Čo môžete urobiť teraz bro

To je všetko, čo hovoria, že na Západe, články písať lepšie ako v Rusku. Hovorí sa, že tu máme len spisovateľov a prekladateľov. Rozhodol som sa napraviť túto situáciu a napísať najlepší a najužitočnejší článok na ruskom internete. A napíšem to s vašou pomocou - nie som génius. Ale prvé veci ako prvé ...

Tu je päť najlepších mojich obľúbených nástrojov, ktoré okamžite prinášajú výsledky vo forme potenciálnych zákazníkov.

Hlavné podmienky pre výber nástrojov - len dve.

  1. Jeho realizácia by nemala trvať viac ako jeden deň.
  2. Pre realizáciu nebude potrebovať superveľmoci. Budete potrebovať ruky a mozog. Pri implementácii môžete použiť svoje ruky iné ako vaše vlastné - to znamená, že môžete nastaviť úlohu pre svojich zamestnancov. Ale mozog ...

Všeobecne

Čo teraz môžete urobiť, brácho?

V runete veľa pracovných freebies, čo dáva celkom hmatateľné výsledky. Ľudia tu zdieľajú dopravu a nevyžadujú nič na oplátku. Pamätám si, že som v roku 2014 počul, že je teraz ťažšie pracovať a prevádzka je príliš drahá.

Ale ak je pre vás drahé kúpiť si dopravu - vezmite si ju zadarmo, neľutujem vás osobne, brácho.

Zoznámte sa s forum partnersearch.ru. Je jednoduché sa s ním zaregistrovať.

Keď som predával hotové obchody, našiel som tam najrozpustnejších a najprimeranejších klientov. Existujú vážne strýkovia, nakonfigurovaní pre spoluprácu a partnerstvo. Ak je váš profil službou, skúste túto stránku a zistite, čo sa stane.

Ak niekto nevyhovuje ani prvej ani druhej, potom je pre neho "Yandex". Stačí len zadať kľúčové slová do vyhľadávania - a ak v prvej desiatke budú vývesky, na ktoré sa zmestíte, potom musíte byť na nich. Napríklad, problém bude "Avito" a "Z ruky do ruky." Pohodlne. To je voľný prevádzku - aj keď nie vždy.

Bro, nastavte si CallBackHunter. Ja sám som neveril poslednému, čo táto vec funguje. Potom ho nainštaloval na svoje webové stránky - a zákazníci začali volať častejšie. Urob to. Hodinu strávite, áno.

CallBackHunter nemá rád konkrétne - nainštalovať niečo iné, čo funguje na rovnakom princípe. Nainštalujte ho.

A potom, brácho, nemôžeme urážať, ale mnohí z vás ...

Pochopte, nemusíte mať v pohode, módne kancelárie v centre mesta, ale miesto - miesto by malo byť na úrovni. Je to pre neho, že ľudia majú prvý dojem o vás a vašej spoločnosti.

Osobne sa mi páči služba Nethouse.ru. Pretože je bez rozloženia a kódu. Nemusím byť programátorom, aby som vytvoril webovú stránku pre seba. A spája CallBackHunter, ale pre mňa je to dôležité.

Stránky môžete vytvoriť za jeden deň. A z celého zoznamu je to časovo najnáročnejšia možnosť. Presmerovanie z vašej domény na novú lokalitu. Nie navždy, aspoň na jeden deň. A uvidíme, čo sa stane. Zdá sa, že je lepšie sa opýtať IT špecialistu.

- Ako sa máš?

- Nebude to fungovať!

- A ak to funguje?

- No, ja neviem!

- Predstavte si, že s predchádzajúcou návštevnosťou stránky sa počet vašich potenciálnych zákazníkov zvýši.

- Oh, nezmysly.

- S rovnakým reklamným rozpočtom budete mať viac obchodov a peňazí.

-…

- No, čo chceš, netrvám na tom.

Bro, práve teraz môžete zbierať e-mailové adresy všetkých "mysliacich" zákazníkov, všetkých bývalých zákazníkov - vo všeobecnosti, všetkých tých, ktorí už raz používali váš produkt, sa chystajú použiť alebo sa vôbec nemôžu rozhodnúť. Ak chcete zbierať napríklad v tabuľke Excel.

Stiahnite si poštovú službu a napíšte im list, v ktorom ponúknete niečo zaujímavé.

Bývalí zákazníci môžu niečo ponúknuť - službu, doplnkovú službu - alebo vykonať prieskum. Klienti „myslenia“ - dať niečo, čo im pomôže prejsť od myslenia k akcii.

Používam Mailchimp, hoci nepoznám anglicky. Ale lepšie, myslím, bude využívať "Uniseender."

Takže, pre bokovky mailchimp.com, a pre vás unisender.ru.

Pozrite si tiež: Ako vytvoriť mailing list v MailChimp: sprievodca pre začiatočníkov a vybrať si tú najlepšiu e-mailovú službu: prehľad a porovnanie 25 najpopulárnejších spoločností na trhu

To je všetko. Ach jo, skoro som zabudol na vážnu výzvu a úhľadné vylúčenie zodpovednosti.

Ak to všetko vyskúšate a nemáte viac potenciálnych zákazníkov, potom 31. decembra 2016 osobne jazdím na bicykli pozdĺž Nevského prospektu v Petrohrade s logom vašej spoločnosti na helme. Z Palácového námestia do Ploshchad Vosstaniya a späť. Past Kazan katedrála, Anichkov palác a hlavné sídlo "VKontakte".

31. decembra v Petrohrade bude veľmi chladno. Ale som odhodlaný. Viete prečo? Pretože som si istý, že tieto nástroje fungujú.

Ako dlho je moja výzva? Čakám na váš verdikt až do 11. decembra 2016. Pre tento mesiac budete určite mať čas vyskúšať všetky tieto nástroje, ak nie ste leniví.

A teraz elegantné vyhlásenie o odmietnutí zodpovednosti. Ak ste práve otvorili právnickú osobu a ešte ste nemali obchody, potom moja výzva nie je pre vás. Aby CallBackHunter alebo Nethouse mohli pracovať, musíte mať na webe aspoň 50 ľudí denne. Ak existuje 49, potom sa hovor neberie do úvahy. A nech Texterra posúdi všetky spory a nezhody.

Teraz je čas. Podeľte sa o svoj čip, brácho

Poďme dokončiť tento článok spolu.

Hlavnou podmienkou je, že netrvá veľa času a dáva výsledok.

Napríklad môj priateľ Roman Jurijevič urobil znamenie "Products24" dvakrát väčšie ako predchádzajúce. Teraz to možno jasne vidieť na druhej strane cesty. A návštevnosť obchodu sa zvýšila o polovicu.

Práve som prišiel s týmto príkladom, ale presne odráža myšlienku - investujete raz a dostanete výsledok navždy.

So svetom na nite - nahé tričko. V tomto článku je pole pre zadávanie komentárov. Poďme hodiť do poľa, aby sme si pozreli svoje poznanie a pozreli sa na úrodu.

Napíšte najlepší kontrolný zoznam. Nečakajme, až nám niekto dá článok s magickými tabletkami a napíšeme to sami. Pre seba.

Ak vidíte, že niekto už napísal váš kúsok - napíšte. Táto technika sa nazýva "sociálny dôkaz". Keď vidíte, že to robí veľa ľudí, začnete to robiť sami. Toto je rozhodujúci moment!

Možno ste príliš leniví zdieľať svoje nástroje, zaregistrujte sa tu, potom zdvihnite slová, napíšte ... Potom aspoň preložte tento článok bratský. A bude to dobrý príspevok. Ďakujem vopred, brácho.

--

PS. Úprimne milujem všetkých. Objímam každého. Všetko dobré.

A posledná požiadavka - začneme slovami "Bro, práve teraz ...".

Poď, brácho, verím v teba, môžeš ...

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár