[Novinky] Zbierka aplikácií "VKontakte" - rybársky prút pre zákazníkov

Lida idú rovno z novinového spravodajstva, bez mailingu. To nie je sladký sen obchodníka, ale nový nástroj pre reklamné kabinet "VKontakte" - "Zbierka aplikácií". V páse sa zobrazuje ako klasický reklamný príspevok s tlačidlom CTA. Po kliknutí sa otvorí formulár žiadosti, údaje, z ktorých sa automaticky vytiahne profil. Potenciálny zákazník môže údaje iba potvrdiť. Kontakt.

Obsah:

  Prečo sa oplatí vyskúšať:

  • Okamžité upozornenia na nové aplikácie, Inzerent môže napísať potenciálnemu klientovi, kým je stále horúci, t. do niekoľkých minút po odoslaní formulára.
  • Minimálne vedenie, Nie každý má rád vyplniť veľa polí, najmä z telefónu. S novými reklamami môžete aplikáciu potvrdiť jedným kliknutím.
  • Schopnosť opätovného zacielenia, Ak vytvoríte požiadavku na vytvorenie presmerovania pixlov pri vytváraní aplikácie, bude to brať do úvahy všetkých používateľov, ktorí si prečítali reklamu, ale na ňu neodpovedali. Pixel ich automaticky pridá do cieľového publika a v ďalšej kampani ich bude môcť „stlačiť“.

  VKontakte pripravil podrobný návod na používanie nových reklám. Tiež som testoval zbierku aplikácií - funguje to!

  VKontakte odporúča, aby sa stručné formuláre na maximum, bez zbytočných polí. Podstata návrhu by mala byť jasná už z názvu. Experimentujte s rôznymi titulkami, obrázkami, reklamným textom a nájdite najviac možností konverzie.

  Prečítajte si náš sprievodca nastavením reklamy "VKontakte" pre figuríny a mnoho užitočných tipov na podporu podnikania v sociálnej sieti.

  Už ste ocenili nový formát reklamy?

  Loading...

  Zanechajte Svoj Komentár