Čo hovoria o kvalite hodnotiaceho textu služieb Glavred, Turgenev a Advego

Skóre na Glavred, body v Turgenev, klasické a akademické nevoľnosť na Advego sú sporné opatrenia kvality. Tieto a ďalšie populárne verifikačné služby, ak sa používajú múdro, pomáhajú autorom, aby sa nedostali ďalej. S ich pomocou je pre zákazníkov jednoduchšie presadiť frank graphomania, nič viac. Aby sme pochopili, prečo sa tieto ukazovatele zvažujú, ktoré sú najčastejšie zahrnuté v referenčnom rámci pre text.

Čo znamená hodnotenie Glavred?

Služba Ilyahovsky GLVRD.ru upozorňuje na zastavené slová a spletitú syntax. Pre každý typ overenia samostatná záložka v editore. Odhad 10/10 na karte "Slová" v ňom prijímať texty s minimálnym pomerom "extra" slov k celkovému objemu materiálu. Doplnky sú zájazdy, niektoré slovesá, prídavné mená, klerikálne, hackneyove obraty. V záložke "Syntax" dajte text z jednoduchých viet s predmetom a predikátom.

Silné slová sú napísané nielen silné texty. Už niekoľko rokov, dokonca aj výmena gostraytery prispôsobené vydávať bezvýznamné spisy pre info-štýl. Všetko, čo musíte urobiť, je odstrániť trochu toho, čo Glavred zdôraznil, a môžete hrdo pripojiť snímku obrazovky s veľkosťou 7/10 bodov.

Zelená značka v Glavrede znamená len to, že autor je schopný vyjadriť myšlienky bez stop slov. Skill pochybný nástroj pre predaj, SEO a SMM. Preto je dôležité odpočítať po automatickej kontrole zaslanej na tému prospech, jednoduchosť, pravdu. V korektúre je stále užitočné filtrovať to, čo Illyakhov nazval na blogu informačným štýlom.

Ako dôležité je dosiahnuť nulu pre "Turgenev"

Relatívne mladá testovacia služba "Turgenev" od laboratória Ashmanov kontroluje niekoľko parametrov: počíta opakovania slov / fráz, kus informatívneho textu, nájde štylistické chyby, upozorní na relevantné otázky, vyhodnotí čitateľnosť. Na základe kontroly, skóre je tvorený, tým vyššia je, tým viac šancí, že obsah dostane pod "Baden-Baden" filter v Yandex.

Popis pre Turgenev hovorí, že algoritmus jeho práce je založený na analytike projektov Ashmanov a Partners. Skutočne, podrobnejšie články, kde sa rovnaké slová neopakujú v každom odseku, sú lepšie indexované.

Nie je potrebné dosiahnuť nulu pre "Turgenev". Bohatá slovná zásoba a rešpektovanie štylistických kánonov jazyka - nie hlavné črty silného textu. V hornej časti problému na niektoré komerčné žiadosti stránky s obsahom za 14-20 bodov na "Turgenev", ale samozrejme priniesť dobrú prevádzku.

Čo je najlepším indikátorom nevoľnosti na stránke „Advego“

"Advego SEO Analyzer" vytvára vizuálne tabuľky s textovou sémantikou, indikátormi obsahu vody, akademickou a klasickou nevoľnosťou. Ukazovateľ vody je vyšší, menej sloves a podstatných mien v kontrolovanom fragmente. Akademická nevoľnosť závisí od pomeru frekvencie opakovaní k objemu, klasické - zobrazuje percento duplikátov počtu jedinečných slov.

Akademická nevoľnosť nad 7% hovorí o častých opakovaniach. V niektorých témach je to normálne, lekárske alebo právne články s výrazmi niekedy zostávajú čitateľné a informatívne vo výške 10-11%. Je prípustné, aby autor nastavil latku nie vyššiu ako X, berúc do úvahy tému, formát a zoznam kľúčových slov.

Optimálna miera nevoľnosti pre všetky textové materiály na stránke „Advego“ neexistuje. Zníženie percenta pomáha bezmyšlenkovite nahradiť časti opakujúcich sa slov synonymami, pridávajúc niekoľko vodnatých odsekov, odstraňujúcich informatívne bloky zo štruktúry. Ak sa pozrieme na toto číslo pri prijímaní práce, je to len pri záverečnom overovaní obsahu pred zverejnením.

Ako čítať známky na Glavred, Turgenev, Advego

  • Pri prijímaní komerčných textov by ste si ich mali okamžite prečítať a potom ich prejsť šekmi.
  • Prekontrolovanie v Glavrede, Turgeneve a Advegu je zmyslom len tých materiálov, v ktorých je všetko v poriadku so štruktúrou, významom, faktami.
  • Služby pre autodiagnostiku hodnotia obsah z technickej stránky, preto dokážu vynikajúcim spôsobom preukázať priemerné materiály.

Pozrite si video: Fico hovorí o dvojakej kvalite potravín (Marec 2020).

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár