Ako zabezpečiť konverziu: tri neagresívne metódy riadenia správania divákov

Content marketing je propagácia projektov s informačným a užitočným obsahom pre divákov. Investovaním do tvorby článkov, recenzií, prezentácií, infografiky a iných foriem obsahu spoliehate na konkrétny výsledok, že? Je žiaduce, aby to boli skutoční zákazníci, a nie len doprava.

Vytvorenie konverzného skriptu na stránke pomáha zvýšiť predaj. Implementácia scenára konverzie je jadrom vašej stratégie marketingu obsahu. Odvolania musíte zverejniť na stránkach stránok, na sociálnych kontách, ako aj na stránkach, na ktorých sú vaše materiály založené na vašom scenári konverzie.

Každá publikácia v rámci kampaní zameraných na marketing obsahu by mala zahŕňať výzvy na akciu. Ale neponáhľajte sa naplniť vaše stránky s agresívne "kúpiť teraz", "objednať a získať zľavu", "objednať dnes a získať darček" a podobné frázy. Obťažujú väčšinu ľudí, pretože návštevníci prichádzajú na stránku predovšetkým kvôli užitočným informáciám. Lepšie využívať efektívnejšie spôsoby interakcie s publikom a poskytovať potrebné akcie. Informácie o troch takýchto metódach nájdete nižšie.

Dajte svojim čitateľom stred pozornosti.

Prakticky každý človek je šťastný, keď vidí svoje meno na webovej stránke alebo v tlači. Je hrdý, ak niekto odkazuje na svoj názor a zdôrazňuje dôležitosť jeho slov.

Premeňte svojich čitateľov na zástupcov vášho podnikania na dobrovoľnom základe. Na tento účel budete potrebovať zaujímavý obsah, ktorý používatelia budú chcieť distribuovať alebo komentovať. Nejde však o formu pripomienok v spodnej časti stránky.

Vytvorte príbeh pomocou služby Storify, ktorú môžu vaši čitatelia pokračovať. Táto služba vám umožňuje automaticky zhromažďovať tematické príspevky a komentáre používateľov sociálnych sietí, vrátane Facebook, Twitter, YouTube, Flickr a Instagram. Vytvorením príbehu môžete pridať odkazy na obsah uverejnený na ľubovoľnom zdroji.

Po publikovaní príbehu získate možnosť pridať widget Widget na svoje webové stránky alebo blog, aby si čitatelia mohli vidieť svoje mená a komentáre.

Pomocou služby Storify povzbudzujete publikum, aby sa podelilo o svoje názory na otázky, ktoré vás zaujímajú. Venujte pozornosť, nemusíte vystrašiť ľudí s posadnutým "buy" a "subscribe". Okrem toho služba Storify vám umožňuje používať obsah vašich sociálnych nasledovníkov, ako aj iných používateľov služby Twitter, YouTube a Facebook, ktorí zverejňujú obsah, ktorý je vám blízky.

Urob si svojich čitateľov víťazom.

Všetci ľudia milujú vyhrať. Urob si svoj čitateľov víťazov tým, že prispôsobí vaše stránky. To povzbudzuje publikum k tomu, aby spotrebovalo vaše materiály a vykonalo potrebné akcie - aby ste mohli komentovať príspevky, špecifikovať úplné podrobnosti počas registrácie atď.

Gamifikácia (termín "gamifikácia" sa tiež používa - sledovanie s anglickou gamifikáciou) - použitie herných techník na vývoj neherných systémov. Najjednoduchším príkladom gamifikácie v blogosfére je použitie zásuvných modulov ako „Top Commentators“.

Zobrazte svoju fantáziu hraním svojho zdroja. Priraďte komické tituly aktívnym užívateľom (dock, megaguru, junker), implementujte automatický výpočet hodnotenia účastníkov diskusie. Tento prístup je široko používaný vo fórach, kde účastníci získavajú body za pripomienky a ďakovanie od iných používateľov.

Povzbudiť víťazov a bežných účastníkov, aby boli aktívni na vašej stránke. Len sa neobmedzujte na virtuálne ceny. Poskytnite najlepším užívateľom exkluzívne servisné podmienky vo vašej spoločnosti. Nezabudnite na ostatných komentátorov - zaslúžia si napríklad zľavy alebo firemné tričká.

Dajte sa dostať

Je ťažké pre divákov odmietnuť. Pozvite používateľov napríklad, aby uverejnili svoj obsah, ak vyhovuje téme vašej lokality. Namiesto toho požiadajte čitateľov, aby sa zaregistrovali alebo zdieľali s priateľmi na sociálnych sieťach o vašej stránke.

Môžete napríklad použiť túto metódu a predstaviť publiku nový produkt. Ponúknite čitateľom podrobný návod, ako ich používať, ilustrované fotografiami a videami. Je nepravdepodobné, že by niekto zmeškal možnosť stiahnuť si takýto materiál pre repost.

záver

Ľudia milujú byť centrom pozornosti, vyhrať a získať užitočné veci zadarmo. Pomocou vyššie opísaných metód im poskytnete také príležitosti. To vám zaručuje konverziu bez obsedantných hovorov, ako je napríklad „kúp teraz“.

Upozorňujeme, že overená taktika nezaručuje okamžitý predaj. Dávajú vám viac. Vaši čitatelia sa dobrovoľne stávajú zástupcami značky. A to je dôležitejšie ako okamžité prínosy.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár