5 Tajomstvo časté a efektívne Twitter obsahu

Ľudia sa často čudujú, ako sa niektorým používateľom služby Twitter podarilo pravidelne publikovať kvalitný obsah. Zdá sa, že je takmer nemožné udržať vysokú frekvenciu vysielania bez obetovania ich kvality. V skutočnosti všetko nie je také ťažké: vyžaduje len túžbu a skúsenosti.

Ľudia sa často čudujú, ako sa niektorým používateľom služby Twitter podarilo pravidelne publikovať kvalitný obsah. Zdá sa, že je takmer nemožné udržať vysokú frekvenciu vysielania bez obetovania ich kvality. V skutočnosti všetko nie je také ťažké: vyžaduje len túžbu a skúsenosti.

V tomto článku sa pozrieme na množstvo účinných metód, vďaka ktorým budete môcť svojim účastníkom potešiť nové a zaujímavé príspevky takmer každú hodinu.

Prečo je taká vysoká frekvencia vysielania twekov taká dôležitá

Joel Gascoigne, autor blogu Bufferapp, príspevky 15 (!) Twitter príspevky deň, z ktorých každý je veľmi populárny medzi jeho čitateľov. Verí, že tento počet príspevkov je optimálny: môžete uverejňovať príspevky každú hodinu v špičke a každé 2 hodiny v pravidelných časoch. Poďme zistiť, aké výhody pravidelného tweet vysielania sú.

1. Môžete rozšíriť svoj spoločenský kruh

Twitter je skvelým miestom, kde začať chodiť. Tu môžete nájsť nových zamestnancov, partnerov a dokonca aj priateľov, s ktorými budete po zvyšok svojho života neoddeliteľnou súčasťou. To však vyžaduje neustálu aktivitu. Uverejnite svoj profil služby Twitter verejne a potom bude môcť niekto komentovať alebo zdieľať vaše tweety. V dôsledku toho sa nikdy nebudete nudiť na Twitteri. Budete mať možnosť vyjadriť svoj názor na akýkoľvek problém, a tam budú určite ľudia, ktorí prídu na podporu konverzácie.

2. Môžete sa neustále učiť niečo nové a zlepšovať sa.

Aktívne sa zúčastňujete diskusií na Twitteri a uverejňujete obsah, ktorý vedie k novým diskusiám, naučíte sa veľa užitočných a zaujímavých vecí pre seba. Koniec koncov, túto sociálnu sieť využívajú mnohí odborníci rôznych profilov. Neustále publikovať a zdieľať tweety, zvýšite svoje šance na stretnutie s vynikajúcimi odborníkmi.

Vďaka Twitteri sa môžete obklopiť ľuďmi, ktorí vás inšpirujú k novým úspechom a naplnia vašu myseľ užitočnými myšlienkami a vedomosťami. V dôsledku toho môžete objaviť svoj skrytý potenciál a vykonávať akcie, ktoré sa vám predtým zdali nemožné.

3. Z čítania môžete získať maximum.

Pri rozhodovaní o dôkladnom štúdiu konkrétneho problému sa mnohí z nás ponorili do čítania desiatok článkov a kníh. Teda, pôsobíme ako pasívni čitatelia, to znamená, že jednoducho zhromažďujeme vedomosti. Twitter môže zvýšiť produktivitu čítania:

 • Môžete zdieľať svoje dojmy o knihe alebo článku so svojimi odberateľmi;
 • S predplatiteľmi môžete diskutovať o konkrétnom obsahu.
 • Kniha alebo článok vás môže inšpirovať k uverejneniu nových príspevkov.

4. Môžete získať odbornú povesť.

Vyberte si niekoľko tém, na ktoré sa dobre orientujete, začnite publikovať a zdieľať relevantné tweety a postupom času budete môcť získať reputáciu odborníka v týchto oblastiach. Davy ľudí sa s Vami začnú obrátiť na radu v otázkach, ktoré najčastejšie venujete svojim tweetom. Je však dôležité mať na pamäti jedno pravidlo: pred zdieľaním obsahu iných bloggerov si ho určite prečítajte sami, aby ste mohli odpovedať na všetky otázky svojich čitateľov.

5. Budete mať celú armádu lojálnych priateľov a spolupracovníkov

Sociálne platformy, vrátane Twitter, sú obdarené neuveriteľnou silou a silou. Mnohí z nás však svoj potenciál podceňujú. Koniec koncov, mnoho ľudí sa podarilo nájsť prácu a dokonca začať podnikať vďaka Twitter. To všetko by bolo nemožné bez podpory a účasti ich účastníkov.

Ako zvýšiť frekvenciu vysielania vysoko kvalitných tweety

Ako bolo uvedené na začiatku nášho článku, Joel Gascoigne odporúča zverejňovať 15 kvalitných tweety denne. Neprekračujte túto hodnotu - čitatelia nemajú radi nadmernú posadnutosť.

Takže s počtom tweety sme sa rozhodli. A čo ich kvalita? Kde hľadať obsah, ktorý poteší všetkých čitateľov, alebo aspoň väčšina z nich? Toto sú otázky, na ktoré sa väčšina používateľov služby Twitter pýta.

Ďalej sú uvedené odporúčania, ktoré vám pomôžu oddeliť pšenicu od pliev.

1. Byť vyberavý použiť neobmedzený potenciál RSS kanály.

Mnohí používatelia majú ťažký vzťah s RSS kanálmi. Faktom je, že dostávajú obrovské množstvo noviniek, bez toho, aby mali čas čítať ich. Dôvodom tohto problému je skutočnosť, že sa prihlásili na príliš veľa blogov. Z toho vyplýva záver: byť vyberavý tým, že sa prihlásite na odber blogov, A potom sa na váš informačný kanál RSS pošle len vysoko kvalitný obsah, ktorý môžete okamžite zdieľať so svojimi odberateľmi. Ale je tu ďalší problém: ako rozlíšiť kvalitné blogy od priemerných? Tu je niekoľko odporúčaní:

 • Vždy držať ruku na pulz: použitie Twitter, čítať rôzne blogy a sledovať novinky, aby nedošlo k strate zaujímavého obsahu.
 • Ak narazíte na veľký článok, prejdite na domovskú stránku pôvodného blogu a prečítajte si posledných pár príspevkov.
 • Ak ste presvedčení, že tento blog si zaslúži vašu dôveru a pozornosť a neuverejňuje príliš často / zriedka, môžete sa k nemu prihlásiť.
 • Snažte sa vyhnúť príliš objemné príspevky - budú len preťaženie vašej RSS čítačky.

2. Použite služby oneskoreného čítania.

Pomerne často sa stretávame s veľmi zaujímavým obsahom, ale kvôli nedostatku času ho nemôžeme okamžite prečítať. „Budem si ju prečítať neskôr“ - myslíte si, že si to bez toho, aby ste sa obťažovali pridať odkaz na „Obľúbené“. Tým sa zbavujete množstva užitočných a potrebných informácií. Teraz však už nemusíte ľutovať „stratený“ obsah - to všetko vďaka odloženým službám čítania. Najbežnejšie služby v tejto kategórii sú Pocket, Instapaper a Readibility. Napriek rozdielom v dizajne, funkčnosti a fontoch ich spája jedna vec: umožňujú vám prečítať si zaujímavé materiály kedykoľvek pre vás.

Ako služba Pocket vyzerá na smartfóne (zdroj)

Napriek zrejmému pohodliu týchto služieb mnohí ľudia pochybujú o ich užitočnosti. Veria, že uložený obsah rýchlo stráca svoju dôležitosť a obáva sa, že pri čítaní starých materiálov môžu chýbať nové. V tomto prípade môžeme len poradiť jednu vec: venovať viac pozornosti novosti obsahu, ale jeho kvalite. A samozrejme nezabudnite pravidelne čítať všetky materiály, ktoré ste zachránili. Inak sa budú hromadiť deň čo deň, a potom budete musieť "rake sutiny."

3. Synchronizovať údaje pomocou služby IFTTT.

Služba IFTTT sa v sieti objavila pomerne nedávno, ale už sa jej podarilo získať dôveru pokročilých používateľov internetu. IFTTT skratka znamená IF THIS než to, že aj preložil do angličtiny znamená "Ak to urobíte, si to."

IFTTT vám umožňuje synchronizovať dve rôzne služby. Prvá z nich sa bežne nazýva "aktivátor" a druhá "akcia". Máte možnosť vytvoriť rôzne algoritmy: napríklad, ak ako aktivátor zadáte „tweety pridané do obľúbených“ a ako akciu „odoslať do Evernote“, všetky vybrané tweety budú okamžite odoslané do poznámkového bloku Evernote. Služba IFTTT vám tak ušetrí pred zbytočnými akciami a šetrí váš čas.

4. Vytvorte Twitter zoznamy

Vytvorením zoznamov na Twitteri môžete neustále sledovať aktualizácie používateľov, ktorí pravidelne uverejňujú najrelevantnejší obsah. Ak budete sledovať stovky stránok Twitter, samozrejme nebudete môcť zobraziť všetky nové tweety. Zoznamy vám umožňujú filtrovať informácie a prijímať aktualizácie len od tých používateľov, ktorí vás v súčasnosti zaujímajú.

5. Buďte pozornejší a určite nájdete skvelý obsah.

Hľadanie kvalitného obsahu v skutočnosti nie je také ťažké. Možno ho nájsť na takmer každom kroku. Všetko, čo sa od vás vyžaduje, je byť pozornejší a vnímavejší, aby ste nezmeškali zaujímavé informácie a nezabudli sa o ne podeliť s ostatnými. Buďte vždy na pozore a môžete sa stretnúť s vysoko kvalitným obsahom v úplne neočakávaných situáciách:

 • Čítanie knihy;
 • Sledovanie filmu alebo programu;
 • Chatovanie s priateľom;
 • Kontrola e-mailov atď.

Namiesto záveru

Ak ste na Twitteri noví, potom cieľ zverejniť 15 twelov za deň bude pravdepodobne transcendentný. Preto konajte pomaly a postupne zvyšujte svoje tempo. Leo Babauta, autor blogu ZenHabits, dáva toto odporúčanie všetkým, ktorí prijali novú firmu: „Ak ste si nastavili špecifickú úlohu a je pre vás ťažké začať, skúste to zjednodušiť: dokončiť ju do jednej minúty. Aj keď sa vám to zdá ťažké, skráťte čas na 20 sekúnd. V dôsledku toho bude úloha taká jednoduchá, že nemôžete povedať nie. Najdôležitejšie je urobiť prvý krok. “

S ohľadom na vyššie uvedené, môžeme odporučiť, aby ste začali publikovaním jedného tweetu denne počas nasledujúceho týždňa. Potom môžete toto číslo zvýšiť na 3, 5, 7 atď.

Začnite používať služby oneskoreného čítania. Ak sa zdali byť účinné, potom sa pokúste zvládnuť službu IFTTT, aby ste zistili, či je vhodná na realizáciu vašich cieľov. Iba prostredníctvom pokusov a omylov budete môcť vybrať najúčinnejšie metódy, ktoré vám pomôžu stať sa hviezdou Twitter.

Preklad a adaptácia materiálu Joel Gascoigne Mojich 5 tajomstiev na skvelý obsah 15 krát denne.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár