20 prepojenie taktiky budovy, ktorá funguje

Ak si prečítate článok o taktike prepojenia budov, môžete mať dojem, že už neexistujú žiadne bežné spôsoby získavania odkazov. Koniec koncov, aj keď ste zničiť veľa peňazí a času na vytvorenie veľa kvalitného obsahu, nikto nezaručuje spätné odkazy na vás. Ak si myslíte, že je normálne získať odkazy na loptu, vrátane nákupu na výmenu článkov, takéto prepojenie budovy naozaj nefunguje. Ale ak ste pripravení vynaložiť úsilie, ukázať vynaliezavosť a preukázať schopnosť vyjednávať, máte k dispozícii desiatky efektívnych, jednoduchých a bezplatných spôsobov, ako získať spätné odkazy. Niektoré z nich sú uvedené nižšie.

1. Tlačové správy

Spoločnosť Google explicitne uvádza tlačové správy ako výmenu odkazov. Budovanie prepojenia s tlačovými správami však funguje. Toto vyhlásenie platí za nasledujúcich podmienok:

  • Tlačová správa je vytvorená na distribúciu dôležitých informácií, nie výlučne kvôli získaniu spätných odkazov a ovplyvňovaniu poradia stránok.
  • Tlačová správa sa prirodzene rozširuje na vysokokvalitné autoritatívne zdroje a nie je publikovaná za poplatok na platformách na uverejňovanie správ do tlače, ktoré čítajú iba webové prehľadávače.

2. Biografie manažérov a autorov

Manažéri a kľúčoví zamestnanci vašej organizácie pravdepodobne často poskytujú rozhovory, ktoré sú uverejnené na stránkach tretích strán. Vaši autori často píšu príspevky hostí. Redaktori informačných zdrojov určite prídu na vaše stránky, aby získali biografie vodcov alebo autorov. S najväčšou pravdepodobnosťou skopírujú potrebné údaje a zverejnia ich bez zmien. Uistite sa, že vaše biografie majú odkaz na vaše stránky.

3. Vnútorné prepojenia

Nezabudnite si prežiť. Vyhľadávače pri určovaní autority stránok zohľadňujú interné odkazy. Odkazy by mali byť prirodzené. Odkazujúc na interné stránky stránok, premýšľajte o záujmoch používateľov, nie o vyhľadávačoch a dôveryhodnosti stránok.

Pozri tiež: Ako hodnotiť profesionalitu SEO, ak nechcete pochopiť, sakra v SEO

4. Katalógy obchodných komôr

Staňte sa členom regionálnej obchodnej komory. Informácie o vašej organizácii prejdú do adresára. Nielenže získate odkaz, ktorý je otvorený pre indexovanie, ale aj zlepšiť vašu reputáciu.

5. Miesta verejných organizácií a študentských spoločností

Podnikanie by malo podporovať komunitné organizácie a talentovanú mládež. Aby bola obloha modrá, tráva je zelená a ľudia v núdzi cítia obavy. Príjemný bonus: podpora komunitných organizácií alebo študentských asociácií, môžete počítať s publikovaním odkazov na vaše stránky zo stránky "Naši sponzori".

6. Sponzorovanie športových podujatí

Organizujte detský šachový turnaj alebo zdravú rodinnú dovolenku vo vašom meste. Kúpiť ceny pre účastníkov a víťazov regionálnej olympiády v informatike. Nemyslite na odkazy. Ale nezabudnite uviesť vaše webové stránky adresu v spoločnosti informácie. Uistite sa, že adresa URL je na letákoch, plagátoch, suveníroch. Mimochodom, môžete použiť QR kód: záujemcovia sa budú môcť dostať na vašu stránku pomocou smartfónov.

7. Súťaže

Pozvite divákov, aby sa zúčastnili súťaže, aby poznali vlastnosti vášho produktu. Sľubujte víťazom hodnotné ceny. Podmienkou pre prijatie do súťaže, aby príspevok na blog alebo webové stránky s aktívnym odkazom na súťaž. Povedzme, že nie všetci čitatelia majú webové stránky a blogy? Nuž, nech si aspoň urobia repost v sociálnych sieťach.

8. Zorganizujte konferenciu, zorganizujte bezplatný seminár alebo workshop

Ak sa vám podarí zorganizovať podujatie v danom odvetví a zabezpečiť, aby sa na ňom zúčastnili tvorcovia trendov, zvážte, že pozornosť je venovaná vašej spoločnosti. V tomto prípade je získanie odkazov záležitosťou techniky.

9. Broken Link Building

Podrobnosti o tejto metóde sú opísané v článku "Ako používať nefunkčný odkaz budovy". Áno, pre Runet je to nezvyčajné. Áno, majitelia stránok môžu požiadať o peniaze. Ale nikto nepovedal, že všetko bude jednoduché a slobodné.

Pozrite si tiež: 10 spôsobov, ako zvýšiť prirodzenú návštevnosť od spoločnosti Google bez prepojenia budovy

10. Recenzie

Pravdepodobne používate nejaký tovar a služby. Vediete napríklad auto, poistíte ho u poisťovne, využijete internetový bankový systém a ušetríte si osobné úspory na vklade. Napíšte do blogu, aké je vaše chladné auto, ako bezpečne je poistený. Tieto príspevky nenápadne oznamujte predajcovi automobilov, poisťovateľovi a bankárovi. Budú hrdo odkazovať na vaše stránky.

11. Vykonávať výskum

Na webovej stránke zverejnite výsledky rozsiahlej štúdie. Nesťažujte sa, keď ste ohromení odkazmi.

12. Správa o účasti na priemyselnom podujatí

Podeľte sa s publikom o dojmy z účasti na konferencii, školenia. Urobte podrobný prehľad, ukážte jeho obsah fotografií a videí. Oznámenie zverejnite organizátorom a účastníkom podujatia.

13. Rozšírte profesijné tajomstvo

Povedzte publiku, ako svoju prácu robíte lepšie ako ktokoľvek iný. Podeľte sa o recepty na riadenie kampane PPC, opíšte, ako opravujete stĺpiky riadenia, uverejnite zoznam dodávateľov lacných a vysoko kvalitných produktov. Nemyslite si, že je to príliš vysoká cena za odkazy. V digitálnom veku je takmer nemožné zachovávať tajomstvo: ak nezverejníte cenné údaje, niekto iný.

14. Uverejnite prípad, vykonajte online experiment, vykonajte sériu testov A / B

Čím viac neočakávaných výsledkov získate, tým efektívnejšia bude kampaň na zhromažďovanie odkazov. Otestujte bláznivé hypotézy, experimentujte s webom a produktom, zdieľajte s verejnosťou úspešný príbeh.

15. Urobte škandál

Budeme musieť nájsť spôsob, ako konštruktívne bojovať. Môžete pôsobiť ako bojovník za spravodlivosť, právnik nepopulárnej myšlienky, evanjelista pre nový kontroverzný produkt. Choďte proti prílivu, ale robte to kvôli princípom, nie lacným PR.

16. Ponúknite svojim divákom bezplatný produkt.

Môže to byť čokoľvek: bezplatná webová služba alebo program, audity stránok, doručenie objednávky zadarmo, kniha, účasť na školení, možnosť otestovať experimentálny gadget, fotografie zdarma. Publikum bude odkazovať na vašu ponuku. Okrem toho môžete požiadať používateľov, aby zanechali recenzie na svojich stránkach av sociálnych profiloch.

Pozri tiež: Čo sa stane s trhom marketingu vyhľadávania po zrušení referenčného poradia pre komerčné otázky?

17. Rozhovor s renomovaným odborníkom vo vašom odvetví.

Viac autoritatívny expert, tým viac odkazov dostane publikáciu na vašich stránkach. Preto sa snažte chytiť a vypočuť expertnú stupnicu Matt Cutts, Olega Tinkoffa, Lionela Messiho.

18. Pozvite zákazníkov a partnerov, aby zverejnili príspevok hosťa na vašej stránke.

Budete musieť umiestniť odkaz na webovú stránku autora, ale na oplátku určite dostanete desiatky dobrých spätných odkazov. Po uverejnení príspevku hosťa sa táto správa obyčajne delí o túto novinku so svojím publikom. Čím viac autoritatívne je, tým viac spätných odkazov dostanete.

19. Zverejnite zoznam voľných pracovných miest na stránke.

Ak máte prácu, napíšte o nej na webe. Ľudia budú tieto informácie zdieľať s priateľmi. Dostanete repost v sociálnych sieťach a odkazoch.

20. Vytvorte slovník priemyselných termínov a publikujte ho na stránke.

Pokúste sa vytvoriť vyčerpávajúce definície najťažších termínov. Kolegovia a klienti vám ďakujú za prácu s spätnými odkazmi.

Ako vidíte ...

... to nie je také zlé. Namiesto nepracovnej taktiky môžete vždy nájsť efektívne spôsoby, ako získať externé odkazy. Je dôležité, aby ich vyhľadávače nepovažovali za spam. Ak použijete metódy popísané v kombinácii s zarábaním odkazov, nebudete musieť pracovať s lacnými adresármi a vystaviť stránku hrozbe sankcií.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár