Predajný text v ruštine: 7 tipov pre Američana

Tajomná ruská duša neujme obchodníkov s expatmi. To je nová úloha len pre zamestnancov copywriter John z Alabamy. Je čas prispôsobiť text z našej stránky! John, kde je ruská kópia? Ste náš spisovateľ, čítate Tolstého a nestal sa komunistom! Sakra, chlapci, adaptácia sa neupravuje. Potrebujem radu ruského textára.

Ahoj john

Poviem vám, ako písať predajný text v ruštine. Pour kefír, zapnite Leningrad. Po prvé, pre nás je text tradične - zjavenie, vyučovanie, intímna konverzácia. Dostoevschina. Preto myšlienka "predaj" text v ruštine nemôže byť. Možno presvedčivé, vysvetľujúce, pomáhajúce, pozývajúce. Ale dobre, nechajme termín "predaj". Budete rozumieť svojmu starému režimu ogilvizmy, aby sme tento kvet rozkvitli. Nie, John, nie bez bloha života je zlé! Ide o problémy s prekladom. Poškodený telefón. Učme sa všeobecne. I roll out na vás ruské predajné kópie 10 7 zlatých tipov.

Pozrite sa na videá. Toto sú odkazy.

1. A čím menej nesúhlasím

Keď urobíte kópiu pre ruského zákazníka, uistite sa, že sľub v názve a úprava niečo naozaj stojí za prečítanie textu. Rusi sa zdráhajú byť rozptyľovaní reklamou, takže pre nich kladú skutočné výhody. Ale nejdú príliš ďaleko a sľubujú "hory zlata". V našich apartmánoch nie je miesto na ich uloženie.

2. Nenechajte sa chytiť

Chytrá s nami bola zlá. Teraz sa situácia mení, ale stereotypy tvrdo zomierajú. Preto inteligentní ľudia nás nepočúvajú, viac počúvajú čestné a "ich". V texte, aby tvár jednoduchšie, bez akejkoľvek rozvojovej spoločnosti. Postavte sa ako pekný chlapík a profesionál. Ak máte spoločnosť v IT, potom môžete dať viac inteligentný. No, presvedčte sa sami, ktorá cieľová skupina je cenovo dostupnejšia. Ale nikdy nie je potrebné byť chytrý. S nami, šikovní z Apple party zvyčajne dostávajú málo hlasov.

3. Nepokúšajte sa prejsť za vás - buď váš.

Czzaky, ktoré posielajú, nás nerešpektujú, ale sú pripravení na vlastnú päsť. Urobíte text, uistite sa, že úprava na cieľové publikum, ale len pozrieť, nepreháňajte to (príliš veľa borstch). Cítite sa falošne, že chcete vyliezť do duše - kópia hozená do koša a zapamätať si meno.

Buďte sami sebou - rozprávajte sa o svojich skúsenostiach. Čo neviete - učte sa alebo sa pýtajte inteligentných ľudí. Ale nevymýšľajte z hlavy.

4. Nič než pravda

Máme len pravdu na počesť a len zriedka veríme textom na internete všeobecne. Ak si všimnú, že sa pokúšate, aby si to, nebudú chcieť kúpiť tovar. Takže poker tvár nebude fungovať, písať všetko, ako to je. Ak sú v tovare nejaké nedostatky - najprv mi o nich povedzte, spracujte námietky. Napíšte text, ako keby ste prišli na námestie pred čestnými ľuďmi: dobrí ľudia, na vine - je glutamát v kotletkách! Smejú sa odpustiť.

5. Zima je blízko, nestrácajte čas

Páči sa vám hra Game of Thrones? Aj v Rusku, láska. Takže nesejeme, sme o vesmíre. Všetci naši obchodníci v detstve sa chceli stať kozmonautmi, ako Ilon Musk. Obloha je limit. Tak napíšte pre budúcich astronautov. Pre astronautov na sklade. Nechajte tovar vyriešiť dôležité problémy. Nech služby menia životy. Zistite, aká je sila hrdinstva vášho produktu a vo svojom UTP ho uväznite, ako smrť koscheeva vo vajci. Ste kommerceskiy pisatel. Dajte textu veľké emócie, inšpirujte, prebudte sa. Stručne povedané, párty ako rusky.

6. Udržujte to jednoduché

Predstavte sa v texte, ukážte, že ste jednoduchá osoba, ale poznáte túto záležitosť. Ako Ron Swanson. Oslovenie kupujúceho v texte, tvar obrazu otvorený a priateľský, ale bez vďačnosti. Buďte ľudské a prístupné dialógu. Buď charizmatický, nesystematický, odvážny obchodník. Alebo čestný pracovník. Nie je to len bezcitná korporácia, John. Myslite globálne písať miestne, človeče.

A nie vyrážka termíny, aj keď máte produkt z oblasti raketovej vedy. Je to reklama, nie prednáška. Nemáme radi prednášky, pamätajte Lavrov.

7. Neobťažujte sa

Neobťažujte sa s aktívnym predajom. Tieto titulky Kričí, tieto posledné ponuky, exxxtra PREDAJ, hodiny s odpočítavaním - to všetko bude len obťažovať ruský medveď, budete mať bledý vzhľad ako Leo v tom filme. Preto sa v texte zamerajte v prospech kupujúceho, ale neponáhľajte ho. Rusi sú dlhodobo využívaní, ale rýchlo, takže v internetovom marketingu ako celku sa riadia prioritou prichádzajúcej aktivácie dlhodobého poslania.

Postupom času sa Rusi vrátia a stanú sa kupujúcimi. Ak nie je priestor odletieť.

A vo všeobecnosti možno nemusíte písať reklamný text?

Ako sa máme? Reklama je Lenya Golubkov opäť hľadá bláznov: Som točiť, otáčať, chcem investovať. A veria len svojim vlastným, ktorí sú oblečení v našej ruskej sukni a rozprávajú v rádiu celú pravdu. Aký druh ľudí bude radiť - potom to bude v poriadku. Ako sa hovorí, že nie je lepšia ako vaša pre sedem morí, začnú kupovať. Tak sme sa stali slávnou spoločnosťou Apple alebo nemeckým automobilovým koncernom Mercedes.

To je John. Poď poslednú otázku. Aký druh výskumu? Trh, publikum? Potvrďte číslami? Pýtate sa, ako to všetko poznám? Nikde, Wan. Cítim sa tak správne. Sme Rusi.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár