Spôsoby použitia List.ly pre marketingové účely

Čo je služba List.ly? Toto je populárna webová stránka, s ktorou môžete vytvárať zoznamy predmetov. Ľudia, ktorí čítajú tieto zoznamy, môžu mať radi / nepáči sa, komentujú a dokonca pridávajú svoje vlastné položky do zoznamov iných používateľov. Zoznamy sú teda postupne tvorené verejnou mienkou a najobľúbenejšie položky v nich sa stávajú položkami, ktoré má väčšina čitateľov rád.

Ako je táto stránka užitočná pre obchodníkov? Všetci používatelia služby List.ly môžu pridať zoznam na svoju webovú lokalitu alebo blog. To znamená, že všetka prevádzka z tejto služby a sociálnych sietí, kde bol tento zoznam zdieľaný, pôjde rovno tam. Čo zodpovedá jednému z hlavných zákonov marketingu: prilákať divákov všetkými dostupnými prostriedkami.

Začíname so zoznamom

Vytváranie zoznamov na List.ly nie je veľký problém. Najprv musíte kliknúť na položku Podpis a prihlásiť sa pomocou účtu Facebook, Twitter, Linkedin alebo Google+. Potom kliknite na „Vytvoriť zoznam“ („Vytvoriť zoznam“), objavte názov, stručný popis a pridajte potrebné položky. Okrem toho vám služba umožňuje zadávať značky, vybrať obrázok hlavičky a pridávať spätné odkazy. To všetko vám umožňuje inteligentnejšie prezentovať zoznamy používateľom, ako aj produktívnejšiu propagáciu ochrannej známky.

Ako môžu značky a blogeri používať List.ly?

1. Recenzia produktu

Pre značky v službe List.ly existuje obrovský potenciál, najmä pokiaľ ide o spätnú väzbu od spotrebiteľov, to znamená spätnú väzbu. Názor spotrebiteľov je najvyššou prioritou pri vývoji nových alebo zlepšovaní existujúcich výrobkov. Využite výhody List.Ly získať spätnú väzbu od svojich zákazníkov, rovnako ako vidieť nové vyhliadky na vývoj výrobku, s prihliadnutím na potreby a požiadavky spotrebiteľov.

Vytvorte zoznam so zoznamom vašich produktov (alebo nápadov na produkty alebo služby) a sledujte, ako potenciálni kupujúci reagujú na váš zoznam. Používatelia budú hlasovať za produkty, ktoré sa im páčia, a odmietnu položky, ktoré nie sú uvedené v zozname. Budú tiež písať komentáre, z ktorých bude možné získať množstvo užitočných informácií.

Nakoniec budú užívatelia schopní prispieť k rozvoju vašej značky alebo online projektu tým, že budú ponúkať svoje vlastné nápady. A ak ich nápady schváli väčšina vašich zákazníkov, potom stojí za to zvážiť zavedenie tejto myšlienky do vášho podnikania. A najlepšie na tom všetkom nie je to, že dostanete nápady, ktoré už boli schválené vašimi zákazníkmi alebo čitateľmi, ale že tieto nápady dostanete zadarmo!

Ako pekný bonus vám List.ly pošle oznámenia o zmenách vo vašich zoznamoch. Vždy budete vedieť, kto a kedy pridal novú položku do zoznamu. Môžete tiež sledovať zmeny v zoznamoch ostatných používateľov, zúčastniť sa diskusie a hlasovať. Táto funkcia vám poskytne príležitosť nevynechať vzhľad dobrých nápadov v zoznamoch iných ľudí.

2. Zoznam odporúčaní

Vytvorením zoznamu s odporúčaniami v akejkoľvek oblasti, ktorá vás zaujíma, môžete ľahko zistiť, ktoré informácie sú pre vašich čitateľov najdôležitejšie. Po preskúmaní, ktoré tipy nájdu užívatelia zaujímavé a ktoré nie, môžete im poskytnúť informácie, ktoré naozaj chcú vedieť. Napríklad vlastníci blogov sa budú môcť naučiť vytvárať príspevky, ktoré sú pre ich návštevníkov zaujímavé. Takáto informovanosť tiež ušetrí veľa času, ktorý sa zvyčajne vynakladá na vyhľadávanie a písanie obsahu, ktorý je pre verejnosť zaujímavý.

Tieto vlastnosti sú len špičkou ľadovca. Potenciál List.ly vo vývoji a propagácii produktov a obsahu medzi spotrebiteľmi je obrovský, takže by ste ho určite mali používať. Napriek tomu, že služba ešte nie je populárna v Rusku, a takmer všetky zoznamy sú v angličtine (hovorím "bye", pretože služba StumbleUpon bola tiež raz, a teraz to dáva dobrú prevádzku na niektoré ruské stránky), odporúčam študuješ to. Aspoň aby ​​sme vedeli, že existuje zdroj s takýmito schopnosťami.

Mimochodom, vytvoril som zoznam „Zoznam dobrých blogov o internetovom marketingu v runete“, kde môžete používať, hlasovať a pridávať stránky, o ktorých si myslíte, že sú hodné byť tam. Už som dal svoj hlas. Pozrime sa, ktorý blog má viac nasledovníkov:

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár