Aká by mala byť forma predplatného newsletteru: 10 príkladov

E-mailový marketing je jedným z najlepších spôsobov, ako zapojiť nového používateľa do zúženia firmy. Koniec koncov, vidíte, len veľmi málo ľudí bude kupovať produkty a objednávať služby, keď prvýkrát navštívia stránku. Trvá nejaký čas, kým sa dostanete pohodlne, získajte dôveru v značku, pochopíte jej vlastnosti a zásady interakcie so zákazníkmi.

Tí, ktorí chápu túto jednoduchú pravdu, zvyčajne nemajú žiadne pochybnosti o tom, či sa zapojiť do e-mailového marketingu, ale existuje mnoho otázok: „Čo by malo byť formou predplatného?“, „Kde by som to mal poslať?“, „Čo by som do nej mal napísať?“ , Len chcem povedať - jedinou pravdivou odpoveďou na tieto otázky je nie. Všetko záleží na charakteristikách vašej firmy, stránky a cieľovej skupiny. Účinnosť vybraných riešení je možné určiť len jedným spôsobom - testovaním A / B. Tento proces môžeme len mierne uľahčiť - vrhnúť možné možnosti. A konečná voľba, samozrejme, je vaša.

1. Pridajte formulár predplatného na stranu svojho blogu.

Ak ste práve začali svoj blog nedávno, formulár na predplatné na boku obrazovky je to, čo potrebujete. Okamžite chytí oko, ale nie je to nič rušivé. Môžete si ho vytvoriť sami alebo pomocou špeciálneho pluginu pre Wordpress (ak používate túto platformu). príklad:

2. Pridajte panel Ahoj Bar do hornej časti stránky.

Hello Bar je bezplatná služba, ktorá vám umožní vytvoriť malú zásuvku, ktorá sa zobrazí v hornej časti stránky. S ním môžete povzbudiť používateľov, aby sa prihlásili na odber vášho newslettera alebo ich presmerovali na vašu vstupnú stránku, kde podrobne vysvetlíte, prečo je váš newsletter skutočne hodný ich pozornosti. príklad:

Ako používať službu Hello Bar?

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je zadať adresu vašej stránky.

Po tomto sa zobrazí toto okno:

Ak vyberiete prvú možnosť, zobrazí sa výzva na zadanie odkazu na stránku, na ktorú chcete odoslať návštevnosť (ako sme už povedali, môže ísť o vstupnú stránku alebo akúkoľvek inú stránku vašej stránky a nie o vašu stránku):

Ďalej musíte zadať text a vybrať farbu panela. Vaše nastavenia sa prejavia okamžite a hotový výsledok môžete okamžite zobraziť v hornej časti stránky:

Ak nie ste spokojní s predvolenými nastaveniami, môžete prejsť na pokročilé. K tomu kliknite na odkaz „Prispôsobiť vzhľad a dojem“. Zobrazí sa nasledujúca ponuka:

Po nakonfigurovaní všetkých parametrov kliknite na tlačidlo „Pokračovať“, zadajte svoju e-mailovú adresu a heslo (na stránke sa zaregistrujte) a vyberte spôsob inštalácie bannera:

  1. Môžem nainštalovať kód sám, Dostanete kód a nainštalujete ho na svoje webové stránky. Pre pokročilých používateľov.
  2. Používam wordpress, Dostanete odkaz na prevzatie pluginu a budete ho musieť nainštalovať.
  3. Napíšte svojmu správcovi webu, Zanechávate e-mailovú adresu správcu webu a pokyny na inštaláciu sa tu posielajú, samozrejme, v angličtine.
  4. Potrebujem pomoc, Pred vami je okno, do ktorého môžete zadať otázku, odpoveď prichádza na váš e-mail.

Toto bola moja prvá skúsenosť s používaním tejto služby a dojmy z nej boli veľmi dobré. Voľný (!), Pekný a veľmi jednoduché použitie. Pre tých, ktorí nemôžu vytvoriť takúto vec sami, - to je nevyhnutné.

Mimochodom, čo som robil po 15-minútových experimentoch:

  • Banner k odberu newsletteru, štylizovaný podľa dizajnu našej stránky

Vezmite prosím na vedomie, že v tomto type bannera (pre zber e-mailov) formulárov na vyplnenie môžu byť obidva (e-mail a meno) a jeden (len e-mail).

  • Banner presmeruje používateľov na našu vstupnú stránku

3. Do hlavnej ponuky pridajte stránku s formulárom predplatného.

Pridajte do svojej stránky sekciu s názvom Predplatné, obnovenie alebo Pripojiť a nechajte si predplatný formulár mať svoj vlastný domov. Táto technika môže prilákať používateľov, ktorí nie sú oboznámení s vašou stránkou. príklad:

4. Formulár predplatného umiestnite do oblasti posuvníka na hlavnej stránke

Ak je váš hlavný chlieb e-mail, táto metóda môže byť pre vás najúčinnejšia. Formulár predplatného umiestnite na najviditeľnejšie miesto hlavnej stránky (v oblasti jazdca, kde nie je žiadny rušivý text), urobte ho veľkým a jasným, dobre pracujte na texte. Uvidíte, po týchto akciách bude predplatné na váš newsletter oveľa viac. príklad:

5. Prilákať účastníkov s vyskakovacím oknom.

Pop-up okná sú efektívny, ale veľmi nebezpečný nástroj. Stačí, ak urobíte najmenšiu chybu v jej vytvorení (nastaviť nesprávny časový interval, prostredníctvom ktorého sa objaví, alebo urobiť príliš očividnú výzvu na konanie), a to môže doslova zničiť vašu značku. Preto pred umiestnením tohto prvku na všetky stránky vašej stránky sa uistite, že je účinný (pomocou testu A / B). Akonáhle si uvedomíte, že toto vyskakovacie okno vyhovuje vášmu publiku, môžete ho pridať na stránku. príklad:

6. Pridajte formulár predplatného do päty vašich blogov.

Formulár predplatného predplatného je skvelý spôsob, ako premeniť svojich nových čitateľov na zapojených e-mailových účastníkov. Táto metóda je obzvlášť účinná, ak je váš obsah naozaj zaujímavý a užitočný pre vašich používateľov. príklad:

7. Práca na texte

hlavička by mali okamžite pritiahnuť pozornosť a povedať užívateľom, čo dostanú po predplatnom (1). Napríklad: „Získajte úplný návod na vytvorenie stratégie marketingu obsahu.“ hlavnú časť dôvod, prečo by sa mali prihlásiť, by mal byť zverejnený (2). Napríklad: „Ak sa zaujímate o obsahový marketing, zadajte svoj e-mail do nižšie uvedeného formulára a získajte úplný návod na vytvorenie svojej prvej stratégie.“ Výzva na akciu by mal byť jednoduchý a krátky (3). Napríklad „Získať príručku“. príklad:

8. Pridajte ďalšie informácie.

Uveďte peňažnú hodnotu, Ak ponúkate e-knihu alebo bezplatný webinárový kurz, uveďte výhody, ktoré užívatelia získajú z vašej ponuky. Napríklad: „Zaregistrujte sa do bezplatného webinára (uložte 500 rubľov).“

Pridať recenzie. V skutočnosti zvyšujú konverziu. Ak nemáte žiadne recenzie, vykonajte prieskum medzi svojimi odberateľmi / zákazníkmi.

Pridajte sociálne dôkazy. Uveďte, koľko ľudí sa už prihlásilo na odber vášho bulletinu. Ak máte tisíc účastníkov, ľudia budú určite chcieť vedieť, čo ponúkate, je tak zvláštne, pretože toľko ľudí sa k vám prihlásilo. Napríklad: „Pripojte sa k nám!

Zahrnúť odkaz na zásady ochrany osobných údajov. Ľudia nenávidia spam, takže informácie, že nebudete vyplniť svoje krabice s zbytočné nevyžiadanej bude príjemné pre nich. príklad:

9. Znížte počet polí, ktoré sa majú vyplniť.

Všetci obchodníci chcú vedieť maximálne informácie o svojich účastníkoch. Spýtajte sa nielen na meno a e-mail, ale aj na vek, pozíciu, telefónne číslo. Nie je to potrebné. Dlhé výplne formujú ľudí. Odstráňte ďalšie polia predplatného a čo najjednoduchšie a najrýchlejšie. Ak potrebujete ďalšie informácie, môžete vždy použiť prieskumy.

10. Prispôsobte formulár predplatného prichádzajúcej prevádzke.

Predstavte si situáciu. Váš blog je venovaný internetovému marketingu (to zahŕňa také oblasti ako SEO, obsahový marketing, e-mailový marketing, kontextová reklama atď.). Ak chcete zvýšiť návštevnosť a účastníckej základne, post post hosť vo veľmi populárnom blogu o copywriting. Copywriters sú len časťou vašej cieľovej skupiny, preto, aby bolo možné previesť čo najviac týchto ľudí, musíte prispôsobiť formulár predplatného - aby sa jeho odvolanie zameriavalo na copywriterov, a nie na internet marketingu. Individuálny prístup sa často podceňuje, hoci v skutočnosti môže priniesť obrovské zisky.

Niekoľko slov na záver

Budovanie účastníckej základne nie je jednoduché, ale ak ste múdri a zodpovední za vytvorenie predplatiteľského formulára, neustále experimentujete a vykonávate testy A / B, tento proces sa môže výrazne urýchliť. Veľa šťastia!

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár