Deväť vecí, ktoré vám pomôžu rozšíriť vaše publikum.

Zaručené zvýšenie dopravy z prirodzeného problému na vás v týchto podmienkach pomôže len pri implementácii modelu, v ktorom sa lojalita zákazníkov vytvára pred časom nákupu. Hlavným nástrojom je tu obsah. Firemný blog - oblasť pre realizáciu nápadov. Čo robiť, aby vaše publikum rástlo?

1. Preštudujte si obsah konkurencie

Ak chcete reprezentovať kroky, ktoré potrebujete, aby sa viac prevádzky vo výklenku, je dôležité, aby ste pochopili, aké kroky vaši konkurenti majú v rovnakom smere. Koľko materiálov sa publikuje denne, týždenne, mesačne v blogoch vašich hlavných konkurentov? O čom píšu? Vašou úlohou je, prirodzene, robiť všetko oveľa lepšie. Užitočný obsah na jedinečných témach, ktoré sú zaujímavé pre vašu cieľovú skupinu, je „odradenie“ od konkurentov v oblasti marketingu obsahu.

2. Zvýšte počet blogov.

Ak ste uverejnili jeden článok za deň, snažte sa publikovať dva alebo tri články za deň bez toho, aby bola ohrozená kvalita materiálov. Premýšľajte o tom, čo musíte urobiť. Prilákať iného textár, ktorý je pripravený ponoriť sa do témy a vydávať články slušnej úrovne? Nie toľko.

3. Súčasne publikujte obsah blogu.

Povzbudzujte svoje publikum, aby každý deň v rovnakom čase zobrazovalo nové články na vašom blogu. Ak je obsah, ktorý vytvárate, zaujímavý pre cieľovú skupinu, potom je v týchto hodinách vidieť dochádzku.

4. Buďte aktívni v sociálnych sieťach

Nezabudnite zverejniť vo svojich skupinách oznámenia o materiáloch uverejnených vo vašom blogu. To vám poskytne lepšie sociálne podnety.

5. Neustále pracovať na zlepšovaní kvality vášho obsahu.

Skutočnosť, že texty, ktoré publikujete na webe, by mali byť vo všetkých ohľadoch dokonalé: štýlová gramotnosť a absencia pravopisných chýb sú veci, ktoré musia byť a priori prítomné v značkovom obsahu.

Ale keď hovoríme "kvalita", myslíme najprv na "odbornosť". Jednoduchý príklad. Chcete si kúpiť auto určitej značky a hľadáte informácie na internete, aby ste sa mohli sami rozhodovať alebo zmeniť. Aký text by ste chceli prečítať v tejto otázke - cieľ, plný cenných informačných materiálov od osoby, ktorá už piaty rok riadi vozidlo tejto značky, ale napísaná s množstvom pravopisných chýb, alebo hladký text, ktorý opakuje už napísanú banalitu skôr 5567 copywriter? Podľa môjho názoru je odpoveď zrejmá. Väčšina ľudí nevenuje pozornosť chybám, ak im materiál poskytuje skutočne užitočné informácie. Takéto materiály majú všetky šance na získanie veľkého počtu "rád".

Editor pomôže zvýšiť formálnu kvalitu textov. Zlepšiť kvalitu odborných znalostí - len profesionálny copywriter, ktorý chápe, čo je to materiál, to znamená, najlepšie so skúsenosťami v žurnalistike. Preto poskytnite svojim copywriterom možnosť komunikovať v pracovnom poriadku s niektorým z vašich špecialistov, ktorí vám pomôžu vytvoriť článok na úrovni expertov.

6. Vytvorte obsah pre autoritatívne stránky na témy

Nezabudnite, že tematické stránky s vysokou návštevnosťou môžu byť zdrojom zvyšovania povedomia o vašej značke na internete. Pokúste sa pre nich vytvoriť "prelomové" články, ktoré vám môžu poskytnúť veľký záujem publika.

7. Pokúste sa rozšíriť rozsah svojho blogu.

Máte za úlohu zvýšiť množstvo dopravy a záujem publika na krátku dobu (povedzme dva alebo tri mesiace). Použijete najskúsenejšiu metódu - zvýšenie obsahu uverejneného na vašom blogu. Tam je jeden "ale" - v každom výklenku je strop. Úzke predmety sa môžu stať prekážkou pre prilákanie širšieho publika (ale máte aj dôvod domnievať sa, že časť tohto širšieho publika možno premeniť na zákazníkov). Čo robiť Ako možnosť - rozšíriť predmet a zistiť, čo vám časom poskytne. Napríklad predávate automobilové diely a príslušenstvo. Prečo nie začať vytvárať okolotematichesky obsah: odborné poradenstvo v rôznych otázkach, ktoré vznikajú v ľuďoch; odporúčania, ako pri nákupe ojazdeného vozidla identifikovať dôležité údaje, ktoré sa počas prevádzky zmenili; vzdelávacích materiálov - napríklad o tom, ako boli vyrobené prvé autá v závode Ford (ak ponúkate náhradné diely pre automobily tejto značky). Čo vám poskytne takýto obsah? Poslucháči, ktorí sú už s vami oboznámení z takýchto materiálov, si presne zapamätajú, či ste ho priložili k svojmu obsahu, keď príde čas. Takéto materiály zvyšujú povedomie o značke.

8. Pokúste sa vytvoriť obsah s vírusovým potenciálom.

Generovanie obsahu s potenciálom pre vlastnú replikáciu je neuveriteľne ťažká vec. Z veľmi jednoduchého dôvodu - nie je možné predpovedať, čo sa ľuďom bude páčiť. Dostane materiál veľký počet rád, tweety, či bude viacero repostov? Môžete len predpokladať, na základe pochopenia, že vaša Stredná Ázia je zaujímavá. Z našej vlastnej skúsenosti hovoríme, že sme mali všetko: a keď sa "nakrútili" články napísané v zhone, ku ktorým sme sa nestretli so špeciálnymi nádejami; a keď materiály, ktoré sme starostlivo pripravili a plánovali získať širokú odozvu, prešli takmer bez povšimnutia. Povieme vám, čo je najobľúbenejšie online:

  1. Zoznam článkov (zoznam konkrétnych tipov problémov)
  2. infografiky
  3. Pokyny k videu
  4. Články, ktoré vysielajú jedinečný zážitok (niečo, čo iní nehovoria)

9. Venujte pozornosť e-mailom

Bulletin zostáva jedným z najúčinnejších nástrojov marketingu obsahu, ktorý vám pomôže udržať si publikum, informovať ich o dôležitých udalostiach vo vašej spoločnosti, v priemysle, oboznámiť ich s odbornými názormi na otázky, ktoré ich zaujímajú, a nedávno navrhnúť, aby sa z vášho blogu stali tie najzaujímavejšie veci. V tomto článku sme už písali o chybách, ktorým je potrebné sa vyhnúť pri písaní firemného e-mailového zoznamu.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár