Ako ovládať titulnú stránku Google

Online povesť vašej značky ovplyvňuje všetky aspekty marketingu na internete. Napríklad renomované a rozpoznateľné spoločnosti majú v porovnaní s mladými podnikmi vyššiu kontextovú reklamu MP. Miera konverzie stránky závisí aj od dôveryhodnosti podniku. Preto je vytvorenie povesti jedným z najdôležitejších prvkov marketingu obsahu.

Ako sme písali v článku o personalizovaných marketingových kampaniach na LinkedIn, monitorovanie sociálnych sietí je jedným z najsilnejších nástrojov na riadenie reputácie značky. Pomocou automatizovaných služieb určujú obchodníci témy relevantné pre divákov, ktoré súvisia s činnosťou spoločnosti. Tak majú možnosť reagovať na negatívne informácie a udržiavať pozitívne diskusie. Vytváranie šumu pozadia v sociálnych sieťach je jednou z najlepších stratégií dlhodobého marketingu obsahu.

Dlhodobé stratégie sú najspoľahlivejšie a najefektívnejšie, ale mnohí podnikatelia a manažéri nesúhlasia s tým, že budú dlho čakať na výsledky. Chcú okamžite získať spätnú väzbu, ako sme napísali v článku o rýchlom spôsobe propagácie. Dominovanie prvej stránky spoločnosti Google v otázkach týkajúcich sa vašej značky sa týka spôsobov, ako spravovať reputáciu vašej firmy a rýchlo zvýšiť efektivitu marketingu.

Ak chcete ovládnuť prvú stránku problému, musíte pochopiť, ktoré bloky informácií zobrazujú používatelia Google. Musíte tiež vedieť, ako obsadiť najvýznamnejšie pozície v týchto blokoch. Tento článok vám pomôže doslova chytiť prvú stránku problému týkajúcu sa vašej značky a obchodných potrieb.

Platené vyhľadávanie

Pozrite sa na stránku s otázkami spoločnosti Google pre konkurenčné obchodné otázky. Budete musieť prejsť nadol, aby ste videli výsledky organického problému. Kontextové reklamy zaberajú najvýznamnejšie miesta v SERP. Samozrejme, že vydávanie značkových požiadaviek sa líši od SERP konkurenčným obchodným dopytom. Pravdepodobne však budete chcieť bojovať o rôzne druhy dopravy. Preto je spustenie vlastnej PPC kampane prvým krokom k dominancii na stránke s výsledkami vyhľadávania Google.

Použite rozšírenia služby AdWords, aby ste zvýšili návštevnosť PPC na svojich stránkach. Spoločnosť Google ponúka firmám nasledujúce typy rozšírení pre platené vyhľadávanie:

  • Umiestnenie a telefónne číslo
  • Špeciálne ponuky
  • Telefónne číslo pre priame volanie
  • referencie
  • Sociálne rozšírenia
  • Hodnotenie predávajúceho
  • aplikácie
  • Dynamické zobrazenie

Rozšírenia môžete skombinovať tak, aby sa všetky najvýznamnejšie miesta zobrazovali na prvej stránke vydania. Všimnite si použitie rozšírenia obchodníkmi amerických maloobchodných reťazcov Home Depot a Lowe's (pozri ilustrácie).

Rozšírenie „Ďalšie odkazy“ umožňuje používateľom Google prejsť priamo na stránku s výsledkami vyhľadávania na pravú stránku stránky maloobchodnej siete. Ale to nie je najdôležitejšia vec. Všimnite si, koľko miesta v hornej časti reklamy SERP Home Depot má patričné ​​odkazy.

Lowe maloobchodník tiež používa rozšírenie "Ďalšie odkazy". Používatelia služby Google si navyše môžu odoberať newsletter tohto reťazca obchodov priamo zo stránky s otázkami.

Google+

Značky, ktoré majú firemnú stránku v službe Google+, môžu zaberať ďalšie miesto na stránke s výsledkami vyhľadávania. Na tento účel je potrebné prepojiť publikáciu na stránke s obchodnou stránkou pomocou atribútu rel = "publisher". Je to podobné ako použitie atribútu rel = "author" na potvrdenie autorstva, ktoré sme opísali v článku o krádeži obsahu.

Pomocou atribútu rel = "publisher" zabezpečíte, aby sa počet sledovateľov na stránke so značkou Google+ zobrazoval v SERP, ako aj náhľad vášho najnovšieho príspevku v tejto sociálnej sieti.

Obrázky Google

Optimalizácia fotografií publikovaných na stránke je ďalším dobrým spôsobom nadvlády na stránke s otázkami. Prevádzka generovaná vyhľadávaním obrázkov často presahuje očakávania obchodníkov.

Ak chcete optimalizovať fotografie, uveďte názov spoločnosti a / alebo dôležitý vyhľadávací dopyt do názvu súboru, do adresy URL, kde sa fotografia nachádza, do názvu fotografie a do atribútu alt.

YouTube

Nie je žiadnym tajomstvom, že spoločnosť Google preferuje vlastné služby a vytvára výsledky vyhľadávania. Preto je video publikované v službe YouTube najrýchlejšie, čo sa objavuje v programe SERP. Vytváranie a publikovanie značkových videí je najlepším spôsobom, ako ovládať otázku požiadaviek vrátane názvu vašej spoločnosti.

Ak chcete prejsť na stránku s vyhľadávaním videa, musíte zverejniť aspoň jedno značkové video YouTube. Samozrejme, že rozvoj vlastného kanála je najlepšou voľbou pre propagáciu, ale môžete to urobiť bez neho na začiatku marketingovej kampane.

Optimalizujte svoje video zahrnutím názvu vašej spoločnosti do svojho používateľského mena YouTube, názvu videa a metaznačiek. Stačí, ak používatelia nájdu vaše video zadaním názvu spoločnosti do vyhľadávacieho poľa.

Samozrejme, budete musieť vynaložiť ďalšie úsilie, ak chcete ovládať stránku vyhľadávania videa pre konkurenčné komerčné otázky. Počet komentárov a hlasov pre vaše video na stránke YouTube ovplyvňuje poradie videí vo vyhľadávaní. Ak zverejníte videá YouTube na stránkach tretích strán, počet odporúčaní Google +1 sa stane dôležitým kritériom hodnotenia. Okrem toho, ak vytvoríte značkový kanál v službe YouTube, odkaz zo zápätia firemnej webovej stránky bude ďalším faktorom pri zvyšovaní pozície.

Adresy služby Google+

Funkcia Google+ Adresa je ďalším užitočným nástrojom na ovládanie výsledkov vyhľadávania. Ak chcete využiť svoje možnosti, musíte zaregistrovať obchodnú stránku značky v službe Google+.

Zadajte svoju adresu a pozrite sa na príslušnú stránku na firemnej webovej stránke, aby vyhľadávací nástroj prepojil vašu vstupnú stránku s adresou uvedenou v službe Google+. Ak má vaša firma niekoľko zastúpení, uveďte ich adresy.

Propagačné výpisy produktov

Funkcia "Propagačný produkt výpisy" spôsobil ostré debaty medzi obchodníkmi po štarte, pretože to malo negatívny vplyv na CTR štandardných kontextových oznámení. Podnik, ktorý predáva vlastné značkové produkty, však môže túto funkciu využiť na to, aby dominoval vydávajúcej stránke.

V súčasnosti sú reklamy tohto typu veľmi zriedka vydávané pre žiadosti, ktoré obsahujú názvy spoločností. Situácia sa však pravdepodobne v blízkej budúcnosti zmení. Vyhľadávací systém sa snaží získať maximálny úžitok z požiadaviek používateľov a ukážka reklamných zoznamov produktov na značkovej požiadavke zvyšuje pravdepodobnosť zaplateného kliknutia.

správy

Nemôžete priamo ovplyvniť výsledky výsledkov vyhľadávania v správach. Pravidelné uverejňovanie tlačových správ však zvyšuje pravdepodobnosť, že SERP bude na prvej stránke značkovej požiadavky. Urobte si teda plán na publikovanie tlačových správ a dodržujte ho.

Prirodzené vyhľadávanie

Prirodzené vyhľadávanie je ďalší spôsob, ako ovládnuť prvú stránku problému. Samozrejme, vo väčšine prípadov je stránka vašej firemnej webovej stránky životne dôležitá pre značkový dopyt. Preto je na prvom mieste v prirodzenom probléme. Tento model však nie vždy funguje, pokiaľ ide o mladé podniky a malé spoločnosti.

Ak chcete zobraziť novovytvorenú webovú stránku v prvom mieste vydania na značkovej žiadosti, pridajte ju do frontu na indexovanie pomocou nástrojov správcu webu Google. Prečítajte si náš článok o Nástrojoch správcu webu Google, ako na to.

Niektoré zdroje, vrátane Facebook, Wikipedia, YouTube, LinkedIn, Twitter, sú často zaradené nad firemné stránky pre značkové dotazy. Aby sa tomu zabránilo, vytvorte firemné účty na každom z týchto zdrojov.

Informácie o profiloch značky v sociálnych sieťach nájdete na stránkach firemnej webovej stránky. Tým sa zvýši ich pozícia v otázke a pomôže vám obsadiť veľkú oblasť na prvej stránke.

záver

Dominantnosť na prvej stránke otázky na požiadavky týkajúce sa značky, umožňuje rýchlo zvýšiť efektivitu projektového marketingu. Použite platené a bezplatné nástroje na zviditeľnenie svojho podnikania v SERP.

V prvom rade venujte pozornosť možnostiam plateného vyhľadávania. Kombináciou rozšírení služby AdWords môžete získať najvýznamnejšie miesta v tomto probléme. Optimalizujte svoje publikované fotografie a videá, aby používatelia mohli nájsť vašu značku pri vyhľadávaní podľa obrázkov a videí.

Použite funkcie služby Google+. Pridajte adresu spoločnosti pomocou funkcie Adresa Google+ a tiež pomocou atribútu rel = "publisher", aby bol podnik viditeľnejší v SERP. Publikovať tlačové správy s cieľom zvýšiť pravdepodobnosť získania prvej stránky výsledkov vyhľadávania v správach.

Nakoniec využite silu prirodzenej dodávky. Pridajte novú stránku do frontu na indexovanie. Zaregistrujte svoje firemné účty v sociálnych sieťach a odkaz na ne zo stránok oficiálneho zdroja.

Prispôsobte materiál spoločnosti Google George Fischer.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár