Zombak v hamburger, WC misa s cukríkmi a-a-a ... len nie Buzova!

Tekvica, lebky, netopiere ... Poďme sa pozrieť, urobili značky v tomto roku niečo zaujímavé alebo obmedzené na štandardné symboly Dňa svätých?

Oblečenie, kozmetika, doplnky

To je najpopulárnejší smer pre Halloween: veľa zdobiť, robiť hrozné make-up a ísť na kostým party. Značky sa väčšinou nelíšia v originalite - ponúkajú karnevalové kostýmy, make-up sady, doplnky pre tvorbu obrazu a naučia sa správne tvoriť.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Pripravte sa na deň v roku!

Zverejnil ZARA Official (@zara) 18. októbra 2018 o 5:07 PDT

Zara natočila sériu krátkych videí pod heslom "Pripravte sa na Halloween!"

Zobraziť tento príspevok na Instagram

OH DEER! Sme posadnutí týmto make-upom Halloween, ktorý vytvoril @ leaassaad_mua. Získajte pohľad pomocou: #masterprime rozostrenie + kontrola začervenania #superstayfoundation v 'piesku' #dreamlumitouch zvýraznenie korektor v 'nude' #masterfix nastavenie + zdokonaľovanie prášok ma! korektor v 'fair' trvalej dráme gél očné linky v 'najčernejšie čierne' #totaltemptation riasenka #colorsensational rúž v 'nahé objatie' #masterchrome kovové zvýrazňovač v 'roztavené zlato'

Publikácia Maybelline New York (@maybelline) 25. 10. 2018 o 7:10 hod. PDT

Maybelline NY ukazuje, ako to urobiť Scary make-up

Domáce tovary

Aj tu je všetko jasné: značky hrajú na túžbe vyzdobiť dom pre Halloween a predávať rôzne maličkosti. A niekedy dokonca nižšie ceny - samozrejme, hrozným spôsobom.

Výrobcovia potravín, hypermarkety, maloobchodníci

Zdá sa, že toto je miesto, kde je priestor pre predstavivosť, ale na výstupe dostávame ďalšie recepty na Halloween, tému zombie a tekvica. Páčilo sa mi video od zahraničných značiek, Stakanidze expert a cool Baba Yaga.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Chcete svoj TWIX s duchom? • • #TWIX #TWIXminis #TWIXfunsize #caramel #chocolate #cookie #TWIX aTreat #TWIXorTreat #Halloween #ghosts #ghosted

Publikácia od TWIX® (@twix) 20 Oct 2018 v 9:17 PDT

"Podelili by ste sa o dvojicu s duchom?"

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Potrebujete prestávku? Nehľadajte ďalej. Vaše priateľské okolie Jake-o-Lantern ste sa vzťahuje! #BreaksAreGood #HaveAKitKat

Publikácia od Kit Kat (@kitkat_us) 18. 10. 2018 o 11:05 PDT

Hovoriace tekvice z KitKat. Boo!

cestovanie

Navrhnúť zoznam strašidelných pamiatok alebo nájsť horor v obyčajný? Legendárny Airbnb ponúka jeden, nie menej legendárny Aviasales - iný.

Detské výrobky

"Halloween nie je vôbec desivý," presvedčia nás výrobcovia detského oblečenia, hračiek a sladkostí. Výnimkou je snáď tovar pre malé deti - je lepšie ich nevystrašiť žiadnym zlým duchom.

hra

Môžete oslavovať čokoľvek pre Halloween - vytvoriť kostým pre tank, nový herný svet, začať spoluprácu so svetoznámou skupinou ...

technológie

V tomto roku sa značky nejako uvoľnili a Hullovi nevenovali dostatok pozornosti. Musel som v tejto časti kombinovať všetko, čo som mohol nájsť.

autá

Halloween a autá sú málo súvisiace veci, ale oni sa snažili a urobili to.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Trik alebo liečiť! #Kia vám praje najviac zábavy na strašidelné #Halloween! #HappyHalloween

Publikácia od Kia Motors Worldwide (@kiamotorsworldwide) 30.října 2018 o 7:15 hod. PDT

KIA Motors ponúka pripomenúť si roky zlata a nakrájať na konzolu

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Trik alebo liečiť? #pumpkin #happyhalloween #vwmicrobus #volkswagen #vw

Publikácia Volkswagen (@volkswagen) 30. októbra 2018 o 9:15 PDT

Volkswagen premenil tekvicu na vozík. Myslím tým v aute

Internetový marketing, infobusiness

Kto ako non-marketingu vedieť, že Halloween je veľkým dôvodom pre situačný marketing!

rôzne

A niekoľko značiek, ktoré nie sú zahrnuté v žiadnej z kategórií.

No, desivé (nie)?

Čo teda máme? Značky, ktoré spustili novú linku / nový produkt, ponúkajú svoj tovar a služby v obchode Halloween, pripravujú sa vopred na dovolenku. Dlhá práca, ale aj trochu irónie a štipka kreativity - a my máme vírusový obsah pre sociálne siete, ktoré chcú zdieľať.

Značky, málo súvisiace s témou Deň svätých, sa tiež nestratia: robia videá, hrajú asociácie, vtipy a súťažia. Zdá sa, že je to frivolný obsah, ale pomáha zvyšovať predaj!

A predsa ... Na výstupe vidíme to isté: tekvice všetkých druhov, darebácke tváre, zombie, ponuré interiéry ... Skutočne originálny skvelý nápad bude blikať vzácnym bleskom. OZON, vďaka za Buzov, pobavene! Naštvaný Birds, Leroy Merlin, Red and White, Starbucks Rusko, Aviasales tiež pracoval skvele. Čo sa vám najviac páči?

Chcete propagovať podnikanie v sociálnych sieťach s blikaním? Potom nás pošlite ďalej!

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár