Čo sa obchodníci s obsahom môžu naučiť od mamy

Pravdepodobne vaša matka nie je veľmi dobre orientovaná v oblasti marketingu obsahu. Môžete jej dokonca vysvetliť, ako nájsť správnu stránku alebo odoslať e-mail priateľovi. Môžete však použiť tipy mojej mamy na zvýšenie efektívnosti marketingu obsahu. Aj keď im dala, keď ste nevedeli nič o internete a snívali ste, že sa stanete astronautom alebo herečkou.

10 tipov matky, ktoré pomáhajú pri marketingu obsahu

1. Neklaďte a nevystavujte sa

Dnes mnohí ľudia obviňujú svojich rodičov, že si žartovali, že ich vzniesli, aby boli čestní. Hovorí sa, že v modernej spoločnosti je táto kvalita škodlivá: bráni vám v budovaní kariéry, obchodovania a zarábaní peňazí. V skutočnosti je väčšina ľudí hrdá, ak môžu zostať sami a nie klamať.

Ako používať rady matky v oblasti marketingu obsahu: schopnosť byť sám a byť úprimný odkazuje na kritické kvality pre obsah obchodníka. Špecialista musí zostať čestný pri vytváraní obsahu a komunikácii s divákmi v mene značky. Ak zabudnete na radu svojej matky a napríklad, že ste produkt alebo firmu neoceniteľne chválili, spotrebitelia si veľmi rýchlo všimnú klam. Ako správne poznamenal obchodníci jednej banky, úprimný byť ziskový.

2. Hovorte ako ľudská bytosť

  • Mami, daj mi peniaze, prosím, ideme chlapcov do butiku, kúpime mrož!
  • Tu to vezmite. Naučte sa hovoriť ľudsky, prosím.

V detstve ste pravdepodobne nevenovali pozornosť pripomienkam rodičov, pokračovali v hľadaní „hrotov“, vypaľovali „kastrólky“ a hrali s chlapcami v „vojne“. Všetko sa zmenilo, keď ste sa stali obchodníkom s obsahom.

Ako používať rady matky v oblasti marketingu obsahu: použite slová, ktoré používa vaša cieľová skupina. Vyhnite sa zložitým termínom, profesionálnemu slangu, skratkám a skratkám, ktoré nie sú pochopiteľné pre široké publikum. Neprekračujte však úroveň, ktorá oddeľuje kompetentného kultúrneho špecialistu od študenta.

3. Uistite sa v miestnosti

Mnohí počuli od mami frázu "nebudete chodiť na prechádzku, kým nevyčistíte miestnosť." V detstve sa tieto slová môžu zdať ako prejav despotizmu: všetky deti hrajú futbal už dlho a kradnú zelené jablká od suseda, ktorý to potrebuje. V skutočnosti je rada mojej matky veľmi užitočná v práci obchodníka s obsahom.

Ako používať rady matky v oblasti marketingu obsahu: psychológovia dokázali, že porucha na pracovisku narúša myslenie. Aký druh plánovania a realizácie marketingových kampaní môžeme hovoriť o tom, či nemôžete logicky myslieť? Udržať poriadok na pracovisku, disciplína vás a zvyšuje efektivitu.

4. Jedzte viac kaše a čerstvé ovocie.

Skutočné mamičky a babičky dokončujú tajné kurzy nutričnej polície. Na kurzoch sa učia, že deti musia jesť prvú a druhú, a až potom dostať kompot, ovocie a sladkosti. Vaše publikum tvoria dospelí, ktorí sami vedia, čo majú. Môžete však sledovať obsahový obsah vašich spotrebiteľov.

Ako používať rady matky v oblasti marketingu obsahu: Sledujte obsah publika, ako vaša matka a babička sledovali vašu stravu. Snažte sa zabezpečiť, aby čitatelia pravidelne dostávali hlavné zložky zdravého obsahu stravy: informácie o výrobkoch, spotrebiteľské príručky, recenzie a hodnotenia, odpovede na otázky a novinky.

5. Sledujte svoje oblečenie, buďte opatrní.

Z hľadiska normálnych matiek a babičiek je oblečenie druhým najvýznamnejším prvkom starostlivosti o deti po jedle. Dieťa by malo byť dobre kŕmené a potom teplé a čisté na nosenie. Ak vás vaši rodičia učili, aby ste krásne nasledovali oblečenie a šaty, môžete uspieť v oblasti marketingu obsahu.

Ako používať rady matky v oblasti marketingu obsahu: výraz "stretnúť sa na oblečenie" platí pre marketing. Samozrejme, nejde o farbu kravaty, ale o schopnosť zapôsobiť na divákov. Venujte pozornosť vizuálnej príťažlivosti a čitateľnosti obsahu. Je to potrebné na pritiahnutie pozornosti používateľov a povzbudiť ich, aby konzumovali váš obsah.

6. Draw, Lepi, Sing a Dance

Väčšina matiek sa snaží predstaviť svoje deti kreativite. Rodičia majú pocit, že kreatívna činnosť má pozitívny vplyv na vývoj dieťaťa. Máte šťastie, ak ste prostredníctvom úsilia svojej matky vytvorili pocit krásy.

Ako používať rady matky v oblasti marketingu obsahu: Je nepravdepodobné, že by vysoké umenie malo úžitok z marketingu obsahu. Ale schopnosť pracovať s rôznymi typmi obsahu je jednou z povinných zručností obchodníka. Ponúknite svojim divákom texty, videá, ilustrácie, podcasty, infografiky. To výrazne zvyšuje efektivitu marketingových kampaní.

7. Nestrácajte čas.

Takéto rady zvyčajne dávajú otcovia synom. Skutočný človek by mal byť zodpovedný za svoje slová, hovoriť menej a robiť viac. Toto je dobrá rada pre budúceho obchodníka s obsahom.

Ako používať papinove rady v oblasti marketingu obsahu: Niektorí obchodníci venujú tomuto formuláru príliš veľkú pozornosť a zabúdajú na obsah. Publikovať informatívne texty, nie nezmyselné sady krásnych fráz. Nasnímajte video, aj keď nemáte rozpočty na Hollywood. Vytvorte vizuálny obsah bez čakania na okamih, keď si môžete najať chladného dizajnéra. Diváci potrebujú nápady, užitočné informácie a praktické rady. Vonkajšia príťažlivosť lokality a obsahu je dôležitá, ale stráca svoj význam, ak v kvetinových frázach obklopených ruchom neexistuje význam.

8. Čas plánovania

Mamičky učia deti venovať pozornosť lekciám, domácim prácam, športom. Rozvíja zodpovednosť a plánovanie zručností u dieťaťa. Užitočné zručnosti pre obsah marketingu, že jo?

Ako používať rady matky v oblasti marketingu obsahu: plánovať svoje marketingové kampane. Stanoviť ciele, určiť potrebné zdroje na ich dosiahnutie, vybrať vhodné nástroje. Obsah marketing nie je nerozlišujúce vytváranie a publikovanie obsahu. Tento marketingový prístup prináša úspech len vtedy, keď obchodník vie, kam ide.

9. Nenechávajte po celú dobu v prednej časti televízora, chodiť viac a hrať futbal

Matky vedia, že chôdza na čerstvom vzduchu a cvičenie pomáhajú dieťaťu zdravé. Cvičenie zlepšuje výkon dospelého, ako si mal obchodník s obsahom pamätať.

Ako používať rady matky v oblasti marketingu obsahu: Vy sami veľmi dobre viete, čo máte robiť. Začnite hneď, vstaňte od stola a pohnite sa.

10. Nemajú sto rubľov, a majú sto priateľov

Všetky mamičky radia svojim deťom, aby boli priateľmi s dobrými chlapcami a dievčatami z nášho vchodu. Schopnosť byť priateľmi je vynikajúcou kvalitou pre obchodníka s obsahom.

Ako používať rady matky v oblasti marketingu obsahu: Naučte sa pracovať v tíme. Marketingové kampane, obsahoví stratégi, redaktori, copywriteri, dizajnéri, programátori, optimalizátori a iní špecialisti sa podieľajú na realizácii obsahovej marketingovej kampane. Preto budete musieť prekonať svoju introverziu a sociopatiu a komunikovať s kolegami. Nielen komunikovať, ale spoločne riešiť pracovné úlohy.

Trochu patetika na konci

Majstri bojových umení neprestávajú trénovať nepretržite. Rozvíjajú užitočné zručnosti a kvality aj pri umývaní podlahy alebo jedení. Zen majstri nehľadajú zjavenia v knihách. Učia sa z okolitej reality. Obsah marketingu by mal mať príklad z múdrych mužov a bojovníkov. A mali by ste začať tým, že sa pokúsite pochopiť a prijať rady rodičov, ktoré možno uplatniť aj pri riešení konkrétnych pracovných úloh.

Pamätáte si rady rodičov počas práce?

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár