TexTerra Digest č. 2: hlavná vec v digitálnom priebehu týždňa

Začať certifikáciu agentúr a webových štúdií pre novú platformu "Yandex. Dialógy"

Existuje príliš veľa ľudí, ktorí chcú zlepšiť sieť Alice a Yandex vyberie tie najsľubnejšie. Tu je to, čo hovoria o tom v tlačovej službe spoločnosti:

"Dopyt po tvorbe zručností výrazne prevyšuje počet kvalitných ponúk na trhu. (...) V nasledujúcich troch mesiacoch budeme aktívne spolupracovať s agentúrami a webovými štúdiami, ktoré sa chcú stať našimi partnermi. Našou úlohou je zabezpečiť, aby potenciálny partner mohol vytvoriť skomplikovať a skvalitniť program podľa očakávaní zákazníkov. “

Ak náhle neviete, o čom hovoríme. Koncom mája predstavila spoločnosť Yandex novú značku Yandex.Dialogy pre značky a ich zákazníkov. Prostredníctvom neho budú môcť užívatelia objednávať tovar a služby. "Yandex.Dialogs" sa líši od iných sprostredkovateľských služieb v tom, že Alice je zodpovedná za interakciu značiek a strednej Ázie.

Vyzerá to takto: spoločnosť vytvorí chat na Yandex.Dialogs a pripojí ho k neurónovej sieti. Alice slúži ako manažérka služieb zákazníkom: vyzdvihuje produkt, zadáva objednávku, presmeruje na spôsob platby. Pre veľké spoločnosti je to nález: v skutočnosti Alice nahrádza celé oddelenie služieb zákazníkom.

Avšak online konzultanti sa nemusia obávať nezamestnanosti. Certifikácia práve začala a jej výsledky ukážu, ako je Alice užitočná v marketingu. Prvá vlna certifikácie bude trvať 3 mesiace. Vo svojom rámci budú partnerské spoločnosti požiadané, aby vyvinuli 3 aplikované zručnosti pre neurónovú sieť, čo zlepší prácu s klientmi. Tu vyplňte žiadosť o certifikáciu.

Teraz medzi partnermi Yandex.Dialogov sú MegaFon, Sberbank, Papa Johns a ďalšie značky známe v Rusku. Niektorí z nás sa s nami podelili o svoje očakávania týkajúce sa služby:

"Plánujeme integrovať niektoré produkty do asistentky hlasu Alice. Teraz chceme, aby Alice pomohla používateľom vybrať si filmy a televízne programy na MegaFon.TV a rozvíjať túto zručnosť pre ňu," uviedla tlačová služba spoločnosti MegaFon.

"Kolegovia z Yandexu nás kontaktovali asi pred 1,5 rokom a hovorili o tomto projekte. Vzali sme ho s veľkým záujmom, pretože hlasový asistent Alex sa v Spojených štátoch dobre rozvíja a je prirodzené, že tento trend bude populárny v Rusku Začali sme preto spoluprácu, začali sme testovať Alice ako jednu z prvých, zozbierali sme všetky hrbole, nebolo to jednoduché, ale stále sme šťastní, tešíme sa na rozvoj a zvýšenie zapojenia užívateľov. a urobíme zisk “ - Andrey Makeev, generálny riaditeľ spoločnosti FlowWow.

"Sberbank" oficiálne komentoval nedávny incident s indexáciou súkromných informácií

Dňa 12. júla SEO špecialista Pavel Medvedev na svojej Facebook stránke nahral screenshoty výsledkov vyhľadávania Yandex, ktoré zahŕňali osobné údaje klientov Sberbank a ďalších veľkých spoločností. Post bol sprevádzaný ironickým komentárom "152 FZ? Nie, nepočul" (hovoríme o federálnom zákone "O osobných údajoch").

V "Yandex" okamžite vysvetlil, že vyhľadávací robot indexuje všetky stránky v nastaveniach, ktoré nie sú zakázané indexovať. Sberbank sa jemne vyhýbala odpovedaniu, prečo spoločnosť nezatvárala stránky svojej stránky pred indexovaním, ale povedali, že žiadny klient nebol zranený.

„Informácie o týchto odkazoch neobsahujú osobné údaje zákazníkov Sberbank a nenesú za ne žiadne riziko. Banka a jej zákazníci sú spoľahlivo chránení modernými systémami kybernetickej bezpečnosti,“ uviedla tlačová služba banky.

Podcasty zaujímajú používateľov viac ako blogy

Dôkazom toho sú údaje zo služby Trendy Google. Toto je tabuľka vyhľadávania kľúčových slov. Slovo „podcast“ je zvýraznené modrou čiarou, „blog“ a „blogy“ sú červené a žlté.

Spoločnosť Google oznámila nový nástroj pre tvorcov videoobsahu

Služba Nástroj na ochranu autorských práv pomôže chrániť autorské práva k videu YouTube. Nájde kópie videí nahraných na iné kanály. Ak tvorca videa nájde svoje video na inom kanáli, bude ho môcť nahlásiť prostredníctvom špeciálneho formulára. Technická podpora zistí, kto video nahral ako prvý a podnikol príslušné kroky.

Teraz je služba dostupná len autorom veľkých kanálov - od 100 tisíc účastníkov.

VKontakte vstúpil do prvých troch v oblasti kontaktných platieb z iOS

V prvej polovici roka strávili majitelia iPhone najviac peňazí v aplikáciách VKontakte, Odnoklassniki a Boom. Takéto údaje vedie "Kommersant" s odkazom na službu analytics App Annie. Minulý rok ruskí používatelia iOS strávili najviac v litrovej aplikácii. V súčasnom rebríčku klesol na 4. miesto.

Mail.Ru Group spustila platenú službu prieskumu - Askbox

Má všetky možnosti pre podrobné a spoľahlivé analýzy:

  • Posielanie ankiet cez rôzne kanály (web, sociálne siete, SMS, e-mail).
  • Prenos dát do CRM alebo EPR.
  • Hodnotenie indexu spokojnosti (NPS) a lojality (CSI).
  • Zobrazovať údaje vo forme grafov a tabuliek.
  • Pohodlné šablóny prieskumu.

Cena potešenia - od 990 p / mesiac (balík "Standard"). Službu môžete bezplatne otestovať na jednom prieskume.

Označenie "Prometheus Fire" sa teraz vzťahuje na jednotlivé položky VKontakte

Je distribuovaný na články a krátke príspevky. Štítok zaručuje zverejnenie zvýšeného pokrytia v krmivách užívateľov do 24 hodín. Ak záznamy toho istého autora už predtým dostali prioritu "Prometheus", poradie sa zvyšuje na 7 dní. Ak chcete získať "Oheň Prometheus" možno počítať do jedného dňa po zverejnení záznamu. Ak sa po uplynutí tejto doby neobjaví označený štítok, skúste to znova s ​​inými materiálmi.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár