Aký typ obsahu má najväčší potenciál pre distribúciu na Twitteri

Premýšľali ste niekedy, prečo sa niektoré vaše tweety okamžite šíria, zatiaľ čo iní idú bez povšimnutia? Ukazuje sa, že tajomstvo je v type obsahu, ktorý uverejníte. V tomto článku sa dozviete, aký obsah chcete publikovať, aby ste získali viac informácií.

Zakladateľ spoločnosti KISSMetrics, Neil Patel, ktorý patrí medzi 10 najlepších vplyvných online podnikateľov, podľa Forbesa, študoval na Twitteri najúčinnejšie typy obsahu. Skúmal 1000 účtov a 398 582 tweetov na určenie potenciálnej distribúcie publikácií. Výsledky štúdie sú opísané nižšie.

Obrázky fungujú lepšie

Používatelia služby Twitter odosielajú obrázky približne 3,5-krát častejšie ako videá. Fotografie získajú o 128% viac ako videá. Publikum však pridáva videá do obľúbených 49% častejšie ako obrázky.

Nie všetky typy obrázkov sú rovnako účinné. Takmer dve tretiny fotografií, ktoré dostávali retweets, boli komické. Ďaleko za sebou, pokiaľ ide o počet retweets, sú obrázky potravinových a cestovných fotoreportov.

Možno predpokladať, že kombinácia efektívnych typov fotografií zvyšuje potenciálnu distribúciu. Napríklad spoločnosti Nestle sa podarilo vytvoriť zábavný značkový obraz jedla.

Text prijíma retweets častejšie ako obrázky.

Neočakávané výsledky štúdie: tweety s textom a odkaz dostali 86% častejšie v porovnaní s fotografiami a videami. Používatelia majú o 17% väčšiu pravdepodobnosť odosielania textových správ, ak obsahujú menej ako 100 znakov.

Tento výsledok je čiastočne spôsobený tým, že tweety s odkazmi sú štandardným typom obsahu na Twitteri. Ich podiel je 93%. Pravdepodobne používatelia zriedka retweet obrázky a videá, pretože tieto typy obsahu nespĺňajú očakávania publika.

Ako-na zoznam článkov a recenzie sú Twitter šampiónov

Zoznam príspevkov a odborných sprievodcov najlepšie riadiť prevádzku. A tweety odkazujúce na materiály tohto typu generujú najviac retweets. Používatelia ich rozšírili trikrát častejšie ako iné textové tweety.

Najmenej zo všetkých, retweets prijímať osobné správy, napríklad: "Cool, oni stiahli včera s @ SashaGrey." Ale ak stále chcete, aby publikum "zdieľať" svoje osobné pípanie, písať o niečom chladnom: luxusné jachty, drahé gadgets, športové autá, elitné reštaurácie. Napríklad: "Ded s @ SashaGrey v # McDonald's, skvelé jedlo." Takéto správy dostávajú veľa správ. Okrem toho je publikum často pridáva do obľúbených.

Je lepšie citovať ako sa opýtať

Užívatelia distribuujú citácie 8,5-krát častejšie ako otázky. Okrem toho účty, v ktorých sa často uverejňujú citácie, majú o 43% viac nasledovníkov v porovnaní s účtami bez úvodzoviek.

Na druhej strane, otázky dostávajú viac odpovedí ako citácie. Ak chcete podnietiť diskusiu, pošlite otázky. Ak potrebujete retweets a nasledovníkov, uverejnite úvodzovky. Pomocou služby Fotor môžete pridávať citácie k obrázkom alebo službu Recitethis na vytvorenie krásnych pohľadníc. Prilákať pozornosť a získať veľa retweets.

Memam nemá miesto na Twitteri

Používatelia služby Twitter zriedka používajú memy. Podľa štúdie tento typ obsahu vytvára dobrú návštevnosť. Jeho kvalita však zostáva nízka. To nie je prekvapujúce: je ťažké získať cielený prevádzku pomocou hlúpe obrázky.

Twitter je tajomstvom úspechu

Ak chcete riadiť prevádzku zo služby Twitter, uverejnite na webových stránkach návod na použitie a zoznamy článkov. Oznámte svoj text a odkaz. Snažte sa udržať do 100 znakov. Ak chcete zvýšiť efektívnosť kampane Twitter, požiadajte svojich zamestnancov, aby oznámili obsah prostredníctvom svojich účtov.

Ak chcete zvýšiť povedomie o značke, uverejnite fotografie a citácie. Tieto typy obsahu je možné kombinovať. Nezabudnite na značku vizuálny obsah. Oh, a nezabudnite, prosím, retweet tento článok.

Zanechajte Svoj Komentár