20 príkladov portfólia dizajnu na mieste

Akýkoľvek text o spoločnosti nebude nič viac ako súbor dobre postavených fráz, ak nie sú podporované sekciou s dielami. Portfólio - pas, vizitka, odovzdajte svetu vážnych zákazníkov. A musíte byť schopní rozoznať.

Článok zozbieral 20 príkladov stránok "Portfólio" od rôznych spoločností, takže by ste ocenili, ako dobre sú vyrobené, a aplikovali niečo vo vašom vlastnom. Alebo opravené.

Studio Lebedev

Odkaz - //www.artlebedev.ru/everything/

rysy

 1. Kreatívne meno portfólia je „Designed“.
 2. Ukazuje celkový počet prác - a je impozantný. A rastie takmer každý deň. Pozrite sa teraz na stránku: číslo už nebude 3621.
 3. Práce sú rozdelené nielen v oblasti ateliérovej činnosti, ale aj v oblasti klientského obchodu. V ktoromkoľvek smere je rozdelenie:
 1. Ak kliknete na tlačidlo Všetky značky, môžete prejsť na zatvorenie vášho nešťastného štúdia v provincii, aby ste mohli ďalej preniknúť:
 1. Princíp organizácie práce - dlaždice, na ktoré sa dlhý čas posúvate:
 1. Ak umiestnite kurzor na konkrétnu prácu, môžete vidieť prepojené aspekty jej vytvorenia:
 1. vnútri:
 • opisuje úlohu a podpisuje proces jej riešenia;
 • označuje, že bol vytvorený ako súčasť riešenia problému:
 • informácie o všetkých vedúcich projektoch:
 1. Na konci stránky s dielami sa nachádza panel zdieľania v sociálnych sieťach. Súhlasím - je lepšie zdieľať svoje portfólio, a nie len kopírovať / vkladať odkaz na neho.

Lebedev Studio je legendárna spoločnosť. Ich práca na kostiach rozobraných, obdivujúcich a opovrhujúcich, v dizajnérskych kruhoch a nielen. Jedna vec je jasná - chalani už dávno prešli z webového dizajnu na grafickú transformáciu akéhokoľvek predmetu hmotného sveta. Čo je dôkaz - portfólio.

Spoločnosť Altek

Link - //altekpro.ru/portfolio/

rysy

 1. Zaujímavou vlastnosťou portfólia na tejto stránke je hľadaný reťazec:
 1. Zákaznícke recenzie a ich zoznam sú tiež zahrnuté v hlavičke portfólia - dobrý príjem na zvýšenie dojmu zo zoznamu prác.
 2. Práca je rozdelená do kategórií, aby bolo jednoduchšie vidieť konkrétnu aktivitu. Tlačidlo "Všetko" je nakonfigurované štandardne, tiež vracia zoznam všetkých úloh.
 3. Princíp organizácie:

Zoznam je vyrobený s stránkovanie - 15 strán práce inšpirovať!

 1. Vnútri akejkoľvek práce:
 • veľká fotografia miesta;
 • jej popis:

Spoločnosť na svojom webe vyskúšala a urobila inteligentné portfólio - kompetentný opis práce, detaily, kvalitné fotografie. Všetko funguje tak, že mladý reštauratér alebo majiteľ kaviarne by tam mal ísť na vybavenie svojho zariadenia.

Stavebná spoločnosť "Intechstroy"

Odkaz - //almetfasad.ru/portfolio/

rysy

 1. Podivné rozdelenie práce je len jednou kategóriou „Frontage Finishing“, kliknutím na ktorú sa nemení zoznam prác - sú rovnaké ako v kategórii „Everything“.
 2. Zoznam je nasledovný:
 1. Úplný zoznam prác je možné zobraziť kliknutím na tlačidlo Zobraziť viac.
 2. Keď umiestnite kurzor na ľubovoľnú prácu, zobrazí sa jej popis:
 • kliknutím na lupu otvoríte fotogalériu pre túto prácu;
 • kliknutím na odkazy otvoríte podrobný popis úlohy.
 1. Ako to vyzerá zvnútra:

Ako osoba, ktorá sa podieľala na nákupe vidieckeho domu, by som chcel pre každú prácu čítať, čo a ako sa to robilo - materiály, nástroje, časové harmonogramy projektov. Toto tu nie je - veľmi ľúto.

Nábytok továreň Lev Solovyov

Link - //www.sl-mebel.ru/portfolio/

rysy

 1. Portfólio prezentujú sekcie - každá s vlastnými fotografiami diel - „Nábytok pre bary a reštaurácie“, „Nábytok pre súkromné ​​interiéry“, „Obnova nábytku“ atď. Diela sú rozdelené stránkovaním.
 2. Fotografie z ktorejkoľvek kategórie je možné zobraziť v prezentácii a potom sa vrátiť k miniatúram.
 3. Keď prejdete na ľubovoľný obrázok, zobrazí sa tooltip, ktorý označuje, že práca na meta tagu alt nebola vykonaná:
 1. Ak kliknete na úlohu, všetko bude v poriadku:

V tomto portfóliu, chcete vidieť nielen galériu dobrých fotografií pre každú prácu, ale aj prečítať aspoň stručný popis - napríklad, kto mal nápad obliekať pohovku v saku - "kožená bunda"?!

Ateliér "Šatník"

Link - //www.g-atelier.ru/portfolio

rysy

 1. Zaujímavý nápis "Táto stránka predstavuje produkty vytvorené majstrami Ateliérového šatníka pre našich zákazníkov. Časť 1". Ako kapitola v histórii. K druhej časti je možné pristupovať, ak kliknete na tlačidlo "Sledovať viac" v rámci všetkých prác.
 2. Zoznam diel je zdobený dlaždicami, ktoré sú jednoducho otočené do spodnej časti stránky. Nič nebolo podpísané.
 3. Ak umiestnite kurzor na určitú úlohu, zobrazí sa ikona lupy, na ktorú môžete kliknúť a prejsť na stránku z galérií obrázkov. Tu je prekvapenie - pri stránkovaní fotkami sa zobrazia nielen obrázky z iného uhla, ale aj iné diela štúdia. Toto je zavádzajúce:

A tu nie je úplne jasné, čo chceli ukázať:

 1. Silný príjem na konci zoznamu prác - výzva na akciu s formulárom spätnej väzby:

Ateliér a oblečenie - nie moja téma. V tomto portfóliu sú fotografie krásne, ale mužská myseľ vyžaduje opisy a každá práca je podpísaná. Bezplatné konzultácie na konci - ako spôsob objasnenia otázok portfólia.

Spoločnosť "Repablayk"

Link - //republike.ru/portfolio.html

rysy

 1. Pozitívny dojem zo skutočnosti, že všetky diela sú podpísané.
 2. Práce sú rozdelené do kategórií, ktoré nie sú umiestnené nad, ale mierne pod a na strane:
 1. Pozornosť sa upriamuje na túžbu tvorcov stránky motivovať návštevníkov, aby chceli rovnakú prezentáciu:
 1. Keď prejdete na prácu, objaví sa zaujímavá otázka:
 1. Každá práca vo vnútri sa skladá z niekoľkých častí:
 • prezentácia prezentácie:
 • všetky pracovné aspekty:
 • Podrobný popis práce:

Zaujímavé je, že spoločnosť má ďalšie služby (napr. Pomenovanie, vývoj webových stránok, interiérový dizajn) a portfólio je naplnené len prácou na vytváraní prezentácií. Je zrejmé, že toto je hlavné a podľa úsudku portfólia úspešné smerovanie spoločnosti.

Agentúra "VelikaPlaza"

Odkaz - / pokrok / portfólio /

rysy

 1. Vo všeobecnosti sa portfólio spoločnosti Texterra skladá z častí o zákazníkoch, preskúmaniach, prípadoch, certifikátoch a práci priamo. Agentúra charakterizuje svoje diela:
 1. Veľmi (!) Pôvodne hral počet prác v portfóliu. čítať:
 1. Diela sú zdobené piktogramami kategórií:
 1. Keď otvoríte niektorý z nich, portfólio prác sa objaví priamo s názvom smeru, stručným popisom a podpísanými screenshotmi. Keď prejdete na ľubovoľný pracovný odkaz, zobrazí sa „Viac“:
 1. Stránka v kategórii Obsah vo vnútri obsahuje odkaz na pôvodný a vysoko kvalitný obrázok celého článku (!), Ktorý možno rozšíriť na sociálnych sieťach, ako aj priamo zo stránky na ďalšiu prácu.
 2. Práce v iných kategóriách v štruktúre vnútorného zastúpenia sa navzájom líšia. Tu je napríklad zobrazenie z vnútra jednej z prác v kategórii Vývoj webových stránok:

Tu si môžete prezrieť najdôležitejšie výstupné údaje: adresu stránky, CMS, úlohu, vykonanú prácu a snímky obrazovky stránok, ako stránka vyzerá v rôznych adaptáciách, sú uvedené vlastnosti a informácie o osobách, ktoré sa podieľali na vývoji.

V kategórii „Video obsah“ v príkladoch diel sa logicky zobrazujú natočené videá.

Podobne ako celé portfólio, každá práca končí výzvou na akciu s vyplnením formulára pre spätnú väzbu:

Ak zbierate prácu Texterry v jednom súbore, bude to biely papier a marketingová súprava v jednom. Rovnako ako každý špecialista zo sveta internetového marketingu sa snažím mať tú istú batožinu, aj keď je to sakramentsky ťažké.

OST umenie kováreň továreň

Odkaz - //ostmetal.com/portfolio/

rysy

 1. Hlavná stránka portfólia obsahuje krátky text popisujúci spoločnosť OST, zoznam prác. Upozorňujeme, že obrázky sú vodoznakové:
 1. Keď sa vznášate na prácu, je tu zväčšovacie sklo. Ak kliknete, otvorí sa modálne okno - fotogaléria s popisom projektu a geografickým umiestnením objektu
 1. Portfólio je možné zdieľať na sociálnych sieťach. Toto je priama indikácia:

Očakávate viac práce z akéhokoľvek portfólia - existuje len 21 - napriek tomu, že spoločnosť má webovú stránku od roku 2001. Možno, že nie všetky práce môžu byť zobrazené alebo vstupná stránka vytvorená nie je tak dávno. V každom prípade by som chcela požiadať OST, aby zvýšila počet prác. Majú krásne doslovne slová.

Workshop "Sloveso"

Link - //glagol-maket.ru/blog/cases

rysy

 1. Portfólio sa nazýva Zákaznícke prípadové štúdie. Panel s prípadmi sa nachádza v hornej časti okna, pre každú poskytnutú štatistiku o zobrazeniach, názov a krátky popis. Diela sú oddelené stránkovaním:
 1. Podrobný popis práce je zároveň záznamom z časti „Prípady“ blogu tvorcu rozloženia:
 1. Pre každý projekt je špecifikovaný výstup:

a hovorili o umelcoch:

 1. V každom prípade môžete podrobne vidieť celý proces vytvárania rozloženia:
 1. Všetky prípady končia výzvou na zdieľanie na sociálnych sieťach, objednajú rozloženie alebo prejdú na blog hlavného dizajnéra rozloženia:

Super portfólio s prvotriednymi obrázkami, detailný popis každej práce. V Penza je možné vidieť prácu naživo - modely sú vystavené v mnohých nákupných centrách mesta. A áno - toto sú moji krajania, ktorí sú na nich hrdí. Robia to tak ťažké, ale ...

Spoločnosť "Remsk"

Link - //remsk.net/portfolio.html

rysy

 1. Diela sú rozdelené do kategórií, podpísané, rozdelené stránkovaním a obsahujú stručný popis:

Ak kliknete na tlačidlo „Čítať viac“, otvorí sa fotogaléria konkrétnej práce:

Pri štúdiu tohto portfólia vzniká kognitívna disonancia - na jednej strane také krásne obrazy, stručné popisy a "Čítajte viac" na druhej strane - len fotografie. O oprave Chcem vedieť oveľa viac.

Agentúra "PrazdnikON"

Link - //www.prazdnikon.ru/foto-i-video

rysy

 1. Portfólio je prezentované v troch sekciách:
 1. Portfólio prázdnin pre deti začína príkladom „zabitia“:
 1. To isté možno povedať o portfóliu výročnej organizácie:
 1. Stránky v tejto časti portfólia sú organizované takto:
 • fotogaléria:
 • nahrávanie udalostí:
 • schéma práce so zákazníkom:
 • a niekoľko ďalších predajných miest:
 • a na konci okamžite dve formy spätnej väzby:
 1. Čo môžete urobiť s akoukoľvek prácou z portfólia a všeobecne so stránkou? opraviť:

Hlavná stránka portfólia je v porovnaní s dizajnom svojich sekcií slabá. Ale je tu všetko: stav, kvalita textovo-grafického popisu, predaj blokov. Vážny prístup - seriózni zákazníci.

Produkcia Studio PhotoIDEAL

Link - //photo-ideal.ru/portfolio/

rysy

 1. Portfólio pozostáva zo šiestich tematických sekcií:
 1. Keď kliknete na tlačidlo podrobnejšie, otvorí sa zoznam fotografií, ktorý môžete vidieť, ak prejdete nadol po stránke. Neexistujú žiadne obvyklé šípky a fotogalérie, ale fotografie sú podpísané a vodoznakom:
 1. Pre každé dielo môžete kontaktovať štúdio vyplnením formulára spätnej väzby:

Toto portfólio, ktoré nevyžaduje dlhé (možno aj krátke) textové popisy. Fotografie hovoria samy za seba: medzinárodné zdravotnícke tímy, drahé parfumové predmety, reklamné materiály, interiéry, podobne ako na stránkach módnych časopisov.

Autoservis DUBOKSERVIS

Link - //dubokservis.ru/nashi-raboty/

rysy

 1. Práce v portfóliu sú organizované podľa princípu "Pred a po" a sú podpísané menom automobilov, práce sú oddelené stránkovaním:
 1. Počet modelov a výsledok práce ma inšpirujú ako vodiča. Vlastne ... všetko!

Veľmi stručné. Jednoducho cestujete cez jeho stránky, posúvajte ich dopredu a dozadu s posuvníkom a pozrite sa na hrozné zárezy a škrabance, z ktorých potom nie je stopa. Na pozadí prevažnej väčšiny čerpacích staníc, ktoré nemajú len telefón, toto portfólio vyzerá slušne.

Čistiaca spoločnosť "Od srdca"

Link - //uborkavufe.ru/portfolio.html

rysy

 1. Portfólio prechádza medzi dvoma blokmi webových stránok typu end-to-end:
 • konkurenčné výhody spoločnosti:
 • zoznam zákazníkov:
 1. Práce sú podpísané a majú príslušné fotografie:
 1. Ak prejdete kurzorom, jeho „kruh“ sa zmení na štvorcový obrázok:
 1. Pozitívom je, že na mnohých fotografiách sú znázornení zamestnanci v uniformách, kde je dobre známe meno spoločnosti - „Z čistého srdca“.

Nechápem, prečo nebolo robiť galériu prác na každom objekte čistenia, povedať vám, aké oblasti a čo boli vyčistené. Je to veľmi logické a portfólio by zvýšilo váhu. Zoznam zákazníkov však hovorí sám za seba.

Tattoo Studio "Hej, kapitán!"

Odkaz - //haycaptaintattoo.com/portfolio

rysy

 1. Dlhé portfólio (od slova "veľmi") je načítané - jediný takýto príklad z kolekcie.
 2. Všetky práce sú podpísané a vodoznakový salón:
 1. Kliknutím na akúkoľvek prácu sa otvorí okno so zväčšenou fotografiou:
 1. Ak prechádzate fotografiami, nebude to rovnaká práca z iného uhla, a druhá - s novým tetovaním:

Použité ihly, atrament na tetovanie, pracovný čas a cena - bohužiaľ takéto informácie o dielach neexistujú. Je zrejmé, že obrazy tu vyriešiť oveľa viac.

Cukrovinky Coolnws Foods

Odkaz - //www.coolnws.ru/home_sweet/portfolio/

rysy

 1. Práce v portfóliu sú rozdelené do kategórií, ale neexistuje žiadna kategória "All". Úplný zoznam koláčov je možné vrátiť kliknutím na odkaz „Portfólio“:
 1. Akýkoľvek koláč z vnútra vyzerá takto:
 • Každý koláč, pozornosť, má svoj vlastný článok:
 • podpísanú fotografiu, ktorú možno zvýšiť:
 • informácie o torte:
 • "predajné" momenty:
 • podobné koláče:

Jediné portfólio v zbierke, ktorú chcete jesť alebo darovať - ​​v celku alebo v každej práci samostatne. A skutočnosť, že je viac než hodnotne vyzdobená, z neho robí model pre spoločnosti s podobnými aktivitami a viac.

Sieťové salóny laserová epilácia a kozmetika "Priateľky"

Odkaz - //podruge.ru/portfolio/

rysy

 1. Portfólio je rozdelené do kategórií. A prvý mu poskytuje status a titul a fotografiu:
 1. Ak otvoríte sekciu „Hviezdy“, všetko bude jasnejšie:
 1. Otvorte kartu:
 1. Sekcia portfólia "Pred a po" nie je tak esteticky príťažlivá, ale je pre takúto spoločnosť nevyhnutná. Ako vidíte, tu sú podkategórie práce:
 1. Ak otvoríte podkategóriu, bude existovať galéria prác pre konkrétnu službu:
 1. Sekcia „Video“ - videá s procesom ukazovania krásy:

Čo môžem povedať - takéto portfólio môže byť hrdé. Prúd bohatých a slávnych zákazníkov a klientov v "Girlfriends" po týchto lichotivé pripomienky poskytnuté.

Spoločnosť "Vlastné"

Link - //art-doors.ru/portfolyo/

rysy

 1. Diela sú organizované dlažbou, podpísané a majú vodoznak:
 1. V zozname prác je pre tento typ stránok veľmi veľký text:
 1. Ak prejdete nad prácou, objaví sa nápis "Look", môžete ho otvoriť. Vnútri - plnohodnotný prípad projektu - text, ktorý sa strieda s veľkými zväčšujúcimi sa obrázkami:
 1. Stránka každej práce a stránka s portfóliom je na konci žiadosti o výpočet:

Príjemné pre čítanie a prezeranie portfólia - nielen deklaratívne výroky o exkluzívnych dverách, ale aj početné práce s podrobným popisom výrobného procesu, vrátane príbehu o predmetoch, použitých materiáloch a príslušenstve.

Spoločnosť "Klimatická sezóna"

Link - //www.climatseason.ru/portfolio/

rysy

 1. Je tu filter diel podľa objektov a typov. Všetky práce sú podpísané, uvádza sa ich typ a kategória použitého zariadenia:
 1. Podrobný popis úlohy vyzerá takto:
 1. Informácie o akejkoľvek práci zahŕňajú:

  • popis úlohy;
  • krásne navrhnutá fotogaléria (ale fotografie nie sú podpísané);
  • opis projektu;
  • príbeh o jeho realizácii;
  • zariadenie (všimnite si cenu a odkaz na kartu položky).

Ak hovoríme o nedostatkoch, na samotnej portfóliovej stránke a vo všetkých dielach je dosť malé písmo. V opačnom prípade to nie je veľmi zlé portfólio medzi konkurentmi, z ktorých mnohé dokonca nemajú viac či menej rozumné stránky.

Agentúra "House Real Estate"

Odkaz - //www.domnedv.ru/page167/portfolio/

rysy

 1. Portfólio má klasické usporiadanie blogu - obrázok / názov / dátum vydania / textové oznámenie:
 1. Ak otvoríte akúkoľvek prácu, bude to tiež vyzerať ako obyčajný článok, ak nečítate:

Tu sú všetky znaky prípadu: súčasná situácia, úloha, fotografia objektu (je to zvláštne, že domy boli vzaté všade, nie bytové interiéry) a riešenie.

 1. Prácu zo zoznamu a portfólia vo všeobecnosti možno zdieľať na sociálnych sieťach.

Najpodivnejšie a najjednoduchšie portfólio dizajnov v zbierke. A najviac informatívne z hľadiska textovej zložky. Повторюсь - надо читать каждую конкретную работу - там очень интересно.

Не говори, что делаешь. Покажи, что сделал

Перед вами сайт клининговой компании, который я хотел включить в подборку, но не включил по вполне понятной причине:

Судя по футеру, сайт никак не менялся с 2015 года. Тем не менее, он в выдаче поисковых систем, иначе я бы его не смог найти. С точки зрения "Яндекса" все не так уж плохо. Ale pre ľudí, potenciálnych zákazníkov, nedostatok práce spoločnosti je znepokojujúci zvon a ospravedlnenie na rýchle odchode hľadať konkurentov s portfóliom.

Ak chcete, aby vaše portfólio aspoň vyzeralo, pamätajte, že charakterizuje:

 1. Zvýšte počet prác - bez ohľadu na to, čo hovoria, ale zoznam 1-2 bodov inšpiruje slabo. Ak sú však stovky, je lepšie ukázať to najlepšie.
 2. Prácu rozdeľte do kategórií - zjednodušte tak vyhľadávanie zákazníkov, ktorí sa zaujímajú o najbližšie k ich oblasti činnosti.
 3. Podpíšte prácu a fotografie - takže ukážte, čo to bolo a pre koho to bolo urobené.
 4. Podrobne opíšte každú prácu - nestačí len ukázať ich vo všeobecnom zozname - na to musíte povedať, že pre každú z nich vytvorte samostatnú stránku. Nezhrabujte na fotografiách - zobrazte fotografie objektu z rôznych uhlov pohľadu.
 5. Ukážte v portfóliu známych klientov, ich fotografie a recenzie - pracuje na zvyšovaní lojality zákazníkov a zvyšovaní ich statusu.
 6. Ak je v portfóliu veľa príkladov:

  • urobiť stránkovanie;
  • skryť časť práce za tlačidlom "Zobraziť viac";
  • urobiť vyhľadávanie portfólia.
 1. Ukončite popis úlohy s výzvou na akciu - ponuka na kontaktovanie a získanie rovnakého výsledku bude viac než vhodná.

Scalambur: Pracujte na svojej práci. Je to ako študentská kniha, pre ktorú najprv pracujete a potom pre vás pracuje.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár