, z ktorých veľmi málo ľudí vie. Cestovné kancelárie, ponáhľajte publikovať tento článok, ak ste tak ešte neurobili.

25. Čo musíte vziať na pláž. Tento materiál môže poraziť všetko: od výrobcov opaľovacích krémov až po spoločnosti, ktoré vyrábajú potraviny.

26. Čo robiť na pláži. Ak neviete, ako tento materiál prispôsobiť vášmu podnikaniu, znamená to, že sa zaoberáte rafináciou ropných produktov alebo liatím kovu. Pre všetkých ostatných je to neodpustiteľné.

27. 10 spôsobov, ako postaviť hrad s pieskom s dieťaťom. Pozitívny materiál pre blog cestovnej spoločnosti alebo výrobcu detského tovaru.

Články na tému "Piatok 13" (13. júna 2014 pripadá na piatok)

Čo je to paraskawekatriaphobia a ako sa s ňou vyrovnať. Dobré veci pre webovú stránku zdravotníckeho zariadenia alebo blogu psychológa. A tento materiál bude mať cestu na mieste logopéda.

29. 13 tipov pre tých, ktorí majú strach z piatku, Dalo by sa napísať 666 tipov, ale diváci sa môžu veľmi báť.

30. Ako sa chrániť od piatka 13. pomocou smartfónu (nový účes, údržba vozidiel). Ako vaši zákazníci stále nevedia, že včasná výmena gumy čiastočne chráni vodičov pred zlým okom a poškodením? Povedz im o tom.

Letné prázdniny články

31. Ako relaxovať štyri dni. Tento článok by mal byť načasovaný na Deň Ruska, ktorý sa tento rok oslavuje od 12. do 15. júna.

32. Oslávte Rusko deň s novým autom (fotoaparát, motorový čln). Ide o myšlienku propagačného článku.

33. V júni biela, modrá a červená sú v móde. Myšlienka pre predajcov oblečenia: veľa kupujúcich bude chcieť kúpiť veci farby národnej vlajky.

34. Aký druh smartfónu (auta) by sa hodil Alexander Sergeevich? 6. júna v Rusku značky Pushkin deň.

35. Tri tipy na Trojicu. Všetci potrebujú dobrú radu. Beat Trinity tému.

36. Čo dať bloggerovi. 14. jún je Medzinárodný deň bloggerov. Povedzte svojim čitateľom, že v tento deň chcete získať veľa rád a zdieľaní.

37. Ako udržiavať zdravie po jednom dni zdravotníckeho pracovníka. Medici rešpektujú všetci, takže ich deň možno považovať za neoficiálny štátny sviatok. Lekári sami môžu počas osláv napísať poznámku o preventívnych opatreniach.

38. Ako nespáliť v ohni v deň Ivana Kupalu. Ak napíšete, že v Kupala noc zo všetkých neduhov chráni nový smartphone, nebudú vám veriť. Ale môžete túto tému poraziť, pretože dovolenka je veľmi populárna.

39. Ako jesť veľa čokolády bez poškodenia zdravia. 11. júla je Svetový deň čokolády. Lekárske stránky, reštaurácie, cukrárne by mali využiť túto príležitosť.

40. Ako chytiť najväčšie ryby. 13. júla je deň rybára. Tento sviatok je milovaný všetkými mužmi. A téma veľkých rýb je vhodná pre zástupcov rôznych priemyselných odvetví: od finančných až po športové a turistické.

41. Ako spracovať administrátora: tipy na čajové kanvice. 25. júl je dňom správcu systému. Táto téma bude zaujímavá pre spoločnosti, ktoré sa zaoberajú IT alebo aspoň používajú počítače v ich práci.

42. Ako sa stať skutočným parašutistom. Deň výsadkových vojsk zanecháva málo k ľahostajnosti. Táto téma môže poraziť zástupcov každého podniku.

43. 10 neznámych skutočností o prínosoch medu. Medové kúpele, ktoré sa oslavuje 14. augusta, sú vynikajúcim dôvodom na poznámky o používaní medu v kozmetike, medicíne a varení. Mimochodom, 19. augusta je oslavovaný Apple Savior.

Copywriting guru David Ogilvy argumentoval, že iba jeden z piatich potenciálnych klientov si prečíta celý článok. Zostávajúce štyri odmietajú čítať, čítajúc titul. Majte to na pamäti pri vytváraní letných príspevkov pre svoj blog. Uistite sa, že vaše titulky sú jasné a teplé, ako slnko za jasného dňa.

Mimochodom, v pripomienkach navrhnite vašu verziu letného titulu. Autor najviac vtipného titulku čaká na virtuálny potlesk.

Zanechajte Svoj Komentár