Toto magické slovo je "Drž hubu!"

Zoznámte sa s najdôležitejším slovom úspešných ľudí. Toto nie je vtip. Bez ohľadu na to, ako dobre ste vzdelaní, na samom začiatku svojej kariéry, a možno celý svoj život, budete musieť toto slovo zopakovať - ​​„Drž hubu!“ Športovci vedia najlepšie zo všetkých - jogging môže urobiť osobu silnejšou nielen fyzicky, ale aj duchovne, pretože je v stave fyzického vyčerpania, ktoré musí zasunúť ten vnútorný hlas, ktorý žiada o odovzdanie - ísť o krok, zastaviť, sadnúť si a odpočívať, a pľuvať na všetko a ísť domov. Aj ženy, ktoré sa snažia schudnúť, veľmi dobre vedia, ako sa otravný hlas vo vnútri žiada o sladkosti a snaží sa ich presvedčiť, že nebudú úspešní, za nič len sa mučia každodennými cvičeniami a zelerom. Vnútorný boj je najťažší, ale musíte sa naučiť, ako ho vyhrať.

"Drž hubu!" dokazuje, že vám to nezáleží

Keď sa rozbehneš, v tebe sa prebudí malá kňučiaca osoba - nie hneď, ale keď nastane stav fyzického vyčerpania a vy musíte prekonať únavu. Toto je vaše vnútorné "ja" neustále kňučanie: "Oh, som unavený, poďme si oddýchnuť," "No, teraz sa moje pľúca roztrhnú, kde ste tak zrýchlil?" alebo "Nie, už to nemôžem urobiť. Nemôžem a všetko!"

V tomto bode sa s ním chcete dohodnúť a ukončiť všetko. Ale ak sa vám podarí vypnúť tento kňučiaci malý muž počas behu, naučíte sa, ako prekonať všetky ostatné ťažkosti vo vašom živote.

Ak naozaj chceš v niečom uspieť a priniesť ho až do konca, potom sa budeš musieť naučiť povedať "Drž hubu!" - pravda, len pre mňa. Ale to je k lepšiemu - pretože nemôžete postaviť na obrad. Ak naozaj chcete, môžete použiť slovo prísnejšie - hlavná vec, ktorá fungovala.

Naučiť sa umlčať tento hlas, ktorý vás žiada, aby ste sa vzdali, trvá na tom, že nemôžete robiť túto vec, alebo bolesti, ktoré sú príliš unavené - jeden z kľúčov k úspechu pri dosahovaní akéhokoľvek cieľa. Nemôžete uniknúť z tohto vnútorného odporu (uvidíte ho sami), preto musíte byť proaktívni. Musíte prísť s vhodnými slovami pre seba, ktoré vám umožnia pokračovať v práci. Vo všeobecnosti je to jednoduché - niekto, kto je a určite potrebujete presne vedieť, čo vás môže motivovať. Nakoniec sa zamyslite nad pocitom sebauspokojenia, ktoré zažijete, a to aj napriek vnútorným sporom.

Toto slovo sa môžete naučiť kedykoľvek - bez ohľadu na to, či začnete svoju kariéru alebo ste už niečo dosiahli. Môže sa vám zdať, že nemáte motiváciu pokračovať v práci, že ste príliš unavení, že ste v tej fáze svojho života, keď sa zdá, že ste dosiahli to, čo ste chceli, ale necítite sa spokojní. Zdá sa, že sa to zdá. A nie vám, ale vášmu vnútornému smiechu. V tomto svete, najsilnejšia výhra - to znamená tí, ktorí by mohli urobiť správnu voľbu a zastaviť svoju túžbu vzdať sa.

Čo robia vaše modly, kým ich nikto nevidí

Ak obdivujete niekoho, kto dosiahol určitý úspech, nemyslite si, že pre nich bolo všetko jednoduché. To sa nestane. Môžete si myslieť, že niektorí ľudia majú v živote len šťastie, ale v skutočnosti tvrdo pracovali, aby dosiahli to, čo majú teraz (a pravdepodobne stále pracujú bez oddychu). Ich úspech si zaslúžil tvrdá práca - krv, pot a bolesť. Bolo to pre nich veľmi ťažké a v takých chvíľach hlasy v ich hlavách kričali hlasnejšie ako požiarna siréna - požiadali o zastavenie, odpočinok, zajtra odložiť, zdvihnúť bielu vlajku.

Ale nepodľahli. Povedali hlasom v ich hlave, aby držali hubu a vrátili sa do práce. Preto sú známe.

Ste pripravení sa zavrieť?

Ak áno, potom je čas naučiť sa hovoriť s vaším egom. Pred nadchádzajúcim víkendom (a nadchádzajúcim pracovným týždňom) premýšľajte o všetkých problémoch, ktoré musíte prekonať. Urobte si zoznam toho, čomu ste sa vyhli alebo odložili na neskôr. Pamätajte si, ako ste ospravedlnili svoju nečinnosť. Prejdite týmto vnútorným dialógom vo vašej hlave („Je to potrebné“ - „Nechcem to“ - „Aj tak to budete musieť urobiť“ - „Možno zajtra?“ - „Dobre, dobre“) a potom sa ho pokúste znížiť uprostred s ostrým „Drž hubu!“ (dobre, alebo skôr silnejšie - podľa toho, koľko milujete).

Nie je to zlé A teraz znova - s pocitom, naozaj, usporiadaním.

Ak chcete, môžete začať vyjednávať so sebou na začiatku - ak máte deti, potom dobre viete, ako to funguje: "Ak robíte domáce úlohy, potom môžete ísť na prechádzku." Deti sa na to nemusia zastaviť - na rozdiel od vás sa len učia žiť. A vy ste príliš leniví robiť všetko naraz a bez vnútorných sporov. Opýtajte sa sami seba, alebo skôr, vo vás, konkrétne inštalácie: "Tu je ďalší kilometer a prejdite na krok", "Tu budeme kresliť ďalšie dve ilustrácie a okamžite ísť spať." Môže byť pre vás jednoduchšie spriazniť sa s vnútornými démonmi, než bojovať proti nim.

Precvičte si takéto rozhovory v každodennom živote, na akúkoľvek vhodnú príležitosť - na úteku, na obed, v komunikácii s deťmi. Naučte sa bežať ďalej, jesť menej, buďte trpezliví. Posledné slovo nechajte vo vnútorných dialógoch a pochopíte, ako sa nevzdať, keď sa objavia skutočné problémy. Každý z nás môže byť iný. Vnútorný hlas na voľnej nohe môže šepkať: "No, poď, môžeš urobiť tento nezmysel, ísť nájsť normálnu prácu, ísť do kancelárie ráno, vychutnať si stabilitu," hlas obchodníka: "No, prečo potrebujeme túto novú stratégiu?" aj keď malé, ale zaručené, “hlas športovca, ktorý ste už počuli. Je veľmi ľahké súhlasiť s takouto odôvodnenou námietkou, ale musíte si uvedomiť, že keď vaše vnútorné ja hovorí: „Vzdať sa“ znamená to „vzdať sa svojho sna“.

Chcete to? Nie? Potom si zapamätajte magické slovo - "Drž hubu!"

Môžete začať hneď teraz - môžete dokonca kričať "Drž hubu!" každý kilometer, ale keď prejdete cieľovou čiarou svojho maratónu, zistíte, že to bol najkrajší moment vo vašom živote.

Zanechajte Svoj Komentár