Ako je skutočná kancelária lepšia ako domáca kancelária?

Na voľnej nohe sa často stretávame s otázkou: kde funguje? Zástupcovia niektorých profesií sú nútení pracovať v kanceláriách svojou povahou, ale kreatívni profesionáli potrebujú len počítač a internet, aby mohli pracovať kdekoľvek na svete. Prenájom kancelárskych priestorov sa môže zdať ako plytvanie peniazmi pre mnoho ľudí, ale pre mnohých podnikateľov to vedie k vyššej produktivite, zisku a rovnováhe medzi pracovným a osobným životom.

1. Rovnováha medzi pracovným a osobným životom

Napriek tomu, že práca doma má svoje nesporné výhody, upratovanie a podnikanie nie sú dobre kombinované. Po prvé, domáce kancelárie vyzerá ako skvelý nápad, ale časom sa domáce a pracovné záležitosti začnú miešať. Písanie kódu je náhle prerušené praním oblečenia a obchodnými rokovaniami - výkriky detí. Kancelárske priestory odstraňujú takéto rozptyľovanie zo svojho života. V niektorých dňoch, môžete pokračovať v práci z domova, ale pre organizovanie stretnutí, dôležité telefónne hovory, a počas obdobia vysokej pracovnej záťaže, bude kancelária vhodnejšie miesto pre podnikanie.

Každý, kto vedie svoj podnik, skôr alebo neskôr čelí problému oddelenia práce a osobného života. Podpora a rozvoj podnikania si vyžadujú tvrdú prácu a odhodlanie. Bohužiaľ, mnohí podnikatelia nepočítajú s ich silou a sú nútení zmierniť horlivosť, keď sa ich vzťahy s ich rodinami začínajú zhoršovať. V takejto situácii kancelárske priestory pomáhajú rozlišovať medzi pracovným a osobným životom - samotná skutočnosť presunu kancelárie z domu do miestnosti vytvorenej špeciálne pre prácu môže toto napätie zmierniť.

2. Užitočné zoznámenie s obchodnými kolegami

V malých podnikoch pravidlo „najdôležitejšia vec nie je to, čo viete, ale kto viete“. Zákazníci potrebujú hotové riešenia, aby vyhoveli ich potrebám. Niekedy grafický dizajn nestačí, ak klient skutočne potrebuje novú, aktualizovanú webovú stránku s optimalizovaným obsahom. A tu môže vaša nová kancelária susedov prísť na záchranu. Vzájomne prospešné vzťahy sú kľúčom k úspešnej spolupráci.

Kancelárske priestory sú skvelým spôsobom, ako sa stretnúť a spoznať s inými živnostníkmi, pretože tam pracujú ľudia zo všetkých oblastí podnikania. Okrem toho, že vám môžu ponúknuť cenné nápady a rady, môžu tiež potrebovať vaše služby. Jednoduchý chváliť sa na kávovaru môže skončiť v obchodnom partnerstve.

3. Stelesnenie stability

Zatiaľ čo sa celý svet pomaly, ale iste presúva na internet, mnohí sú stále podozriví z online partnerov. Obraz serióznej spoločnosti začína adresou. Kancelárske priestory majú zvyčajne recepčné miestnosti, zasadacie miestnosti a otvorené pracovné priestory - vo všeobecnosti sú ideálnym miestom pre obchodné stretnutia, ktoré môžu zapôsobiť na existujúcich a potenciálnych zákazníkov.

4. Nedostatok organizačných ťažkostí

Keď ste začali podnikať, sotva ste si mysleli, že budete musieť nájsť a zariadiť kancelárske priestory na prenájom, platiť účty, inštalovať záznamníky a vykonávať všetky ostatné denné úlohy sekretárky. Nielen, že to vyžaduje značné investície, ale tiež si vyžaduje veľa vášho drahocenného času, ktorý môžete minúť na rozšírenie a rozvoj svojho podnikania. Kancelárske priestory vás zbavia všetkých ťažkostí s údržbou kancelárie, jednoducho poskytnutím pracoviska so všetkými výhodami.

Mnohé kancelárske priestory ponúkajú flexibilné ceny prenájmu, mesačne alebo ročne, a niektoré ponúkajú kancelárske nájomné na konkrétny rozvrh. Podnikatelia, ktorí si nie sú istí, že kancelárske priestory budú prínosom pre ich podnikanie, si môžu prenajať kanceláriu len jeden deň v týždni na kontrolu.

5. Zlepšený výkon

Zvyčajne noví podnikatelia uprednostňujú prácu doma, pretože nevyžaduje dodatočné náklady. Väčšina z nich má ďalší priestor pre domácu kanceláriu. Nezohľadňujú však, koľko času strávili na rôznych domácich prácach, prestávkach a iných povstaniach, ktoré sa objavujú z ničoho, ak sú deti v ďalšej miestnosti.

Na celom svete pracujú zástupcovia tých profesií, ktoré možno vykonávať doma, v kanceláriách. Dôvodom je, že pracovníci, ktorí sa zobudia, obliekajú a fyzicky prechádzajú z domu do práce, sú omnoho viac zozbieraní. To isté platí aj pre podnikateľov - samozrejme, že sedieť v pracovnom čase doma v pyžamách je veľa zábavy, ale v skutočnosti často vedie k zníženiu produktivity. To všetko samozrejme závisí od konkrétnej osoby, ale pre mnohých by bolo užitočné mať skutočnú kanceláriu pre podnikanie.

6. Všetky výhody

Kancelárske priestory sa stali populárnymi pred desiatimi rokmi. Šedé izby a kabíny sa stali profesionálnymi pracovnými priestormi, konferenčnými miestnosťami, recepčnými centrami a call centrami. To všetko sa nedá dosiahnuť v domácom prostredí.

Mesačné nájomné za kancelárske priestory nie je len úhradou za skutočné využitie priestorov. Pracovné priestory tiež ponúkajú mnoho služieb, ktoré nie sú dostupné vo vašej domácej kancelárii. Premýšľajte o tom - možno kancelárske priestory skutočne pomôžu vášmu podniku rásť?

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár