49 tém a 100+ nápadov pre situačné vysielanie v lete 2017

Nedostatok tém pre pravidelné publikácie je pravidelne zaradený do TOP dôvodov pre bolesti hlavy tvorcov obsahu, textárov a redaktorov všetkých pruhov. Tento článok je obrovský klavír v kríkoch, ktoré vám pomôžu nie vyschnúť od smädu po zaujímavých témach pre ďalší príspevok alebo článok. Pre pohodlie sú dôvody rozdelené podľa tém, ale každý je najlepší na čítanie - kto vie, aký druh kreatívy vás bude inšpirovať napríklad v Deň pivovaru.

Nezamieňajte si, toto nie je situačný marketing.

V tradičnom zmysle je situačný marketing schopnosť uchopiť horúcu tému holými rukami, otočiť ju naruby, prispôsobiť ju vášmu produktu a použiť na prilákanie pozornosti širokého publika. Nie je možné pripraviť sa na situačný obsah, pretože sa narodí v priebehu niekoľkých hodín a zomrie po niekoľkých dňoch. Na zajtrajšok sa môže pozerať nielen každý, ale z tohto dôvodu je nemožné predvídať horúcu senzáciu alebo ďalšiu škvrnu od úst politika. Kto napríklad mohol predpovedať, že PornHub bude zatvorený?

Situačný marketing sa vykonáva na koleno v ten istý deň. Robia to zhruba, ale rýchlo a do predmetu. Nie je možné vopred vypočítať účinnosť samostatnej akcie, je ťažké predvídať reakciu publika, nie je tiež možné plánovať žiadne KPI, pretože nie je čas ani na normálnu TK, nie na koordináciu a diskusiu. Toto je letecká akrobacia. Ale neustále nie nevyhnutne. Nebudete dúfať v prípad a nádej na osud, takže plán obsahu?

50+ nápadov na letný obsah

Nižšie je uvedený zoznam očakávaných významných udalostí, dôležitých dátumov a len vtipných dovoleniek, ktoré môžu byť použité na inšpiráciu v práci. Ak chcete, môžete z každej témy vytvoriť niekoľko príspevkov. Vyberte si tému, ktorá je bezprostredne relevantná pre vaše úlohy, alebo si všetko prečítajte v poriadku - tak pohodlne.

šport

1. jún 03 Finále Ligy majstrov UEFA. Real bude súťažiť o titul s Juventusom. Hrajú v Cardiffe - hlavnom meste Walesu. Pozorne sledujte: je možné, že Ronaldo bude opäť plakať, a to ho nikdy nenávidí.

2. 17. - 2. júl. Pohár konfederácií. Rusko. Sochi. Rozšírenie pre vtipy na "opäť dvadsaťpäť". Pre tých, ktorí radi zosmiešňujú chodcov - naše hrajú 17. júna s Novým Zélandom, 21. júna s Portugalskom a 24. júna s Mexikom. Hráme viac ako tri hry, čas ukáže, ale medzitým si fotíme s maorskými bojovníkmi, Cristiano Ronaldo a vtipy tequily.

3. - 13. august. Majstrovstvá v atletike v Londýne. Všetka pozornosť k Usainu Bolt. Na majstrovstvách sveta je opäť hlavným súperom o 12 a 13 zlatých.

hudba

Ako môj obľúbený filmový charakter hovoril, "všetko sa blíži, ale hudba je večná." Takže hudba je univerzálnou témou pre publikácie. Toto leto môžete hovoriť o takýchto udalostiach.

Narodeniny slávnych hudobníkov. Je ich veľa. V týchto dňoch môžete robiť výbery s ich najlepšími dielami, rozprávať zaujímavé kariérne fakty, robiť testy na základe vedomostí o životopisoch, ukázať vzácne fotografie, odhaliť trestné odsúdenia a škandály.

18. júna značky 75 rokov Paul McCartney. Ak všetka jeho tvorivosť nestačí, použite ako zámienku pre nových Pirátov z Karibiku, kde hral veľký hudobník.

10. júla Narodil sa Ronnie James Dio. Ak samotné narodenie legendy Rainbow nestačí, povedzte nám o hlavnom symbole skalnej "kozy" - rozpálenie, ktoré sa prejavuje na koncertoch a pre dušu. Koniec koncov, bol to Dio, ktorý popularizoval toto gesto, a ak nie pre neho, na koncerte by ste ukázali nejaký „piss“.

3. august 54 ročný má legendárny sólista Metallica Jamesa Hetfielda. Niekoľko generácií vyrastalo na jeho piesňach, takže sú zaručené husky a reposty. Urobte si výber klipov alebo nájdite vzácne zriedkavé videá.

20. augusta oslávi 47 rokov, čo nám je veľmi blízky Fred Durst. Je plný materiálov, kde hovorí, ako miluje Rusko, ale môžete sa odlíšiť a hľadať vzácne zábery. A môžete obmedziť výber hudby viac zapamätateľné.

8. august 21 oslavuje 50 (!) rokov Serge Tankian.

Toto nie je jediné video Freeman SOAD.

9. Tieto festivaly môžeme spomenúť samostatne. Napríklad v minuloročnom Chernozemi bola strecha zničená nielen divákom, ale aj celou scénou. V tomto roku sa bude konať Chernozem od 4. do 6. augusta v Tambove.

Dobrá vec nikto nebol zranený

10. Od 7. júla do 9. júla Sledujeme inváziu do Tveru.

11. Od 23. do 25. júna Sledovanie divokej mincovne v Tule.

Všetky festivaly si môžete prezrieť tu.

A v lete ...

12. jún 19 1987 (30 rokov) prvý koncert Guns N 'Roses.

13. 25. júna 1967 (50 rokov) prvýkrát znelo legendárna pieseň Beatles Všetko, čo potrebujete, je láska. Hriech nehovorí a nehovorí o nej ani o skupine. Môžete viesť prieskum alebo začať diskusiu o láske. A môžete len vyzdvihnúť zaujímavé kryty.

Je to jednoduché!

14. júl 08 1985 Časopisy Playboy a Penthouse vyšli s fotografiami nahej Madony. Vynikajúci dôvod na zapamätanie si práce speváka, no aj obrázkov samotných.

Kto sa stará, odkaz plný súbor fotografií, ale on je 18+ a nie pre slabé srdce

15. august 12 1877 (pred 140 rokmi) Thomas Edisson napísal prvú zvukovú stopu. Oficiálne narodeniny záznamu.

16. august 15 v roku 1969 sa otvoril festival Woodstock. Zhromažďujeme zaujímavé fakty o podujatí. Napríklad neprešiel v Woodstocku, ale v Betheli. Počas festivalu sa predčasne narodilo 9 detí. Niet divu - na 500.000 návštevníkov.

17. august 2002 Kipelov opustil Aryu. Hlasujeme o tom, kto je lepší - Kipelov alebo Zlatý orol, Mavrin alebo Dubinin. Pamätáme si na legendárne hity a koncerty. Publikujeme skvelé fotografie.

Ešte zaujímavejšie udalosti zo sveta hudby nájdete tu.

Niečo báječné

18. júna. Deň zdravého stravovania a životného štýlu. Ruská reakcia na Americký deň obžerstva, ktorý sa každoročne oslavuje v Spojených štátoch 21. júla a tiež každoročne trvá životy stoviek Američanov, ktorí ho preháňajú koksom a hamburgermi. Nápady pre príspevky - zdravé recepty, zdravé jedlo festivaly, cvičenia. Ak je vaša CA muž, môžete ísť opačne a urobiť príspevok o výhodách mastného mäsa alebo piva v štýle časopisu Maxim.

19. júna. Pivovarský deň v Rusku (Medzinárodný deň sa oslavuje 4. augusta). Výbery s najlacnejším a najdrahším pivom na svete (spojler - nie noha v Osle, kde pol litra bude stáť 9 dolárov). Druhy neobvyklého piva v rôznych regiónoch (psie, omladzujúce, mliečne výrobky). Povedzte, čo a čo tam pivo.

20. júna 19 martini deň.

21. júl Medzinárodný deň čokolády. Viete, že sa čoskoro stane vzácnym alebo drahším? Spotreba sa zvyšuje a počet kakaových plantáží klesá. Takže zásoby a nezabudnite povedať svojim čitateľom o tom.

22. júl 23 oslavovať hot dog deň. Vo svete sú pripravené nielen z klobásy. Modrý syr, cibuľový džem, kari omáčka a milión druhov kapusty sa pridávajú do rôznych receptov.

23. júla povinný osláviť deň tequily. V závislosti od expozície existuje 5 druhov tequily. Prečo sa všetci nemajú pripraviť miesto, a potom nie hrať fľašu nápoja pre repost alebo vtipný príbeh v komentároch?

Kino

24. V máji, prvá epizóda pokračovania legendárneho televízneho seriálu Twin Peaks. Jeho finále je len na leto a ako to tentoraz skončí, nie je jasné. Starostlivo sledujeme a skladujeme príspevky na tému 20-ročného čakania, dlhého doručenia a gadgetov s dlhou životnosťou. Môžete poraziť kvalitu - sledovali obe sezóny na tom istom televízore alebo prepínali sériu s celým diaľkovým ovládaním s rovnakými batériami.

25. V lete V sériovom svete bude ďalšia akcia - siedma a zdanlivo posledná sezóna Game of Thrones. Zima je blízko, matka drakov, John Snow nič nevie - bude ťažké nájsť niečo nové, a preto pozorne sledujeme dej, ktorý sa čoraz viac odkláňa od Martinových kníh.

Viac z dôvodov filmu ...

26. júna 01. t film Wonder Woman. Súdiac podľa jej oblečenia a absurdnej túžby Hollywoodu vyrovnať každého, vrátane super-hrdinov, predvídam v tejto téme veľa vtipov. Nezostávajte pozadu, ale s opatrnosťou voči sexizmu - feministky, ktoré oslavovali sviatok v predvečer 31. mája, budú stále túžiť po čerstvej krvi.

22. júna Transformátory prichádzajú von. A v tento deň začala druhá svetová vojna. Musíte si vybrať jednu vec. Nepokúšajte sa vzdávať poctu predkom aj Optimusovi.

28. júl v Rusku si prenajíma nový Spiderman. Aby som bol úprimný, už neviem, ktorý z nich je v rade, ale tam bude aj Iron Man. Stojí za to venovať pozornosť a možno aj hrať niekoľko filmových lístkov na repost.

Každý má svoje vlastné záujmy.

29. Zatmenie Slnka 21. augusta. Celú fázu možno vidieť len v Spojených štátoch. To je dôvod, prečo ponúkať lístky lacnejšie pre všetky cestovné kancelárie. Všeobecne platí, že téma sa už v reklame odohrala miliónkrát, a ak máte nejaké logo alebo meno, môžete ich zatvoriť.

30. Z beletrie bez jasného dátumu. Očakáva sa let čínskeho aparátu na mesiac s plotom a dodávkou pôdy. Na pozadí všeobecných vtipov o čínskej kvalite môžu byť skupiny tém z Aliexpressu vtipkované o lodnej doprave aj z vesmíru, viazaného na túto bezplatnú dodávku tovaru alebo súťaže. A môžete tiež pripojiť k udalosti stills z filmu Live.

31. 6 jún Bethesda spúšťa The Elder Scrolls Morrowind - okrem TES Online. Nové pracovné miesta, nové dobrodružstvá, nové HYIPy okolo už legendárnej série hier.

27. augusta v Melbourne sa otvára výstava k sedemdesiatemu výročiu módneho domu Dior. Nový kreatívny riaditeľ a plná retrospektíva zbierok Dior Haute Courute.

7. júna v Soči Kinotavr začína. Ďalším dôvodom, prečo diskutovať o ruskej kinematografii a prečo je zastrelený rozpočtovými peniazmi.

34. Maturitné strany. Termíny sú plávajúce, takže sa musíte riadiť vaším mestom a miestnymi správami. Je to výborná príležitosť na prenájom, publikovanie zbierok s večernými šatami, pravidlá ich výberu a výhody prenájmu.

29. júla znamená 200. výročie narodenia Aivazovského. Ak sa vám podarí harmonizovať more s niečím, zvážte, že ste v trende.

36. Od 10. do 12. júna 15. ročník Tattoo festivalu sa uskutoční v Petrohrade. Vynikajúci dôvod, prečo začať holivar na tému dekorácie tela, previsnuté kože v starobe alebo možnosť chytiť bolesť. Ale ak ste adekvátna osoba, radšej urobte správu s príkladmi práce.

37. V lete 2017 Mal by si nový voz Lada Vesta Cross. Domáci automobilový priemysel vždy dával veľa dôvodov pre skepticizmus alebo naopak - plný očakávaní - publikácií. Prvé fotky z auta na výstave, prehľad na skúšobnej jazde, rozhovor s vývojármi.

38. V lete Očakáva sa, že sa začne predaj mobilných telefónov Nokia 6, 5 a 3, ktorý sa vracia na trh, ale je to triumf?

Bežné témy pre konverzáciu

12. júna - deň Ruska. Aby nedošlo k utopeniu sa v mori trikolor, ukázať pokrok a zmeny - je vždy zaujímavé sledovať ich. Čo sa potom stalo a čo sa teraz stalo peniazmi, mestami, štadiónmi, popovými hviezdami a platmi úradníkov - ktorí majú na to dosť predstavivosti.

40. júna 14. t je deň darcu. Kto povedal, že krv je istá? Môžete dať niekomu grafickú kartu v dobrom stave alebo inú náhradnú súčiastku.

27. júna deň rybára. Boh sám prikázal hrať cenu za repost, usporiadať prieskum o najväčšom úlovku alebo neuveriteľnej rybárskej bájke. A môžete si vybrať s miestami, kde najlepšie rybárčenie a okamžite ponúknuť vstupenky tam.

30. júna deň sysadmin.

43. júla UFO deň (UFO deň). Odhaľujeme tajomstvá pristátia, zverejňujeme tajné fotografie, zbierame názory, označujeme zelenú horlivosť s obzvlášť horlivými komentátormi.

3. júla deň slabosť človeka. Určite zistite, ktorý z nich. Alebo napíšte o jednom alebo viacerých naraz. Tu sú ženy aj alkohol a šport jedinečnou témou a sú vhodné pre takmer každého.

6. júl Den bozkov

23. júla denné rezané sklo. Ako sa o tom nehovorí?

8. augusta deň mačky. Mačky milujú všetko. Sú založené na internete. Zábavné gify s mačkami - povinný plán. Môžete tiež publikovať príbehy o mačkách, hrdinoch, mačkách, zlodejoch, mačkách, dlhosrstých.

48. 13. augusta deň. Je to vynikajúci dôvod na to, aby sa niečo stalo pre ľavákov, alebo aby ste povedali, prečo sú výnimočné.

30. augusta klamársky deň.

All. Postieľka je u konca. Dúfam, že to bude užitočné vo vašej práci. Ak existujú nejaké ďalšie nápady a zaujímavé témy, napíšte a pridajte k pripomienkam. Ale čo je najdôležitejšie, nechajte vo svojich plánoch miesto pre nové horúce informačné kanály - objavujú sa v ruskom mediálnom priestore so závideniahodnou pravidelnosťou.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár