Vaše texty sa predávajú, ak viete ako chytiť COM: pravidlo COM pre predaj textov

Možno budete hovoriť: "Opäť tieto AIDA a 4U - všetky tieto vrcholy sme už prešli." Dobre potom, ale nie naozaj ...

V prvom rade, ako to znie - „Aida fo yu“, akoby prezývka módneho bloggera instagram-beauty.

Po druhé, dnes o druhej. KOM nie je program, ale skôr základ. Teraz však všetko pochopíte sami.

COM - obavy, výhovorky, sny.

Čítajte ďalej a vaše zručnosti v textoch skok o krok vyššie, dobre, alebo ísť a piť čaj. Voľba je na vás. Som si istý, že ste si už uvedomili, že čaj sa dá ľahko kombinovať s čítaním. To je ten istý pohľad.

Vyhlásenie: "18+. Tieto informácie používajte opatrne!"

obavy

Prvou časťou nášho špinavého sumca sú obavy publika. Ale hlavná vec tu nie je vystrašiť čitateľa pred koktaním, ale ukázať riešenie problému a vysvetliť, že strach v skutočnosti nie je taký veľký. To znamená, že tlačíme na strach a potom ukážeme, ako sa tomu dá vyhnúť pomocou vášho produktu.

Čas sa kráti ...

Stále častejšie vidím, ako autori používajú zaujímavú metódu: nazývajme ju „jednoduchou matematikou“ a iným spôsobom „strachom z prechádzajúceho času“. Určite to čítate.

príklad:

"Koľko máte rokov? 25, 30, 40? Vypočítajte, koľko zostáva. Koľko týždňov, dní, hodín ..."

Samozrejme, že to preháňam, ale všetko je v súlade s tým, čo hovoria: „brácho, nemáte toľko času, začnite teraz, pretože po troch rokoch sa dnes pozeráte na seba a ľutujete len, že ste nezačali ešte skôr“ ,

Ako sa bojíme zmeškaných príležitostí. Lepšie je robiť, než nerobiť, a potom ľutovať, že? Ukazuje sa, že taký druh termínu. Použite ho vo vašom predajnom texte, ak je to vhodné.

Ďalej prichádza časť textu, ktorá ukazuje strach z toho, že "nie je čas na poslednom aute":

Na konci textu, motivácia „toľko ľudí už používa“ - matematika funguje dobre, ak človek preukáže správny vzorec.

Nasledujúca časť príspevku VKontakte nič konkrétne nepredáva, ale motivuje akciu - repost:

V tomto prípade sa osobe nezdá, že je v podobe čísel, ale vo forme „živého“ stavu. Zomrieš, keď prestaneš meniť ...

Tu je ďalší zaujímavý úryvok:

Ako písať v jazyku cieľovej skupiny, prečítajte si článok: "Ako jazdiť na vlastnú päsť: naučiť sa písať v mene cieľovej skupiny."

Čo ešte o strachu? Je ľahké nájsť, sú v každom výklenku a sú skryté za takmer každé slovo. Osoba bude napríklad vypočúvaná. Aké obavy by to mohli byť? Zdá sa, že nekompetentní, hovoria niečo zle, ukazujú neistotu. Ako ho používať?

Tvorba titulkov

"10 spôsobov, ako poraziť neistotu v rozhovore, aj keď nemáte žiadne skúsenosti."

Je to hrozné zapĺňať rozhovor, ale tu je toľko ako 10 spôsobov, aspoň jeden určite pomôže, najmä aj pre začiatočníkov.

"Ste úplne pripravení na pohovor, ak poznáte týchto 5 pravidiel."

Úplná pripravenosť zatvára strach. Základná túžba byť pripravený na začiatku titulu sa náhodne preleje do potreby naučiť sa 5 pravidiel (nemôžete byť bez nich pripravení). Ty si hodí dôležitosť na konci nadpisu "5 pravidiel “skrývaním skutočnej pilulky zo strachu “plne pripravený na pracovný pohovor “ na začiatku správy.

Človek sa na začiatku pridržiava cieľa a na konci dostane kľúč v podobe 5 pravidiel. To vytvára stálu túžbu kliknúť na titul.

"TOP-5 chyby pri pohovore, o ktorých by mal žiadateľ vedieť"

Chyby sú desivé (vlastne normálne, ale ľudia sa stále obávajú). Chyby, o ktorých neviete - ešte horšie - keď im niekto pripomína. Keď hovoríme o chybách, stanete sa pripomienkou a liekom v jednej fľaši.

výhovorky

Ľudský mozog je navrhnutý tak, aby sa neustále ospravedlňoval a nie je to len o spontánnych nákupoch. Človek používa všetko: nepredvídané okolnosti, osud, výchovu, nespoľahlivých partnerov a vo všeobecnosti to bola „životná lekcia“.

Ľudia neradi obviňujú seba, takmer každý si myslí, že urobil tú správnu vec naraz. Niekedy je to pravda. Vašou úlohou je ospravedlniť čitateľa v predajnom texte, po stlačení na bolesť.

Vyvolajte príklad o veku:

"A koľko máte rokov? 30 A ešte nie ste implementovaní, ako si myslíte. Myslíte si, že všetko je stratené? Z obrazoviek hovoria len o rýchlom tempe života, o neustálom preteku - niekto je slávny a úspešný už v 25 rokoch. A vy? Stále hľadáte povolanie a podľa ich názoru musíte riešiť prvý šľahač a usilovne zamiesť zlatý prach z chodníku, viete, existujú skoré a neskoré odrody. Ste len 30. Stan Lee vytvoril absolútny bestseller "Fantastic Four" a "vo veku 39 rokov. Máte najmenej 9 rokov tvrdej práce. Áno, nebude to ľahké, ale váš život začína len vtedy, ak ho teraz neskončíte sami, ukončíte to pre seba. Pre tých, ktorí skutočne veria v seba, chceme navrhnúť toto ... "

Vidíte, áno? Je potrebné nielen ospravedlniť, ale aj inšpirovať osobu, aby konala.

Prečítajte si výňatok, v ktorom autor ospravedlňuje tých, ktorí sú údajne „bez motivácie“. A koniec koncov v niečom, čo má pravdu:

V pokračovaní čítame o tom, aké dôležité je povedať osobe, že s ním je všetko v poriadku:

V tejto časti textu autor odôvodňuje lož. Áno, áno, počuli ste správne:

"Justifier" sa stáva pre čitateľa jeho priateľ. Nechcem sa vás ani pýtať: „Komu dôverujete viac - vášmu priateľovi alebo nejakej spoločnosti? A od koho nakupujú častejšie?“

V pokračovaní autor úplne odstraňuje pocit viny tých, ktorí kedysi klamali. To nie je vždy zlé, však? Ak súhlasíte, napíšte komentáre.

Chcem zdôrazniť, že táto časť SOT sa nepoužíva na ospravedlnenie všetkých druhov hrozných vecí. Našťastie nie sú vaši stredoázijskí zločinci a nehráme na dobrého zlého policajta, aby sme získali uznanie. Zdôvodnite len v prípade, keď to človek potrebuje.

"Urobili ste všetko správne, nie ste na vine, máte len svoj vlastný prístup, upokojte sa a konajte, existuje riešenie" - sme o tomto posolstve, ktoré jemne posielame čitateľovi do nášho textu.

Zhrňujeme túto časť:

Takže, hovorili o strachu a výhovorkách, sny zostali.

sny

Pamätajte si, ako sa niekto, koho poznáte, sťažoval na prácu, rodinu alebo život vo všeobecnosti? Sny sú skryté za sťažnosťami. Najviac sníva nie je o jachtách v Karibiku. Zdá sa, že každý premýšľa o svojej vlastnej, ale nakoniec potrebuje inú prácu, iný vzťah a iný život.

Keď sme v texte videli „sen“, chceme vedieť, čo človek ponúka, preto sa pozornosť sústreďuje na produkt. Tu je jednoduchý príklad:

V tomto pristátí autor tiež tvrdohlavo vyvíja tlak na sny jeho cieľovej skupiny:

Na konci pristátia vás autor zručne dovedie k tomu, že stále musíte pracovať, pretože nemôžete oklamať dôveru publika. A vôbec to nie je vo vysokej morálke, len podvod vám nedovolí hrať na dlhú dobu a získať si reputáciu.

Vyjadrenia ako: "automatizujeme prácu vášho podniku" vylievajú z predaja textov rýchlosťou svetla. Ale sú účinné?

Automatizácia spoločnosti nie je snom. Ale aby sme sa zbavili rutiny, uvoľnili čas pre kreativitu a tým sa priblížili k vášmu "inému" životu - to je skutočný sen. Ukáž sen.

Popíšte nie produkt / službu v texte, ale život, ktorý osoba dostane. Ako sa zmení z dôvodu vášho návrhu? Čo to bude? Ukážte to. Zobraziť ľudí, ktorých život ste už zmenili.

"Aj keď sme automatizáciu rutiny, budete robiť to, čo sa vám páči, napríklad piť limonádu, ležiace v hojdacej sieti v blízkosti vlastnej chaty pri mori, nečinne sledujú čajok a poškriabaniu jachtu" - sny. Ale vážne, každý sen prisahal nepriateľov - strach. Pozri bod jedna.

Čo je teda algoritmus COM v predajnom texte:

  1. Tlačíme na strach a potom sme v úlohe Spasiteľa.
  2. Zdôvodniť možné zlyhania minulosti, ako aj úzke námietky a motivovať.
  3. Zobraziť sny, pretože čítanie o "našich schopnostiach" je nudné a účinok to nestačí.

Zapamätať si? Výborne. A teraz dokončujeme našu krátku prednášku o textoch - ďakujem vám všetkým za účasť, dúfam, že vám to bude užitočné.

Mimochodom, pre repost dostanete +10 na charisma, +20 na predaj a +100 na predaj textov. Nechajte svojich priateľov zistiť, ako chytiť sumca taky.

Čaká na vaše otázky v komentároch. S pozdravom, dôstojníci.

P. S. Akonáhle článok získal 50 akcií, sadnem si, aby som pokračoval.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár