Sex v marketingu obsahu: 11 istý spôsob, ako zviesť publikum

Sme všetci dospelí, priznajme si to úprimne: týmto všetci sú zapojení. Čo sa má skryť? ZSSR, v ktorom „neexistoval žiadny sex“, sa zrútilo pred dvadsiatimi rokmi, a teraz sú okolo nás nudistické pláže a televízne kanály pre dospelých. 90% online obsahu flirtuje s vami a robí obscénne návrhy. Torrenty prasknú s „dospelým“ videom a vlády čoraz viac požadujú potvrdenie veku na internete. Pokúste sa stiahnuť aspoň jeden súbor z výmenníka, bez toho, aby ste videli na monitore bacuľaté špongie a čipky (to je v najlepšom prípade). Najobľúbenejší blog z minulého roku sa okolo počtu čitateľov Nosik a Navalny - a to je blog Prostitute Kat. A ona, myslím, zarobí veľmi dobre z otvorenej a skrytej reklamy - kto nemá o túto tému záujem?

To isté platí aj pre váš obsah: ak je to zvodné a úprimné, potom sú šance na podmanenie publika za ním oveľa väčšie. Nižšie je uvedených 11 vecí, ktoré by ste mali zohľadniť pri implementácii stratégie marketingu obsahu. Môžu vám pomôcť uspokojiť vašu cieľovú skupinu, ukázať svoju dôstojnosť a vyniknúť na pozadí mnohých konkurentov. Ste pripravení merať ... obsah?

1. Blízkosť

Vzťahy môžu byť "jednorazové" alebo sa môžu stať pravidelnými. V prvom prípade sa stretávate náhodou a ukazuje sa, že máte niečo, čo poteší svojho partnera v „komunikácii“. Po prvý raz sa všetko ukáže, že nie je dokonalé, ale zvyčajne sú obe strany spokojné s tým, čo sa stalo. Ale ak sa rozhodnete urobiť ďalší krok, vstúpiť do intímnejšieho vzťahu s partnerom a ukázať, že sa chcete o neho postarať a ukázať mu porozumenie, potom sa všetko zmení. Od príležitostných intríg, prejdete k viac emocionálne stabilný a dôverujúci vzťah, a vaše obsah sa stávajú oveľa atraktívnejšími, príbuznejšími a bližšími.

2. Atmosféra

Vytvorenie správnej atmosféry môže zásadne zmeniť váš vzťah a celý proces vzájomnej interakcie - správne obrazy, hudba a video sa rozhodnú, či to bude len príjemná zábava alebo „POTREBA PÁNA!“

3. Vzájomnosť

Keď vo vašom vzťahu nielenže beriete, ale dávate, obe strany si to užívajú. Keď sa všetko deje v úplnom tichu, vzniká pocit nešikovnosti - nie ste si istí, či všetko robíte správne, a nechcete sa ho pýtať, aby ste sa nedostali do nepríjemnej pozície. Súhlasíte, ste veľmi spokojní, keď vaši čitatelia vyjadrujú svoj názor na vaše obsah, komentovať a chváliť. Keď sa to stane, uvedomíte si, že nechcete zastaviť - chcete im dať ešte viac dôvodov na chválu. Koľkí z vás sa neusmiali dosť, počujúc: "Viac, viac"?

4. Predvoľby

Je veľmi dôležité, aby muži vedeli, ako dobre sú v procese. To nie je zlé - túžba uspokojiť potreby partnera je veľmi vítaným partnerom. Ženy naopak uprednostňujú chat týmto s priateľkami a podeľte sa o svoje skúsenosti s priateľmi a dokonca aj blogmi. No, analytika obsahu vám môže podrobne povedať, ako účinná je každá jej časť, a budete musieť zistiť zvyšok sami. Ak by ste však boli skvelí, nikto by o tom mlčal - skôr naopak, budete musieť zadržať výkriky.

5. Veľkosť

Nič nové: veľkosť nezáleží, hlavná vec je zručnosť. Možnosti spokojnosti divákov sú nekonečné. Krátky tweet a dlhé video môžu byť rovnako brilantné.

6. Erogénna zóna

Áno, toto miesto musíte nájsť. Reakciou publika, môžete pochopiť, keď sa dostanete do bodu. Teraz je hlavná vec, aby sme ju nestratili. Urobte si čas, uvoľnite napätie, odkloňte sa od témy, ale vždy sa vráťte - a nezastavujte, kým nedokončíte. Myšlienka netoleruje prerušenia alebo prestávky v najzaujímavejšom mieste.

7. Dimenzia

V tomto prípade nikdy neponáhľajte. Možno, že niekedy situácia netrpí oneskoreniami (dobre, viete, existujú obmedzené priestory a krátke prestávky na obed), takže niekedy by ste mali robiť všetko rýchlo, ale s vysokou kvalitou. V normálnej situácii však netrpezlivosť zjavne nie je najatraktívnejším scenárom. Pripravte si svoje publikum, relaxujte a vychutnajte si proces. Áno, nezabudnite sa uistiť, že publikum sa tiež začervenalo - v skutočnosti by ste sa naň mali najprv zamerať.

8. Úprimnosť

Nič sa nedá porovnať so schopnosťou úprimne vyjadriť svoju vášeň a pocity. Odborníci môžu mať impozantné zručnosti, ktoré nemáte, ale nikdy nemôžu tak jasne vyjadriť svoju vášeň pre to, čo cítite a robíte. Čitatelia cítia, či obsah pochádza zo srdca alebo je to naučený rytmus pre peniaze.

9. Sloboda

Neváhajte. Oslobodiť šelmu, ktorá žije vo vás. Zúrivý, zabudnúť na rámec, používať predmety po ruke, meniť miesta a pozície, hľadať rozmanitosť - ale dávajte pozor, aby ste nikomu, vrátane vás, nepoškodili. Dobrý obsah bude vnímaný veľmi prirodzene, ak ho budete môcť otvoriť.

10. Frekvencia

To všetko závisí od vášho publika a vašich zdrojov. Pre niektoré, zaťažujúce týmto viac ako raz mesačne, iní si užívajú kvalitu a potešenie dvakrát až trikrát týždenne a skutoční hrdinovia môžu denne produkovať čerstvý a jedinečný obsah. Robte všetko podľa svojich najlepších schopností a túžob. Nikdy to nerobte pod nátlakom. Všetko by malo byť pre lásku. Nezabudnite, že vaše podnikanie a intímny život nikdy nebude zranená rozmanitosťou - kombinujte obchod s radosťou.

11. Vďačnosť

Bezprostredne po kontakte nemusíte zmiznúť. Utiecť, sotva dokončiť prípad, alebo sa obrátiť na stenu a chrápať - nie je najlepší spôsob, ako mať stáleho partnera. Niekoľko slov vďačnosti alebo iných bonusov tiež nezasahuje. Kto vie, zrazu si budete musieť navzájom pomáhať v chúlostivej situácii: zostať ideálnou voľbou - tak niekedy volajte za slušnosť, podeľte sa o novinky a získajte nové video ... alebo čo tam vaše publikum získa?

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár